Anasayfa
Kazandırdıklarımız

(1992-1993 öğretim yılı ve daha eski yılların listeleri burada tam olarak yer almamaktadır. Bu dönemlerde kazanan öğrencilerimiz bize kazandıkları bölüm ve kazandıkları öğretim yılını bildirirlerse listeye ekleneceklerdir.)

                            Liste alfabetik olarak düzenlenmiştir.


A. Apaydın (1993-1994) Celal Bayar Ün. Sınıf Öğretmenliği
A. Fatih Tığlı (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
A. Sabriye Karabaş (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
A. Tibet Yılmaz (1992-1993) Uludağ Ün. Turizm ve Otelcilik
Abbas Aydın (1993-1994) K.T.Ü. İşletmecilik
Abbas Aydın (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Muhasebe
Abbas Elmalı (2008-2009) Atatürk Ün. Hukuk Fakültesi
Abbas Yıldırım (1997-1998) K.T.Ü. İktisat
Abdulhamit Kara (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Seracılık
Abdulkadir Anlar (1994-1995) 100.Yıl Ün. Matematik
Abdulkerim Uzun (2003-2004) Atatürk Ün. Erzincan Hukuk Fakültesi
Abdullah Akdoğan (2004-2005) O.D.T.Ü. Ün. Havacılık ve Uzay Mühendisliği
Abdullah Can Bahtiyar (2002-2003) Trakya Ün. Tıp Fakültesi
Abdullah Demiray (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Makine
Abdullah Emanet (1997-1998) K.T.Ü. İktisat
Abdullah Emir (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Abdullah Gündoğdu (2005-2006) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Abdullah Hacımemişoğlu (1998-1999) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik
Abdullah Kaan Kılıçarslan (2010-2011) Dokuz Eylül Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
Abdullah Karaman (1992-1993) Çapa Tıp Fakültesi
Abdullah Kolukısaoğlu (2000-2001) Dumlupınar Ün. Pazarlama
Abdullah Öksüz (1995-1996) Gaziantep Ün. Makine Mühendisliği
Abdullah Özgürel (2010-2011) Giresun Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Abdullah Özkaya (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Okul Öncesi Öğretmenliği
Abdullah Saraydemir (1991-1992) İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Abdullah Tekbaş (1999-2000) Ankara Ün. Makine
Abdullah Tekin (1992-1993) İstanbul Ün. Endüstri Mühendisliği
Abdullah Türedi (1994-1995) Selçuk Ün. Tarih Öğretmenliği
Abdullah Türüdü (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
Abdullah Yamak (1997-1998) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Abdullah Yayla (2006-2007) Giresun Ün. Muhasebe
Abdullah Yüksel (2006-2007) Atatürk Ün. Fizik
Abdurrahim Duran (1995-1996) Yakın Doğu Ün. Uluslararası İlişkiler
Abdurrahman Hattatoğlu (1994-1995) K.T.Ü. İşletme
Abdurrahman Yılmaz (1996-1997) Yıldız Ün. Jeodezi ve Fotogrametri
Abdülbaki Ergüner (2009-2010) Giresun Üniversitesi Elektrik
Abdülkadir Aksoy (1992-1993) K.T.Ü. Rize İlahiyat
Abdülkadir Yıldırım (2009-2010) Cumhuriyet Üniversitesi Felsefe
Abdülkerim Kırbaş (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Abdülkerim Pir (2006-2007) Amasya Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Abdülkerim Topatan (2005-2006) İnönü Ün. Malatya İklimlendirme-Soğutma
Abdülkerim Uzun (2007-2008) Gazi Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Açelya Çakır (2007-2008) Aksaray Ün. Makine
Açelya Çokgüngör (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Açelya Kanpalta (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Endüstrisi Mühendisliği
Adem Akgül (2008-2009) Atatürk Ün. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Adem Akhüseyin (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Adem Ar (1999-2000) Dumlupınar Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Adem Avcı (1994-1995) Balıkesir Ün. Turizm Otelcilik
Adem Aydemir (1999-2000) Balıkesir Ün. Maden
Adem Aydın (2002-2003) İstanbul Ün. Veterinerlik
Adem Azak (1993-1994) Cumhuriyet Ün. Kon. Sis. Tek.
Adem Bayram (2001-2002) Pamukkale Ün. İnşaat Mühendisliği
Adem Buğdayoğlu (2002-2003) Atatürk Ün. Biyoloji
Adem Demir (2004-2005) Anadolu Ün. Maliye 
Adem Gül (2004-2005) İstanbul Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Adem Gündemir (1993-1994) Harran Ün. Gıda Teknolojisi
Adem Karadeniz (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Turizm ve Otelcilik
Adem Küçükaydın (1998-1999) Celal Bayar Ün. Tıbbi ve Aromatik Bitkiler
Adem Öztürk (1993-1994) Yıldız Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Adem Özyılmaz (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Adem Türkmen (2008-2009) Sakarya Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Adil Emre Alkan (2008-2009) Hitit Ün. Kimya Mühendisliği
Adil Karaahmet (1995-1996) Kocaeli Ün. İnşaat Mühendisliği
Adil Zehir (1999-2000) Anadolu Ün. İşletme (İng)
Adile Ayvaz (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Adnan Kavraz (2000-2001) Selçuk Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Adnan Yanmaz (1993-1994) Dumlupınar Ün. Mobilya ve Dekorasyon
Afşin Ayhan (2007-2008) Akdeniz Ün. Peyzaj Mimarlığı
Ağabey Tanış (1995-1996) İstanbul Ün. Tarih
Ahmet Abdiimamoğlu (2000-2001) M.Kemal Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Ahmet Ağsarlıoğlu (1994-1995) Yıldız Ün. Jeodezi ve Fotogrametri
Ahmet Akkaya (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Bilgisayar Programcılığı
Ahmet Arslan (1997-1998) Marmara Ün. İktisat
Ahmet Aydemir (2003-2004) K.T.Ü. Ordu Ziraat Mühendisliği
Ahmet Aydın (2000-2001) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Ahmet Aydın (2006-2007) Gazi Ün. Döküm Öğretmenliği
Ahmet Aykut Kılıç (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi
Ahmet Barutçu (2010-2011) İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği
Ahmet Bilge Sarıtaş (2007-2008) İstanbul Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Ahmet Burak Tütüncü (2009-2010) Uludağ Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Ahmet Can Deniz (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Ahmet Can Falcı (2010-2011) Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği
Ahmet Can Irmak (2001-2002) Anadolu Ün. Eczacılık Fakültesi
Ahmet Can Kızıltaş (2010-2011) Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği
Ahmet Cemre Gemicioğlu (2009-2010) Girne Amerikan Ün. Rehberlik Ve Psikolojik Dan. (Tam Burslu)
Ahmet Çağrı Yürür (1998-1999) Kocaeli Ün. Elektrik Mühendisliği
Ahmet Çelebioğlu (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Endüstriyel Elektronik
Ahmet Dikmen (2003-2004) Kocaeli Ün. Gazetecilik
Ahmet Er (1992-1993) Dokuz Eylül Ün. İlahiyat
Ahmet Ercan Terzi (1992-1993) Fırat Ün. Bilgisayarlı Muhasebe
Ahmet Erzen (1992-1993) A. Menderes Ün. İktisat
Ahmet Fatih Yılmaz (2007-2008) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Ahmet Gönül (1997-1998) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Ahmet Gülbezer (2003-2004) Süleyman Demirel Ün. Isparta Elektrik
Ahmet Gündoğdu (2007-2008) Giresun Ün. Endüstriyel Elektronik 
Ahmet Gürsoy (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Ahmet Hakan Baladın (2007-2008) Girne Amerikan Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yön. (%50 Burslu)
Ahmet Halilbeyoğlu (1998-1999) Osmangazi Ün .Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İng)
Ahmet Haluk Cömert (2005-2006) Rize Ün. Kimya
Ahmet Herekoğlu (1999-2000) İ.T.Ü. Endüstri Mühendisliği
Ahmet İnce (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Ahmet Kacar (1998-1999) K.T.Ü. Ordu Ziraat Fak. Bitkisel Üretim
Ahmet Karabiber (1994-1995) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi
Ahmet Karahasanoğlu (1997-1998) K.T.Ü. Tirebolu Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Ahmet Karaibrahim (2008-2009) İstanbul Ün. Orman Mühendisliği
Ahmet Karasakal (2000-2001) Hacettepe Ün. Gıda Mühendisliği
Ahmet Kartal (2007-2008) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Ahmet Kaygusuz (2009-2010) Fırat Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
Ahmet Kemalettin Zehir (2005-2006) Pamukkale Ün. Kimya
Ahmet Kırbaş (2007-2008) K.T.Ü. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Ahmet Kırca (2010-2011) Dumlupınar  Üniversitesi İşletme Yönetimi
Ahmet Koca (1997-1998) Balıkesir Ün. Necatibey Matematik Öğretmenliği
Ahmet Küçükhasan (2006-2007) K.T.Ü. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Ahmet Mert Güleç (2010-2011) İstanbul Teknik  Ün. Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (İngilizce)
Ahmet Mert Şahin (2008-2009) Adnan Menderes Ün. Maliye
Ahmet Okay (1997-1998) K.T.Ü. Ordu İnşaat
Ahmet Onur Gemicibaşı (1998-1999) O.D.T.Ü. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Ahmet Önder Özbek (2005-2006) Eskişehir Osmangazi Ün. İnşaat Mühendisliği
Ahmet Özgen (1992-1993) Sakarya Ün. İşletme
Ahmet Öztürk (2005-2006) K.T.Ü. İktisat
Ahmet Pekdemir (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ahmet S. Şenel (2003-2004) Kocaeli Ün. Hukuk Fakültesi
Ahmet Sandal (1998-1999) 18 Mart Ün. Dericilik
Ahmet Şahin (1999-2000) Kafkas Ün. Muhasebe
Ahmet Şükrü Mercan (1993-1994) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi(İng)
Ahmet Tarı (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Ahmet Tekbaş (2003-2004) Kocaeli Ün. Emlak ve Emlak Yönetimi
Ahmet Tozlu (1996-1997) Celal Bayar Ün. Kaynak Tekn..
Ahmet Turan (2002-2003) Atatürk Ün. Fizik
Ahmet Usta (2010-2011) Erzincan  Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Ahmet Uzunalioğlu (1992-1993) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Ahmet Yavuz Güney (2006-2007) Ordu Ün. Hemşirelik
Ahmet Yıldıran (2007-2008) K.T.Ü. Biyoloji Öğretmenliği
Ahmet Yılmaz (2006-2007) Marmara Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Ahmet Yılmaz (1992-1993) D.Akdeniz Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Ahmet Yolcu (2004-2005) Atatürk Ün. Kelkit A. Doğan Organik Tarım
Ahsen Bölük (2006-2007) Ankara Ün. Eczacılık Fakültesi
Ahsen Duydukoğlu (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Matematik
Ahsen Tutkun (1995-1996) Dumlupınar Ün. Büro Yönetimi
Ahu Aykutalpoğlu (1995-1996) Trakya Ün. Ziraat Mühendisliği
Ahu Karaibrahim (1997-1998) Ankara Ün. Hukuk Fakültesi
Ahu Öztürk (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi
Ahu Sağlam (1995-1996) Hacettepe Ün. Turizm ve Otelcilik
Akın Ak (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Mekatronik
Akın Elikesik (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Akın Günay (1993-1994) K.T.Ü. Kimya
Akın Kırca (2007-2008) K.T.Ü. Laboratuvar
Akın Sarper Sarp (2009-2010) Başkent Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Akif Bayrak (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Duvar Süsleme Sanatları
Akif Bayrak (1999-2000) Celal Bayar Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Aktan Akarsu (1993-1994) K.T.Ü. Makine Mühendisliği
Alaattin Uzun (2001-2002) Muğla Ün. Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği
Aladdin Günay (1995-1996) İstanbul Ün. Hukuk
Alaeddin Beyaz (2003-2004) K.T.Ü. Rize Sınıf Öğretmenliği
Alev Bekçi (2004-2005) Anadolu Ün. Maliye 
Alev Gültekin (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Ebelik
Alev Kahya (2000-2001) İstanbul Ün. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Alev Kılıç (2004-2005) Marmara Ün. İktisat
Alev Müştü (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Alev Öztürk (2000-2001) Selçuk Ün. Hemşirelik
Alev Yılmaz (2005-2006) Kocaeli Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Alev Zehir (2000-2001) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Ali Abbasoğlu (2005-2006) Muğla Ün. Arkeoloji
Ali Aktürk (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ali Akyar (2007-2008) Ordu Ün. Makine 
Ali Ay (1993-1994) O.D.T.Ü. İşletme
Ali Aydemir (1999-2000) Niğde Ün. Turizm ve Otelcilik
Ali Aydın Akalın (1999-2000) Erciyes Ün. İşletmecilik
Ali Babalı (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ali Can Onat (2006-2007) Bilkent Ün. Siyaset Bilimi
Ali Çakır (2004-2005) Adnan Menderes Ün. Yenipazar Bankacılık 
Ali Çelik (2000-2001) Yıldız Teknik Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Ali Çelik (1998-1999) K.T.Ü. Makine Mühendisliği
Ali Deniz (2000-2001) İstanbul Ün. Muhasebe
Ali Deniz Çakır (2004-2005) K.T.Ü. Kimya Öğretmenliği
Ali Emre Keskin (2010-2011) Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi Bilişim Sistemleri (%50Burslu))
Ali Ergin (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Ali Evren Işık (1997-1998) Yıldız Teknik Ün. Makine Mühendisliği
Ali Görnaz (2000-2001) K.T.Ü. Beşikdüzü İklimlendirme-Soğutma
Ali İhsan Erkan (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ali Kelleci (2000-2001) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Ali Kemal Günal (2004-2005) Atatürk Ün. Matematik
Ali Kemal Koçoğlu (2010-2011) Erzincan Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrt.
Ali Kemal Yazar (1993-1994) İstanbul Ün. Kamu Yönetimi
Ali Kumaş (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrt.
Ali Külünkoğlu (2000-2001) Kocaeli Ün. Elektrik Mühendisliği
Ali Memiş (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Matematik Öğretmenliği
Ali Murat Yılmaz (2000-2001) Sakarya Ün. Bilgisayar Programcılığı
Ali Osman Dikgöz (2002-2003) Selçuk Ün. Matematik
Ali Osman önal (1997-1998) 100. Yıl Ün. Bilgisayar Programcılığı
Ali Özdemir (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Elektrik
Ali Özen (1992-1993) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Ali Özgür Bekdemir (2010-2011) Giresun Üniversitesi İşletme
Ali Özgür Boztaş (1994-1995) O.D.T.Ü. Kimya Mühendisliği
Ali Rıza Arık (2006-2007) İstanbul Aydın Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Ali Rıza Deniz (2002-2003) Atatürk Ün. Fizik Öğretmenliği
Ali Sağlık (2000-2001) Yüzüncü Yıl Ün. Kimya Öğretmenliği
Ali Salih (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme 
Ali Suat Dal (2000-2001) Selçuk Ün. Türkçe Öğretmenliği
Ali Sünger (2002-2003) Gazi Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Ali Şenel (2004-2005) Zonguldak Karaelmas Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Ali Şenel (2007-2008) Ege Ün. Fidan Yetiştirme
Ali Şenol (1999-2000) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler
Ali Takır (2006-2007) Kadir Has Ün. Endüstri Mühendisliği
Ali Tarsuslu (2003-2004) Gaziantep Ün. Kilis Fizik
Ali Tepekıran (2004-2005) Dokuz Eylül Ün. Kimya
Ali Tosun (2008-2009) Düzce Ün. Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği
Ali Türkmenoğlu (2008-2009) Maltepe Ün. Endüstri Mühendisliği (%50 Burslu)
Ali Türkyılmaz (2003-2004) Afyon Kocatepe Ün. Bolvadin Makine
Ali Uğurlu (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Ali Yakar (2010-2011)   Karadeniz Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Ali Yıldırım (1999-2000) Anadolu Ün. Maliye
Ali Yılmaz (2000-2001) Niğde Ün. Turizm ve Otelcilik
Ali Yılmaz (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Burdur Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Ali Yılmaz (2006-2007) Kocaeli Ün. Makine
Ali Yılmaz (2008-2009) Nevşehir Ün. Tarih
Ali Yiğit (2006-2007) Ordu Ün. Makine
Ali Zeren (2008-2009) Lefke Avrupa Ün. Turizm İşletmeciliği
Alican Sezik (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Alkan Şimşek (2007-2008) Eskişehir Osmangazi Ün. İstatistik 
Alkan Şimşek (2009-2010) Rize Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Alp Çelik (2000-2001) Gazi Ün. Kamu Yönetimi
Alp Giray Aydın (1996-1997) Akdeniz Ün. Tıp Fakültesi
Alp Kaan Birleş (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Alp Kuzey Yılmaz (1994-1995) Uludağ Ün. Sınıf Öğretmenliği
Alp Timur Işık (2008-2009) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Alp Turan (2002-2003) K.T.Ü. Maden Mühendisliği
Alparsalan Bodur (2008-2009) Sakarya Ün. Gaz ve Tesisatı Teknolojisi
Alpaslan Alpaslan (2003-2004) Yıldız Teknik Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Müh.
Alpaslan Özdemir (2004-2005)Anadolu Ün. İktisat
Alpay Ceylan (1999-2000) Osmangazi Ün. Kimya Mühendisliği
Alpay Çakır (2003-2004) K.T.Ü. İşletme
Alpay Özdemir (1999-2000) Bahçeşehir Ün. İşletmecilik
Alper Akdemir (2007-2008) Dokuz Eylül Ün. Hukuk Fakültesi
Alper Aydın (1994-1995) S. Demirel Ün. İnşaat
Alper Ceylan (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Alper Eroğlu (1999-2000) O.D.T.Ü. İktisat
Alper Işıkdemir (1999-2000) Kırıkkale Ün. İnşaat Mühendisliği
Alper Karadeniz (1992-1993) İstanbul Ün. Turizm ve Otelcilik
Alper Özbaş (1992-1993) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Alper T. Demirhan (1993-1994) Ege Ün. Tekstil Mühendisliği
Alper T. Karaman (1997-1998) Atatürk Ün. Makine Mühendisliği
Alper Taşkın (1996-1997) K.T.Ü. Makine Mühendisliği
Alperen Büyükada (2008-2009) Ordu Ün. Elektrik
Alperen Büyükada (2009-2010) Azerbaycan Devlet Pedagoji Ün. Matematik Öğretmenliği
Alperen Durmuşoğlu (2007-2008) K.T.Ü. İktisat 
Alperen Tahmaz (2008-2009) Dokuz Eylül Ün. İşletme
Alptekin Aydın (1999-2000) Osmangazi Ün. İnşaat Mühendisliği
Altan Firidin (1995-1996) Yıldız Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Altan Güvendi (2008-2009) Uluslararası Kıbrıs Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Anıl Akgül (2006-2007) Selçuk Ün. Makine 
Anıl Aksoy (1994-1995) Gazi Ün. Büro Yönetimi
Anıl Bekdemir (2003-2004) Atatürk Ün. Refahiye Muhasebe
Anıl Kaçmaz (2005-2006) Giresun Ün. Harita Kadastro
Anıl Malkoç (1994-1995) Gazi Ün. İşletme
Anıl Menderes Çilek (2010-2011) Kocaeli Üniversitesi Elektrik
Anıl Şenel (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Radyo TV Yayımcılığı
Anıl Yakut (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Sinop Okul Öncesi Öğretmenliği
Anıl Zekiye Göker (1993-1994) Bilkent Ün. İşletme
Arda Aytekin (2003-2004) Lefke Avrupa Ün. Uluslararası İlişkiler
Arda Ayvaz (2000-2001) Zong. Karaelmas Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Arda Güngör (2000-2001) İ.T.Ü. Uçak Mühendisliği
Arif Çilek (2004-2005) Atatürk Ün. İktisat
Arif Elmas (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Harita ve Kadastro
Arif Güneysu (1998-1999) Kocaeli Ün. Endüstriyel Yönetim
Arif Gürsoy (1994-1995) Anadolu Ün. İngilizce Öğretmenliği
Arif Karakaya (2000-2001) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Arif Karakaya (2003-2004) Girne Amerikan Ün. Yönetim Bilişim Sistemleri (%50 Burslu)
Arif Kokal (2006-2007) Adnan Menderes Ün. Tekstil
Arife Aksu (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Arife Büyükada (2002-2003) Gazi Ün. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Arife Gedik (2001-2002) K.T.Ü. Trabzon Sağlık Y.O. Hemşirelik 
Arife Yılmaz (2000-2001) Atatürk Ün. Pazarlama
Armağan Arslan (1992-1993) Çapa Tıp Fakültesi
Armağan Domaç (2006-2007) Kırıkkale Ün. Makine Mühendisliği
Armağan Şenel (1997-1998) Gazi Ün. Kas. Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Arslan Can Yaşar (2006-2007) Sakarya Ün. Çevre Mühendisliği
Arslan Demirel (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Arslan Gürsoy (2006-2007) Gazi Ün. Metal Öğretmenliği
Arslan Yıldız (1994-1995) Dumlupınar Ün. İktisat
Arzu Akgül (1994-1995) Erciyes Ün. İşletmecilik
Arzu Akhüseyin (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Arzu Arslan (1992-1993) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Arzu Aydemir (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Su Ürünleri
Arzu Bekdemir (2000-2001) Selçuk Ün. İşletme
Arzu Biçer (1998-1999) Kafkas Ün. Iğdır Muhasebe
Arzu Bilgili (1992-1993) Hacettepe Ün. Almanca Öğretmenliği
Arzu Çıtlak (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Ağırlama Hizmetleri
Arzu Demir (1997-1998) Cumhuriyet Ün. Hemşirelik
Arzu Demirali (1999-2000) Atatürk Ün. Hemşirelik
Arzu Genç (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Bilgisayar Programcılığı 
Arzu Güler (2002-2003) Kocaeli Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Arzu Gürnal (2003-2004) Gazi Ün. Sağlık Hizmetleri Radyoloji
Arzu İbalak (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Arzu İnanç (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Arzu İnanç (2007-2008) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği 
Arzu Karademir (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Arzu Konanç (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Türkçe Öğretmenliği
Arzu Memiş (2007-2008) Selçuk Ün. Yerel Yönetimler
Arzu Mete (1997-1998) Anadolu Ün. Turizm ve Otelcilik
Arzu Terzi (1996-1997) K.T.Ü. İktisat
Arzu Tosun (2007-2008) Pamukkale Ün. Sınıf Öğretmenliği
Arzu Ünal (1992-1993) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Arzuhan Aydın (2007-2008) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Asım Can Aydın (2008-2009) Dokuz Eylül Ün. Jeoloji Mühendisliği
Asil Köse (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Hazır Giyim
Asiye Atik (1998-1999) Atatürk Ün. Hemşirelik
Asiye Efe (2002-2003) Hacettepe Ün. Matematik Öğretmenliği (Almanca)
Asiye Ok (2007-2008) Hacettepe Ün. Matematik Öğretmenliği
Asiye Sezer (1992-1993) Atatürk Ün. Tarım Ekonomisi
Asiye Şule Hacıalioğlu (2002-2003) Selçuk Ün. Hukuk Fakültesi
Asiye Topkara (2006-2007) Mersin Ün. Kimya
Asiye Yıldırım (2010-2011) Dumlupınar Üniversitesi Maliye
Aslan Kadıoğlu (2007-2008) Balıkesir Ün. İşletme 
Aslı Abalı (1993-1994) İstanbul Ün. Adalet Yüksekokulu
Aslı Aksu (1992-1993) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Aslı Aldağ (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Aslı Çiçek (2004-2005) K.T.Ü. Trabzon Hemşirelik
Aslı Emanet (1995-1996) Hacettepe Ün. Muhasebe
Aslı Ertürk (2010-2011) Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)(%50 Burslu)
Aslı İnce (2001-2002) Anadolu Ün. Çevre Mühendisliği
Aslı Kahyaoğlu (1997-1998) Hacettepe Ün. Bilgisayar Öğr. Tek. Öğr.
Aslı Kanatlı (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Tekstil Mühendisliği
Aslı Karaibrahim (2009-2010) Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Tam Burslu)
Aslı Karakoç (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Bilgisayar ve Öğretim Tekn.Öğrt.
Aslı Karaman (2003-2004) Marmara Ün. İktisat
Aslı Kılıçcı (1993-1994) İstanbul Ün. Kimya Mühendisliği
Aslı Kostakoğlu (2008-2009) Eskişehir Osmangazi Ün. Matematik ve Bilgisayar Bilimleri
Aslı Simit (2005-2006) Selçuk Ün. Kazım Karabekir Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Aslı Simit (2007-2008) Muğla Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Aslı Tekbaş (2008-2009) İstanbul Arel Ün. Psikoloji
Aslı Yeriş (2010-2011) Giresun Üniversitesi Tarih
Aslı Yerlikaya (1999-2000) İstanbul Ün. Florence Night. Hemşirelik
Aslı Yılmaz (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Aslı Yüksel (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Kimya
Aslıhan Baydere (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme
Aslıhan Bilge Kurt (2009-2010) İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği (İngilizce)
Aslıhan Delice (2010-2011) Uludağ  Üniversitesi Mimarlık
Aslıhan Demircan (2007-2008) Ordu Ün. Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği
Aslıhan Dizman (1994-1995) İstanbul Ün. Hemşirelik
Aslıhan Pul (2000-2001) Atatürk Ün. Matematik
Asuman Ayral (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Asuman Güner (2009-2010) Erciyes Üniversitesi Tarih
Asuman Kara (2005-2006) İstanbul Ün. Bakırköy Ebelik
Asuman Uzundere (2005-2006) Akdeniz Ün. Alanya İşletme Fak. Turizm İşletmeciliği
Aşen D. Aytekin (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Aşkın Demirbaş (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Aşkın Gürsu (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Fizik
Aşkın Özdemir (2010-2011) Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler
Aşkın Sabit Yılmaz (1994-1995) Ankara Ün. Eğitim Yön. Planlaması
Aşkın Yıldız (2001-2002) Pamukkale Ün. Kamu Yönetimi (İ.Ö.) 
Atakan çelik (1996-1997) Atatürk Ün. Matematik Öğretmenliği
Atakan Küçükay (2000-2001) K.T.Ü. Ordu Elektrik
Atakan Özbek (2008-2009) Ankara Ün. DTCF Türk Dili ve Edebiyatı
Atakan Şahin (2005-2006) Atatürk Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Atakan Yıldız (2001-2002) K.T.Ü. Ordu Makine-Resim-Konstrüksiyon 
Atalay Gündoğdu (2005-2006) Akdeniz Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Atanur Akın (2001-2002) Yıldız Teknik Ün. Makine Mühendisliği
Atanur Yılmaz (2001-2002) Mersin Ün. Elektrik -Elektronik Mühendisliği
Atilla Demirel (1997-1998) Anadolu Ün. İktisat
Atilla Kacar (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. Coğrafya
Atilla Veisoğlu (1999-2000) Balıkesir Ün. İşletmecilik
Avni Çimşitoğlu (2009-2010) Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Avşar Demir (2006-2007) Kocaeli Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Ayben Dervişoğlu (2007-2008) Pamukkale Ün. Felsefe 
Aycan Çerçil (2006-2007) Atatürk Ün. Kamu Yönetimi
Aycan Topuz (1998-1999) Uludağ Ün. Maliye
Ayça Arslanoğlu (2007-2008) Maltepe Ün. İlköğretim Matematik Öğrt. (Üstün Başarı Bursu)
Ayça Malkoç (1993-1994) Yıldız  Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Ayça Yılmaz (2006-2007) Atatürk Ün. Pazarlama 
Aydan Dere (2009-2010) Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi
Aydan Dilaveroğlu (2010-2011) Giresun Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Aydan Zehir (2009-2010) Erciyes Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı
Aydın Akgün (1993-1994) Balıkesir Ün. Kimya
Aydın Fındıkoğlu (2001-2002) Selçuk Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Aydın Kara (2007-2008) Anadolu Ün. İktisat 
Aydın Kılıç (2009-2010) Hitit Üniversitesi Tarih
Aydın Özgan (1994-1995) Abant İzzet Baysal Ün. Matematik
Aydın Taner (1997-1998) Erzincan Bilgisayarlı Muhasebe
Aydın Yıldız (2000-2001) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Aydoğan Biber (1992-1993) Karaelmas Ün. Maden Mühendisliği
Ayfer Demirel (2009-2010) Bayburt Üniversitesi İktisat
Ayfer Gedik (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Gıda Teknolojisi
Ayfer Genç (2008-2009) Balıkesir Ün. Kimya Teknolojisi
Ayhan Aşık (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Bilgisayar Programcılığı
Ayhan Aydın (1994-1995) Ege Ün. Radyo TV Sinema
Ayhan Demiray (2006-2007) Ordu Ün. İşletme
Ayhan Hemiş (2006-2007) Selçuk Ün. Kimya
Ayhan Kesicioğlu (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayar ve Öğrt. Tekn. Öğretmenliği
Ayhan Köroğlu (1995-1996) Gaziosmanpaşa Ün. Ziraat Mühendisliği
Ayhan Öz (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Mobilya ve Dekorasyon
Ayhan Salih Aydın (2000-2001) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Ayhan Şahin (1992-1993) Atatürk Ün. Elektrik
Ayhan TuncayY (2003-2004) Cumhuriyet Ün. Kimya
Aykut Bıçakçı (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Aykut Kılıç (2008-2009) Kahramanmaraş Sütçü İmam Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Aykut Özdemir (2009-2010) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Aykut Öztürk (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama
Ayla Apaydın (1997-1998) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Ayla Aydoğdu (1993-1994) Akdeniz Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Ayla Bahar (2002-2003) Gazi Ün. Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği
Ayla Donbaloğlu (1992-1993) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Ayla Güner (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Turizm ve Otelcilik
Ayla Koyutürk (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama
Ayla Köse (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ayla Sipahi (2008-2009) Süleyman Demirel Ün. Maliye
Ayla Tamcı (1998-1999) Selçuk Ünç Mahalli İdareler
Ayla Taş (1998-1999) 18 Mart Ün. Türkçe Öğretmenliği
Aylin Arzu Yıldıran (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Aylin Dizdar (1999-2000) 9 Eylül Ün. Maliye
Aylin Dur (1995-1996) Ankara Ün. Eczacılık
Aylin Genç (1997-1998) Afyon Kocatepe Ün. İşletmecilik
Aylin Kalafat (1993-1994) Hacettepe Ün. Çocuk Sağlığı ve Eğitimi
Aylin Karataş (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Aylin Odacı (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı
Aylin Özel (2000-2001) Anadolu Ün. İşletme
Aylin Yıldız (2010-2011) Nevşehir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği
Aylin Yılmaz (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı
Aynur Demirci (1997-1998) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Aynur Duman (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Aynur Gençalioğlu (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
Aynur Karamustafa (1998-1999) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Aynur Kesik (2003-2004) Ankara Ün. Ev Ekonomisi Yüksekokulu
Aynur Mucuk (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Hemşirelik Yüksekokulu
Aynur Özkan (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
Aynur Tonkaz (1992-1993) İstanbul Ün. Hemşirelik
Aynur Usta (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Aysel Civil (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Aysel Demir (2001-2002) Gazi Ün. Gazi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği 
Aysel Eryılmaz (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Harita Kadastro
Aysel Öztürk (1998-1999) İst. Ün. Flo.Night. Hemşirelik
Aysel Şahin (2002-2003) K.T.Ü. Fatih Sınıf Öğretmenliği
Aysel Topkara (2006-2007) Giresun Ün. Turizm ve Seyahat İşletmeciliği 
Ayselin Güner (1994-1995) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Aysen Aydın (1996-1997) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Aysu Bıçakçı (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Aysun Arık (2000-2001) İstanbul Ün. Flo.Night. Hemşirelik
Aysun Aydın (2001-2002) Anadolu Ün. Muhasebe
Aysun Ayvalı (2007-2008) Anadolu Ün. Maliye 
Aysun Bayraktar (2005-2006) Erciyes Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Aysun Çakır (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Aysun Çakır (2007-2008) Ege Ün. Su Ürünleri Mühendisliği 
Aysun Çetin (2001-2002) Ankara Ün. DTCF Alman Dili ve Edebiyatı 
Aysun Fırat (2005-2006) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Aysun Gedik (2010-2011) Sinop Üniversitesi Harita ve Kadastro
Aysun Genç (1995-1996) Atatürk Ün. Hemşirelik
Aysun Saçak (1994-1995) Marmara Ün. Hemşirelik
Aysun Tan (2000-2001) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Ayşe Adıgüzel (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Okul Öncesi Öğretmenliği
Ayşe Akar (2001-2002) Muğla Ün. Türkçe Öğretmenliği 
Ayşe Akbayrak (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Hukuk Fakültesi
Ayşe Akkaya (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Ayşe Almacı (2009-2010) Giresun Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Ayşe Aslan (2001-2002) Anadolu Ün. İlahiyat
Ayşe Bıyık (2000-2001) Gaziosmanpaşa Ün. Tarım Teknolojisi
Ayşe Cebeci (1997-1998) Marmara Ün. Kimya
Ayşe Çakır (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Ayşe Çanakcı (1998-1999) K.T.Ü. FenBilgisi Öğretmenliği
Ayşe Daban (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ayşe Deniz (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Türk Dili ve Edebiyatı
Ayşe Dereli (2007-2008) Hacettepe Ün. Matematik Öğretmenliği (Almanca)
Ayşe Durmuş (1998-1999) Atatürk Ün. Biyoloji
Ayşe Ekmekçi (2001-2002) K.T.Ü. Ordu Makine-Resim-Konstrüksiyon
Ayşe Elifoğlu (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Ayşe Erol (2001-2002) Niğde Ün. Zübeyde Hn. Sağlık Hiz. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik 
Ayşe F.Sıpçıkoğlu (2003-2004) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Ayşe Goloğlu (2005-2006) Hitit Ün. Kamu Yönetimi
Ayşe İncüvez (2003-2004) Hacettepe Ün. Ev Ekonomisi Yüksekokulu
Ayşe Karadeniz (2003-2004) Gazi Ün. Fizik Öğretmenliği
Ayşe Karadeniz (2004-2005) Mersin Ün. Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği
Ayşe Karaibrahimoğlu (1998-1999) İstanbul Ün. Flo.Night. Hemşirelik
Ayşe Kılıç (2002-2003) Afyon Kocatepe Ün. Sosyoloji
Ayşe Kılıç (2002-2003) Yakın Doğu Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Ayşe Konal (2002-2003) Gazi Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Ayşe Korkmaz (2006-2007) Zonguldak Karaelmas Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Ayşe Külekçi (2000-2001) S.Demirel Ün. Biyoloji
Ayşe Küp (1994-1995) Gazi Osman Paşa Ün. Tekstil
Ayşe Küpçüoğlu (1999-2000) Atatürk Ün. Sosyoloji
Ayşe Mehniyar (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Ayşe Ortak (2009-2010) Gazi Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmenliği
Ayşe Oturak (1997-1998) Anadolu Ün. İktisat Fakültesi İşletme
Ayşe Sakal (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Ayşe Usta (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Ayşe Usta (2007-2008) K.T.Ü. Orman Mühendisliği 
Ayşe Uyanık (1992-1993) Yıldız Teknik Ün. Matematik Mühendisliği
Ayşe Ülkü (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ayşe Yamiç (1997-1998) Marmara Hukuk Fakültesi
Ayşe Yavuz (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar İşletme
Ayşe Yeşilırmak (2006-2007) Atatürk Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Ayşe Yıldıran (2010-2011) Ordu  Üniversitesi  Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Ayşe Yıldız (1993-1994) Atatürk Ün. Hukuk Fak.
Ayşe Yurt (1998-1999) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi(İng)
Ayşegül Aldı (2009-2010) Muğla Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Ayşegül Aydoğan (2010-2011) Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
Ayşegül Bayram (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ayşegül Bebek (2004-2005) Gazi Ün. Bilgisayar Öğretmenliği
Ayşegül Ceylan (1995-1996) Selçuk Ün. İlahiyat
Ayşegül Cömert (2000-2001) Ankara Ün Tıp Fakültesi
Ayşegül Çakır (2001-2002) Doğu Akdeniz Ün. Hukuk Fakültesi 
Ayşegül Çoban (1999-2000) Ankara Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Ayşegül Çulfaz (1997-1998) Atatürk Ün. Hemşirelik
Ayşegül Esen (2007-2008) Mustafa Kemal Ün. Gümrük İşletme 
Ayşegül Fat (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri
Ayşegül Gedikoğlu (1997-1998) 100.Yıl Ün. Gıda Teknolojisi
Ayşegül Gezici (2010-2011) Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Ayşegül Hamzabaşoğlu (2001-2002) K.T.Ü. Trabzon Bilgisayar Donanımı 
Ayşegül İzgi (2001-2002) Marmara Ün. Biyoloji Öğretmenliği 
Ayşegül Kankaya (2004-2005) Selçuk Ün. Akşehir Turizm ve Otel İşletmeciliği
Ayşegül Karakayalı (1999-2000) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Ayşegül Karavelioğlu (1997-1998) Kırıkkale Ün. Matematik
Ayşegül Kekül (2008-2009) Hitit Ün. Maliye
Ayşegül Kıbık (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Ayşegül Kuru (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
Ayşegül Kutay (1993-1994) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Ayşegül Küçük (2009-2010) Marmara Üniversitesi Aktüerya
Ayşegül Öksüz (2001-2002) Atatürk Ün. Erzincan Hukuk Fakültesi
Ayşegül Öksüz (2010-2011) Adnan Menderes Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri
Ayşegül Özbay (1998-1999) K.T.Ü. Fizik Öğretmenliği
Ayşegül Özdemir (1993-1994) Hacettepe Ün. Çocuk Sağlığı ve Eğitimi
Ayşegül Özdemir (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Ayşegül Patan (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Ayşegül Salbacak (1994-1995) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Ayşegül Tozlu (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Ayşegül Türkmenoğlu (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Ayşegül Uzun (1999-2000) Gaziosmanpaşa Ün. Tekstil
Ayşegül Yılmaz (1999-2000) K.T.Ü. Giresun Fındık Eksperliği
Ayşegül Yüksel (2001-2002) Ankara Ün. Sağlık Eğitimi 
Ayşen Gürsoy (2007-2008) Afyon Kocatepe Ün. İşletme (İng.)
Ayşen Karaman (2000-2001) Marmara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Ayşen Sezer (1993-1994) Ankara Ün. Hukuk Fak.
Ayşenur Akkuş (2002-2003) İ.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Ayşenur Çalışkan (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi Fizik Öğretmenliği
Ayşenur Memiş (1999-2000) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Ayşenur Sarıtaş (2000-2001) Ankara Ün. Gıda Mühendisliği
Ayşenur Tığlıoğlu (2000-2001) Niğde Ün. Bahçe Ziraatı
Ayşenur Tikman (2001-2002) K.T.Ü. Ordu Turizm ve Otelcilik 
Ayşenur Yılmaz (1998-1999) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Ayşenur Yılmaz (1999-2000) Gazi Ün. Hemşirelik
Aytaç Dağdelen (1997-1998) Atatürk Ün. Erzincan Haberleşme
Aytaç Şahin (1998-1999) Anadolu Ün. Turizm ve Otelcilik
Aytaç Terzioğlu (2004-2005) Adnan Menderes Ün. Yenipazar Sigortacılık
Aytekin Aybar (1996-1997) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Ayten Apaydın (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Ayten Aygün (2007-2008) Atatürk Ün. Muhasebe
Ayten M. Çetin (2004-2005) Gazi Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Aytül Kesik (2004-2005) K.T.Ü. İşletme
Aytül Yeşiltepe (2001-2002) Anadolu Ün. Hukuk Fakültesi 
Azime Beşirli (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Azİme Yılmaz (2009-2010) Anadolu Üniversitesi İlahiyat
Aziz Baykan (2000-2001) Bahçeşehir Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Aziz Bektaş (2007-2008) Giresun Ün. Tarih 
Aziz Bektaş (2008-2009) Fırat Ün. Radyo, Sinema ve Televizyon
Aziz Deniz (1996-1997) Gazi Ün. Turizm Öğretmenliği
Azize Akbaş (2007-2008) Ordu Ün. İşletme 
Azize Başoğlu (2000-2001) K.T.Ü. Kimya Öğretmenliği
Azmi Şardağ (2005-2006) Süleyman Demirel Ün. İktisat
Bade Emiroğlu (2002-2003) Anadolu Ün. Biyoloji
Badegül Altun (2006-2007) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
Bağdagül Çevik (1992-1993) Ankara Ün. Eczacılık
Bağdegül Karakaya (1997-1998) K.T.Ü. Harita Kadastro
Bahadır Akın (1996-1997) Akdeniz Ün. Muhasebe
Bahadır Çakır (1992-1993) Akdeniz Ün. Ziraat Mühendisliği
Bahadır Göksu (2000-2001) Gazi Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Bahadır Hamzabaşoğlu (1998-1999) Pamukkale Ün. İnşaat Mühendisliği
Bahadır Özdemir (2004-2005) Doğu Akdeniz Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Bahadır Özkan (2002-2003) Akdeniz Ün. İktisat
Bahadır Tozluoğlu (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Bahadır Yılmaz (2010-2011) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Uluslararası İlişkiler
Bahar Akgün (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Amasya Turizm ve Otel İşletmeciliği
Bahar Apaydın (2002-2003) Uludağ Ün. Kamu Yönetimi
Bahar Aydeniz (1997-1998) Uludağ Ün. Maliye
Bahar Dülger (1997-1998) Ankara Ün. Radyo TV Sinema
Bahar Göksu (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Fen Bilgisi Öğretmenliği
Bahar Kertmen (2006-2007) Doğu Akdeniz Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Bahar Keskin (1999-2000) Kırıkkale Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Bahar Koğuralp (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Bahar Küçükay (2003-2004) İ.T.Ü. Bilgisayar Mühendisliği
Bahar Ödemiş (2003-2004) Selçuk Ün. Sanat Tarihi
Bahar Öztürk (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Bahar Şentürk (2006-2007) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Bahar Taşkın (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojisi ve Prog.
Bahri Bulut (2004-2005) Gazi Ün. Metal Öğretmenliği
Bahri Yılmaz (2004-2005) Kocaeli Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Bahtışen Okay (1995-1996) Gazi Ün. Kimya Öğretmeni
Bahtiyar Ayar (2003-2004) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Türkçe Öğretmenliği
Bahtiyar Çoban (1997-1998) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi
Baki Öztürk (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğrt.
Baki Yılmaz (2005-2006) Afyon Kocatepe Ün. Makine Resmi ve Konstrüksiyonu Öğretmenliği
Banu Durmuş (2000-2001) K.T.Ü. Maliye
Banu Kabakulak (2001-2002) Boğaziçi Ün. Endüstri Mühendisliği 
Banu Kaya (2000-2001) Niğde Ün. Radyo ve TV yayımcılığı
Banu Şensoy (1995-1996) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Banu Tuncay (1996-1997) İzmir Buca Sınıf Öğretmenliği
Barbaros Caniklioğlu (1999-2000) Anadolu Ün. İşletme
Barbaros Gürer (1993-1994) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Barbaros Temiz (2002-2003) Doğu Akdeniz Ün. Türkçe Öğretmenliği
Barış Akkaya (1993-1994) Celal Bayar Ün. Sınıf Öğretmenliği
Barış Aslan (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Türk Dili ve Edebiyatı
Barış Ataman (1992-1993) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Barış Bilgin (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Barış Cantürk (1992-1993) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Barış Çatalahmetoğlu (2004-2005) Muğla Ün. Su Ürünleri Fakültesi
Barış Demirali (1994-1995) Dumlupınar Ün. Fizik
Barış Emre Öztürk (1998-1999) K.T.Ü. İktisat
Barış İshak Sıpçıkoğlu (2008-2009) İstanbul Teknik Ün. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Barış Karaca (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Barış Kurtuluş (1992-1993) Hacettepe Ün. Maliye
Barış Özdemir (2009-2010) Gazi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (M.T.O.K.)
Barış Refik Kızılca (2010-2011) Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği
Barış Temür (1997-1998) Atatürk Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Barış Yanbuloğlu (1991-1992) İstanbul Ün. Tıp Fakültesi
Başak Aydın (1998-1999) Kocaeli Ün. Endüstri Mühendisliği
Başak Uçar (1996-1997) Florence Night. Hemşirelik
Başar Başoğlu (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Jeoloji Mühendisliği
Başar Şenel (2005-2006) Fırat Ün. Veteriner Fakültesi
Batuhan Çolak (2010-2011) Gümüşhane Üniversitesi İnşaat Teknolojisi
Baykal Hereklioğlu (1991-1992) Uludağ Ün. İnşaat Mühendisliği
Bayrak Ercan Bayraktar (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Fizik Öğretmenliği
Bayram Aslan (2010-2011) Giresun Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Bayram Cantürk (1999-2000) Bilkent Ün. Büro Yönetimi
Bayram Fatih Gökçe (2005-2006) Giresun Ün. Tirebolu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği
Bayram Gürsoy (2001-2002) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Fen Bilgisi Öğretmenliği
Bayram Koç (2002-2003) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Bayram Yaprak (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Bedir Hasan Karayel (2008-2009) Yeditepe Ün. Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Başarı Burslu)
Bedrettin Genç (2010-2011) Yakın Doğu  Üniversitesi İlahiyat Fakültesi (Tam Burslu)
Bedriye Taşçı (2010-2011) Giresun Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Begüm Başkan (2005-2006) Koç Ün. Bilgisayar Mühendisliği (İng.)
Begüm Bayramoğlu (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Begüm Şenel (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık Behiç Berk Kuğu (2000-2001) G.A.T.A. Tıp Fakültesi
Bekir Angun (2004-2005) Marmara Ün. Elektrik Öğretmenliği
Bekir Bekdemir (1996-1997) Gazi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Bekir Bozan (2005-2006) Giresun Ün. Tekstil
Bekir Çömez (2004-2005) Dumlupınar Ün. Seramik Mühendisliği
Bekir Kan (1993-1994) Gaziantep Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Bekir Ustaoğlu (1997-1998) Marmara Ün. İşletme
Belda Bayraktar (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Belgin Akkaya (2006-2007) Atatürk Ün. Tarih
Belgin Aydın (2007-2008) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Belgin Işık (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Belgin Keleşoğlu (1997-1998) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Belgin Özaslan (2008-2009) Giresun Ün. İşletme
Belir Alp Külünkoğlu (2007-2008) Balıkesir Ün. Makine Mühendisliği 
Belma Sıradağ (1994-1995) Uludağ Ün. Kamu Yönetimi
Belma Sönmez (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Benan Özkan (2005-2006) Doğu Akdeniz Ün. Türkçe Öğretmenliği
Bengisu Koser (2000-2001) Sakarya Ün. Peyzaj
Bengü Konya (2000-2001) Niğde Ün. Süt ve Ürünleri
Bengü Özkaya (1999-2000) Balıkesir Ün. Et Endüstrisi
Bengü Yazıcıoğlu (1992-1993) Gazi Ün. Tıp Fakültesi
Benol Eryılmaz (1993-1994) Hacettepe Ün. Eğitim Programları Yönetimi
Berat Can Çakır (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Müh.
Beril Elmas (1999-2000) Yeditepe Ün. Mimarlık
Berivan Yıldız (1996-1997) Marmara Ün. Hukuk
Berk Öztürk (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği
Berkan Aksoy (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Makine Mühendisliği
Berkan Aslan (2003-2004) Uludağ Ün. Maliye
Berkan Düdükçü (2007-2008) Kastamonu Ün. Radyo ve Televizyon Tekniği 
Berkan Kahyaoğlu (2006-2007) Doğu Akdeniz Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Berna Altıyaprak (2010-2011) Artvin Çoruh Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı
Berna Bakraçoğlu (2007-2008) Akdeniz Ün. İşletme
Berna Caboğlu (1998-1999) Cumhuriyet Ün. Maliye
Berna Erol (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 
Berna Gürsoy (2008-2009) Uludağ Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Berna Ömür (2008-2009) Anadolu Ün. İktisat (İngilizce)
Berna Özaslan (2005-2006) K.T.Ü. İktisat
Berna Tekel (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Berna Yeşiltepe (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Sınıf Öğretmenliği
Berna Yılmaz (1995-1996) K.T.Ü. Muhasebe
Berrak Ejderoğlu (2010-2011) İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji
Berrak Erdoğan (2005-2006) Ege Ün. Kimya
Berran Güven (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Berrin Arslan (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Berrin Gündoğdu (2002-2003) Ankara Ün. Ev Ekonomisi Y.O.
Berrin Henden (2003-2004) Sakarya Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Berrin Küçük (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Eğt. Fak. Sosyal Bilgiler Öğrt.
Bertan Bayraktar (2000-2001) Çukurova Ün. Jeoloji Mühendisliği
Besim Artar (1999-2000) Selçuk Ün. Bilgisayar Programcılığı
Bestegül Çoruh (2000-2001) Kadir Has Ün. Tıp Fakültesi
Betül Aydın (2006-2007) Pamukkale Ün. Biyoloji
Betül Bekar (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Betül Dönmez (2005-2006) Giresun Ün. Tirebolu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği
Betül Gemici (2007-2008) Giresun Ün. Hemşirelik
Betül Özbay (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Matematik Öğretmenliği
Betül Özer (2001-2002) Atatürk Ün. Erzincan İlköğretim Matematik Öğretmenliği 
Betül Usta (2009-2010) Giresun Üniversitesi Geleneksel El Sanatları
Betül Yakar (2004-2005) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Beytullah Dizdar (2001-2002) Gazi Ün. Çorum Bilgisayar Programcılığı
Beytullah Günal (2008-2009) Kocaeli Ün. Bilgisayar Öğretmenliği
Beytullah Güneş (2003-2004) Atatürk Ün. Fizik
Beytullah Yılmaz (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Tarih
Beytullah Yılmaz (1994-1995) Pamukkale Ün. İktisat
Beyza Kır (2004-2005) Muğla Ün. Kamu Yönetimi
Beyza Maraş (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Beyzanur Aydın (2010-2011) Giresun Üniversitesi Hemşirelik
Bilal Aldağ (2005-2006) Gazi Ün. Elektrik Öğretmenliği
Bilal Barutçu (1992-1993) Yıldız Teknik Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Bilal Durmuş (1996-1997) Marmara Ün. Diş Protez
Bilge Aksoy (2006-2007) Ondokuz Mayıs Ün. Biyoloji
Bilge Ayaz (2006-2007) Düzce Ün. Hemşirelik
Bilge Gökhan Kaya (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
Bilge Melike Memiş (2007-2008) Uludağ Ün. Ekonometri
Bilge Türker (2010-2011) Girne Amerikan Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (Tam Burslu)
Bilgen Yılmaz (2000-2001) Atatürk Ün. Hemşirelik
Bilgi Kesik (1998-1999) K.T.Ü. Muhasebe
Bilgin Akkaya (1999-2000) Atatürk Ün. Ziraat Fak. Tarım Teknolojisi
Bilgin Kılıç (1993-1994) Gazi Ün. Çalışma Ekonomisi
Binnur Kostak (2008-2009) Eskişehir Osmangazi Ün. Mimarlık
Bircan Aşar (2003-2004) Hacettepe Ün. Aktüerya Bilimleri
Bircan Gürsoy (2009-2010) Giresun Üniversitesi Hemşirelik
Birdem Tozlu (2001-2002) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi 
Birgük Kabasakal (2004-2005) Doğu Akdeniz Ün. Avrupa Birliği İlişkileri
Birgül Açıcı (2007-2008) Giresun Ün. İktisat 
Birgül Aksu (2006-2007) İstanbul Aydın Ün. Hastane Yönetimi ve Organizasyon
Birgül Koldaş (2000-2001) Gaziosmanpaşa Ün. Hayvansal Üretim
Birgül Mürteza (1992-1993) İstanbul Ün. Tarih
Birgül Özdemir (1997-1998) Karaelmas Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Birgül Özkaya (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Amasya Elektrik
Birgül Temiz (2004-2005) Anadolu Ün. Sosyoloji
Birgül Yılmaz (2000-2001) Ege Ün. Biyoloji
Birhan Özgül (2007-2008) Marmara Ün. İktisat (İng.)
Birkan Peker (2010-2011) Ege  Üniversitesi Tekstil Mühendisliği
Birnur Bodur (2007-2008) Giresun Ün. Tekstil
Birol Gümüş (2005-2006) Atatürk Ün. Gıda Mühendisliği
Birol Gündoğdu (1996-1997) O.D.T.Ü. Tarih
Birol Taşkın (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Orman EndüstriSİ Mühendisliği
Birsen Çakır (1992-1993) Gazi Ün. Ekonometri
Birsen Duydukoğlu (1994-1995) Yıldız Ün. Jeodezive Fotogrametri
Birsen Elevli (1998-1999) Doğu Akdeniz Ün. Arkeoloji ve Sanat Tarihi
Birsen Karaman (1998-1999) K.T.Ü. Ebelik
Bora Arslan (1992-1993) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi
Bora Numanoğlu (1992-1993) K.T.Ü. İşletme
Buğra Nergiz (2007-2008) Balıkesir Ün. Maliye 
Buğra Vurgun (2007-2008) Giresun Ün. Fındık Eksperliği 
Buket Aydeniz (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği 
Buket Bal (1997-1998) Anadolu Ün. Turizm Otelcilik
Buket Bingöl (2001-2002) Adnan Menderes Ün. Matematik
Buket Bolat (1998-1999) İstanbul Ün. İşletme
Buket Er (2002-2003) Gaziosmanpaşa Ün. Gıda Mühendisliği
Buket Işık (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Buket Koyutürk (2008-2009) Atatürk Ün. Ziraat Fak. Tarım Ekonomisi
Buket Öztürk (2005-2006) İstanbul Ün. Eczacılık Fakültesi
Buket Patar (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Jeoloji Mühendisliği
Buket Ustaoğlu (2000-2001) Ege Ün. Kimya
Burak Akın (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Burak Apaydın (2003-2004) Anadolu Ün. Porsuk Mobilya ve Dekorasyon
Burak Arslan (2008-2009) Marmara Ün. Maliye
Burak Bölük (2005-2006) Hacettepe Ün. Eczacılık Fakültesi
Burak Cemre Aykut (2008-2009) Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği
Burak Dedeoğlu (1993-1994) 9 Eylül Ün. Çalışma Ekonomisi
Burak Doğan (2010-2011) Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce)(Tam Burslu)
Burak Esen (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Burak Kahya (2007-2008) Giresun Ün. Turizm ve Seyahat İşletmeciliği 
Burak Karaman (1996-1997) Gazi Ün. Fizik Öğretmenliği
Burak Karaman (1998-1999) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Burak Kaya (2008-2009) İstanbul Ticaret Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Burak Kırış (1997-1998) K.T.Ü. İktisat
Burak Saka (2009-2010) Giresun Üniversitesi İşletme
Burak Sıpçıkoğlu (2006-2007) Bahçeşehir Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)
Burak Yılmaz (1999-2000) Kocaeli Ün. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
Burakbey Gürsoy (2009-2010) Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Burcu Acun (2010-2011) Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe
Burcu Akgün (2005-2006) Balıkesir Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Burcu Akkaya (2001-2002) Uludağ Ün. Tekstil Mühendisliği
Burcu Altuntaş (2005-2006) Bahçeşehir Ün. Endüstri Mühendisliği (Burslu)
Burcu Altuntaş (2007-2008) Anadolu Ün. İktisat 
Burcu Annakkaya (2001-2002) Boğaziçi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği 
Burcu Apaydın (2007-2008) Kırıkkale Ün. Türkçe Öğretmenliği 
Burcu Atalar (2007-2008) Ege Ün. Gıda Mühendisliği
Burcu Aydın (2009-2010) Ege Üniversitesi İşletme
Burcu Aydınay (2009-2010) Rize Üniversitesi Dış Ticaret
Burcu Aykan (2001-2002) Niğde Ün. Jeoloji Mühendisliği 
Burcu Bakan (2002-2003) Gazi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Burcu Barutçu (2000-2001) Gazi Ün. Rus Dili ve Edebiyatı
Burcu Begüm Gürsoy (2007-2008) K.T.Ü. Biyoloji 
Burcu Behadır (2006-2007) Ordu Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Burcu Bulgan (2006-2007) İstanbul Kültür Ün. Matematik-Bilgisayar (Burslu)
Burcu Çıtıralioğlu (2004-2005) İstanbul Ün. İşletme
Burcu Demirel (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Burcu Deniz (2009-2010) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kimya
Burcu Efe (2007-2008) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Burcu Elikara (2006-2007) Bilecik Ün. İşletme
Burcu Erol (2008-2009) Gaziosmanpaşa Ün. Biyosistem Mühendisliği
Burcu Gözen (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Burcu Işık (2009-2010) Çukurova Üniversitesi Tekstil Mühendisliği
Burcu Işık (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Mimari Dekoratif Sanatlar
Burcu İnekçi (2009-2010) Ordu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Burcu İribaş (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Burcu Karaahmetoğlu (2004-2005) Atatürk Ün. İnşaat Mühendisliği
Burcu Karaca (2001-2002) Muğla Ün. Kamu Yönetimi (İ.Ö.) 
Burcu Karaman (2000-2001) Cumhuriyet Ün. İşletmecilik
Burcu Nur Perik (2010-2011) Cumhuriyet Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Burcu Ocak (2003-2004) Gazi Ün. Hukuk Fak.
Burcu Ögeç (2006-2007) Süleyman Demirel Ün. İşletme
Burcu Özdemir (2008-2009) Pamukkale Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Burcu Parlak (2007-2008) Anadolu Ün. Maliye 
Burcu Sarı (2006-2007) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Burcu Sıpçıkoğlu (2010-2011) Acıbadem  Üniversitesi Hemşirelik (Tam Burslu)
Burcu Sinem Civek (2001-2002) İstanbul Ün. Sanat Tarihi
Burcu Tatar (2010-2011) Anadolu Üniversitesi Sosyoloji
Burcu Temiz (1992-1993) İstanbul Ün. Metalurji Mühendisliği
Burcu Tiryaki (2007-2008) Selçuk Ün. Matematik Öğretmenliği
Burcu Töngelci (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Burcu Uzuner (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Veteriner Fakültesi
Burcu Yakan (1999-2000) K.T.Ü. İşletme
Burcu Yeriş (2010-2011) Giresun Üniversitesi  İşletme
Burçak Akbulut (2003-2004) Gazi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Burçak Çullu (1995-1996) Bilkent Ün. Mütercim Tercümanlık
Burçak Ögeç (2010-2011) Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat
Burçak Sarı (2008-2009) Atatürk Ün. Kimya
Burçak Yeşiltepe (1998-1999) İstanbul Ün. Eczacılık
Burçin Ayvaz (1997-1998) Gazi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Burçin Baycan (1996-1997) Yıldız Ün. Jeodezi ve Fotogrametri
Burçin Beşikçi (2001-2002) Niğde Ün. Jeoloji Mühendisliği 
Burçin Deniz (2010-2011) Aksaray Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Burçin Künbül (2000-2001) Zong.K.Elmas Ün. Sınıf Öğretmenliği
Burçin Uncuoğlu (2002-2003) İstanbul Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Burçin Yayla (1998-1999) Marmara Ün. Eczacılık
Burhan Aydın (2007-2008) Girne Amerikan Ün. Su Ürünleri Mühendisliği
Burhan Beyaz (2009-2010) Giresun Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Burhan Kılıç (2006-2007) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
Burhan Küpüç (2006-2007) Kocaeli Ün. Endüstriyel Kalıpçılık
Burhan Pekdemir (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Burhan Yılmaz (2006-2007) K.T.Ü. İşletme
Burkay Mucukoğlu (1993-1994) Trakya Ün. İnşaat Mühendisliği
Buse Karavelioğlu (2005-2006) Kocaeli Ün. İşletme
Buse Pınar Eryılmaz (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Bülent Aslan (1993-1994) Ankara Ün. Ziraat Fakültesi
Bülent Aslan (1993-1994) Erciyes Ün. İşletme
Bülent Aslan (1995-1996) Dumlupınar Ün. İşletem
Bülent Aydın (1993-1994) İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Bülent Bayrak (1993-1994) K.T.Ü İktisat
Bülent Güner (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Bülent Güvendi (1992-1993) Ege Ün. Tıp Fakültesi
Bülent İştar (2003-2004) Fırat Ün. YAPI Öğretmenliği
Bülent Kaya (2007-2008) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Tarih
Bülent Kılınç (1997-1998) Çukurova Ün. Ceyhan Pazarlama
Bülent Küçük (1995-1996) K.T.Ü. Elektrik
Bülent Mıngır (2005-2006) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Bülent Pamuk (1993-1994) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi
Bülent Sevinç (1993-1994) Atatürk Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Bülent Şahin (1995-1996) Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetimi
Bülent Usta (1993-1994) Zonguldak Karaelmas Ün. Peyzaj Mimarlığı
Bülent Üçüncü (1993-1994) İstanbul Ün. Kimya Mühendisliği
Bünyamin Aydın (2004-2005) Marmara Ün. Elektrik Öğretmenliği
Bünyamin Bodur (2005-2006) Abant İzzet Baysal Ün. Fizik (İng.)
Bünyamin Çapkın (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama 
Bünyamin Özdemir (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Büşra Adatepe (2007-2008) Dokuz Eylül Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği 
Büşra Akyol (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Büşra Baladın (2003-2004) Gazi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Büşra Bayıroğlu (2010-2011) Kafkas Üniversitesi Acil Tıp Teknikerliği
Büşra Diş (2006-2007) Giresun Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Büşra Göher (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Büşra Göksu (2010-2011) Gazi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Büşra Güçtaş (2008-2009) Rize Ün. Makine, Resim ve Konstrüksiyon
Büşra Güner (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. İktisat
Büşra Öner (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Ekonometri
Büşra Öztepe (2010-2011) Pamukkale Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Büşra Salihoğlu (1995-1996) Süleyman Demirel Ün. Orman Mühendisliği
Büşra Tuncel (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Büşranur Çolakoğlu (2010-2011) Anadolu Üniversitesi İşletme
Büşranur Şimşek (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Büşranur Şimşek (2010-2011) Rize  Üniversitesi myo İşletme Yönetimi
Cafer Emre Yılmaz (2007-2008) K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Cafer Güldal (1997-1998) K.T.Ü. Rize Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Cahide Derya (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Cahide Erdemir (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Cahide Nakipoğlu (2008-2009) Selçuk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Cahide Yılmaz (2004-2005) O.D.T.Ü. Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Cahit Bodur (2002-2003) K.T.Ü. Ordu Elektronik Haberleşme
Cahit Guguk (1997-1998) Çukurova Ün. Elektrik
Can Durusu (2002-2003) Yeditepe Ün. Diş Hekimliği
Can Karakoç (1998-1999) Niğde Ün. Turizm ve Otelcilik
Can Kızılca (2009-2010) Nevşehir Üniversitesi İktisat
Can Özel (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Can Şölen (2009-2010) Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
Canan Akbay (2008-2009) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Canan Akdağ (1994-1995) Marmara Ün. İşletme
Canan Akkoyun (1997-1998) Anadolu Ün. Sağ.Kur. İşletmeciliği
Canan Bekdemir (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Canan Cindemir (1999-2000) Atılım Ün. Uluslararası İlişkiler
Canan Eker (2007-2008) Erzincan Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Canan Fat (2001-2002) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik
Canan Işıkdemir (2001-2002) K.T.Ü. Fatih Sınıf Öğretmenliği
Canan Işıkdemir (2008-2009) Sakarya Ün. Endüstri Mühendisliği
Canan Pirgayipoğlu (2006-2007) Sinop Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Canan Turan (1992-1993) Ankara Ün. Hemşirelik
Canberk Yılmaz (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme
Candan Ceylan (2001-2002) Orta Doğu Teknik Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Candan Duman (2009-2010) Uludağ Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Candan Şahin (1999-2000) Anadolu Ün. İşletme
Caner Abanoz (2001-2002) Mersin Ün. Su Ürünleri Fakültesi
Caner Akgün (1997-1998) İstanbul Ün. Siyasal Bilimler Fak. İşletme
Caner Çağlayan (1996-1997) K.T.Ü. Makine Mühendisliği
Caner Çakmak (2008-2009) Gaziosmanpaşa Ün. Tarih
Caner Henden (2003-2004) Selçuk Ün. Jeoloji Mühendisliği
Caner Kondiloğlu (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Harita Kadastro
Caner Korkmaz (2010-2011) Giresun Üniversitesi İktisat
Caner Sezer (2001-2002) Selçuk Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Caner Türüdü (2006-2007) K.T.Ü. Endüstriyel Elektronik
Caner Türüdü (2008-2009) Karabük Ün. Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği
Caner Usta (2004-2005) Uludağ Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Caner Uzuner (1997-1998) Hacettepe Ün. Diş Hekimliği
Caner Yılmaz (2009-2010) Dicle Üniversitesi Arkeoloji
Caner Yoğunali (2007-2008) Balıkesir Ün. Kimya
Cangül Altundaş (2005-2006) Gazi Ün. Uluslararası İlişkiler
Cangül Aykutalpoğlu (1999-2000) Çanakkale 18 Mart Ün. İnşaat
Cankat Seyis (2008-2009) Yıldız Teknik Ün. Mekatronik Mühendisliği
Cankut Güvendi (2010-2011) Ordu Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Cansel Duydukoğlu (2005-2006) Gazi Ün. Kimya
Cansen Yakan (1999-2000) Atatürk Ün. Hemşirelik
Cansev Poslu (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Cansu Akın (2010-2011) Anadolu Üniversitesi İşletme
Cansu Arslan (2006-2007) Artvin Çoruh Ün. Pazarlama
Cansu Ddizman (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Cansu Güler (2007-2008) Marmara Ün. Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği
Cansu Kumaş (2004-2005) Uludağ Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstriİlişkileri
Cansu Melikoğlu (2010-2011) Akdeniz Üniversitesi Felsefe
Cansu Özkul (2009-2010) Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği
Cansu Tığlı (1998-1999) K.T.Ü. Kimya
Cantekin Baş (1993-1994) Gazi Ün. Eczacılık Fak.
Celal Bayramoğlu (2000-2001) Fırat Ün. Kimya Mühendisliği
Celal Burak Zor (2010-2011) Trakya Üniversitesi İşletme
Celal Şahan (1995-1996) Harran Ün. Makine
Celalettin Angın (1993-1994) Anadolu Ün. Eğitim Yönetimi
Celil Karadeniz (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Kimya Mühendisliği
Cem Başkaya (1999-2000) K.T.Ü. Maliye
Cem Emir (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Cem Evrenkaya (1993-1994) Gazi Ün. İktisat
Cem Faikoğlu (1993-1994) Ankara Ün. Kimya Mühendisliği
Cem Karataş (2007-2008) Doğu Akdeniz Ün. Turizm ve OTEL İşletmeciliği
Cem Keskin (2002-2003) Atatürk Ün. İnşaat Mühendisliği
Cem Köse (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Radyoloji
Cem Pektaş (1998-1999) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Cem Saraçoğlu (1992-1993) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Cem Türüdü (2002-2003) Sakarya Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Cem Yeşiltepe (1997-1998) Osmangazi Ün. Makine Mühendisliği
Cemal Cem Yılmaz (1997-1998) Anadolu Ün. Pazarlama
Cemal Oğuzhan İbaş (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Cemal Topuz (2001-2002) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Kimya Öğretmenliği
Cemal Ünal (2003-2004) Selçuk Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Müh..
Cemal Yılmaz (1999-2000) Dumlupınar Ün. Otobüs Şoförlüğü
Cemalettin Karahasan (1997-1998) Bilkent Ün. Arkeoloji Sanat Tarihi
Cemil Akçay (2002-2003) Sakarya Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Cemil Aydın (2002-2003) K.T.Ü. Ordu Elektrik
Cemil Çakır (2000-2001) Uludağ Ün. Bilgisayar Destekli Tasarım
Cemil Gülsu (2000-2001) Akdeniz Ün. Gıda Mühendisliği
Cemil Kaptan (1996-1997) Muğla Ün. İnşaat
Cemil Kırbaş (1999-2000) Pamukkale Ün. İnşaat Mühendisliği
Cemil Sezer (1999-2000) Muğla Ün. Turizm ve Otelcilik
Cemile Sarı (1998-1999) Selçuk Ün. Hukuk Fak.
Cemre Güllü (2009-2010) Marmara Üniversitesi İşletme
Cengiz Akgün (1995-1996) Zonguldak Karaelmas Ün. İşletmecilik
Cengiz Ayar (2010-2011) Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi
Cengiz Ayar (1999-2000) Marmara Ün. Tarih Öğretmenliği
Cengiz Aydın (2007-2008) Düzce Ün. İşletme
Cengiz Can Aker (1997-1998) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Cengiz Dizdar (2006-2007) Düzce Ün. Mobilya ve Dekorasyon
Cengiz Eltemiz (2007-2008) K.T.Ü. İşletme
Cengiz Karaman (2009-2010) Zirve Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (Tam Burslu)
Cengiz Kırdemir (1999-2000) Balıkesir Ün. Sağlık Memurluğu
Cengiz Tekir (1997-1998) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Cenk Çakır (1997-1998) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Ceren Aydın (2001-2002) Selçuk Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Ceren Çamur (1998-1999) Dokuz Eylül Ün. Amerikan Kültür ve Edebiyatı
Ceren Dikmen (1993-1994) Trakya Ün. Süt Ürünleri
Ceren Hakyemez (2010-2011) İstanbul Arel Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%50 Burslu)
Ceren Turan (2001-2002) Afyon Kocatepe Ün. Matematik
Cevat Avcı (1992-1993) Selçuk Ün. Muhasebe
Cevat Koç (1992-1993) Ankara Ün. Kontrol Sistemleri Teknolojisi
Cevriye Topkara (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Ebelik
Cevriye Zehir (2000-2001) Dokuz Eylül Ün. Muhasebe
Ceyda Akın (2006-2007) Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetimi
Ceyda Dündar (2008-2009) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Ceyda Kara (2003-2004) Kocaeli Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Ceyda Karadere (1997-1998) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Ceyhun Ceylan (2008-2009) Ege Ün. Astronomi ve Uzay Bilimleri
Ceyhun Temelli (2005-2006) Kocaeli Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Ceylan Çiftçi (2007-2008) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Ceylan Eriş (2008-2009) Boğaziçi Ün. Kimya Mühendisliği
Cezmiye Necipoğlu (2007-2008) Gazi Ün. İktisat
Cihan Aydın (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Makine Mühendisliği
Cihan Ceylan (2002-2003) Afyon Kocatepe Ün. Metal Öğretmenliği
Cihan Çolakoğlu (1998-1999) Atatürk Ün. İnşaat
Cihan Demiral (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Cihan Elmalı (2009-2010) Afyon Kocatepe Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Cihan Gökal (1998-1999) K.T.Ü. İktisat
Cihan Güler (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Cihan İbaş (2003-2004) Gazi Ün. Felsefe Grubu Öğretmenliği
Cihan Öztürk (2010-2011) Giresun Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon
Cihan Söğünmez (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Çevre Mühendisliği
Cihan Ünal (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Cihan Yunus Turhan (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Harita Kadastro
Cihat Akdemir (2001-2002) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler
Cihat Aldıç (2005-2006) Düzce Ün. Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O.
Cihat Burak Sayın (1993-1994) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Cihat Yolasığmaz (2003-2004) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Cihat Yolasığmaz (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Coşkun Çakır (2002-2003) Mersin Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Coşkun Göktekin (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Coşkun Tan (2007-2008) Dumlupınar Ün. Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği
Coşkun Türüdü (2002-2003) Sakarya Ün. Yapı Öğretmenliği
Cumhur Eren (2004-2005) Yakın Doğu Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Cumhur Özkaya (2003-2004) Gaziosmanpaşa Ün. İktisat
Cumhur Yaslıoğlu (2003-2004) Gazi Ün. Metal Öğretmenliği
Cüneyt Dur (2003-2004) Bilkent Ün. Uygulamalı İngilizce-Türkçe Çevirmenlik
Cüneyt Usta (2007-2008) Trakya Ün. Mimarlık
Çağatay Akdağ (2007-2008) Kırıkkale Ün. Endüstri Mühendisliği
Çağatay Kavaz (2005-2006) İstanbul Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Çağatay Kurdoğlu (1999-2000) İ.T.Ü. Endüstri Mühendisliği
Çağatay Murat Yılmaz (2006-2007) Kocaeli Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Çağatay Uğurlu (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Tarih
Çağdaş Dervişoğlu (1992-1993) Uludağ Ün. Matematik
Çağdaş Kesikoğlu (2001-2002) Hacettepe Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Çağdaş Ulaş Saygılı (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Makine Mühendisliği
Çağla Nakipoğlu (2007-2008) Marmara Ün. İktisat
Çağla Öztürk (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Çağla Yılmaz (2004-2005) Zonguldak Karaelmas Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Çağla Yılmaz (2007-2008) Ankara Ün. DTCF Felsefe
Çağla Yılmaz (2007-2008) Marmara Ün. İşletme
Çağlar Çakır (2002-2003) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi
Çağlar Çömez (2006-2007) Boğaziçi Ün. Felsefe
Çağlar Demiral (1993-1994) İstanbul Ün. Fizik
Çağlar Hakyemez (2008-2009) Selçuk Ün. Uluslararası İlişkiler
Çağlar Kutlu (2005-2006) İstanbul Teknik Ün. Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
Çağlar Sarımutlu (1996-1997) Cumhuriyet Ün. Makine Mühendisliği
Çağlar Şeyranlıoğlu (1997-1998) Kocaeli Ün. Gemi İnşaatı
Çağlar Şeyranlıoğlu (1999-2000) Abant İzzet Baysal Ün. Bilgisayar Operatörlüğü
Çağlayan Çevik (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Çağlayan Emiroğlu (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Fizik
Çağlayan Sarımutlu (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Biyoloji Öğrt.
Çağlayan Yılmaz (1993-1994) Gazi Ün. Aile Bil.Tü.
Çağrı Çilek (2009-2010) Rize Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Çağrı Güngör (2005-2006) Giresun Ün. İşletme
Çağrı Mustafa Bozat (2004-2005) Selçuk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Çağrı Yılmaz (2002-2003) Bilkent Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Çare Özcan (2001-2002) Atatürk Ün. Ağrı Fen Bilgisi Öğretmenliği
Çetin Baydere (2010-2011) Doğu Akdeniz Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği (%25 Burslu)
Çetin Büyükaydın (1992-1993) K.T.Ü. Elektrik
Çetin D. Yıldıran (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Ziraat Fak.
Çetin Elevli (1993-1994) Marmara Ün. Hukuk Fak.
Çetin Kaya (2004-2005) Marmara Ün. Kimya Öğretmenliği
Çınar Duman (1997-1998) Cumhuriyet Ün. Radyoloji
Çiçek Duman (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Çiğdem Altı (1997-1998) Sakarya Ün. Bilgisayarlı Muhasebe
Çiğdem Altunbaş (2003-2004) Atatürk Ün. Narman Muhasebe
Çiğdem Altuntaş (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Çiğdem Boz (1992-1993) 19 Mayıs Ün. İlahiyat
Çiğdem Bozkurt (1997-1998) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Çiğdem Çakır (2006-2007) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Çiğdem Çakmak (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Çiğdem Çolak (2002-2003) K.T.Ü. Fatih Sınıf Öğretmenliği
Çiğdem Demir (2005-2006) İzmir Ekonomi Ün. Moda Tasarımı
Çiğdem Demirdağ (1998-1999) Atatürk Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Çiğdem Demirkan (1998-1999) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Çiğdem Duman (2005-2006) Yeditepe Ün. İşletme
Çiğdem Durmuş (1992-1993) Mimar Sinan Ün. Mimarlık
Çiğdem Ergen (1999-2000) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Çiğdem Ergüney (2000-2001) İstanbul Ün. Hemşirelik
Çiğdem Geçici (2009-2010) Gazi Üniversitesi Görme Engelliler Öğretmenliği
Çiğdem Güçtaş (1998-1999) K.T.Ü. Biyoloji
Çiğdem Güngör (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Çiğdem Kap (2003-2004) Atatürk Ün. Hemşirelik Yüksekokulu
Çiğdem Kılıç (2004-2005) Sakarya Ün. İktisat
Çiğdem Kılınç (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Çiğdem Koyutürk (2008-2009) Atatürk Ün. Kuyumculuk ve Takı Tasarımı
Çiğdem Nihal Annakkaya (2001-2002) K.T.Ü. Fatih Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Çiğdem Okur (2002-2003) K.T.Ü. Biyoloji
Çiğdem Özdemir (2002-2003) Başkent Ün. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Çiğdem Özer (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Çiğdem Öztürk (1999-2000) Selçuk Ün. Anaokulu Öğretmenliği
Çiğdem Sarıca (2001-2002) Anadolu Ün. İktisat
Çiğdem Şahin (2006-2007) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Çiğdem Toksagül (1994-1995) Cumhuriyet Ün. İşletme
Çiğdem Tonkal (1997-1998) Anadolu Ün. Maliye
Çiğdem Tozlu (2007-2008) O.D.T.Ü. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Çiğdem Uzun (2000-2001) Abant İzzet Baysal Ün. Dericilik
Çiğdem Üstün (1992-1993) İstanbul Ün. Hukuk Fak.
Çiğdem Yılmaz (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi İstatistik
Çiğdem Yılmaz (1994-1995) Uludağ Ün. Uluslararası İlişkiler
Çiğdem Yılmaz (1999-2000) Ankara Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Çisem Bayraktar (2007-2008) Zonguldak Karaelmas Ün. İşletme
Damla Bektaşoğlu (2008-2009) İstanbul Ün. Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
Damla Bolat (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Damla Demir (2009-2010) Giresun Üniversitesi Çocuk Gelişimi
Damla Dübüş (2008-2009) Rize Ün. Fizik
Damla Işık (2007-2008) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Damla Karaahmet (1999-2000) K.T.Ü. Rize İşletmecilik
Damla Kaya (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Damla Keleşoğlu (2003-2004) Pamukkale Ün. Fizik
Damla Öztürk (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme Yönetimi
Damla Tığlı (1999-2000) K.T.Ü. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Damla Türüdü (2007-2008) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Damla Yıldırım (1993-1994) Ege Ün. Tekstil Mühendisliği
Damlagül Uzun (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği
Damlanaz Karagöz (2009-2010) Giresun Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Davut Nesil (2000-2001) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler
Demet Ahıskalı (1998-1999) Niğde Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Demet Aksoy (2000-2001) Selçuk Ün. Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği
Demet Bayraktar (2005-2006) Anadolu Ün. Maliye
Demet Beşikçi (2008-2009) Erzincan Ün. Mimari Restorasyon
Demet Bozat (2008-2009) Kocaeli Ün. Jeoloji Mühendisliği
Demet Civek (2008-2009) Akdeniz Ün. Maliye
Demet Coşkun (2005-2006) Giresun Ün. Sınıf Öğretmenliği
Demet D. Hekimoğlu (1992-1993) Anadolu Ün. Maliye
Demet Demir (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Matematik
Demet Karakoç (1992-1993) Marmara Ün. Tıp Fakültesi (İng)
Demet Kaya (2000-2001) Atatürk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Demet Kesikoğlu (1999-2000) Zonguldak Karaelmas Ün. Muhasebe
Demet Kolukısaoğlu (2001-2002) Anadolu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Demet Memiş (2007-2008) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Demet Orman (1999-2000) Atatürk Ün. İşletme
Demet Öztaş (2008-2009) Marmara Ün. İktisat
Demet Öztürk (2006-2007) Süleyman Demirel Ün. Tarih
Demet Şahin (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Demet Tığlı (1999-2000) İstanbul Ün. Hukuk Fak.
Demet Torul (2009-2010) Boğaziçi Üniversitesi İşletme
Demet Uzun (2009-2010) Giresun Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Demet Ünlükaya (2006-2007) Giresun Ün. Biyoloji
Demet Yaprak (2005-2006) Celal Bayar Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Demet Yıldız (2000-2001) Atatürk Ün. İktisat
Demiray Gitmez (1995-1996) Yakın Doğu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Deniz Akbulut (2000-2001) Abant İzzet Baysal Ün. Sınıf Öğretmenliği
Deniz Aşan (2002-2003) Zonguldak Karaelmas Ün. İşletme
Deniz Ataç (2006-2007) Uluslararası Kıbrıs Ün. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık(%50 Burslu)
Deniz Çakır (1998-1999) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Deniz Çınar (1997-1998) Gazi Ün. İletişim Fakültesi Gazetecilik
Deniz Demiray (2000-2001) Gazi Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Deniz Dizdar (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Deniz Dursun (1992-1993) Ege Ün. Otel Yönetimi
Deniz Erdemir (1992-1993) A.İzzet Baysal Ün. İşletme
Deniz Eren (1996-1997) Yıldız Ün. Jeodezi ve Fotogrametri
Deniz Işık (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Deniz Kalkmaz (2002-2003) Erciyes Ün. Biyoloji
Deniz Karahüseyin (2000-2001) Anadolu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Deniz Kaya (1992-1993) Ege Ün. Turizm ve Otelcilik
Deniz Kesik (1995-1996) Marmara Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Deniz Konar (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Harita Kadastro
Deniz Köse (1997-1998) 9 Eylül Ün. Makine Mühendisliği
Deniz Midillioğlu (2000-2001) Anadolu Ün. İşletme
Deniz Özgürol (2006-2007) Hacettepe Ün. Kimya Mühendisliği (İng.)
Deniz Öztürk (1994-1995) İstanbul Ün. Çevre Mühendisliği
Deniz Özyünlü (1992-1993) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Deniz Piri (2000-2001) Ankara Ün. Anestezi
Deniz Şahin (2008-2009) Kocaeli Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Deniz Şen (2010-2011) Giresun Üniversitesi Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama
Deniz Taneli (1995-1996) İ.T.Ü. Gemi Güverte
Deniz Topal (1993-1994) 100. Yıl Ün. Veteriner Fakültesi
Deniz Yalçın (2002-2003) Ankara Ün. Peyzaj Mimarlığı
Deniz Yeniay (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Deren Yöndem (2003-2004) İnönü Ün. Arapkir Muhasebe
Derviş Kara (1993-1994) Fırat Ün. Veteriner Fakültesi
Derya Aktaş (1997-1998) Marmara Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Derya Al (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Tıp Fakültesi
Derya Altıntaş (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Derya Arslan (2009-2010) Cumhuriyet Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı
Derya Aydın (1993-1994) Uludağ Ün. Ekonometri
Derya Aygün (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Derya Bayar (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Geleneksel El Sanatları
Derya Baykal (1997-1998) Sakarya Ün. Endüstri Mühendisliği
Derya Diktaş (1999-2000) K.T.Ü. İşitme Engelliler Öğretmenliği
Derya Ejder (2006-2007) Adnan Menderes Ün. Tarımsal İşletmecilik
Derya Erdemir (2004-2005) Atatürk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Derya Erturan (1998-1999) O.D.T.Ü. İlk. Matematik Öğretmenliği
Derya Göze (2003-2004) Yıldız Teknik Ün. Matematik
Derya Günüç (2010-2011) Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Derya Hanedan (2007-2008) Karamanoğlu Mehmetbey Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Derya Hekim (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Derya Keçe (1999-2000) Niğde Ün. Harita Kadastro
Derya Kemaloğlu (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Bilgisayar Programcılığı
Derya Koyutürk (2006-2007) Gaziosmanpaşa Ün. Tekstil
Derya Kul (2002-2003) Yeditepe Ün. Hukuk Fakültesi
Derya Küçükaydın (1999-2000) Uludağ Ün. Kimya
Derya Meşe (1993-1994) Ankara Ün. Eğitim Yönetimi ve Planlama
Derya Ocak (2005-2006) Sakarya Ün. Felsefe
Derya Okur (2002-2003) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Derya Özden (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Derya Özyılmaz (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Derya Şeleci (1995-1996) Hacettepe Ün. Mütercim-Tercümanlık
Derya Top (1999-2000) Mustafa Kemal Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uyg.
Derya Ustahüseyin (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
Derya Yıldırım (2005-2006) Giresun Ün. Şebinkarahisar Turizm ve Otel İşletmeciliği
Derya Yıldırım (2006-2007) Ordu Ün. Matematik
Derya Yılmaz (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
Derya Yılmaz (2009-2010) Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi
Devran Civek (2007-2008) İstanbul Aydın Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Devrim Aksu (1993-1994) Trakya Ün. Sınıf Öğretmenliği
Devrim Baş (1993-1994) Hacettepe Ün. Kimya Mühendisliği
Devrim Karavelioğlu (1993-1994) Marmara Ün. Elektr. Bil. Mühendisliği
Devrim Kesik (1994-1995) K.T.Ü.Büro Yönetimi
Devrim Sezer (2006-2007) Yıldız Teknik Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Didem Ateş (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Didem Çeçenoğlu (2010-2011) Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği
Didem Dönmez (1993-1994) K.T.Ü. İktisat
Didem Erol (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Didem Özsarıkaya (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Matematik
Dilan Erol (2010-2011) Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce)
Dilara Ayvaz (1998-1999) Abant İ.Baysal Ün. Sınıf Öğretmenliği
Dilara Çet (2008-2009) İstanbul Aydın Ün. Muhasebe ve Finans Yönetimi (%50 Burslu)
Dilara Güngör (2007-2008) Yeditepe Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Dilara Özdemir (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Dilara Telli (1997-1998) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Dilek Altun (1996-1997) Marmara Ün. İngilizce Öğretmenliği
Dilek Aydoğar (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Dilek Çağlayan (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Dilek Çelik (1995-1996) Hacettepe Ün. Gıda Mühendisliği
Dilek Demircan (1999-2000) Selçuk Ün. Harita Kadastro
Dilek Denktaş (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Dilek Dizdar (2000-2001) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi (İng)
Dilek Durmuş (2005-2006) Selçuk Ün. Sarayönü Bitkisel Ürünlerde Muhafaza ve Pazarlama
Dilek Güngör (2001-2002) Anadolu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Dilek Gürsoy (2007-2008) K.T.Ü. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Dilek Işık (1998-1999) Ankara Ün. Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Dilek Kavcar (2005-2006) Mersin Ün. Silifke Pazarlama
Dilek Kaya (1997-1998) Ankara Ün. Biyoloji
Dilek Kaya (2001-2002) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik
Dilek Kaya (2007-2008) Atatürk Ün. Sosyoloji
Dilek Kaya (2010-2011) Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Dilek Koçal (2000-2001) Atatürk Ün. Kimya
Dilek Korkmaz (2007-2008) Dumlupınar Ün. Kimya
Dilek Kostak (1999-2000) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Dilek Küçük (2010-2011) Giresun Üniversitesi Tarih
Dilek Orman (1999-2000) K.T.Ü. Rize İşletmecilik
Dilek Öztürk (1996-1997) 100. Yıl Ün. Turizm ve Otelcilik
Dilek Pınar Kara (1999-2000) 19 Mayıs Ün. İnşaat
Dilek Saray (2009-2010) Ankara Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
Dilek Sarıaydın (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Dilek Şahin (2000-2001) O.D.T.Ü. Gıda Mühendisliği
Dilek Şardağ (2005-2006) Giresun Ün. Şebinkarahisar Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
Dilek Tozlu (1994-1995) İstanbul Ün. Hemşirelik
Dilek Türüdü (2008-2009) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Dilek Usta (1997-1998) İstanbul Ün. Mühendisliği Fak. Kimya
Dilek Yıldırım (2009-2010) Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kamu Yönetimi
Dilek Yılmaz (1998-1999) Anadolu Ün. İlahiyat
Dilek Yücel (1998-1999) Dokuz Eylül Ün. İlahiyat
Dinçer Hıdımoğlu (1993-1994) İ.T.Ü. Denizcilik Fak. Makine
Doğan Kartal (2005-2006) Yıldız Teknik Ün. İşletme
Doğan Keçeli (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama
Doğan Padar (1995-1996) İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Doğancan Günday (2010-2011) Giresun Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Doğu Çamur (2003-2004) Zonguldak Karaelmas Ün. Tesisat Öğretmenliği
Doğukan Küçük (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Doğukan Yalçın (2008-2009) Kocaeli Ün. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
Doğuş Sinan Coşkun (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Dorukhan Sarıoğlu (2003-2004) Anadolu Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Dönay Berber (1998-1999) Uludağ Ün. Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Döndü Türkmen (2007-2008) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Dudu Demir (1996-1997) 100.Yıl Ün. Bilgisayar Programcılığı
Dudugül Akkaya (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Durmuş Arslan (2009-2010) Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Durmuş Güner (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Durmuş Özdemir (1999-2000) Dicle Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Durmuş Ünal (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Dursun Aktaş (2004-2005) Kocaeli Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Dursun Beyaz (2006-2007) Muğla Ün. Kamu Yönetimi
Dursun Dal (2002-2003) İstanbul Ün. İşletme
Dursun Durukan (2002-2003) Celal Bayar Ün. İnşaat Mühendisliği
Dursun Erilli (2005-2006) Çukurova Ün. Makine Mühendisliği (İng.)
Dursun Köken (1997-1998) Atatürk Ün. Biyoloji
Dursun Öztürk (2001-2002) Pamukkale Ün. İnşaat Mühendisliği
Dursun Öztürk (1998-1999) Pamukkale Ün. Jeoloji Mühendisliği
Dursun Tarı (1996-1997) S.Demirel Ün. Muhasebe
Dursun Yeşil (1993-1994) Selçuk Ün. Veterinerlik
Dursun Yıldırım (2006-2007) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Duygu Akkaş (1994-1995) O.D.T.Ü. Çevre Mühendisliği
Duygu Alpaslan (2003-2004) Cumhuriyet Ün. Maliye
Duygu Aydın (2000-2001) Gazi Ün. Diş Hekimliği
Duygu Bolat (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Kimya
Duygu Cörüt (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Duygu Çetinkaya (2000-2001) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Duygu Demiralp (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Duygu Duman (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Duygu Gürkan (1993-1994) Gazi Ün. Eczacılık
Duygu Karabaş (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Duygu Karakoç (2002-2003) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Duygu Karakoç (2004-2005) Celal Bayar Ün. Salihli Deri Konfeksiyon
Duygu Kaya (2008-2009) Adnan Menderes Ün. Biyoloji
Duygu Merve Kumaş (2008-2009) Erciyes Ün. İnşaat Mühendisliği
Duygu Nur Perik (2009-2010) Cumhuriyet Üniversitesi Matematik Öğretmenliği
Duygu Özel (2001-2002) Ege Ün. Gıda Mühendisliği
Duygu Seyhan (1995-1996) Gazi Ün. Giyim Öğretmenliği
Duygu Sönmez (2006-2007) Uludağ Ün. Sosyoloji
Duygu Şahin (1997-1998) K.T.Ü. Fatih Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Duygu Terzioğlu (2009-2010) Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya
Duygu Türkyılmaz (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gıda Teknolojisi
Duygu Yılmaz (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Ebelik
E. Merve Partal (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Okul Öncesi Öğretmenliği
E. Tarık Akdemir (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Su Ürünleri
Ebru Aytekin (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Ebru Boran (1998-1999) Atatürk Ün. Peyzaj Mimarlığı
Ebru Çapoğlu (1992-1993) Ankara Ün. Hemşirelik
Ebru Ece Yılmaz (1991-1992) Marmara Ün. Eczacılık
Ebru Emür (2002-2003) Dokuz Eylül Ün. Çevre Mühendisliği
Ebru İlyasoğlu (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Coğrafya
Ebru Kırbaş (2007-2008) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Ebru Kural (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Çevre Mühendisliği
Ebru Padar (1995-1996) Hacettepe Ün. Almanca Öğretmenliği
Ebru Panik (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Ebru Sağlık (1993-1994) Yıldız Ün. Fizik
Ebru Sarı (2007-2008) K.T.Ü. Tıbbi Laboratuvar
Ebru Serban (1992-1993) Gazi Ün. İngilizce Öğretmenliği
Ebru Turan (2006-2007) Pamukkale Ün. Felsefe
Ebru Türkmenoğlu (2003-2004) Marmara Ün. Aktüerya
Ebru Ustaoğlu (2000-2001) Marmara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Ebru Yeşilyurt (2010-2011) Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisat
Ebru Yiğit (2008-2009) Acıbadem Ün. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Ebru Zengin (1998-1999) Atatürk Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Ece Çakırmelikoğlu (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Ziraat Fak. Bitkisel Üretim
Ece Dilem Bingöl (2008-2009) İstanbul Ün. Endüstri Mühendisliği
Ecem Beril Özel (2008-2009) Hacettepe Ün. Matematik Öğretmenliği (Almanca)
Ecem Erdoğan (2005-2006) Gazi Ün. Hukuk Fakültesi
Ecem Yavuz (2009-2010) Akdeniz Üniversitesi Fizyoterapi
Eda Aşar (1996-1997) Anadolu Ün. Gıda Teknolojisi
Eda Atlıhan (1998-1999) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Eda Başaran (2005-2006) Giresun Ün. İktisat
Eda Çakır (2001-2002) Kocaeli Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Eda Çullu (2001-2002) Gazi Ün. İktisat
Eda Daban (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Eda Dalar (2010-2011) Giresun Üniversitesi İşletme
Eda Demirci (2010-2011) Giresun Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Eda Deniz (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Eda Ekizoğlu (2007-2008) Dumlupınar Ün. Maliye
Eda Ekmekçi (2000-2001) Muğla Ün. İşletme
Eda Güney (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
Eda Hekim (1998-1999) Ege Ün. Gıda Teknolojisi
Eda Kaya (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Diş Hekimliği
Eda Kılavuz (2009-2010) Uludağ Üniversitesi Fizik
Eda Turan (2005-2006) Balıkesir Ün. Gönen Muhasebe
Eda Yıldız (2002-2003) Gaziosmanpaşa Ün. Gıda Mühendisliği
Eda Yirmibeş (2004-2005) Uludağ Ün. Tekstil Mühendisliği
Edinç Apaydın (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Ziraat Fak. Tarım Teknolojisi
Efekan Altınok (2007-2008) Mehmet Akif Ersoy Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Efsal Gülen (1993-1994) Boğaziçi Ün. Uluslararası İlişkiler
Ege Baykan (1993-1994) 9 Eylül Adalet Yüksekokulu
Egemen Abidinoğlu (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Egemen Ayhan (1997-1998) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İng)
Egemen Öğütçü (2003-2004) Başkent Ün. Yönetim Bilişim Sistemleri
Egemen Özdemir (2004-2005) Mustafa Kemal Ün. Antakya Endüstriyel Elektronik
Egemen Şenyurt (2006-2007) Doğu Akdeniz Ün. Matematik Öğretmenliği
Egemen Yeşiltepe (2009-2010) Süleyman Demirel Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği
Ekim Konya (2000-2001) Anadolu Ün. İşletme
Ekrem Durhan (2008-2009) Giresun Ün. İktisat
Ekrem Kıbık (2003-2004) Kocaeli Ün. Endüstri Mühendisliği
Ekrem Usta (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fakültesi İktisat
Ekrem Usta (2008-2009) Akdeniz Ün. Tarih
Ela Domaç (2001-2002) Doğu Akdeniz Ün. Hukuk Fakültesi
Ela Komitoğlu (1993-1994) K.T.Ü. Kimya
Ela Küçükoğlu (2006-2007) Adnan Menderes Ün. Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği
Elanur Şan (2010-2011) Afyon Kocatepe Üniversitesi Maliye
Elçim Kitapçı (1998-1999) Hacettepe Ün. Eczacılık
Elçin Caboğlu (1999-2000) Ege Ün. Anestezi
Elçin Ekinci (1996-1997) K.T.Ü. Makine Resim Konstrüksiyon
Elçin Sever (2003-2004) OsmanGazi Ün. İlköğretim Matematik ÖĞR.
Elçin Yeşiltepe (1995-1996) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Elçin Yılmaz (2006-2007) Ege Ün. Gıda Mühendisliği
Elem Patar (1992-1993) Ankara Ün. Alman Dili ve Edebiyatı
Elif Akdemir (1997-1998) Kafkas Ün. Artvin Muhasebe
Elif Akhüseyin (2005-2006) Ankara Ün. Fizik Mühendisliği
Elif Altıparmak (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Elif Aslan (1995-1996) K.T.Ü. Muhasebe
Elif Atasever (1998-1999) S.Demirel Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Elif Ateş (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Elif Ayar (2008-2009) Ankara Ün. Astronomi ve Uzay Bilimleri
Elif Aykıt (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
Elif Balcı (1991-1992) Boğaziçi Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Elif Bayraktar (2008-2009) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Sınıf Öğretmenliği
Elif Bekdemir (2005-2006) Giresun Ün. Harita Kadastro
Elif Bilge Bölük (1994-1995) O.D.T.Ü. Kamu Yönetimi
Elif Çakır (2010-2011) Marmara Üniversitesi İktisat
Elif Çevik (1993-1994) Uludağ Ün. Çalışma Ekonomisi
Elif Dada (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Elif Demir (2006-2007) Aksaray Ün. İşletme
Elif Deniz (2000-2001) Gazi Ün. Çorum Hemşirelik
Elif Deniz (1999-2000) O.D.T.Ü. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Elif Duman (2010-2011) Anadolu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Elif Duygu Turan (1999-2000) Atatürk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Elif Elifoğlu (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Elif Ertan (2003-2004) Dumlupınar Ün. Domaniç İşletme
Elif Gemicioğlu (1998-1999) K.T.Ü. Rize Muhasebe
Elif Gizem Bektaşoğlu (2009-2010) Marmara Üniversitesi İşletme
Elif Gökdemir (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Elif Güldü (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Elif Güler (1993-1994) Pamukkale Ün. Anaokulu Öğretmenliği
Elif Gülsu (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Elif Gündoğdu (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Elif Gündoğdu (2000-2001) Celal Bayar Ün. Tarih
Elif Gürsoy (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Elif Harputluoğlu (1993-1994) Hacettepe Ün. Eğt. Ölçme ve Değerlendirme
Elif Hıdıroğlu (2003-2004) Trakya Ün. Mimarlık
Elif Hun (2000-2001) Çukurova Ün. Felsefe Grubu Öğretmenliği
Elif Kaçmaz (2003-2004) K.T.Ü. Tirebolu Pazarlama
Elif Kahyaoğlu (2000-2001) Ankara Ün. Sağlık Yönetimi
Elif Kara (2001-2002) Ankara Ün. S.B.F. İktisat
Elif Kara (2009-2010) Giresun Üniversitesi Çocuk Gelişimi
Elif Kara (1992-1993) Dokuz Eylül Ün. İlahiyat
Elif Karakılıç (2008-2009) Orta Doğu Teknik Ün. Fizik Öğretmenliği
Elif Karayel (1992-1993) Marmara Ün. İlahiyat
Elif Kaya (2006-2007) Amasya Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Elif Kaya (2006-2007) Giresun Ün. Kimya
Elif Kılıç (2006-2007) İstanbul Ün. Florence Nightingale Hemşirelik Y.O.
Elif Kolukısaoğlu (1997-1998) Anadolu Ün. Turizm Otelcilik
Elif Kolukısaoğlu (1998-1999) Kafkas Ün. Turizm ve Otelcilik
Elif Kurt (2008-2009) Acıbadem Ün. Hemşirelik (Burslu)
Elif Kübra Mert (2010-2011) Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği (Tam Burslu)
Elif Küçükoğlu (2000-2001) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Elif Külekçi (2000-2001) K.T.Ü. Fatih Okul Öncesi Öğretmenliği
Elif Macara (2004-2005) Kafkas Ün. Iğdır Turizm ve Otel İşletmeciliği
Elif Musaoğlu (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Elif Özdemir (2007-2008) Giresun Ün. Kimya
Elif Sarıgül (2004-2005) Atatürk Ün. Sosyoloji
Elif Sarıtaş (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Kimya Mühendisliği
Elif Tiryaki (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Kimya Mühendisliği
Elif Tomak (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Ekonometri
Elif Tosun (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Tıp Fakültesi
Elif Turgut (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Elif Türker (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tarih
Elif Türkmenoğlu (2003-2004) Gazi Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Elif Uçar (2009-2010) Ardahan Üniversitesi Eşit Ağırlıklı Programlar
Elif Uzun (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Kimya
Elif Uzun (2005-2006) Anadolu Ün. İktisat
Elif Uzun (2005-2006) Anadolu Ün. Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi
Elif Yavuz (2007-2008) İstanbul Aydın Ün. Moda ve Tekstil Tasarımı
Elif Yılmaz (2003-2004) Süleyman Demirel Ün.Gölhisar Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Elif Yılmaz (1999-2000) K.T.Ü. Rize İlahiyat Fakültesi
Elif Yılmaztürk (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
Elif Delmecioğlu (2001-2002) Hacettepe Ün. Tarih
Elif Sarıgül (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Elif Üstün (2001-2002) İstanbul Ün. Sağlık Hiz. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Elif Zehir (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Elit Öyküm Öktem (2007-2008) K.T.Ü. İklimlendirme-Soğutma
Elmas Topal (2003-2004) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
Elmas Yanıkoğlu (2005-2006) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Elvan Akkaya (1998-1999) Selçuk Ün. Hukuk Fak.
Elvan Altındaş (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Jeoloji Mühendisliği
Elvan Aydın (1997-1998) Hacettepe Ün. Hemşirelik
Elvan Bayrak (1995-1996) Marmara Ün. İşletme
Elvan Cürgül (1995-1996) K.T.Ü. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Elvan Çabukusta (1993-1994) Anadolu Ün. Turizm ve Otelcilik
Elvan Geçer (1999-2000) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Elvan Gökçe (2009-2010) Atatürk Üniversitesi İşletme
Elvan Gülsu (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Elvan Henden (1999-2000) İstanbul Ün. Florence Night. Hemşirelik
Elvan Korkut (1993-1994) 9 Eylül Ün. Matematik
Elvan Korkut (1992-1993) Ankara Ün. İşletme
Elvan Nesil (1999-2000) Balıkesir Ün. Mahalli İdareler
Elvan Tekir (1994-1995) K.T.Ü.Tıp Fakültesi
Elvan Yılmaz (2007-2008) İnönü Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Elvin Cürgül (1996-1997) Gazi Ün. İnşaat
Elvin Yılmaz (1998-1999) K.T.Ü. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Emel Abanoz (1995-1996) İstanbul Ün. Biyoloji
Emel Ay (2007-2008) Ardahan Ün. İşletme
Emel Aydın (2000-2001) Ege Ün. Tıp Fakültesi
Emel Aydın (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Türk Dili ve Edebiyatı
Emel Aydın (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Emel Aydın (1992-1993) Anadolu Ün. Matematik
Emel Dizdar (2005-2006) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Emel Döngez (2006-2007) Mehmet Akif Ersoy Ün. Hemşirelik
Emel Geçer (1992-1993) A. Menderes Ün. Turizm ve Otelcilik
Emel Güler (2004-2005) Yıldız Teknik Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Müh.
Emel Işık (2010-2011) Ordu Üniversitesi Hemşirelik
Emel Karakılıç (1997-1998) İnönü Ün. Tekstil
Emel Karaman (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Okul Öncesi Öğretmenliği
Emel Konal (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Emel Kurt (2010-2011) Atatürk Üniversitesi İşletme
Emel Mucuk (1992-1993) Gazi Ün. Giyim Öğretmenliği
Emel Özcan (2001-2002) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Emel Özdemir (2000-2001) Dokuz Eylül Ün. Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği
Emel Öztürk (2003-2004) Kocaeli Ün. Fizik
Emel Temiz (1993-1994) K.T.Ü. İktisat
Emel Terzi (2000-2001) Yıldız Teknik Ün. Elektrik Mühendisliği
Emel Tirsi (2000-2001) Yüzüncü Yıl Ün. Restorasyon
Emel Uğurlu (2005-2006) Süleyman Demirel Ün. Yalvaç Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Emel Uzun (2002-2003) Kocaeli Ün. Felsefe
Emel Uzun (2005-2006) Atatürk Ün. İspir Pazarlama
Emel Uzuner (1998-1999) Galatasaray Ün. İletişim Fak.
Emel Yılmaz (2003-2004) K.T.Ü. Fatih Sınıf Öğretmenliği
Emel Yılmaztürk (2007-2008) Eskişehir OsmangaziÜn. Tıp Fakültesi
Emel Yiğiter (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Emel Zere (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
Emel Karakaya (2001-2002) Erciyes Ün. Matematik
Emin Alper Cebecioğlu (2009-2010) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Emin Eker (2002-2003) Çukurova Ün. İnşaat Mühendisliği
Emin Fırat Özbay (2001-2002) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Emin Özgün Türüdü (2002-2003) Uludağ Ün. Endüstriyel Otomasyon
Emin Sarıca (2001-2002) Anadolu Ün. İktisat
Emin Tepebaş (2009-2010) Giresun Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Emincan Apaydın (2008-2009) Celal Bayar Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Emine Akbayrak (2006-2007) Anadolu Ün. İkt.İd.Bil.Fak. İşletme
Emine Akçay (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Ün.YE İşletme
Emine Akkaya (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Radyoloji
Emine Akkaya (1998-1999) Atatürk Ün. Türkçe Öğretmenliği
Emine Arslan (2008-2009) Anadolu Ün. Uluslararası İlişkiler
Emine Aydoğdu (1993-1994) İnönü Ün. Tarih
Emine Bay (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. İktisat
Emine Bektaş (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Sağlık Y.O. Ebelik
Emine Bodur (1996-1997) Gaziosmanpaşa Ün. İşletme
Emine Çınar (2007-2008) Atatürk Ün. Çocuk Gelişimi
Emine Çol (1995-1996) K.T.Ü. İnşaat
Emine Damcı (2001-2002) Abant İzzet Baysal Ün. İşletme
Emine Demir (1992-1993) Marmara Ün. İlahiyat
Emine Dikmen (2009-2010) Ankara Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
Emine Durusu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Emine Elif Okur (2000-2001) S.Demirel Ün. Tekstil
Emine Elif Tığlı (2008-2009) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Emine Esen (1999-2000) Ege Ün. Hemşirelik
Emine Esmer (2003-2004) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Emine Günaydın (1993-1994) Selçuk Ün. Giyim Öğretmenliği
Emine Gündoğan (2005-2006) Ankara Ün. DTCF Sanat Tarihi
Emine Güngör (1998-1999) Marmara Ün. Hukuk Fak.
Emine Güven (2000-2001) Marmara Ün. Anestezi
Emine Hançer (2002-2003) Balıkesir Ün. Hemşirelik
Emine Karakılıç (2005-2006) Kocaeli Ün. İzmit İş Sağlığı ve Güvenliği
Emine Kesik (1997-1998) İstanbul Ün. Tıbbi Laboratuvar
Emine Kırkaya (2009-2010) Kırklareli Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği
Emine Koç (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Emine Küçük (1999-2000) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Emine Meltem Aksoy (2006-2007) Başkent Ün. Matematik Öğretmenliği (%50 Burslu)
Emine Nur Kavgacı (2010-2011) Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Emine Özcan (2007-2008) Anadolu Ün. İktisat
Emine Özdemir (2001-2002) Marmara Ün. Sağlık Hiz. Tıbbi Laboratuvar
Emine Özdemir (2005-2006) Gazi Ün. Bilgisayar Öğretmenliği
Emine Özdemir (2005-2006) Selçuk Ün. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği
Emine Özkaya (2010-2011) Giresun Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Emine Öztürk (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Emine Pekdemir (2007-2008) Sakarya Ün. Kimya
Emine Saliha Şirin (2005-2006) Hacettepe Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Emine Sarıyıldız (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Emine Şardağ (1999-2000) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Emine Şensoy (1998-1999) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Emine Tamcı (2006-2007) Giresun Ün. Fizik
Emine Teke (2007-2008) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
Emine Tiryaki (2005-2006) Niğde Ün. Niğde Radyo ve Televizyon Yayımcılığı
Emine Turan (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Emine Yetim (2003-2004) K.T.Ü. Fatih Sınıf Öğretmenliği
Emine Yılmaz (2001-2002) Bilkent Ün. Endüstri Mühendisliği
Emine Yılmaz (1998-1999) Karaelmas Ün. Peyzaj Mimarlığı
Emrah Akar (2008-2009) Giresun Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Emrah Apaydın (1998-1999) Yıldız Teknik Ün. Mimarlık
Emrah Caner Topkara (1999-2000) Sakarya Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Emrah Geçer (1996-1997) Çanakkale Ün. Turizm Otelcilik
Emrah Güler (2005-2006) Gazi Ün. Elektronik Öğretmenliği
Emrah Gürsan (2003-2004) İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Emrah Gürsan (2005-2006) Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği
Emrah Işık (2002-2003) Atatürk Ün. Matematik
Emrah Kara (1995-1996) İstanbul Ün. Tıbbi Biyolojik Bilimler
Emrah Karakaya (2005-2006) Dokuz Eylül Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Emrah Koran (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Coğrafya Öğretmenliği
Emrah Köse (2002-2003) Ankara Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Emrah Kuloğlu (2006-2007) Rize Ün. Fizik
Emrah Oral (1997-1998) Hacettepe Ün. Gıda Mühendisliği
Emrah Özdemir (2000-2001) Anadolu Ün. Sosyoloji
Emrah Özdemir (2005-2006) Giresun Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Emrah Sakallıoğlu (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Endüstriyel Otomasyon
Emrah Tekel (2003-2004) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Emrah Tütüncü (2003-2004) K.T.Ü. İşletme
Emrah Uzun (1995-1996) K.T.Ü. Fındık Eksperliği
Emrah Yavuz (2007-2008) Dumlupınar Ün. Tekstil
Emrah Zamba (2004-2005) Kocaeli Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Emre Andaç Apaydın (1996-1997) K.T.Ü. Jeoloji Mühendisliği
Emre Ayar (2009-2010) Giresun Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Emre Ayaz (2000-2001) İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Emre Baloğlu (1992-1993) O.D.T.Ü. Kamu Yönetimi
Emre Baş (2000-2001) Gazi Ün. Kamu Yönetimi
Emre Bayram (2007-2008) İzmir Ün. Uluslararası İlişkiler
Emre Can Karaman (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Emre Can Turan (2008-2009) Orta Doğu Teknik Ün. Fizik Öğretmenliği
Emre Çakır (2003-2004) Pamukkale Ün. Fizik
Emre Dereli (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Harita Mühendisliği
Emre Erdoğan (2000-2001) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Emre Gedik (2002-2003) Anadolu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlşkileri
Emre Genç (1995-1996) Ege Ün. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Emre Genç (1996-1997) Gazi Ün. İnşaat Mühendisliği
Emre Gültekin (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Emre Henden (2009-2010) Gümüşhane Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Emre Karaman (1999-2000) Bahçeşehir Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Emre Keskin (1996-1997) Hacettepe Ün.. İng. Elektrik Mühendisliği
Emre Keskin (2003-2004) Marmara Ün. İşletme (İng.)
Emre Kethüda (2003-2004) Fırat Ün. Elektrik Öğretmenliği
Emre Küçük (2010-2011) Marmara Üniversitesi Tarih Öğretmenliği
Emre Nagaş (1996-1997) Hacettepe Ün. Diş Hekimliği
Emre Oral (2010-2011) Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Emre Sarıkaya (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita Ve Kadastro
Emre Tanış (2010-2011) Aksaray Üniversitesi Özel Güvenlik ve Koruma
Emre Temiz (2004-2005) K.T.Ü. Orman Endüstrisi Mühendisliği
Emre Temiz (2006-2007) Muğla Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Emre Temiz (1999-2000) İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Emre Yurtseven (2008-2009) Afyon Kocatepe Ün. Maliye
Emre Zorlu (2006-2007) Düzce Ün. Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği
Emrehan Özdemir (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Emriye Aydın (2006-2007) K.T.Ü. Mimarlık
Emrullah Büyükaydın (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Emrullah Büyükaydın (2004-2005) Lefke Avrupa Ün. İşletme
Emrullah Tatar (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Emrullah Elmas (1999-2000) Kocaeli Ün. Oto Elektrik-Elektronik
Ender Beşikçi (1997-1998) Akdeniz Ün. Konaklama İşletmeciliği
Ender Çolak (2000-2001) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
Ender Duman (2002-2003) İnönü Ün. Fizik
Ender Kadeş (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisyarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Ender Kelleci (1999-2000) O.D.T.Ü. Uluslararası İlişkiler
Ender Şahin (1999-2000) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Ender Yılmaz (2005-2006) Marmara Ün. Aktüerya
Enes Ceylan (2008-2009) Giresun Ün. İşletme Yönetimi
Enes Cürgül (2009-2010) Ege Üniversitesi Deri Mühendisliği
Enes Gündoğdu (2007-2008) İstanbul Ün. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Enes Kaan Kaya (2010-2011) Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Çevre Mühendisliği
Enes Küçükhasan (1996-1997) Erciyes Ün. İlahiyat
Enes Önal (2007-2008) K.T.Ü. İşletme
Enes Özer (2003-2004) Selçuk Ün. Akşehir Turizm ve Otel İşletmeciliği
Enes Tatlı (2010-2011) Giresun Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Enes Tezci (2002-2003) Akdeniz Ün. İşletme
Enes Yıldız (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Engin Bakraçoğlu (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Engin Göktepe (1995-1996) Çukurova Ün. Makine Mühendisliği
Engin Günaydın (2000-2001) Fırat Ün.Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Engin Işık (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Engin Kara (1999-2000) K.T.Ü. Kimya
Engin Karahasan (1997-1998) Atatürk Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Engin Kır (1998-1999) Atatürk Ün. Biyoloji
Engin Naldemir (2000-2001) Anadolu Ün. İşletme
Engin Osta (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Matematik Öğretmenliği
Engin Özer (1998-1999) Erciyes Ün. Makine Mühendisliği
Enis Hacışabanoğlu (2003-2004) Bahçeşehir Ün. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Enis Kambur (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Endüstriyel Elektronik
Enise Altundağ (2000-2001) Niğde Ün. İşletmecilik
Ensar Göçmez (1996-1997) Erciyes Ün. İlahiyat
Ensar Hıdıroğlu (2007-2008) Okan Ün. İnşaat Mühendisliği
Ensar Külünkoğlu (2000-2001) Bahçeşehir Ün. İşletme
Enver Altun (1997-1998) Marmara Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Eralp Özkaya (1998-1999) İ.T.Ü. Güverte
Eray Aksu (1998-1999) Selçuk Ün. Elektrik
Eray Aydın (2005-2006) Giresun Ün. Tirebolu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği
Eray Demir (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Eray Konal (2004-2005) Uludağ Ün. Ekonometri
Eray Melikoğlu (2004-2005) Zonguldak Karaelmas Ün. Devrek Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Eray Mertek (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık
Eray Tiryaki (2006-2007) Doğu Akdeniz Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Erbil Korkmaz (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Erburak Bıçak (2008-2009) Ankara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Ercan Aksu (1999-2000) Gaziantep Ün. Otomotiv
Ercan Aydın (2007-2008) Marmara Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Ercan Eker (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Ercan Emiroğlu (1993-1994) Yıldız Ün. Bankacılık
Ercan Kısacık (1998-1999) Ankara Ün. İletişim Fak. Gazetecilik
Ercan Külekçi (2002-2003) Selçuk Ün. Hukuk Fakültesi
Ercan Mürteza (1996-1997) Karaelmas Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Ercan Oral (2010-2011) Girne Amerikan Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)
Ercan Öztürk (1995-1996) Niğde Ün. Tekstil Mühendisliği
Ercan Pamuk (1992-1993) Gazi Ün. Matematik
Ercan Sarıaydın (2007-2008) Giresun Ün. Mekatronik
Ercan Yılmaz (2002-2003) Atatürk Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Ercüment Kot (2005-2006) Cumhuriyet Ün. Suşehri Bahçe Ziraatı
Erçin İşsever (2007-2008) Ordu Ün. Makine
Erdal Akça (2006-2007) K.T.Ü. İktisat
Erdal Akkaya (1997-1998) M. Kemal Ün.Bilgisayarlı Muhasebe
Erdal Altun (2003-2004) Kafkas Ün. Artvin Muhasebe
Erdal B. Osmanoğlu (2004-2005) İstanbul Ün. İşletme
Erdal Başoğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Mobilya ve Dekorasyon
Erdal evci (2004-2005) Anadolu Ün. Muhasebe
Erdal Karaman (2002-2003) Dokuz Eylül Ün. İstatistik
Erdal Özdemir (1993-1994) Hacettepe Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Erdal Tekiroğlu (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Erdem Aslan (2008-2009) Giresun Ün. İşletme Yönetimi
Erdem Aydın (2003-2004) Sakarya Ün. İşletme
Erdem Bıçakçı (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. İnşaat Mühendisliği
Erdem Ceylan (2002-2003) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Erdem Cömert (2000-2001) Niğde Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Erdem Delibaşı (2005-2006) Anadolu Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İng.)
Erdem Demirkılıç (2004-2005) Kocaeli Ün. Uluslararası İlişkiler
Erdem Dizdar (2003-2004) Anadolu Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Erdem Durmuş (1995-1996) Cumhuriyet Ün. Elektrik
Erdem Ejdar (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Erdem Ertürk (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Fındık Eksperliği
Erdem Fikret Doğru (2004-2005) K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Erdem Gündemir (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Ambulans ve Acil Bak. Tekn.
Erdem Güngör (1997-1998) Ankara Ün. D.T.C.F. Prehistorya
Erdem Kara (2000-2001) Atatürk Ün. İşletme
Erdem Keskin (2003-2004) Kafkas Ün. Orman Mühendisliği
Erdem Küçük (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Erdem Nizam (2000-2001) Ankara Ün. Tarım Teknolojisi
Erdem Özsarıkaya (1993-1994) İstanbul Ün. İşletme (İng)
Erdem Öztepe (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Makine
Erdem Şenel (2004-2005) K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Erdem Şengül (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Erdem Yılmaz (2005-2006) Anadolu Ün. Maliye
Erdem Yılmaz (1999-2000) Gazi Ün. Ekonometri
Erdem Yüksel (2000-2001) Boğaziçi Ün. Endüstri Mühendisliği
Erdeniz Saydam (1997-1998) Gazi Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Erdi Bekçi (2009-2010) İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp
Erdi Biber (2005-2006) Boğaziçi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Erdi Çağlayan (2007-2008) Çukurova Ün. Maden Mühendisliği
Erdi Dündar (2009-2010) Fırat Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği (M.T.O.K.)
Erdi Kaya (2009-2010) Dumlupınar Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Erdi Köse (2008-2009) Gaziosmanpaşa Ün. Matematik
Erdi Türker (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Erdi Yenal (2009-2010) TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Erdinç Altun (2002-2003) Kafkas Ün. Orman Mühendisliği
Erdinç Arık (1998-1999) Anadolu Ün. Çalışma Ek. End. İlişkileri
Erdinç Bahadır (2001-2002) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Fen Bilgisi Öğretmenliği
Erdinç Çakır (2002-2003) Kocaeli Ün. Çevre Mühendisliği
Erdinç Delibaşı (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. İnşaat Mühendisliği
Erdinç Er (2010-2011) Hitit Üniversitesi İşletme
Erdinç Güdük (1992-1993) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Erdinç Gürsan (2010-2011) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Erdinç Keskin (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Erdinç Mutlu (2001-2002) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Erdinç Öztepe (2008-2009) Selçuk Ün. Sanat Tarihİ
Erdoğan Akbaş (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Erdoğan Ayyıldız (2003-2004) Gazi Ün. Kastamonu Sınıf Öğretmenliği
Erdoğan Kuloğlu (1999-2000) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Erdoğan Memiş (2009-2010) Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi İşletme Yönetimi
Erdoğan Tiryaki (2000-2001) Ege Ün. İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi
Eren Aşıkoğlu (2000-2001) K.T.Ü. Kamu Yönetimi
Eren Bardız (2002-2003) Sakarya Ün. Makine Mühendisliği
Eren Birleş (2000-2001) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Eren Dursun (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Türkçe Öğretmenliği
Eren Güngör (2010-2011) İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Hukuk Fakültesi (%25 Burslu)
Eren Tanış (2010-2011) Atatürk Üniversitesi İktisat
Ergin Karaman (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ergül Şentürk (2006-2007) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Ergün Altıyaprak (1997-1998) İ.T.Ü. Endüstri Mühendisliği
Ergün Çavuşoğlu (2001-2002) Anadolu Ün. Maliye
Ergün Durusu (2000-2001) Muğla Ün. Turizm ve Otelcilik
Ergün Mert (2004-2005) Zonguldak Karaelmas Ün. Bartın Turizm ve Otel İşletmeciliği
Ergün Uğurlu (1993-1994) Trakya Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Erhan Aydın (1996-1997) K.T.Ü. Turizm Otelcilik
Erhan Bal (2001-2002) K.T.Ü. Fatih İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Erhan Emeksiz (1999-2000) Atatürk Ün. Su Ürünleri
Erhan Erol (1997-1998) K.T.Ü. Fatih Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Erhan Gülmez (2003-2004) Yüzüncü Yıl Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Erhan Hamurcu (2004-2005) K.T.Ü. Giresun İktisat
Erhan Karakuş (2003-2004) K.T.Ü. Ordu Ziraat Mühendisliği
Erhan Kasap (1997-1998) 100. Yıl Ün. Muhasebe
Erhan Kılıç (2006-2007) Abant İzzet Baysal Ün. Tarih
Erhan Köse (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Endüstriyel Elektronik
Erhan Özdemir (2004-2005) Uludağ Ün. Kamu Yönetimi
Erhan Saral (1993-1994) K.T.Ü. Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği
Erhan Şahin (1999-2000) Ankara Ün. Hukuk Fak.
Erhan Tarı (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Erhan Teker (1998-1999) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Erhan Turan (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Bilgisayar Programcılığı
Erhan Uzun (2007-2008) MUĞLA Ün. Kamu Yönetimi
Erhan Yaman (2004-2005) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar İşletme
Erhan Yılmaz (2006-2007) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Erkan Annakkaya (2000-2001) Marmara Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Erkan Antepli (1992-1993) Ankara Ün. Bilgisayar Programcılığı
Erkan Aydeniz (2000-2001) Dumlupınar Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Erkan Bingöl (1997-1998) 9 Eylül Ün. El.Elektronik Mühendisliği (İng)
Erkan Canözü (2000-2001) İstanbul Ün. Eczacılık
Erkan Çakmak (1999-2000) Atatürk Ün. Ziraat Fak. Tarım Teknolojisi
Erkan Durusu (2008-2009) Kahramanmaraş Sütçü İmam Ün. Tekstil Mühendisliği
Erkan Güler (1995-1996) O.D.T.Ü. Bilgisayar Mühendisliği
Erkan Güven (1993-1994) Gaziosmanpaşa Ün. Turizm ve Otelcilik
Erkan Kahraman (2000-2001) Ege Ün. Anestezi
Erkan Kahyaoğlu (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Erkan Kahyaoğlu (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Erkan Karagülmez (2007-2008) Abant İzzet Baysal Ün. İşletme
Erkan Memişoğlu (1992-1993) İnönü Ün. Tekstil
Erkan Özdemir (1994-1995) K.T.Ü. Orman Endüstri Mühendisliği
Erkan pamuk (1993-1994) Akdeniz Ün. İnşaat
Erkan Şenel (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Kamu Yönetimi
Erkan Topçu (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Erkan Tutkun (1992-1993) K.T.Ü. Elektrik
Erkan Türksever (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Erkan Usta (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Elektrik
Erkan Yüksel (2004-2005) Dicle Ün. Fizik
Erkut Küçük (1996-1997) Hacettepe Ün. İng. Tıp Fakültesi
Erkut Orman (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Erman Bingöl (2002-2003) Ege Ün. Matematik
Erman Çıtlakoğlu (2010-2011) Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Erman Kara (2000-2001) Yıldız Teknik Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Erman Karavelioğlu (2003-2004) Anadolu Ün. Maliye
Erman Onat Tekin (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği
Erman Oral (2002-2003) İ.T.Ü. Bilgisayar Mühendisliği
Erman Terzi (2004-2005) Balıkesir Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Erol Aydın (1999-2000) Anadolu Ün. İktisat
Erol Demirel (2001-2002) Anadolu Ün. İlahiyat
Erol Eryılmaz (1995-1996) Gazi Ün. Eczacılık
Erol Gül (2000-2001) Marmara Ün. Elektrik Öğretmenliği
Erol Kaya (1997-1998) Gazi Ün. Elektrik Öğretmenliği
Erol Sarıkaya (2000-2001) Gazi Ün. Elektrik Öğretmenliği
Erol Topuz (1996-1997) Celal Bayar Ün. Sınıf Öğretmenliği
Erol Torun (2005-2006) Giresun Ün. İktisat
Erol Uzun (2006-2007) Gazi Ün. Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği
Erol Yıldız (2000-2001) Atatürk Ün. Radyoloji
Ersan Durmuş (2008-2009) Afyon Kocatepe Ün. Matematik
Ersan Er (1997-1998) İstanbul Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Ersan Oğuzhan Pınar (2006-2007) K.T.Ü. Biyoloji
Ersan Öztürk (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Ersan Şahin (1993-1994) Atatürk Ün. Ziraat Fakültesi
Ersan Şahin (1995-1996) Balıkesir Ün. İnşaat Mühendisliği
Ersen Akdeniz (1996-1997) O.D.T.Ü. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Ersen Cürgül (1992-1993) O.D.T.Ü. Kamu Yönetimi
Ersin Akengin (1999-2000) Selçuk Ün. Elektrik
Ersin Aksu (2007-2008) Kırıkkale Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Ersin Biçer (1992-1993) Cumhuriyet Ün. Jeoloji Mühendisliği
Ersin Çoban (2007-2008) Fatih Ün. Felsefe
Ersin Dikgöz (2010-2011) Bartın Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği
Ersin Dilber (1997-1998) Atatürk Ün. Kimya Öğretmenliği
Ersin Gündoğan (2002-2003) Uludağ Ün. Tekstil Mühendisliği
Ersin Güner (2006-2007) Zonguldak Karaelmas Ün. İktisat
Ersin Kırlak (1993-1994) Trakya Ün. Restorasyon
Ersin Özgün (1995-1996) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Ersin Topaloğlu (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Çevre Mühendisliği
Ersoy Karadeniz (1997-1998) Atatürk Ün. Pazarlama
Ersoy Kufacı (1998-1999) Balıkesir Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Ersoy Yücel (2005-2006) İstanbul Ün. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
Ertan Akgün (2005-2006) Anadolu Ün. İktisat
Ertan Akyol (1993-1994) 9 Eylül Ün. Coğrafya Öğretmenliği
Ertan Anapa (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ertan Bıçakçı (1999-2000) Yeditepe Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Ertan İzgi (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Ertan Öz (1994-1995) Ege Ün. Tekstil Mühendisliği
Ertan Tamcı (1999-2000) K.T.Ü. Maliye
Ertan Yavuz (2007-2008) Erzincan Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Ertekin Bıyık (2005-2006) Ankara Ün. Elektronik Mühendisliği
Ertekin Yazar (2005-2006) Pamukkale Ün. Tekstil Mühendisliği
Ertuğrul Akçay (2005-2006) Uludağ Ün. Matematik
Ertuğrul Aslan (2001-2002) Bahçeşehir Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Ertuğrul Kara (2003-2004) O.D.T.Ü. Havacılık ve Uzay Mühendisliği
Ertuğrul Kurt (2007-2008) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Ertuğrul Memiç (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
Ertuğrul Özdemir (1995-1996) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Ertuğrul Sakal (1996-1997) Dumlupınar Ün. Şoförlük ve Otobüs
Ertuğrul Tekmen (2009-2010) Namık Kemal Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği
Esat Özdemir (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Esat Guguk (1999-2000) Celal Bayar Ün. Tarımsal Laboratuvar
Esen Elmas (1999-2000) Cumhuriyet Ün. İktisat
Esen Zehir (2000-2001) Zong. Karaelmas Ün. Geleneksel El Sanatları
Esengül Bodur (2002-2003) Anadolu Ün. İlahiyat
Esengül Uyar (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Eser Durak (2003-2004) Yıldız Teknik Ün. Endüstri Mühendisliği
Eser Elif Kırca (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Eser Sıpçıkoğlu (2003-2004) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Çalışma Ek. ve End.İliş.
Eser Yaslıoğlu (1996-1997) K.T.Ü. İşletmecilik
Eser Yaslıoğlu (2002-2003) Gazi Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Eser Yıldız (2003-2004) Selçuk Ün. Matematik Öğretmenliği
Esin Abidinoğlu (1999-2000) Çanakkale 18 Mart Ün. Bilgisayarlı Muh. ve Vergi Uyg.
Esin Akkaya (1994-1995) Boğaziçi Ün. Uluslararası İlşkiler
Esin Aran (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği
Esin Demir (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Esin Dikgöz (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. İktisat
Esin Gülsu (1999-2000) Gazi Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Esin Özdemir (2002-2003) Atatürk Ün. Sanat Tarihi
Esin Şenyurt (2002-2003) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Esin Türüdü (1996-1997) Atatürk Ün. Tarih
Esin Yetkin (2000-2001) Gaziosmanpaşa Ün. Muhasebe
Esma Bekçi (2001-2002) Selçuk Ün. Karaman İşletme
Esma Getmez (2001-2002) Dokuz Eylül Ün. İlahiyat Fak.
Esma Karadağ (1999-2000) Süleyman Demirel Ün. Ebelik
Esma Kaya (2005-2006) Kafkas Ün. Kamu Yönetimi
Esma Özgür Kılıç (2009-2010) Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Esma Tanrıverdi (1999-2000) İnönü Ün. Tekstil
Esra Akar (2008-2009) Giresun Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Esra Akdağ (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Gıda Müh.
Esra Aksoy (2007-2008) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Esra Aktaş (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Şarkikaraağaç Muhasebe
Esra Aşkar (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetimi
Esra Aydın (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Esra Aydın (2006-2007) Gaziosmanpaşa Ün. Muhasebe
Esra Aydın (2008-2009) Akdeniz Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Esra Aydın (1994-1995) Mimar Sinan Ün. Mimarlık
Esra Aydın (1999-2000) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Esra Baş (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Esra Bayrak (2007-2008) Selçuk Ün. Aile Ekonomisi ve Beslenme Öğretmenliği
Esra Bulut (2006-2007) Sakarya Ün. İşletme
Esra Celepçi (2000-2001) Uludağ Ün. Tekstil Mühendisliği
Esra Coşkun (2006-2007) Gazi Ün. Türkçe Öğretmenliği
Esra Demir (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Esra Eşgünoğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Esra Günaydın (2006-2007) Marmara Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Esra Günaydın (2007-2008) Atatürk Ün. Gıda Teknolojisi
Esra Işıkdemir (2007-2008) Yakın Doğu Ün. Beslenme ve Diyetetik
Esra Karaca (2006-2007) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Esra Kılıç (2008-2009) Mersin Ün. Turist Rehberliği
Esra Kılınç (2008-2009) Giresun Ün. Matematik
Esra Kırbaş (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Esra Korkmaz (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Türk Dili ve Edebiyatı
Esra Korkmaz (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Esra Kumru (2006-2007) Bilecik Ün. Gıda Teknolojisi
Esra Okay (2005-2006) Selçuk Ün. Kamu Yönetimi
Esra Şahin (2000-2001) Gazi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Esra Şengün (2007-2008) Niğde Ün. Kimya
Esra Tekyuva (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Esra Telli (2008-2009) Hacettepe Ün. Sınıf Öğretmenliği
Esra Tuncay (2000-2001) Gaziantep Ün. Gıda Teknolojisi
Esra Turan (2006-2007) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Esra Türkmenoğlu (2001-2002) Marmara Ün. Çevre Mühendisliği (İngilizce)
Esra Yaşar (1998-1999) Marmara Ün. Tıp Fakültesi (İng)
Esra Yayla (1998-1999) Gazi Ün. Hukuk Fak.
Esra Yılmaz (2003-2004) Selçuk Ün. Karaman İşletme
Eşref Akdemir (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Eşref Can Deniz (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği
Eşref Karakaya (2010-2011) Eskişehir Osmangazi Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Evren Aksoy (1995-1996) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Evren Aydeniz (2005-2006) Anadolu Ün. Maliye
Evren Bıçakçı (1999-2000) K.T.Ü. İşletme
Evren Çolak (2001-2002) K.T.Ü. Ordu Makine-Resim-Konstrüksiyon
Evren D. Erturan (1993-1994) O.D.T.Ü. Makine Mühendisliği
Evren Demirkılıç (2000-2001) Marmara Ün. İşletme
Evren Düdükçü (2000-2001) Dumlupınar Ün. Maden Mühendisliği
Evren Mutlu (1994-1995) İstanbul Ün. İşletme
Evren Öztepe (2010-2011) Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Evren Tiryaki (1998-1999) Karaelmas Ün. Hemşirelik
Evrim Deniz Sezer (1996-1997) Hacettepe Ün. Eczacılık
Evrim Gündemir (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Bilgisayar Programcılığı
Evrim Şahin (1997-1998) O.D.T.Ü. Şehir ve Bölge Planlama
Eylem Karadeniz (1997-1998) Marmara Ün. Metal Öğretmenliği
Eylem Özdemir (1993-1994) Anadolu Ün. İktisat
Eylem Yılmaz (2007-2008) Ordu Ün. El Sanatları
Eyübe Konal (2002-2003) Marmara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Eyüp Ağsarlıoğlu (1997-1998) Kocaeli Ün. İnşaat Mühendisliği
Eyüp Barış Günaydın (2006-2007) Kocaeli Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Eyüp Karakayalı (1999-2000) Azerbaycan Ün. Biyoloji
Eyüp Kocataş (1992-1993) Karaelmas Ün. İşletme
Eyüp Ünal (1996-1997) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Eyüp Üzeyir (1998-1999) Abant İzzet Baysal Ün. Makine
Eyüpcan Salbacak (2009-2010) Giresun Üniversitesi İşletme Yönetimi
Ezel Elif Hayta (2007-2008) Hacettepe Ün. Matematik
Ezgi Abidinoğlu (2006-2007) Ankara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Ezgi Akgün (2001-2002) İstanbul Ün. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Y.O.
Ezgi Altay (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Ezgi Çakır (2008-2009) Giresun Ün. Elektronik Teknolojisi
Ezgi Çavga (2004-2005) O.D.T.Ü. Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Ezgi Çelik (2000-2001) Abant İzzet Baysal Ün. Orman Mühendisliği
Ezgi Çetinkaya (2008-2009) Dokuz Eylül Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Ezgi Didar Yalçın (2006-2007) Ankara Ün. SBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Ezgi Geçgel (2005-2006) Trakya Ün. İşletme
Ezgi Gizem Onat (2003-2004) İstanbul Ün. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Ezgi Kalafat (2007-2008) Anadolu Ün. Sosyoloji
Ezgi Karaibrahim (2009-2010) Gazi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Ezgi Kızıltaş (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Ezgi Yener (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Sosyoloji
Ezgi Yıldırım (2010-2011) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri
Ezgül Yılmaz (2010-2011) Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
F. Gökhan Akgül (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
F. Mehmet Karavaelioğlu (1999-2000) Balıkesir Ün. Makine Mühendisliği
F. Melike Hacıalioğlu (1999-2000) Anadolu Ün. Hukuk Fak.
Fahrettin Bekçi (2001-2002) Anadolu Ün. İktisat
Fahrettin Oral (2010-2011) Karabük Üniversitesi Coğrafya
Fahrettin Teke (2002-2003) Anadolu Ün. Maliye
Fahrettin Teke (2006-2007) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Fahri Bayrak (1992-1993) İstanbul Ün. Maliye
Fahri Çakır (2005-2006) Bozok Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Fahri Güngör (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Fahri Yeşiltepe (1993-1994) Balıkesir Ün. Turizm ve Otelcilik
Fahri Zehir (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği
Fahriye Fatoğlu (2000-2001) Muğla Ün. İktisat
Faik Özkul (2004-2005) Doğu Akdeniz Ün. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
Faruk Aslan (2005-2006) K.T.Ü. Maliye
Faruk Güven (2006-2007) Gazi Ün. Kalıpçılık Öğretmenliği
Faruk Öztürk (1999-2000) Ege Ün. Bilgisayar ve Öğrt.Tekn. Öğretmenliği
Fatih Akdoğan (1995-1996) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Fatih Akıllı (1998-1999) K.T.Ü. Kimya
Fatih Apaydın (2001-2002) Anadolu Ün. İletişim Fak. Basın Yayın
Fatih Arslan (2000-2001) İstanbul Ün. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Fatih Azgı (1999-2000) 19 Mayıs Ün. İlköğretim Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğrt.
Fatih Bayrak (1997-1998) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Fatih Bayramoğlu (1997-1998) Anadolu Ün. Maliye
Fatih Bozat (2007-2008) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Fatih Cengiz Cebecioğlu (2006-2007) Dumlupınar Ün. İthalat-İhracat
Fatih Cici (2010-2011) Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık (İngilizce)
Fatih Çakır (2003-2004) Trakya Ün. Keşan Turizm ve Otel İşletmeciliği
Fatih Çakır (2007-2008) Kahramanmaraş Sütçü İmam Ün. İşletme
Fatih Çelebi (1996-1997) Dumlupınar Ün. Seramik
Fatih Çelik (1996-1997) Bilkent Ün. Arkeoloji
Fatih Çelik (2005-2006) Selçuk Ün. Halkla İlişkilerve Tanıtım
Fatih Çolak (2001-2002) Gazi Ün. Teknik Eğitim Fak. Elektrik Öğretmenliği
Fatih Demir (2003-2004) Pamukkale Ün. Elektronik Öğretmenliği
Fatih Demiral (2005-2006) Afyon Kocatepe Ün. Afyon Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Fatih Demirbağ (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Fatih Dizdar (1996-1997) Gazi Ün. Diş Hekimliği
Fatih Dizdar (2004-2005) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Tarih Öğretmenliği
Fatih Duman (2001-2002) Nahcivan Devlet Ün. Matematik
Fatih Duman (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Fatih Emre Arslan (2006-2007) Sakarya Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Fatih Gelebek (2004-2005) Balıkesir Ün. İnşaat Mühendisliği
Fatih Gülenç (1992-1993) Yıldız Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Fatih Gündoğan (1991-1992) Hacettepe Ün. Matematik
Fatih Güner (2010-2011) Balıkesir Üniversitesi Hemşirelik
Fatih Güven (2001-2002) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi
Fatih H. Metinyurt (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Fatih Henden (2004-2005) Ege Ün. Ödemiş Tohumculuk
Fatih Kaya (1993-1994) Trakya Ün. Tarih
Fatih Kaya (2007-2008) Akdeniz Ün. Sigortacılık
Fatih Kesik (2003-2004) Atatürk Ün. İlköğretim Matematik ÖĞR.
Fatih Konanç (2005-2006) Muğla Ün. Konaklama İşletmeciliği
Fatih Kurt (1995-1996) Ankara Ün. Eczacılık
Fatih Kurt (2002-2003) Sakarya Ün. İnşaat Mühendisliği
Fatih Mert (2006-2007) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Fatih Meşe (1993-1994) Ankara Ün. Jeofizik Mühendisliği
Fatih Mollaosmanoğlu (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Biyoloji
Fatih Mücahit Vurgun (2006-2007) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Fatih Özdemir (2005-2006) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Fatih Özdemir (1993-1994) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Fatih Öztaş(2007-2008) Abant İzzet Baysal Ün. Sınıf Öğretmenliği
Fatih Pekdemir (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Kimya
Fatih R. Güneş (1993-1994) Ankara Ün. Hukuk Fak.
Fatih Sandal (1994-1995) Doğu Akdeniz Ün. Uluslararası İlişkiler
Fatih Sarı (2004-2005) Gazi Ün. Hacıbektaş Veli Muhasebe
Fatih Sarıca (2000-2001) Selçuk Ün. Gazetecilik
Fatih Sürücü (1993-1994) Afyon Kocatepe Ün. İnşaat
Fatih Sürücü (1994-1995) Yakın Doğu Ün. Uluslararası İlişkiler
Fatih Şahin (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Fatih Şimşek (1995-1996) 100.Yıl Ün. Ziraat Mühendisliği
Fatih Uyar (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Fatih Uzun (2007-2008) Atatürk Ün. Matematik
Fatih Uzuner (1996-1997) Ankara Ün. SBF Kamu Yönetimi
Fatih Yaylı (2007-2008) Anadolu Ün. Laborant ve Veteriner Sağlık
Fatih Yeniay (2008-2009) Ordu Ün. Elektrik
Fatih Yıldız (1993-1994) Çukurova Ün. İlahiyat Fak.
Fatih Yılmaz (2008-2009) Ordu Ün. Makine, Resim ve Konstrüksiyon
Fatih Yücel (2005-2006) Afyon Kocatepe Ün. Veteriner Fakültesi
Fatih Yüksel (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Fatma Akgün (2009-2010) Ege Üniversitesi Giyim Üretim Teknolojisi
Fatma Aktaş (1999-2000) Niğde Ün. İşletme
Fatma Altınçelep (2000-2001) Çanakkale 18 Mart Ün. Ebelik
Fatma Altunbaş (2008-2009) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Fatma Anapa (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Tarih
Fatma Apaydın (2008-2009) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Fatma Ay (2008-2009) Eskişehir Osmangazi Ün. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Fatma Aydın (2000-2001) Atatürk Ün. Fizik Öğretmenliği
Fatma Aydın (2003-2004) Selçuk Ün. Teknik Bilimler Harita Kadastro
Fatma Aydın (2006-2007) Zonguldak Karaelmas Ün. Muhasebe
Fatma Banu Öztürk (2004-2005) Osmangazi Ün. Tarih
Fatma Baydere (2010-2011) Pamukkale Üniversitesi Maliye
Fatma Bayram (2010-2011) Hacettepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri
Fatma Beşinci (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Fatma Cebeci (2005-2006) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Fatma Cebeci (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Fatma Çabukusta (1997-1998) Hacettepe Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Fatma Çakır (2009-2010) Sakarya Üniversitesi Ebelik
Fatma Çakırmelikoğlu (2001-2002) Trakya Ün. Sağlık Hiz. Anestezi
Fatma Çekiç (1993-1994) K.T.Ü. İşletmecilik
Fatma Derbeder (2010-2011) Afyon Kocatepe Üniversitesi Hemşirelik
Fatma Dikgöz (1996-1997) Girne Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Fatma Dizdar (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Fatma Elikara (2002-2003) K.T.Ü. Matematik
Fatma Engin (1993-1994) Girne Amerikan Ün. Muhasebe
Fatma Erturan (2006-2007) K.T.Ü. Bilgisayar Mühendisliği
Fatma Gizem Sayın (2008-2009) Atatürk Ün. Matematik
Fatma Guguk (2005-2006) Hitit Ün. İktisat
Fatma Gül Aydemir (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Fatma Gül Vanlı (1993-1994) K.T.Ü. İktisat
Fatma Hamzaoğlu (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşitme Engelliler Öğretmenliği
Fatma Hançer (1993-1994) Ankara Ün. Matematik
Fatma Kademoğlu (1992-1993) Ankara Ün. Eczacılık
Fatma Kalafat (2008-2009) Giresun Ün. Bilgisayar Programcılığı
Fatma Kara (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Tarih
Fatma Karabulut (2002-2003) Anadolu Ün. İktisat
Fatma Karadeniz (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Eğt. Fak. Okul Öncesi Öğretmenliği
Fatma Karadeniz (2009-2010) İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Fatma Karakaya (1993-1994) Gazi Ün. İşletme
Fatma Karaman (1993-1994) Selçuk Ün. Sanat Tarihi
Fatma Kılıç (1992-1993) Gazi Ün. Giyim Öğretmenliği
Fatma Kılıç (1992-1993) K.T.Ü. İktisat
Fatma Kılıç (1999-2000) K.T.Ü. Hemşirelik
Fatma Kırca (1995-1996) K.T.Ü. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Fatma Kızılca (2001-2002) Atatürk Ün. Ağrı Sınıf Öğretmenliği
Fatma Koç (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Muhasebe
Fatma Korkmaz (2001-2002) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi
Fatma Korkmaz (2005-2006) Kastamonu Ün. İnşaat
Fatma Kukuk (2008-2009) Dumlupınar Ün. İşletme Yönetimi
Fatma Kulaksız (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. İnşaat
Fatma Mercan (1994-1995) Gazi Ün. Tıp Fakültesi
Fatma Nizam (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Fatma Oğuzhan (1996-1997) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Fatma Ok (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Fatma Öksüz (2000-2001) Dokuz Eylül Ün Hemşirelik
Fatma Öksüz (2009-2010) Anadolu Üniversitesi İlahiyat
Fatma Özbayram (2003-2004) Akdeniz Ün. Kamu Yönetimi
Fatma Öztaş (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Fatma Öztürk (2006-2007) Ege Ün. Peyzaj Mimarlığı
Fatma Şahin (1994-1995) Marmara Ün. Hemşirelik
Fatma Turan (1996-1997) Niğde Ün. Su Ürünleri
Fatma Türüdü (2001-2002) Muğla Ün. İşletme
Fatma Yavuz Yılmaz (2000-2001) Atatürk Ün. İlahiyat Fak.
Fatma Yavuz (1992-1993) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Fatma Yıldız (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Fatma Yılmaz (1993-1994) K.T.Ü. Muhasebe
Fatma Yılmaz (2001-2002) Atatürk Ün. İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
Fatma Yılmaz (2003-2004) Selçuk Ün. Sanat Tarihi
Fatma Yücel (2000-2001) Anadolu Ün. İlahiyat
Fatma Zehir (2006-2007) Ankara Ün. Matematik
Fatmagül Akkuş (2003-2004) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Fatmagül Anapa (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Ebelik
Fatmagül Aydemir (1996-1997) İstanbul Ün. Orman Mühendisliği
Fatmagül İnce (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Fındık Eksperliği
Fatmagül Kufacı (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Fatmagül Mutlu (2003-2004) Marmara Ün. Kimya Müh..
Fatmagül Özkan (2003-2004) Anadolu Ün. Maliye
Fatmanur Karataş (2009-2010) Gaziantep Üniversitesi Gıda Mühendisliği (İngilizce)
Fatoş Çakır (1992-1993) K.T.Ü. Mimarlık
Fatoş Öksüz (1997-1998) K.T.Ü. Fizik
Fazıl Derbeder (1998-1999) Pamukkale Ün. Felsefe
Fazlı Aşkın (2005-2006) Kafkas Ün. Iğdır Pazarlama
Fazlı Demirel (2010-2011) Sinop Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi
Fazlı Onur Akın (2007-2008) Atatürk Ün. Çevre Mühendisliği
Fehime Kara (1998-1999) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi (İng)
Feray Bekdemir (2002-2003) Ankara Ün. Peyzaj Mimarlığı
Ferda Aydeniz (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Ferda Kızılca (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Muhasebe
Ferda Özkorkmaz (2002-2003) Ege Ün. Biyoloji
Ferda Öztop (2000-2001) O.D.T.Ü. Mimarlık
Ferda Pİşet (2004-2005) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Ferda Taşhan (2005-2006) Gaziosmanpaşa Ün. Tokat Seracılık
Ferdağ Erdoğan (1994-1995) 19 Mayıs Ün. İlahiyat
Ferdi Aslan (1999-2000) Dumlupınar Ün. İktisat
Ferdi Bayram (1998-1999) Hacettepe Ün. Biyoloji
Ferdi Bektaş (1997-1998) Marmara Ün. İşletme
Ferdi Kaya (1998-1999) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Ferdi Yılmaz (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Ferhan Altun (2002-2003) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
Ferhat Bıçakçı (1996-1997) Gazi Ün. Muhasebe Öğretmenliği
Ferhat Hakyemez (2009-2010) Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Feride Hekim (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Feridun Telli (1994-1995) Bilkent Ün. Kamu Yönetimi
Feriha Kuru (2004-2005) Gazi Ün. Hukuk Fakültesi
Ferihan Kırbaş (2000-2001) Sakarya Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Ferit Külekçi (2006-2007) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Ferit Öge (1992-1993) G.Osmanpaşa Ün. Tekstil
Fethiye Karslı (1999-2000) K.T.Ü. Kimya Öğretmenliği
Feyyaz Kaya (2010-2011) Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği
Feyza Altundağ (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Matematik
Feyza Ay (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Feyza Baladın (2009-2010) Hacettepe Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Feyzanur Akın (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Feyzanur Kartal (1998-1999) Marmara Ün. Tarih Öğretmenliği
Feyzullah Çakır (2007-2008) Akdeniz Ün. Elektrik
Feyzullah Getmez (2008-2009) Bilecik Ün. Tarım Makineleri
Fırat İmat (1994-1995) Marmara Ün. Hukuk Fak.
Fırat İncüvez (1997-1998) K.T.Ü. Mimarlık
Fırat Keleş (1998-1999) Gazi Ün. Diş Hekimliği
Fırat Ödemiş (2010-2011) Gazi Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği
Fidan Gevşek (2000-2001) Gaziosmanpaşa Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uyg.
Figen Hun (2009-2010) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Fikret Can Kızılca (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Sanat Tarihİ
Fikret Gökdemir (2008-2009) Süleyman Demirel Ün. İşletme
Fikretcan Güç (2004-2005) Dokuz Eylül Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Fikri Apaydın (2003-2004) Selçuk Ün. İstatistik
Fikri Güney (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Endüstriyel Elektronik
Fikriye Demirali (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri
Fikriye Günaydın (1998-1999) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Filiz Ağca (2001-2002) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Matematik Öğretmenliği
Filiz Akdağ (2003-2004) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Filiz Akkaya (2000-2001) Selçuk Ün. İşletmecilik
Filiz Bulut (2010-2011) Uludağ Üniversitesi Felsefe
Filiz Büyük (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Filiz Dikmen (2008-2009) İzmir Ün. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
Filiz Karadağ (1992-1993) Hacettepe Ün. Kimya Öğretmenliği (Alm)
Filiz Karadayı (2006-2007) Pamukkale Ün. Biyoloji
Filiz Kesik (1997-1998) Sakarya Ün. Matematik
Filiz Kılıç (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Kimya
Filiz Koçal (2001-2002) Ankara Ün. Hukuk Fakültesi
Filiz Meşe (1993-1994) Selçuk Ün. Kamu Yönetimi
Filiz Narbay (1997-1998) Gaziosmanpaşa Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Filiz Taşkın (1995-1996) Ankara Ün. Kimya
Filiz Yalçın (2002-2003) Mersin Ün. Subtropik İklim Bitkileri
Filiz Yeşilyurt (1997-1998) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Fitnat Tuncer (1992-1993) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Fitnet Çete (2003-2004) Bahçeşehir Ün. Bilgisayar ve Öğretim Tekn. Öğrt.
Fuat Aydın (1996-1997) Gazi Ün. Muhasebe ve Ticaret Öğretmenliği
Fuat Dereli (2010-2011) Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi İşletme Yönetimi
Fuat Yıldırım (1997-1998) K.T.Ü. Fen Bilgisi Öğrt.
Fulden Şenyurt (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Fulya Yaslıoğlu (2003-2004) Selçuk Ün. Akşehir Maliye
Funda Arık (2010-2011) Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Funda Aslan (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama
Funda Aydın (2003-2004) Atatürk Ün. Matematik Öğretmenliği
Funda Bayram (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Funda Kelci (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Funda Mercan (2008-2009) Hacettepe Ün. Hemşirelik
Furkan Aydemir (2006-2007) Gazi Ün. Gazi Eğitim Sınıf Öğretmenliği
Furkan Karaman (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Furkan Tozlu (2010-2011) Selçuk Üniversitesi Kimya Mühendisliği
Füsun Ahıska (2002-2003) Bilkent Ün. İktisat
Füsun Sütlaş (1994-1995) Gazi Ün. Kamu Yönetimi
Galip Aydoğdu (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Galip Ç. Tufanoğlu (1993-1994) İstanbul Ün. Orman Mühendisliği
Gamze Akarsu (2008-2009) Eskişehir Osmangazi Ün. Maliye
Gamze Aktaş (2009-2010) Abant İzzet Baysal Üniversitesi Matematik (İngilizce)
Gamze Alkan (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Gamze Çıtlakoğlu (2009-2010) Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Gamze Dal (1993-1994) Hacettepe Ün. Biyoloji Öğretmenliği (Almanca)
Gamze Ekiz (2007-2008) Amasya Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Gamze Elmas (2001-2002) Ankara Ün. Ziraat Fak. Hayvansal Üretim
Gamze Günaydın (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi İşletme
Gamze Haliloğlu (1992-1993) K.T.Ü. Biyoloji
Gamze İnce (2004-2005) Sakarya Ün. Sapanca Turizm ve Otel İşletmeciliği
Gamze Kalyoncu (2001-2002) Gazi Ün. Gazi Eğitim Fak. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Gamze Kaya (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Gamze Kaya (1998-1999) Ege Ün. Tıp Fakültesi
Gamze Kılıç (2003-2004) Uludağ Ün. Matematik
Gamze Önal (1997-1998) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Gamze Tekir (2002-2003) Marmara Ün. Hemşirelik
Gamze Yalçın (2010-2011) Giresun Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Gamze Yılmaz (2010-2011) Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Gamze Yücel (2000-2001) Ankara Ün. Astronomi ve Uzay Bilimleri
Gediz Karaltı (2003-2004) Ankara Ün. Veteriner Fakültesi
Gençağa Cebeci (1995-1996) Erciyes Ün. İşletme
Giray Çakrak (2005-2006) Mimar Sinan Güzel Sanatlar Ün. Arkeoloji
Gizem Ceren Piri (2006-2007) İstanbul Ün. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Gizem Çatal (2005-2006) Uludağ Ün. Karacabey Gıda Teknolojisi
Gizem Çelebi (2010-2011) İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce)
Gizem Demirel (2008-2009) Ordu Ün. Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri
Gizem Deniz Çeçenoğlu (2005-2006) Yıldız Teknik Ün. Fizik
Gizem Dereli (2003-2004) K.T.Ü. İşletme
Gizem Erdem (2010-2011) Hitit  Üniversitesi İşletme
Gizem Karadenizli (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme
Gizem Kokal (2007-2008) Gazi Ün. Matematik 
Gizem Pehlivan (2007-2008) Ankara Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Gizem Saykaya (2009-2010) Cumhuriyet Üniversitesi Ameliyathane Hizmetleri
Gizem Şen (2008-2009) Anadolu Ün. Adalet
Gizem Yaşar (2006-2007) Giresun Ün. İşletme
Gizem Yıldıran (2005-2006) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Gizem Yılmaz (2009-2010) Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri
Gonca Ayhan (2007-2008) Afyon Kocatepe Ün. İşletme
Gonca Ceylan Karadeniz (2006-2007) Akdeniz Ün. Tıp Fakültesi
Gonca Cömert (2008-2009) Süleyman Demirel Ün. Felsefe
Gonca Demir (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama 
Gonca Durak (2000-2001) Ankara Ün. Anestezi
Gonca Taşkın (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Gökalp Abanoz (1999-2000) Kocaeli Ün. Jeoloji Mühendisliği
Gökalp Hakyemez (2009-2010) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Gökalp Kabacaoğlu (1994-1995) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Gökay Öztürk (1994-1995) İnönü Ün. Kamu Yönetimi
Gökben Göksüzoğlu (1994-1995) İstanbul Ün. Çevre Mühendisliği
Gökben Özkan (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Gökçe Bayram (2003-2004) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Gökçe Bölük (1998-1999) Ankara Ün. Eczacılık
Gökçe Çalış (2007-2008) O.D.T.Ü. Kimya
Gökçe Elif Bulgan (2008-2009) Yıldız Teknik Ün. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Gökçe Kırbaş (2006-2007) Ege Ün. Tekstil Mühendisliği
Gökçe Konar (2005-2006) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
Gökçe Ofli (2006-2007) Çukurova Ün. Peyzaj Mimarlığı
Gökçe Torun (2004-2005) Yakın Doğu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Gökçen Kavaz (2003-2004) Yeditepe Ün. Sistem Müh.(Burslu)
Gökhan Ak (1992-1993) Ankara Ün. Hukuk Fak.
Gökhan Aksoy (1992-1993) Ankara Ün. Kimya Mühendisliği
Gökhan Aksu (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Endüstriyel Elektronik 
Gökhan Aktaş (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Mobilya ve Dekorasyon
Gökhan Altunbaş (2004-2005) Afyon Kocatepe Ün. Afyon İşletme
Gökhan Altunbaş (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Gökhan Arslan (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Anestezi
Gökhan Aydın (1998-1999) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Gökhan Aydoğdu (2004-2005) Dokuz Eylül Ün. Torbalı Mermercilik
Gökhan Bayram (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Gökhan Bekdemir (2003-2004) K.T.Ü. Tirebolu Pazarlama
Gökhan Damcı (1997-1998) Anadolu Ün. Muhasebe
Gökhan Dellal (2009-2010) Giresun Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Gökhan Demir (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fak. Tarla Bitkileri
Gökhan Deniz (2008-2009) Pamukkale Ün. Maliye
Gökhan Ekiz (2000-2001) K.T.Ü. Ordu Elektrik
Gökhan Gökal (2000-2001) K.T.Ü. Ordu Elektrik
Gökhan Göksu (2002-2003) Bakü Devlet Ün. Psikoloji
Gökhan Gözene (1993-1994) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Gökhan Güçtaş (2004-2005) K.T.Ü. Rize Muhasebe
Gökhan Güner (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Gökhan Güney (2008-2009) Giresun Ün. İşletme Yönetimi
Gökhan Gürnal (2000-2001) Atatürk Ün. Sanat Tarihi
Gökhan Gürnal (1998-1999) D. Akdeniz Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Gökhan Güven (1993-1994) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Gökhan Hacısalihoğlu (2009-2010) Bayburt Üniversitesi Makine Mühendisliği
Gökhan Henden (1998-1999) 19 Mayıs Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Gökhan Işıkdemir (2002-2003) Atatürk Ün. Çevre Mühendisliği
Gökhan Kalmış (2007-2008) Atatürk Ün. Tarih 
Gökhan Karakayalı (2001-2002) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi 
Gökhan Karaman (2001-2002) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik
Gökhan Karaman (2005-2006) Işık Ün. Elektronik Mühendisliği (Başarı Bursu)
Gökhan Karaosmanoğlu (2002-2003) Lefke Avrupa Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Gökhan Kemaloğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Gökhan Kırbaş (2007-2008) Erciyes Ün. Elektrik
Gökhan Köksal (1997-1998) Trakya Ün. Ziraat Fakültesi Bitki Koruma
Gökhan Ordu (2001-2002) Uludağ Ün Tıp Fakültesi
Gökhan Özgül (2000-2001) Muğla Ün. Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği
Gökhan Özkaya (2000-2001) Abant İzzet Baysal Ün. Orta Kademe Yöneticilik
Gökhan Öztürk (2006-2007) İstanbul Ün. İşletme
Gökhan Portakal (2006-2007) Cumhuriyet Ün. Sigortacılık
Gökhan Şahan (2005-2006) Dokuz Eylül Ün. Torbalı Mermercilik
Gökhan Taşkın (1994-1995) Sakarya Ün. İnşaat Mühendisliği
Gökhan Teker (1999-2000) Çukurova Ün. Maden Mühendisliği
Gökhan Turan (2006-2007) Kastamonu Ün. İnşaat
Gökhan Turt (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Ziraat Fak. Bitkisel Üretim 
Gökhan Türkay (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Gökhan Uzun (2007-2008) Giresun Ün. Biyoloji
Gökhan Ünlükaya (1998-1999) K.T.Ü. Elektrik
Gökhan Yayla (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Fizik
Gökhan Yeniay (2001-2002) Çukurova Ün. İnşaat Mühendisliği ( İÖ)
Gökhan Yıldız (1993-1994) İstanbul Ün. Orman Mühendisliği
Gökhan Yıldız (2000-2001) Selçuk Ün. Tıbbi Laboratuvar
Gökhan Yıldız (2003-2004) Gazi Ün. Matematik
Gökhan Yıldız (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi Dış Ticaret
Gökhan Yılmaz (1993-1994) Atatürk Ün. Kimya
Gökhan Yılmaz (2002-2003) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Gökhan Yirmibeş (2006-2007) Marmara Ün. Fizik
Gökhan Yüksel (1999-2000) İ.T.Ü. Güverte
Gökmen Akhüseyin (2006-2007) Cumhuriyet Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Gökmen Bakraçoğlu (2000-2001) Anadolu Ün. Mahalli İdareler
Gökmen Güven (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Jeoloji Mühendisliği
Göknur Ayşe Bulut (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Göksu Hazal Konuralp (2006-2007) Ordu Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği 
Göktürk Tüysüzoğlu (2001-2002) Doğuş Ün. Uluslararası İlişkiler (Burslu) 
Gönül Akdağ (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Gönül Bayraktar (2008-2009) Giresun Ün. İşletme Yönetimi
Gönül Henden (2002-2003) Anadolu Ün. Maliye
Gönül Koç (2000-2001) Marmara Ün. Anestezi
Gönül Tarı (2005-2006) Mehmet Akif Ersoy Ün. Gölhisar Muhasebe
Görkem Ali Çıtlak (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Bilgisayar Programcılığı
Görkem Karaman (2005-2006) Ordu Ün. Ünye İktisat
Gözde Aksoy (2007-2008) Giresun Ün. Matematik
Gözde Aktay (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Felsefe
Gözde Altunbaş (2010-2011) Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Gözde Bahar Öveç (2010-2011) Giresun Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Gözde Beşikçi (2001-2002) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Gözde Bilgili (2007-2008) Ankara Ün. Biyoloji
Gözde Bulamoğlu (2008-2009) Giresun Ün. İşletme Yönetimi
Gözde Günay (2009-2010) Pamukkale Üniversitesi İlk ve Acil Yardım
Gözde Kamiloğlu (2006-2007) Gazi Ün. Matematik Öğretmenliği
Gözde Mındız (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Gözde Sakal (2007-2008) Maltepe Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Gözde Şahin (2007-2008) Kocaeli Ün. İnşaat Mühendisliği 
Gözde Şanlı (2003-2004) Osmangazi Ün. Kimya
Gözde Şenay (2007-2008) Eskişehir OsmangaziÜn. Kimya
Gözde Tekin (2006-2007) Sakarya Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Gözde Timuroğlu (2008-2009) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Gözde Turalı (2006-2007) Bozok Ün. Tekstil 
Gözde Türk (2008-2009) Uludağ Ün. Hukuk Fakültesi
Gözde Yamak (1999-2000) K.T.Ü. Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri
Gurbet Bayrak (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Okul Öncesi Öğretmenliği
Gurbet Çilek (2005-2006) Giresun Ün. İktisat
Gül Ahıskalı (2005-2006) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Gül Özdemir (2000-2001) Atatürk Ün Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Gül Yeşiltepe (1995-1996) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Gül Zehir (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Bankacılık ve Sigortacılık
Gülay Akpınar (1997-1998) Uludağ Ün. İktisat
Gülay Demir (1995-1996) Gaziosmanpaşa Ün. Büro Yönetimi
Gülay Gülaçtı (1997-1998) Anadolu Ün. İktisat
Gülay Kaş (2002-2003) K.T.Ü. Ordu Ziraat Mühendisliği
Gülay Koyutürk (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Gülay Türk (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Turizm Otelcilik
Gülay Yılmaz (2007-2008) Giresun Ün. İktisat 
Gülben Kaplan (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Gülberk Hun (2006-2007) Atatürk Ün. Erzurum Ebelik
Gülcan Akbay (2002-2003) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Gülcan Arslan (1997-1998) Selçuk Ün. Makine
Gülcan Baydemir (1997-1998) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Gülcan Baydere (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Sağlık Hiz. Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği
Gülcan Bekdemir (1999-2000) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Gülcan Bektaş (2002-2003) Anadolu Ün. Dış Ticaret
Gülcan Çabukusta (2000-2001) Ankara Ün. Kastamonu İnşaat
Gülcan Daban (1995-1996) Marmara Ün. Radyoloji
Gülcan Engin (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
Gülcan Gümüş (2004-2005) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Gülcan Özdemir (1992-1993) K.T.Ü. Tıp Fakültesi
Gülcan Yaman (2001-2002) Anadolu Ün. Muhasebe
Gülcan Yücel (2002-2003) K.T.Ü. Giresun İşletme
Gülçin Akbayrak (2002-2003) Atatürk Ün. Türkçe Öğretmenliği
Gülçin Yılmaz (1997-1998) Sakarya Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Güldane Gevşek (2005-2006) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Gülden Çakır (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Gülden Gök (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğrt.
Gülden Gündoğdu (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Gülden Hamurcu (1994-1995) G.Osmanpaşa Ün. Ziraat Mühendisliği
Gülden Kara (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Gülden Kaya (2009-2010) Artvin Çoruh Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Gülden Yılmaz (2000-2001) K.T.Ü. Ordu Endüstriyel Elektronik
Güldeniz Dikmen (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Gıda Mühendisliği
Gülem Topaloğlu (1997-1998) Ankara Ün. Çankırı Bilgisayarlı Muhasebe
Gülen Baydar (2001-2002) Dokuz Eylül Ün. Hemşirelik Y.O. 
Gülen Önal (2003-2004) Yeditepe Ün. Peyzaj Mimarlığı
Gülen Yıldız (1992-1993) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Gülendam Gürsoy (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Amasya Türkçe Öğretmenliği
Güler Yaşar (1996-1997) K.T.Ü. İşletmecilik
Güleser Bekçi (2001-2002) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Gülfem Pekdemir (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Gülfer Yüksekdağ (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Gülfidan Aydın (1999-2000) Anadolu Ün. İngilizce Öğretmenliği
Gülgün Nefesoğlu (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Harita Kadastro
Gülhan Gökçe (2001-2002) Ankara Ün. Dikimevi Sağlık Hiz. Radyoloji 
Gülhatun Hartamacı (2007-2008) Gümüşhane Ün. İşletme
Gülhatun Keskin (2005-2006) K.T.Ü. Trabzon Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Gülin Çilek (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Sosyoloji
Gülin Pamukoğlu (1999-2000) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Gülistan Engin (2003-2004) Gaziosmanpaşa Ün. Reşadiye Bilgisayar Teknolojisi ve Prog.
Gülistan Şahin (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Diş Hekimliği Fak.
Gülişan Apaydın (2009-2010) Giresun Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Güliz Aydemir (2004-2005) Mersin Ün. Su Ürünleri Fakültesi
Güliz Demir (1998-1999) 19 Mayıs Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Güliz Eren (2001-2002) Ankara Ün. S.B.F. İktisat 
Güliz Gültekin (1997-1998) Ankara Ün. Siyasal Bilimler Fak. İşletme
Güliz Köken (2001-2002) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Gülizar Çoban (1994-1995) Uludağ Ün. Uluslararası İlişkiler
Gülizar Dura (2007-2008) Uşak Ün. Tekstil Mühendisliği
Gülizar Yılmaz (1995-1996) 100.Yıl Ün. Bankacılık
Güller Bayrak (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Kimya Mühendisliği
Güllü Altın (2007-2008) Bilkent Ün. Uygulamalı İng.-Türkçe Çevirmenlik
Güllü Merve Ayrancı (2010-2011) Gazi Üniversitesi Moda Tasarımı
Gülnaz Orhan (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Harita ve Kadastro
Gülnihal Akalın (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Çevre Mühendisliği
Gülnisa Baydar (2008-2009) Orta Doğu Teknik Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Gülnur Kirez (1994-1995) Gazi Ün. İngilizce Öğretmenliği
Gülperi Şenol (1997-1998) Niğde Ün. İnşaat
Gülruy Şenel (2006-2007) Gazi Ün. Grafik Öğretmenliği
Gülsen Bodur (1992-1993) K.T.Ü. Turizm ve Otelcilik
Gülsen Erol (1993-1994) Adnan Menderes Ün. Bankacılık
Gülsen Erol (1998-1999) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Gülsen Güçtaş (1999-2000) Fırat Ün. Kimya Mühendisliği
Gülsen Yeşil (2010-2011) Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Gülseren Yolcu (1992-1993) Selçuk Ün. Kimya Öğretmenliği
Gülseven Gürsoy (2007-2008) Ordu Ün. El Sanatları 
Gülsevim Usta (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Gülsüm Apaydın (2005-2006) Bozok Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Gülsüm Bacacı (2004-2005) K.T.Ü. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Gülsüm Behadır (2001-2002) Kocaeli Ün. İzmit İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği
Gülsüm Demirbaş (1995-1996) Marmara Ün. Gazetecilik
Gülsüm Kaygusuz (1996-1997) Selçuk Ün. Anaokulu Öğretmenliği
Gülsün Gök (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Sigortacılık
Gülsün Öztürk (1995-1996) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Gülşah Akın (1997-1998) S. Demirel Ün. Burdur Eğt. Fak.Türkçe Öğretmenliği
Gülşah Akın (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
Gülşah Artar (1999-2000) İstanbul Ün. Muhasebe
Gülşah Ateş (2004-2005) Anadolu Ün. İktisat
Gülşah Bayraktar (2009-2010) Akdeniz Üniversitesi İşletme
Gülşah Çatal (2005-2006) Giresun Ün. Harita Kadastro
Gülşah Görgülüoğlu (2009-2010) Pamukkale Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Gülşah Karabulut (2002-2003) Anadolu Ün. İktisat
Gülşah Karahüseyin (1996-1997) 9 Eylül Ün. Hazır Giyim
Gülşah Koç (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojisi ve Prog.
Gülşah Kurt (2004-2005) Selçuk Ün. Ilgın Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama
Gülşah Menteş (2005-2006) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler
Gülşah Özdemir (2000-2001) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Gülşah Sezen (1999-2000) Atatürk Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Gülşah Sipahi (2009-2010) Namık Kemal Üniversitesi Bilgi Yönetimi
Gülşah Tirsi (2000-2001) Hacettepe Ün. Ev Ekonomisi
Gülşah Topçuoğlu (2000-2001) Trakya Ün. Hayvansal Üretim
Gülşah Usta (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Eğt. Fak. Türkçe Öğretmenliği
Gülşen Bayburt (2003-2004) Atatürk Ün. BAYBURT Fen Bilgisi Öğretmenliği
Gülşen Gaffaroğlu (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Gülşen Gök (2010-2011) Gazi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Gülşen Hacıalioğlu (2002-2003) Atatürk Ün. Matematik Öğretmenliği
Gültekin Erbaş (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Harita Mühendisliği
Gültekin Karaca (1999-2000) Gürcistan Ün. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gültekin Topar (2003-2004) Kocaeli Ün. Elektrik Öğretmenliği
Gültekin Uğur (2008-2009) Gazintep Ün. Gıda Mühendisliği (İngilizce)
Gülten Henden (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Gülten Larçın (1999-2000) K.T.Ü. Rize Sınıf Öğretmenliği
Gülten Uzun (1998-1999) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Gülüzar Cebeci (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Günay Özgün (1994-1995) K.T.Ü.Anaokulu Öğretmenliği
Günaydın Dikmen (1991-1992) İ.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Günaydın Özdemir (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Gündüz Durmuş (1995-1996) İstanbul Ün. Tıbbi Biyolojik Bilimler
Gündüz Durmuş (1996-1997) Trakya Ün. Tıp Fakültesi
Güneş Çelebioğlu (2010-2011) Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)
Güngör Bölükbaşı (1993-1994) 9 Eylül Ün. Hukuk Fak.
Güngör Efe (2000-2001) Atatürk Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Güngör Torlak (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Gürcan Hacak (2006-2007) Ordu Ün. Muhasebe
Gürcan Oral (2003-2004) İstanbul Ün. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Gürhan Yaylamış (2003-2004) Lefke Avrupa Ün. Kamu Yönetimi
Gürkan Aydın (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe 
Gürkan Guran (1993-1994) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Gürkan İhtiyaroğlu (1993-1994) Balıkesir Ün. Turizm ve Otelcilik
Gürkan Kaya (2009-2010) İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği (İngilizce)
Gürsel Çelik (2007-2008) Gazi Ün. Kimya Mühendisliği
Gürsel Çelik (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Müh. (İngilizce)
Gürsenal Yılmaz (1993-1994) Yıldız Ün. Elektrik Mühendisliği
Güven Dönmez (2004-2005) Fırat Ün. Bilgisayar Öğretmenliği
Güven Gedikoğlu (2002-2003) Kahramanmaraş Sütçü İmam Ün. Orman Endüstrisi Mühendisliği
Güven Gedikoğlu (2004-2005) K.T.Ü. Orman Endüstrisi Mühendisliği
Güven Karadeniz (2000-2001) Bahçeşehir Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Güven Karakılıç (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Amasya Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Güven Korkmaz (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Güzin Ertekin (1993-1994) Yıldız Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Güzin Yavanoğlu (1997-1998) Marmara Ün. Türkçe Öğretmenliği
H. Ahmet Yavuz (1993-1994) Kocaeli Ün. Jeoloji Mühendisliği
H. Atakan Üstündağ (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
H. İbrahim Düdükçü (1999-2000) Trakya Ün. Endüstriyel Tasarım
H. İbrahim Genç (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Mimari Dekoratif Sanatlar
H. Ömer Sıradağ (1992-1993) Ege Ün. Eczacılık
H. Samet Oksal (2007-2008) Kırıkkale Ün. Uluslararası İlişkiler
H.Gülay Gürsoy (1998-1999) S.Demirel Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
H.ibrahim Akkaya (1997-1998) Mersi Ün. Satış Yönetimi
H.İbrahim Kurdoğlu (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
H.Sultan Şenkal (1999-2000) Hacettepe Ün. Ev Ekonomisi
Habibe Demir (1995-1996) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe
Habibe DEmir (2002-2003) Sakarya Ün. Felsefe
Habibe Dik (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Habibe Ebru Özerk (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Kimya Öğretmenliği
Habibe Kutlugün (1991-1992) Ankara Ün. DTCF İngilizce
Habip Aydın (2001-2002) Balıkesir Ün. İnşaat Mühendisliği
Hacer Arslan (1998-1999) Karaelmas Ün. İşletmecilik
Hacer Aslan (1999-2000) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Hacer Ay (2005-2006) K.T.Ü. Fizik Öğretmenliği
Hacer Hacıalioğlu (1995-1996) Atatürk Ün. Tıbbi Laboratuvar
Hacer Hendekçi (2006-2007) K.T.Ü. Maliye
Hacer Özdemir (2008-2009) Giresun Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Hacer Pekdemir (2007-2008) Anadolu Ün. İlahiyat
Hacer Yalçınkaya (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Hacı Durmuş Yılmaz (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Endüstriyel Elektronik
Hacı Zaim Özdemir (2010-2011) Uludağ Üniversitesi Gaz ve Tesisatı Teknolojisi
Hacile Yavuz (2007-2008) Mehmet Akif Ersoy Ün. Muhasebe
Hadim Akoğlu (1994-1995) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi
Hadiye Arslan (2007-2008) Gazi Ün. Uluslararası İlişkiler
Hadiye Kübra Egeli (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Matematik Öğretmenliği
Hafize Akbayrak (2002-2003) Ege Ün. Gıda Mühendisliği
Hafize Derelioğlu (2004-2005) K.T.Ü. Ordu Halkla İlişkiler
Hafize Hisarkaya (1992-1993) Dicle Ün. Hukuk Fak.
Hafize Üstün (2009-2010) Afyon Kocatepe Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi
Hakan Akçal (2010-2011) Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi
Hakan Akhüseyin (2006-2007) Selçuk Ün. Endüstri Mühendisliği
Hakan Aksu (1994-1995) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Hakan Akyıldız (1993-1994) İ.T.Ü. Jeoloji Mühendisliği
Hakan Altuntaş (1998-1999) Dokuz Eylül Ün. Turizm ve Otelcilik
Hakan Ataş (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Müh.
Hakan Ateş (1996-1997) Cumhuriyet Ün. Bilgisayar Programcılığı
Hakan Ay (1997-1998) Anadolu Ün. Turizm Otelcilik
Hakan Aydemir (2006-2007) Marmara Ün. Ekonometri
Hakan Aydın (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Sınıf Öğretmenliği
Hakan Aydın (1992-1993) Muğla Ün. İşletme
Hakan Bayram (2010-2011)   Karadeniz Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği
Hakan Beşirli (1997-1998) Uludağ Ün. Ekonometri
Hakan Beyazıtoğlu (2004-2005) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Hakan Can (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Hakan Civelekoğlu (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Orman Mühendisliği
Hakan Çakır (1997-1998) Çağ Ün. Uluslararası İlişkiler
Hakan Çal (2004-2005) Atatürk Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Hakan Çoban (2009-2010) Rize Üniversitesi Dış Ticaret
Hakan Demir (2005-2006) Mehmet Akif Ersoy Ün Endüstriyel Elektronik
Hakan Doğan (1998-1999) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Hakan Duman (2005-2006) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Hakan Gedik (2000-2001) K.T.Ü. Gümüşhane İşletmecilik
Hakan Gençalioğlu (2003-2004) Kafkas Ün. Iğdır Turizm ve Otel İşletmeciliği
Hakan Göksu (1999-2000) Süleyman Demirel Ün. Bilgisayar Programcılığı
Hakan Gürsoy (2008-2009) Mustafa Kemal Ün. Makine Mühendisliği
Hakan Hakyemez (2010-2011) Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Hakan Henden (2008-2009) Gaziosmanpaşa Ün. Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
Hakan Karaahmetoğlu (2002-2003) Dokuz Eylül Ün. Mimarlık
Hakan Karakayalı (2001-2002) Harran Ün. Şanlıurfa Sağlık Hiz. Radyoloji 
Hakan Kasap (2004-2005) Bahçeşehir Ün. Yazılım Mühendisliği
Hakan Kaya (2000-2001) 19 Mayıs Ün. İnşaat
Hakan M. Akgün (1995-1996) K.T.Ü. İnşaat
Hakan Naldemir (2005-2006) Selçuk Ün. Akşehir İşletme
Hakan Ocak (2001-2002) S.Demirel Ün. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Hakan Orak (1992-1993) Akdeniz Ün. İşletme
Hakan Özdemir (2007-2008) Girne Amerikan Ün. Yönetim Bilişim Sistemleri (%50 Burslu)
Hakan Öztepe (2009-2010) Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliği
Hakan Sirkeci (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Hakan Şahintürk (2002-2003) Pamukkale Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Hakan Taşkın (1995-1996) 9 Eylül Ün. Adalet YO
Hakan Tirsi (2003-2004) K.T.Ü. Ordu Elektrik
Hakan Tiryaki (2008-2009) Cumhuriyet Ün. İşletme Yönetimi
Hakan Topkara (2006-2007) Kırıkkale Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Hakan Toslu (1999-2000) Azerbaycan Ün. İşletme
Hakan Turhan (2006-2007) Kastamonu Ün. Orman Mühendisliği
Hakan Türkmen (2010-2011) İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Hakan Ulusoy (2008-2009) Trakya Ün. Uluslararası İlişkiler
Hakan Yağlıdere (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Coğrafya Öğretmenliği
Hakan Yavuz (2003-2004) ERCİYES Ün. İnşaat Mühendisliği
Hakan Yıldırım (1993-1994) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Hakan Yıldırım (1992-1993) O.D.T.Ü. Sosyoloji
Hakan Yılmaz (2008-2009) Yıldız Teknik Ün. İktisat
Hakan Yılmaz (1998-1999) Kocaeli Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Hakan Yurt (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Hakan Yüksektepe (2006-2007) Gaziosmanpaşa Ün. Muhasebe
Hakan Yüksel (1996-1997) Atatürk Ün. Gıda Mühendisliği
Hakan Yüksel (1998-1999) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Hakime Çilem Terzi (2001-2002) Pamukkale Ün. Fizik 
Hakkı Kaboğlu (2007-2008) Yıldız Teknik Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Haldun Çiftçi (1998-1999) Balıkesir Ün. Sağlık Memurluğu
Haldun Turan (1996-1997) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Haldun Yücel (1992-1993) Gazi Ün. İstatistik
Hale Atalardin (2008-2009) Gümüşhane Ün. Makine Mühendisliği
Hale Aydın (2000-2001) Sakarya Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Hale Aydın (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık
Hale Aydın (1999-2000) Gazi Ün. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Hale Okay (1998-1999) Niğde Ün. Muhasebe
Hale Üstündağ (1996-1997) Atatürk Ün. İşletme
Hale Yaylacı (2008-2009) Beykent Ün. Mimarlık
Hale Zere (2003-2004) Anadolu Ün. Maliye 
Halil Çağrı Ödemiş (2010-2011) Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi İşitme Engelliler Öğretmenliği
Halil Çakır (2002-2003) Atatürk Ün. Makine Mühendisliği
Halil Gülsu (1999-2000) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Halil Gümüş (2002-2003) Dumlupınar Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Halil Güney (2002-2003) Fırat Ün. Veterinerlik
Halil İbrahim Aydın (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Halil İbrahim Kaçmaz (2010-2011) Kocaeli Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği
Halil İbrahim Sarıyıldız (2006-2007) Giresun Ün. Harita Kadastro
Halil Kahveci (1993-1994) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Halil Kıran (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Halil Kurt (1992-1993) Sütçü İmam Ün. Elektrik
Halil Külekçi (2001-2002) Trakya Ün. Kırklareli Sağlık Hiz. Y.O. Sağlık Memurluğu 
Halil Semih Çetin (2001-2002) Hacettepe Ün. Fizik Mühendisliği 
Halil Yavanoğlu (1999-2000) K.T.Ü. Ordu Haberleşme
Halil Yıldız (1994-1995) K.T.Ü. Fizik
Halil Yılmaz (1993-1994) Ankara Ün. Kamu Yönetimi
Halime Telli (2001-2002) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Halit Kaya (1997-1998) Pamukkale Ün. Tekstil
Halit Yurt (1992-1993) Anadolu Ün. Maden Mühendisliği
Haluk Bektaş (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Haluk Bektaş (2008-2009) Kocaeli Ün. İletişim Fakültesi Gazetecilik
Haluk Dündar (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Samsun Sınıf Öğretmenliği
Haluk İnan (1996-1997) Atatürk Ün. İngilizce Öğretmenliği
Haluk Kasap (1995-1996) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri
Haluk Nadir Azder (1998-1999) Osmangazi Ün. MakineMühendisliği
Haluk Teker (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme 
Haluk Usta (1993-1994) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Hamdi Ağdere (2001-2002) Uludağ Ün. Gıda Mühendisliği 
Hamdi Ertan Yaşar (2001-2002) Yıldız Teknik Ün. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 
Hamdi Güçtaş (2010-2011) Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Mühendisliği
Hamdi Şen Getmez (2008-2009) Sakarya Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Hamdi Ustaoğlu (2003-2004) Bahçeşehir Ün. Hukuk Fakültesi
Hamdiye Hendekçi (2003-2004) Atatürk Ün. Matematik
Hami Aktaş (2008-2009) Süleyman Demirel Ün. İşletme Yönetimi
Hami Aygün (2008-2009) Hacettepe Ün. İktisat
Hamide Çeceli (1998-1999) Ege Ün. Peyzaj Mimarlığı
Hamit Çakır (1999-2000) Niğde Ün. Arıcılık
Hamiyet Ahsen Küçük (1999-2000) Marmara Ün. Sınıf Öğretmenliği
Hamza Ağlar (2008-2009) Gazi Ün. Bilgisayar Programcılığı
Hamza Alaşalvar (2009-2010) Erciyes Üniversitesi Gıda Mühendisliği
Hamza Aydemir (2006-2007) Giresun Ün. İşletme
Hamza Murat Kubat (2009-2010) Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği (İngilizce)
Hamza Yılmaz (2005-2006) İstanbul Ün. Tarih
Handan Demiral (2006-2007) Giresun Ün. Ebelik
Handan Irmak (1999-2000) Gazi Ün. Fizik Öğretmenliği
Handan Yavuz (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Handan Yıldırım (2006-2007) Ordu Ün. El Sanatları
Handan Yurt (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Ebelik
Hande Akkaya (1994-1995) K.T.Ü. İşletmecilik
Hande Alaca (2005-2006) O.D.T.Ü. Gıda Mühendisliği
Hande Aydemir (2005-2006) Düzce Ün. Tıp Fakültesi
Hande Çolak (2009-2010) Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tarih
Hande Erkut (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Hande Kaplan (2010-2011) Nevşehir Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları
Hande Kubat (2000-2001) K.T.Ü. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Hande Nur Öztürk (2010-2011) Gazi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Hande Recepoğlu (2008-2009) Giresun Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Hande Üstündağ (2005-2006) Hacettepe Ün. Gıda Mühendisliği
Hande Zere (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Hanım Gümüş (2008-2009) Artvin Çoruh Ün. Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı
Hanife Altun (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Hanife Ataş (2007-2008) Kocaeli Ün. Gazetecilik
Hanife Aydoğan (1999-2000) Marmara Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Hanife Güven (2003-2004) K.T.Ü. Fatih Fen Bilgisi Öğretmenliği
Hanife Kaya (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Boyabat Harita Kadastro
Hanife Kolukısaoğlu (2000-2001) Ege Ün. Moda Konfeksiyon
Hanife Sarıkaya (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Hanife Sayın (2001-2002) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik 
Hanife Sayın (2002-2003) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Harun Aydın (1999-2000) Fatih Ün. İktisat (Burslu)
Harun Aydoğan (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Anestezi
Harun Çengel (2004-2005) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Harun Çiftçi (2006-2007) Atatürk Ün. Makine Mühendisliği
Harun Domaç (1997-1998) Anadolu Ün. Muhasebe
Harun Emre Geçgel (2004-2005) Trakya Ün. Gıda Mühendisliği
Harun Gün (2008-2009) Ankara Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Harun Rıdvan Özkaya (2008-2009) Süleyman Demirel Ün. Dış Ticaret
Harun Saygı Yılmaz (1998-1999) K.T.Ü. Giresun Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Hasan Akçınar (1993-1994) K.T.Ü. Muhasebe
Hasan Akgüre (2007-2008) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Hasan Akhüseyin (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama 
Hasan Aksoy (1996-1997) İstanbul Ün. Makine
Hasan Aydemir (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Sınıf Öğretmenliği
Hasan Aydın (1998-1999) K.T.Ü. Tıp Fakültesi
Hasan Basri Yosma (1999-2000) Anadolu Ün. İşletme
Hasan Biri (2001-2002) K.T.Ü. Fatih Biyoloji Öğretmenliği 
Hasan Can Hakyemez (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Hasan Cem Güney (2009-2010) Atatürk Üniversitesi İşletme
Hasan Emre Gürer (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama
Hasan Güngör (1999-2000) Mustafa Kemal Ün. Pazarlama
Hasan H. Akkaya (1996-1997) Fırat Ün. Hayvan Yetiştirme
Hasan Hakyemez (1993-1994) Ankara Ün. Fizik
Hasan Hatipoğlu (1994-1995) Abant İzzet Baysal Ün. İnşaat
Hasan İnanç (1994-1995) Akdeniz Ün. Muhasebe
Hasan Kaçmaz (2000-2001) Akdeniz Ün. Konaklama İşletmeciliği
Hasan Kankal (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Hasan Karaosmanoğlu (1999-2000) Selçuk Ün. Gıda Mühendisliği
Hasan Karataş (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Hasan Keskin (2005-2006) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Kimya
Hasan Mert (2003-2004) Selçuk Ün. Endüstriyel Otomasyon
Hasan Ok (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Hasan Okay (2005-2006) Anadolu Ün. Muhasebe
Hasan Önal (1994-1995) Ankara Ün. Matematik
Hasan Özaydın (2005-2006) Eskişehir Osmangazi Ün. Fizik 
Hasan Pekdemir (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Kamu Yönetimi
Hasan Sarıbaş (2008-2009) Gazi Ün. Pazarlama Öğretmenliği
Hasan Sayın (2003-2004) Cumhuriyet Ün.Şebinkarahisar Bankacılık ve Sigortacılık
Hasan Şahin (2004-2005) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği 
Hasan Şahin (2010-2011) Uludağ Üniversitesi Tarih
Hasan Şimşek (2003-2004) Afyon Kocatepe Ün. Sosyoloji
Hasan Tezcan Dikmen (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Çalışma Eko. ve End. İlişkileri
Hasan Tezcan Dikmen (2007-2008) Amasya Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Hasan Tezcan Dikmen (2008-2009) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Hasan Topal (2008-2009) Gazi Ün. Pazarlama Öğretmenliği
Hasan Türkeri (2005-2006) Muğla Ün. İklimlendirme-Soğutma
Hasan Türüdü (1997-1998) S.Demirel Ün. Bilgisayar Donanımı
Hasan Ü. Abdal (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Matematik.
Hasan Yaman (2001-2002) Dicle Ün. Makine Mühendisliği 
Hasancan Gürel (2009-2010) Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Finans
Hasbi Kara (2002-2003) Pamukkale Ün. Sağlık Memurluğu
Hasbi S. Akdemir (2004-2005) Muğla Ün. Matematik
Hasibe Kırkaya (2008-2009) Haliç Ün. İşletme Fak. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Hasibe Şimşek (2008-2009) Atatürk Ün. İktisat
Haslet Gemici (2000-2001) Hacettepe Ün. İşletme (İng)
Hasret Aydın (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Hasret Bingöl (2008-2009) Rize Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Hasret Demir (2003-2004) Muğla Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Hasret Gülen (2009-2010) Ankara Üniversitesi Turizm ve Seyahat Hizmetleri
Hasret Kaplan (2000-2001) Marmara Ün. Anestezi
Hasret Uçarkuş (2009-2010) Akdeniz Üniversitesi İşletme Yönetimi
Hasret Usta (2007-2008) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık 
Hasret Yaşar (2000-2001) Anadolu Ün. Büro Yönetimi
Hasret Yıldırım (2003-2004) Atatürk Ün. İspir Muhasebe
Haşim Elikara (2004-2005) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Hatice Abanuz (2004-2005) Ankara Ün. Hukuk Fakültesi
Hatice Ada (2003-2004) K.T.Ü. Trabzon Tekstil
Hatice Adıgüzel (2005-2006) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Hatice Akdoğan (2003-2004) K.T.Ü. Tıp Fakültesi
Hatice Akgün (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Maliye
Hatice Aşık (2001-2002) Selçuk Ün. Anaokulu Öğretmenliği
Hatice Baş (1995-1996) Dumlupınar Ün. Muhasebe
Hatice Baş (1999-2000) K.T.Ü. Fatih Ökul Öncesi Öğretmenliği
Hatice Başaran (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Tıp Fakültesi
Hatice Bayrak (1994-1995) Hacettepe Ün. İngiliz Dili Edebiyatı
Hatice Çakır (2004-2005) K.T.Ü. İktisat
Hatice Çınarlık (2000-2001) Zong.Karaelmas Ün. Turizm ve Otelcilik
Hatice Erturan (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Kimya Öğretmenliği
Hatice Eyüp (1993-1994) Selçuk Ün. Kimya
Hatice Gamze Hun (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Hatice Geçal (2010-2011) Giresun Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Hatice Guguk (1998-1999) K.T.Ü. Tirebolu Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Hatice Günaydın (1995-1996) Hacettepe Ün. Harita Kadastro
Hatice Güngördü (2000-2001) Adnan Menderes Ün. Biyoloji
Hatice Gürel (2001-2002) Dokuz Eylül Ün. Çevre Mühendisliği
Hatice İncekara (2006-2007) Giresun Ün. Sınıf Öğretmenliği
Hatice Kara (1999-2000) K.T.Ü. İktisat
Hatice Karademir (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Fizik Tedavi
Hatice Karaman (1994-1995) Erciyes Ün. Kimya
Hatice Kaya (2009-2010) Sinop Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Hatice Kaya (1994-1995) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Hatice Kolip (2006-2007) Cumhuriyet Ün. Pazarlama 
Hatice Kübra Adatepe (2008-2009) Kocaeli Ün. Jeoloji Mühendisliği
Hatice Pirgayipoğlu (2002-2003) Harran Ün. Muhasebe
Hatice Sarmış (1998-1999) Selçuk Ün. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğrt.
Hatice Sıpçıkoğlu (1998-1999) Selçuk Ün. Turizm ve Otelcilik
Hatice Şahin (2009-2010) Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği
Hatice Tekbaş (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Hatice Yıldırım (2010-2011) Maltepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği(%25 Burslu)
Hatice Yolcu (1996-1997) Sakarya Ün. İlahiyat
Hatice Zaim (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Hatun Akbayrak (2000-2001) İstanbul Ün. Maliye
Hatun Dellal (2007-2008) Selçuk Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği 
Hatun Elif Şenel (2001-2002) Dumlupınar Ün. Bilecik Kamu Yönetimi 
Hatun Keküllüoğlu (2000-2001) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Hatun Öztürk (2006-2007) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Hatun Sarıgül (2001-2002) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Hatun Yangıncı (2003-2004) K.T.Ü. İşletme
Hava Aydın Altunbaş (1997-1998) K.T.Ü. Makine Resim Kostrüksiyon
Havagül Apaydın (1999-2000) Atatürk Ün. Bilgisayar Programcılığı
Havva Başoğlu (2010-2011) Ordu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Havva Bayraktar (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Bankacılık ve Sigortacılık 
Havva Bektaş (1997-1998) Ankara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Havva Ceylan (2001-2002) Pamukkale Ün. Denizli Moda-Konfeksiyon
Havva Hamurcu (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Suşehri Bahçe Ziraatı
Havva Kır (1999-2000) Sakarya Ün. Türkçe Öğretmenliği
Havva Şardağ (2000-2001) Selçuk Ün. Halkla İlişkiler
Havva Şirin (1997-1998) Selçuk Ün. Çiçek, Örgü, Dokuma Öğretmenliği
Havvanur Aybar (1996-1997) Gazi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Hayati Guguk (2004-2005) Pamukkale Ün. Buldan Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Hayrettin Erzurum (2002-2003) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Hayrettin Yazar (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme 
Hayri Akyol (1997-1998) K.T.Ü. Fatih Eğitim Fak. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Hayri Yılmaztürk (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Hayriye Aydın (2009-2010) Pamukkale Üniversitesi Yİyecek Ve İçecek İşletmeciliği
Hayriye Elikara (1995-1996) Gazi Ün. Turizm Öğretmenliği
Hayriye Elikara (1995-1996) Gazi Ün. Turizm Öğretmenliği
Hayriye Şensoy (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Okul Öncesi Öğretmenliği
Hayriye Şensoy (1998-1999) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Hayrullah Bıçakçı (2005-2006) Dokuz Eylül Ün. Turizm İşletmeciliği (İng.)
Hayrullah Bıçakçı (2007-2008) Gazi Ün. İktisat 
Hayrullah Koç (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Havza İnşaat
Hayrullah Uzun (1996-1997) K.T.Ü. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Hayrunisa Kasap (2010-2011) Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Hazal Doğan (2010-2011) Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi
Hazal Erol (2008-2009) Koç Ün. Matematik (İngilizce) (Başarı Burslu)
Hazal Yazgan (2010-2011) İstanbul  Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Hazel Akin (2009-2010) Mersİn Üniversitesi Mimarlık
Hazel Karaoğlanoğlu (2009-2010) İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji (%25 Burslu)
Hekim Bacacı (2002-2003) Harran Ün. Tıp Fakültesi
Hicabi Okay (2006-2007) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Hicran Aslı Yaldız Anadolu Ün. Maliye 
Hicran Bayram (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Hicran Denizli (2006-2007) K.T.Ü. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Hicran Durmuşoğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Okul Öncesi Öğretmenliği 
Hicran Ertürk (1999-2000) Zonguldak Karaelmas Ün. Turizm ve Otelcilik
Hicran Gözen (2004-2005) Gazi Ün. Kimya
Hicran Kahya (2000-2001) Boğaziçi Ün. İşletme
Hicran Uzun (2000-2001) Gaziantep Ün. Gıda Mühendisliği (İng)
Hidayet Akgül (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi Hemşirelik
Hidayet Dalsız (1995-1996) Lefke Ün. Mimarlık
Hidayet Dalsız (1996-1997) K.T.Ü. Elektrik
Hikmet Bıçakçı (2005-2006) Giresun Ün. Tarih
Hikmet C. Caniklioğlu (1996-1997) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Hikmet Günaydın (2007-2008) Anadolu Ün. Maliye
Hikmet Yılmaz (1993-1994) Pamukkale Ün. Sınıf Öğretmenliği
Hikmet Yılmaz (2005-2006) Erzincan Ün. Tercan Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Hilal Akın (2007-2008) Marmara Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Hilal Arslan (2008-2009) Anadolu Ün. Sosyal Hizmetler
Hilal Beşirli (1999-2000) Zonguldak Karaelmas Ün. İktisat
Hilal Çakır (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Orman Endüstrisi Mühendisliği
Hilal Çıtlak (1995-1996) K.T.Ü. Biyoloji
Hilal Güneş (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Hilal Güney (2010-2011)   Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği
Hilal Kahya (1995-1996) Yıldız Ün. Şehir Bölge Planlama
Hilal Kevser Göktekin (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Hilal Onur (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Hilal Yayla (1999-2000) İ.T.Ü. Mimarlık
Hilal Yılmaz (2001-2002) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Hilal Yılmaz (2008-2009) Marmara Ün. İktisat
Hilmi Gül (1993-1994) 19 Mayıs Ün. İlahiyat Fakültesi
Himet Güvelioğlu (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Hulusi Karagüzel (2006-2007) K.T.Ü. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Huriye Akyüz (1995-1996) K.T.Ü. Hemşirelik
Huriye Bayram (2008-2009) Artvin Çoruh Ün. Dış Ticaret
Huriye Bekdemir (2007-2008) Uludağ Ün. Uluslararası İlişkiler 
Huriye Dizdar (2006-2007) Gaziosmanpaşa Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Huriye Öztürk (2003-2004) Yakın Doğu Ün. Hukuk Fakültesi
Huriye Şahan (2010-2011) Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Huriye Yavuz (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Hurşit Yıldız (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Hülya Al (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Hülya Alevli (1992-1993) Erciyes Ün . İşletme
Hülya Annakkaya (1998-1999) Hacettepe Ün. İngilizce Öğretmenliği
Hülya Atasever (1997-1998) S.Demirel Ün. Burdur Okul Öncesi Öğretmenliği
Hülya Ayar (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Hülya Ayar (2006-2007) Afyon Kocatepe Ün. Muhasebe
Hülya Aydın (1994-1995) İstanbul Ün. Eczacılık
Hülya Aydın (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Kimya
Hülya Bayram (2000-2001) Kocaeli Ün. Bilgisayar Öğretmenliği
Hülya Bektaş (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Hülya Gürsoy (2008-2009) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Hülya Karadeniz (1995-1996) Marmara Ün. İngilizce Öğretmenliği
Hülya Kısa (2004-2005) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Hülya Özkaya (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Hülya Öztürk (1997-1998) İstanbul Ün. Coğrafya
Hülya Soydan (1999-2000) İstanbul Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Hülya Sönmez (2000-2001) Kocaeli Ün. Kimya
Hülya Şahin (1994-1995) Hacettepe Ün. Fizik Tedavi Rehabilitasyon
Hülya Şengün (2004-2005) Celal Bayar Ün. Sınıf Öğretmenliği
Hülya Tekir (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Hülya Yılmaz (2007-2008) Anadolu Ün. Sınıf Öğretmenliği
Hülya Yılmaz (1999-2000) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
Hülya Yirmibeş (2006-2007) Giresun Ün. İşletme
Hülya Yücel (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Hüsamettin Elmas (1998-1999) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Hüsamettin Elmas (1999-2000) Uludağ Ün. Gıda Teknolojisi
Hüseyin Altıntaş (1994-1995) Hacettepe Ün. İktisat
Hüseyin Altunköseoğlu (2010-2011) Ondokuz Mayıs Ün. İnşaat Teknolojisi
Hüseyin Aşuk (2000-2001) Çukurova Ün. Hayvansal Üretim
Hüseyin Ay (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Hüseyin Ayaz (1993-1994) Atatürk Ün. Erzincan Sınıf Öğretmenliği
Hüseyin Aydeniz (1999-2000) K.T.Ü. Matematik
Hüseyin Aytekin (2007-2008) Ordu Ün. Endüstriyel Elektronik
Hüseyin Bayram (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme 
Hüseyin Berk Özel (2008-2009) Muğla Ün. Biyoloji
Hüseyin Can Usta (2010-2011) Rize Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Hüseyin Cebecioğlu (2001-2002) Hacettepe Ün. Sınıf Öğretmenliği 
Hüseyin Çerçil (1993-1994) K.T.Ü. Elektrik
Hüseyin Çerçil (1996-1997) Gazi Ün. End. Tek. Öğr.
Hüseyin Çoban (1998-1999) Akdeniz Ün. Makine
Hüseyin Demir (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Fizik Öğretmenliği
Hüseyin Dervişoğlu (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Hüseyin Dizdaroğlu (1993-1994) Atatürk Ün. İktisat
Hüseyin Dizman (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Elektronik
Hüseyin Duman (2003-2004) Kafkas Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Hüseyin Durmuş (2005-2006) Gazi Ün. Gazetecilik
Hüseyin Emecen (2001-2002) Marmara Ün. Fizik Öğretmenliği
Hüseyin Gazi Saydam (2000-2001) Dokuz Eylül Ün. Turizm ve Otelcilik
Hüseyin Gürel (2000-2001) Akdeniz Ün. Elektrik
Hüseyin Hekim (2001-2002) Marmara Ün. Teknik Bilimler Elektrik
Hüseyin Işık (1997-1998) U.Amerikan Ün. Halkla İlişkiler
Hüseyin Karahacıoğlu (2005-2006) Sakarya Ün. Makine Mühendisliği
Hüseyin Karalioğlu (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Harita Mühendisliği
Hüseyin Kılıç (1997-1998) Muğla Ün. Bilgisayarlı Muhasebe
Hüseyin Kırdemir (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Bankacılık ve Sigortacılık
Hüseyin Konanç (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Hüseyin Kutlu (1993-1994) Ege Ün. Su Ürünleri
Hüseyin Küçükaydın (1992-1993) Marmara Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Hüseyin Oksal (2008-2009) Dokuz Eylül Ün. İşletme
Hüseyin Özen (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Sosyal Bil. Öğretmenliği
Hüseyin Özer (2010-2011) Anadolu Üniversitesi Felsefe
Hüseyin Patar (2002-2003) Bilkent Ün. Muhasebe
Hüseyin Polat Yılmaz (2000-2001) Sakarya Ün. Makine Mühendisliği
Hüseyin Sayın (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Öğretmenliği
Hüseyin Soytürk (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Hüseyin Tös (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Hüseyin Yenigün (1997-1998) 18 Mart Ün. Bağcılık
Hüseyin Yılmaz (2006-2007) Erzincan Ün. Otomotiv
Hüseyin Yılmaz (1999-2000) Gazi Ün. Çorum İnşaat
Hüseyin Yılmaz (1999-2000) K.T.Ü. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Hüsne Kesikoğlu (2001-2002) Marmara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Ilgaz Baran Karaltı (2008-2009) Süleyman Demirel Ün. İşletme Yönetimi
Ilgaz Baran Karaltı (2010-2011) Azerbaycan Devlet Ün. Psikoloji
Ilgaz Özüpek (2009-2010) Marmara Üniversitesi İşletme (İngilizce)
Irmak Karakaya (2010-2011) Bilkent Üniversitesi Kimya (Tam Burslu)
Irmak Parlat (2004-2005) Marmara Ün. İşletme (İng.)
Işıl Arslanoğlu (2001-2002) Marmara Ün. Fizik Öğretmenliği 
Işıl Eraslan (1997-1998) Anadolu Ün. İktisat
Işıl Karahan (2000-2001) Kocaeli Ün. Matematik
Işıl Özdemir (1998-1999) K.T.Ü. Tirebolu Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Işıl Yakut (1998-1999) Atatürk Ün. Matematik Öğretmenliği
Işılay Büber (2009-2010) Giresun Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
İ. Cenk Yaşar (1998-1999) Uludağ Ün. Maliye
İbrahim Alkan (1999-2000) 19 Mayıs Ün. İlahiyat Fakültesi
İbrahim Andaç Hocaoğlu (2002-2003) Gazi Ün. Maliye
İbrahim Arslan (1996-1997) 19 Mayıs Ün. İlahiyat
İbrahim Atiksoy (1992-1993) Gazi Ün. Maliye
İbrahim Aydın (1995-1996) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi
İbrahim Aydın (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği 
İbrahim Azak (2000-2001) Sakarya Ün. Elektrik
İbrahim Bakar (1993-1994) Niğde Ün. Tarih Öğretmenliği
İbrahim C. Şener (2003-2004) Süleyman Demirel Ün. Yalvaç Büro Yönetimi ve Sekreterlik
İbrahim Can Özel (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
İbrahim Can Özel (2004-2005) Anadolu Ün. Maliye 
İbrahim Çakır (2010-2011) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Maliye
İbrahim Çamur (2004-2005) Yakın Doğu Ün. Avrupa Birliği İlişkileri (Burslu)
İbrahim Çolak (2007-2008) Giresun Ün. Elektrik
İbrahim Dik (2008-2009) Sakarya Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
İbrahim Duran (1995-1996) Yakın Doğu Ün. Uluslararası İlişkiler
İbrahim Durukan (1991-1992) İstanbul Ün. Tıp Fakültesi
İbrahim Eren (2006-2007) Balıkesir Ün. Fizik
İbrahim Ethem Çelik (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Kimya Mühendisliği
İbrahim Eyüp (1995-1996) Yıldız Ün. Mimarlık
İbrahim Göktepe (2008-2009) Ordu Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
İbrahim Güçtaş (1993-1994) Fırat Ün. Veterinerlik
İbrahim Hakyemez (1993-1994) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
İbrahim İncekara (1999-2000) Marmara Ün. Türkçe Öğretmenliği
İbrahim Kara (1993-1994) Ankara Ün. Odyometri
İbrahim Kara (2004-2005) IŞIK Ün. Bilgisayar Mühendisliği (Üstün Başarı Burslu)
İbrahim Kartal (1996-1997) Erciyes Ün. Tıp Fakültesi
İbrahim Kaya (1999-2000) Pamukkale Ün. Tekstil
İbrahim Özdemir (1993-1994) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
İbrahim Palaz (1998-1999) Atatürk Ün. Kimya
İbrahim Sakallıoğlu (2010-2011) Ordu Üniversitesi Muhasebe
İbrahim Tekbaş (1999-2000) K. Maraş Sütçü İmam Ün. Bilgisayar Programcılığı
İbrahim Tiryaki (2008-2009) Çukurova Ün. Çevre Mühendisliği
İbrahim Toraman (2004-2005) Yıldız Teknik Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
İbrahim Usta (2003-2004) Girne Amerikan Ün. Bankacılık ve Finansman (%50 Burslu)
İbrahim Yavuz Kıran (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Ziraat Fak. Bitkisel Üretim
İbrahim Yüksel (1997-1998) Kocaeli Ün. Elektrik Mühendisliği
İclal İncüvez (2002-2003) Gazi Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
İdris Karaahmet (1996-1997) Selçuk Ün. Turizm Otelcilik
İdris Kasap (2000-2001) Mersin Ün. Bilgisayar Programcılığı
İdris Köse (2005-2006) Giresun Ün. Tirebolu Pazarlama
İdris Özdemir (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
İdris Üstündağ (2003-2004) Trakya Ün. Şarköy Turizm ve Otel İşletmeciliği
İfaket Uzun (2005-2006) Anadolu Ün. Muhasebe
İffet Korkmaz (2000-2001) Gaziosmanpaşa Ün. Matematik
İhsan Demir (2008-2009) Atatürk Ün. İlahiyat Fakültesi
İhsan Elikara (2010-2011) Bilecik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
İhsan Hançer (2001-2002) Kafkas Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
İhsan Onur Aydın (2002-2003) K.T.Ü. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
İhsan Özdemir (2000-2001) K.Maraş Sütçü İmam Ün. Elektronik
İhsan Salihoğlu (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
İhsan Yazıcıoğlu (1993-1994) S.Demirel Ün. Kamu Yönetimi
İlayda Ayhan (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
İlgi Küçükyavuz (2007-2008) Bilkent Ün. Bilgisayar Mühendisliği
İlhami Yaşar (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
İlhami Yaşar (2008-2009) Anadolu Ün. Uluslararası İlişkiler
İlhan Ak (1993-1994) K.T.Ü. Fındık Eksperliği
İlhan Durgut (1992-1993) Marmara Ün. Eczacılık
İlhan Kacar (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Ordu Tarih
İlhan Karabıçak (1991-1992) İstanbul Ün. Tıp Fakültesi
İlhan Özcan (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
İlhan Sarıgül (2009-2010) Rize Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği
İlhan Yapıcı (1995-1996) K.T.Ü. Elektrik
İlhan Yeşilkaya (1998-1999) Selçuk Ün. Sınıf Öğretmenliği
İlim Ayvaz (2004-2005) Uludağ Ün. Matematik
İlkay Arslan (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
İlkay Ayvaz (1998-1999) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
İlkay Bekdemir (1998-1999) Gazi Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
İlkay Bıyık (2000-2001) Pamukkale Ün. Gıda Mühendisliği
İlkay Bodur (2008-2009) Anadolu Ün. İşletme
İlkay İncüvez (2009-2010) Uşak Üniversitesi Tarih
İlkay Orhan (1993-1994) Anadolu Ün. Uçak Motor Bakımı
İlkay Yüksel (1995-1996) Sakarya Ün. Makine
İlke Şenel (1997-1998) Cumhuriyet Ün. Sigortacılık
İlker Ayar (2004-2005) Selçuk Ün. Kimya
İlker Bahadır Bozat (2002-2003) İstanbul Kültür Ün. Hukuk Fakültesi
İlker Çiçek (1992-1993) Kocaeli Ün. İşletme
İlker Demiral (1999-2000) Atatürk Ün. Elektrik
İlker Eriş (1998-1999) Marmara Ün. İktisat
İlker Gökal (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
İlker Karahasan (2004-2005) Selçuk Ün. Teknik Bil. Mobilya ve Dekorasyon
İlker Sezer (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Psikoloji
İlker Tiryaki (1996-1997) Gazi Ün. Eğitim Prog.
İlker Yaldız (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği
İlker Yılmaz (1996-1997) K.T.Ü. İşletme
İlker Yiğit (2002-2003) Gazi Ün. Bilgisayar Öğretmenliği
İlkim Çerkezoğlu (1997-1998) D. Akdeniz Ün. Endüstri Mühendisliği
İlknur Abanoz (1999-2000) K.T.Ü. İşletme
İlknur Bekdemir (2004-2005) Bilkent Ün. Fizik
İlknur Bozat (1996-1997) İstanbul Ün. Hukuk
İlknur Çıtıralioğlu (2001-2002) İstanbul Ün. İktisat (İngilizce)
İlknur Çiğdemtepe (2000-2001) Niğde Ün. Sınıf Öğretmenliği
İlknur Demiral (2003-2004) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
İlknur Gümüş (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Tıp Fakültesi
İlknur Karademir (1993-1994) Niğde Ün. Hemşirelik
İlknur Kesik (2008-2009) Giresun Ün. Tekstil Teknolojisi
İlknur Konal (2001-2002) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 
İlknur Özkaya (1994-1995) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
İlknur Tuğçe Turalı (2006-2007) Ondokuz Mayıs Ün. Biyoloji
İlknur Ulusoy (1992-1993) Dokuz Eylül Ün. Tıp Fakültesi
İlknur Yakasız (1999-2000) Ankara Ün. Dil ve Tarih Coğr. Fak. Dil Bilimi
İlknur Yeriş (2010-2011) Giresun Üniversitesi İşletme
İlksen Akdemir (1991-1992) Hacettepe Ün. İngilizce Öğretmenliği
İlksu Fulya Sevim (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
İlksy Yıldırım (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
İlkyaz Tekneci (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
İlter Yıldız (1999-2000) Ankara Ün. İstatistik
İlyas Emre Gürer (2002-2003) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
İlyas Köse (2007-2008) Giresun Ün. Matematik
İlyas Ödemiş (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
İlyas Öztaş (2007-2008) Gülhane Askeri Tıp Akademisi Askeri Tıp Fakültesi
İlyas Yıldırım (1995-1996) Pamukkale Ün. Elektrik
İmdat Şenol (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
İmran Karakaya (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
İmran Karakaya (2007-2008) Adnan Menderes Ün. Sosyoloji
İnanç Deniz (2010-2011) Ankara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
İnanç Deveci (2002-2003) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
İnci Arslan (2003-2004) Süleyman Demirel Ün. İşletme
İnci Kuloğlu (2007-2008) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
İncilay Çilesizoğlu (1997-1998) Osmangazi Ün. Bilgisayar Programcılığı
İpek Bektaş (1997-1998) K.T.Ü. Fındık Eksperliği
İpek Konuralp (1997-1998) Ankara Ün. Biyoloji
İpek Öz (2009-2010) Marmara Üniversitesi İktisat
İpek Keskin (2004-2005) Kocaeli Ün. Bilgisayar Mühendisliği
İrem Akdemir (1999-2000) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
İrem Aksu (2007-2008) Gazi Ün. Kimya Öğretmenliği
İrem Aydın (2010-2011)Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Muhasebe
İrem Bengü Şensoy (2010-2011) Uluslararası Kıbrıs  Üniversitesi Psikoloji (Tam Burslu)
İrem Bozoğlu (2010-2011) Ankara  Üniversitesi Diş Hekimliği
İrem Okay (2008-2009) İstanbul Ticaret Ün. Endüstri Mühendisliği
İrfan Ateş (1995-1996) Sakarya Ün. Elektronik Mühendisliği
İrfan Bulut (1998-1999) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uygulamaları
İrfan Çerçil (2002-2003) O.D.T.Ü. İşletme
İrfan Çıngıl (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
İrfan Şenata (2010-2011) Ondokuz Mayıs  Üniversitesi Gıda Mühendisliği
İrfan Yılmaz (2005-2006) Anadolu Ün. İktisat
İsa Aldemir (2009-2010) Giresun Üniversitesi Makine
İsa Bekdemir (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Almanca Öğretmenliği
İsa Duman (2010-2011) Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Radyo ve Televizyon (Tam Burslu)
İsa Durukan (2002-2003) Kocaeli Ün. Mekatronik Mühendisliği
İsa Ergüner (2009-2010) Karabük Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
İsa Koç (2006-2007) Rize Ün. Makine
İsa Şahin (1993-1994) Lefke Ün. Basın Yayın
İsa Tozlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
İsa Türkmen (2006-2007) Pamukkale Ün. Tekstil Mühendisliği
İsa Türkyılmaz (2006-2007) Gazi Ün. Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği
İshak Durukan (1997-1998) Gazi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
İshak Özdemir (1995-1996) Balıkesir Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
İshak Yalçınkaya (1995-1996) Ege Ün. Elektrik Mühendisliği
İskender Akyıldız (1999-2000) Akdeniz Ün. Diyaliz
İskender Özkaya (2007-2008) Kafkas Ün. Maliye 
İskender Ünal (2002-2003) Marmara Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
İsmail Angun (1997-1998) Hacettepe Ün. Muhasebe
İsmail Aydın (1994-1995) K.T.Ü Tıp Fakültesi
İsmail Baş (2003-2004) Dumlupınar Ün. Maliye
İsmail Biçer (2000-2001) Anadolu Ün. Bilgisayar Programcılığı
İsmail Büyükaydın (1998-1999) Atatürk Ün. İnşaat
İsmail Can Gökbudak (2002-2003) Yakın Doğu Ün. Hukuk Fakültesi
İsmail Can Yiğit (2005-2006) Ordu Ün. Endüstriyel Elektronik
İsmail Cem Beşikçi (2008-2009) Marmara Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
İsmail Duman (1998-1999) Yakın Doğu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
İsmail Elikara (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Fen Bilgisi Öğretmenliği
İsmail Emre Naycı (2008-2009) Pamukkale Ün. Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
İsmail Gürsoy (2010-2011) Cumhuriyet Üniversitesi Geomatik Mühendisliği
İsmail Karadeniz (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi
İsmail Kaya (1995-1996) Yıldız Ün. Jeodezi ve Fotogrametri
İsmail Ok (2005-2006) Sakarya Ün. Adapazarı Endüstriyel Elektronik
İsmail Özdemir (2000-2001) Pamukkale Ün. Kamu Yönetimi
İsmail Özdemir (2001-2002) Marmara Ün. Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
İsmail Özdemir (2008-2009) Çağ Ün. Uluslararası İlişkiler
İsmail Öztürk (2009-2010) Gelişim Eğ., Kült., Sağ. ve Sos. Hiz. Vakfı Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
İsmail Sarı (2005-2006) Afyon Kocatepe Ün. Bolvadin İnşaat
İsmail Serdaroğlu (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Fen Bilgisi Öğretmenliği
İsmail Temür (1992-1993) K.T.Ü. İktisat
İsmail Ufuk Akar (2006-2007) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
İsmail Uzun (1992-1993) A.Menderes Ün. Turizm ve Otelcilik
İsmail Yeşilyurt (1999-2000) Balıkesir Ün. Haberleşme
İsmail Yıldırım (2000-2001) İnönü Ün. Kimya Mühendisliği
İsmail Yıldırım (1999-2000) Osmangazi Ün. İşletme
İsmail Yılmaz (1995-1996) Marmara Ün. Matematik Öğretmenliği
İsmail Yılmaz (2009-2010) Artvin Çoruh Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı
İsmet Çekiç (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
İsmet Elikara (2002-2003) Atatürk Ün. Türkçe Öğretmenliği
İsminur Pekdemir (2009-2010) Giresun Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
İzlen Dalka (1994-1995) Hacettepe Ün. Kimya
İzzet Barış Kara (1997-1998) 9 Eylül Ün. Maden Mühendisliği
İzzet Özkal (1998-1999) Gazi Ün. Kimya Öğretmenliği
İzzet Yılmaz (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Jale Atik (2001-2002) Celal Bayar Ün. Salihli Bilgisayar Programcılığı
Jale Karakaş (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Tarih
Jülide Kılıç (1995-1996) Ankara Ün. Sağlık İdares
K. Fikret Aydın (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Kaan Kabacaoğlu (2007-2008) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği 
Kaan Küçük (2010-2011) Cumhuriyet Üniversitesi Geomatik Mühendisliği
Kaan Yüksel (2002-2003) Gazi Ün. Tıp Fakültesi
Kadem Ceboğlu (2000-2001) Ege Ün. Yitecek İçecek İşletmeciliği
Kader Arslan (2002-2003) Kocaeli Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Kader Bekdemir (2004-2005) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği 
Kader Efe (2007-2008) Giresun Ün. İşletme 
Kader Gedik (2010-2011) Artvin Çoruh Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Kader Kaydı (2009-2010) Giresun Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Kader Şimşek (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Kader Tekbaş (2005-2006) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Kadir Akdoğan (1999-2000) Anadolu Ün. Büro Yönetimi
Kadir Akgün (2008-2009) Sakarya Ün. Gaz ve Tesisatı Teknolojisi
Kadir Baladın (1999-2000) Akdeniz Ün. Tarım Alet ve Makineleri
Kadir Çakır (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tarım Ekonomisi
Kadir Demir (1993-1994) 100. Yıl Ün. Turizm ve Otelcilik
Kadir Karavelioğlu (1999-2000) Kocaeli Ün. İnşaat Mühendisliği
Kadir Kınalıoğlu (1993-1994) Gazi Ün. Ziraat Mühendisliği
Kadir Özgül (2009-2010) Süleyman Demirel Üniversitesi Dış Ticaret
Kadir Şahin (1998-1999) Afyon Kocatepe Ün. Muhasebe
Kadir T. Akbulut (2003-2004) Bahçeşehir Ün. Hukuk Fakültesi
Kadir Tan (1998-1999) Yakın Doğu Ün. Türk Dilive Edebiyatı
Kadir Ulusan (1995-1996) Çukurova Ün. Elektrik
Kadir Yavanoğlu (2004-2005) Atatürk Ün. İnşaat Mühendisliği
Kadir Yavuz (2006-2007) Gazi Ün. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Kadir Yıldırım (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
Kadircan Ayhan (2002-2003) Lefke Avrupa Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Kadircan Tiryaki (2009-2010) Süleyman Demirel Üniversitesi Dış Ticaret
Kadriye Gizem Madalı (2007-2008) Sinop Ün. İnşaat
Kahraman Dübüş (2010-2011) Giresun Üniversitesi Coğrafya
Kahraman Elmas (2000-2001) K.T.Ü. İşletme
Kahraman Erol (1998-1999) Fatih Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Kahraman Güngör (1999-2000) Akdeniz Ün. Harita Kadastro
Kahraman Tanış (2009-2010) Giresun Üniversitesi Elektrik
Kamer Yurt (2001-2002) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Kamil İlhan (1992-1993) K.T.Ü. Makine
Kamil Patan (1992-1993) K.T.Ü. İktisat
Kamil Resuloğlu (2003-2004) Akdeniz Ün. Elmalı Tarım Alet ve Makineleri
Kamil Aydın (1994-1995) Anadolu Ün. Maliye
Kandemir Karaca (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Kardelen Sarı (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Kimya 
Kasım Karaduman (2006-2007) Gazi Ün. Makine Resmi ve Konstrüksiyonu Öğretmenliği
Kaşif Başoğlu (1997-1998) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe
Katibe Özdemir (2004-2005) Marmara Ün. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Kaya Erez (1998-1999) Kocaeli Ün. Jeoloji Mühendisliği
Kaya Pezükoğlu (2007-2008) Girne Amerikan Ün. İşletme (%50 Burslu)
Kazım Yeşilkaya (2005-2006) Eskişehir OsmangaziÜn. İnşaat Mühendisliği
Kazım Yılmaz (1996-1997) Erciyes Ün. Elektrik
Kemal Erez (1999-2000) Marmara Ün. Hukuk Fak.
Kemal Kolip (2004-2005) K.T.Ü. Ordu Halkla İlişkiler
Kemal Şirin (1997-1998) Marmara Ün. İngilizce Öğretmenliği
Kenan Aydın (1998-1999) Atatürk Ün. Türkçe Öğretmenliği
Kenan Çıtlak (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojisi ve Prog.
Kenan Demir (1999-2000) Kocaeli Ün. Kimya
Kenan Kır (2000-2001) K.T.Ü. Kamu Yönetimi
Kenan Kızılcı (2004-2005) Kahramanmaraş Sütçü İmam Ün. Tarih
Kenan Özdemir (1996-1997) Niğde Ün. Turizm ve Otelcilik
Kenan Tali (2000-2001) Anadolu Ün. İşletme
Kenan Usta (2000-2001) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Kenancan Bulduk (2010-2011)  Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat
Kerem Akkaya (1998-1999) K.T.Ü. Giresun Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Kerem Aloğlu (1992-1993) K.T.Ü. İnşaat
Kerem Hocaoğlu (2005-2006) Anadolu Ün. Yerel Yönetimler
Kerem Külekçi (2000-2001) İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Kerem Onur Yaşar (2007-2008) Giresun Ün. Kimya
Kerim Akbaş (1998-1999) Beykent Ün. Matematik-Bilgisayar
Kerim Aynur (1993-1994) A.Menderes Ün. Turizm ve Otelcilik
Kerim İyice (2006-2007) K.T.Ü. Tarih
Kevser Altundağ (2004-2005) Anadolu Kül. ve Eğt. Vakfı Uyg.İngilizce-Türkçe Çevirmenlik(İng.)
Kevser İpek (1997-1998) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Kevser Köse (2000-2001) Osmangazi Ün. Tıbbi Laboratuvar
Kevser Özdemir (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Ordu Hemşirelik
Kevser Üstün (2004-2005) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Kezban Ceylan (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Konca Yiğit (1998-1999) 9 Eylül Ün. İşletme
Koray Pekdemir (2001-2002) Zonguldak Karaelmas Ün. Döküm Öğretmenliği
Korhan Aslan (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Köksal Erdem (2010-2011) Uludağ  Üniversitesi Gaz ve Tesisatı Teknolojisi
Köksal Gündoğdu (2003-2004) Kocaeli Ün. Elektronik Öğretmenliği
Köksal Gündoğdu (2009-2010) Düzce Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Köksal Kara (1994-1995) Yıldız Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Köksal Karaal (1996-1997) Doğu Akdeniz Ün. Turizm ve Otelcilik
Köksal Kızıltaş (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Elektrik 
Köksal Macaroğlu (2004-2005) Zonguldak Karaelmas Ün. Orman Mühendisliği
Köksal Özen (1995-1996) İstanbul Ün. İşletme (İngilizce)
Köksal Sarıaydın (1994-1995) Gazi Ün. Kamu Yönetimi
Kubilay Aydemir (1996-1997) Uludağ Ün. Kimya Mühendisliği
Kubilay Aydemir (1997-1998) Sakarya Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Kubilay Öztürk (2009-2010) Giresun Üniversitesi Elektrik
Kudret Torul (2002-2003) Kadir Has Ün. İktisat (Burslu)
Kumru İnce (2003-2004) Sakarya Ün. Pamukova Süt ve Ürünleri
Kumru Köse (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Kurtuluş Aktürk (1997-1998) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Kurtuluş Gündoğdu (1997-1998) K.T.Ü. Gümüşhane Jeo. Mühendisliği
Kurtuluş Henden (1995-1996) Afyon Kocatepe Ün. İnşaat
Kutsal Koç (1998-1999) Ankara Ün. Muhasebe
Kübra Akdağ (2007-2008) Gazi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Kübra Aktaş (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı
Kübra Aydın (2005-2006) Uludağ Ün. Orhangazi Peyzaj
Kübra Bayram (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Kübra Beyaz (2008-2009) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Kübra Bulut (2007-2008) Kafkas Ün. İşletme
Kübra Çevik (2008-2009) Atatürk Ün. Gıda Mühendisliği
Kübra Erturan (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Fizik
Kübra Karademir (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Orman Mühendisliği
Kübra Kaya (2010-2011) Zonguldak Karaelmas  Üniversitesi Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama
Kübra Kesik (2010-2011) Giresun Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Kübra Kırbaş (2008-2009) Kastamonu Ün. Hemşirelik
Kübra Korkmaz (2008-2009) Atatürk Ün. Coğrafya Öğretmenliği
Kübra Kurt (2005-2006) Ege Ün. Ziraat Mühendisliği
Kübra Piri (2010-2011) Yalova Üniversitesi Polimer Mühendisliği
Kübra Tiryaki (2008-2009) Anadolu Ün. Felsefe
Kübra Yıldız (2008-2009) Bayburt Ün. Kimya Teknolojisi
Kübra Yıldız (2010-2011) İstanbul  Üniversitesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
Kübra Yılmaz (2005-2006) Gazi Ün. Felsefe Grubu Öğretmenliği
Kürşat Bayramoğlu (1992-1993) İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Kürşat Eltürk (1995-1996) Selçuk Ün. Tarih Öğretmenliği
Laika Elmas (1996-1997) Abant İzzet Baysal Ün. İktisat
Lale Aydoğdu (2003-2004) Kafkas Ün. Artvin İşletme
Lale Yayla (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Lale Yeniay (1999-2000) Dicle Ün. Biyoloji
Lale Zengin (2009-2010) Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği
Lami Yıldız (2006-2007) Süleyman Demirel Ün. Muhasebe
Latif Akkaya (2005-2006) Atatürk Ün. Bayburt Sınıf Öğretmenliği
Leman Karabiber (1998-1999) K.T.Ü. İktisat
Levent Apaydın (1994-1995) Çukurova Ün. Makine Mühendisliği
Levent Ayhan (2004-2005) Doğuş Ün. Endüstri Mühendisliği (%50 Burslu)
Levent Aytekin (1998-1999) Atatürk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Levent Bayram (1995-1996) Atatürk Ün. Elektrik
Levent Bayram (1996-1997) K.T.Ü. İnşaat
Levent Emre Çağlayan (2010-2011)   Karadeniz Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi
Levent Günal (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Elektrik
Levent Güngör (1999-2000) Bilkent Ün. Ticaret ve Yönetim
Levent Kaya (1998-1999) K.T.Ü. Türkçe Öğretmenliği
Levent Pekdemir (2010-2011) Atatürk  Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği
Levent Sevinç (1997-1998) K.T.Ü. Fen Bilgisi Öğrt.
Levent Şahin (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Levent Şenel (1998-1999) Kocaeli Ün. Matematik
Levent Tek (1995-1996) Cumhuriyet Ün. Soyoloji
Levent Tozlu (2009-2010) Karabük Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Leyla Akyol (1993-1994) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Leyla Aybar (2003-2004) Ankara Ün. Ev Ekonomisi Yüksekokulu
Leyla Biroğlu (1996-1997) K.T.Ü. İşletme
Leyla Çamcı (2010-2011) Ordu  Üniversitesi İşletme Yönetimi 
Leyla Demirkaya (2005-2006) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Leyla Duman (2010-2011) Giresun Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Leyla Gedik (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Leyla Gezer (1995-1996) Hacettepe Ün. Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
Leyla Gümüş (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Eğt. Fak. Türkçe Öğretmenliği
Leyla Nesrin Kahyaoğlu (2001-2002) Orta Doğu Teknik Ün. Gıda Mühendisliği
Leyla Özcan (2005-2006) Anadolu Ün. İlahiyat (Önlisans)
Leyla Öztürk (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Leyla Sayın (2006-2007) Uludağ Ün. Gıda Mühendisliği
Lokman Duman (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Lokman Karakılıç (2004-2005) Selçuk Ün. Hadim Harita Kadastro
Lütfi Özdemir (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Lütfiye Özdemir (1996-1997) Gazi Ün. Tarih
Lütfiye Pehlivan (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Lütfü K. Güngör (1995-1996) O.D.T.Ü. Endüstriyel Otomasyon
M. Akif Çilesiz (1993-1994) Hacettepe Ün. Eczacılık
M. Behiç Çıtlak (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
M. Can Çulfaz (1998-1999) Kocaeli Ün. Hukuk Fak.
M. Can Karaibrahim (2003-2004) O.D.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
M. Çağlar Özkan (1993-1994) Çanakkale 18 Mart Ün. Biyoloji
M. Emin Sarıca (1998-1999) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
M. Fatih Kandemir (2000-2001) Anadolu Ün. Dış Ticaret
M. Fuat Çalıkoğlu (1999-2000) İstanbul Ün. Matematik
M. Oray Kurt (1992-1993) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
M. Reşid Kostakoğlu (2002-2003) Doğuş Ün. Bilgisayar Mühendisliği
M. Selçuk Çekiç (1992-1993) Atatürk Ün. İnşaat Mühendisliği
M. Serdar Bölük (2002-2003) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi
M. Tayfun Demirkılıç (2003-2004) K.T.Ü. Fatih Biyoloji Öğretmenliği
M. Tufan Ayhan (2002-2003) O.D.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
M. Yavuz Hıdıroğlu (1998-1999) Anadolu Ün. İşletme
Mahir Gürel (1997-1998) Gazi Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Mahir Pekdemir (2004-2005) Sakarya Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Mahmut Ak (1999-2000) İstanbul Ün. Makine
Mahmut Bodur (2006-2007) Karabük Ün. Döküm Öğretmenliği
Mahmut Can Karslı (2005-2006) Balıkesir Ün. Makine Mühendisliği
Mahmut Çelik (1993-1994) Girne Amerikan Ün. Halkla İlişkiler
Mahmut Hüdai Güller (2001-2002) Anadolu Ün. İlahiyat
Mahmut Karaaslan (2004-2005) Kahramanmaraş Sütçü İmam Ün. İşletme
Mahmut Sarıgül (2007-2008) Gaziosmanpaşa Ün. İşletme
Mahmut Tali (2000-2001) Selçuk Ün. Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği
Mahmut Tarı (2010-2011) Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi
Mahmut Yılmaz (2003-2004) Pamukkale Ün. Kamu Yönetimi
Maide Meryem Karataş (1999-2000) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler
Makbule Topuz (2002-2003) K.T.Ü. İktisat
Manolya Yıldız (2002-2003) İstanbul Ün. İstanbul Tıp Fakültesi
Maşide Kır (2010-2011) Atatürk  Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Maviş Akkaya (2008-2009) Süleyman Demirel Ün. Bilgisayar Programcılığı
Mazhar Ersöz (2003-2004) Girne Amerikan Ün. Halkla İlişkiler
Mecit Düğün (2004-2005) Atatürk Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mecnun Gedikli (2002-2003) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Mediha Gedik (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Hemşirelik
Medine Alparslan (2008-2009) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Meftun Hocaoğlu (1992-1993) Sakarya Ün. Endüstri Mühendisliği
Mehdi Memiş (1993-1994) İstanbul Ün. Tıbbi Laboratuvar
Mehlika Telli (1998-1999) K.T.Ü. Harita ve Kadastro
Mehme E. Hocaoğlu (2004-2005) Uludağ Ün. Kamu Yönetimi
Mehmer Çeküç (1999-2000) Marmara Ün. Turizm ve Otelcilik
Mehmet Abanoz (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Mehmet Akın (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Makine
Mehmet Akkaya (2000-2001) Gazi Ün. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Mehmet Ali Erdemir (2010-2011) Celal Bayar Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Mehmet Alver (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Türkçe Öğretmenliği
Mehmet Angun (1993-1994) İstanbul Ün. Hukuk Fak.
Mehmet Apaydın (2004-2005) Marmara Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Mehmet Arslan (1997-1998) Ege Ün. Biyoloji
Mehmet Aslan (1996-1997) Osmangazi Ün. İnşaat Mühendisliği
Mehmet Baş (2009-2010) Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Mehmet Bodur (2006-2007) İnönü Ün. Ekonometri
Mehmet Bozkurt (2000-2001) Marmara Ün. Metal Öğretmenliği
Mehmet Can Öndin (2002-2003) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Mehmet Can Öndin (2003-2004) Cumhuriyet Ün. Akdağmadeni Otobüs Şoförlüğü(Kaptanlık)
Mehmet Can Sezer (2005-2006) Marmara Ün. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İng.)
Mehmet Can Uzun (2004-2005) Hacettepe Ün. Maliye
Mehmet Cebeci (1992-1993) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Mehmet Celal Kan (2005-2006) K.T.Ü. Türkçe Öğretmenliği
Mehmet Cenikli (1995-1996) Akdeniz Ün. İklimlendirme
Mehmet Çakar (1996-1997) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Mehmet Çıtak (2003-2004) Atatürk Ün. Diş Hekimliği
Mehmet Demirci (2007-2008) Giresun Ün. Endüstriyel Elektronik
Mehmet Demirel (2008-2009) Sakarya Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Mehmet Elmalı (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Mehmet Emin Genç (2005-2006) Ordu Ün. Endüstriyel Elektronik
Mehmet Erol (2002-2003) O.D.T.Ü. Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği
Mehmet Fevzi Usta (1998-1999) Kırıkkale Ün. Makine
Mehmet Gedik (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Diş Hekimliği
Mehmet Gülsu (2000-2001) Anadolu Ün. Mahalli İdareler
Mehmet Günaydın (2003-2004) K.T.Ü. Ordu Ziraat Mühendisliği
Mehmet Güven (2001-2002) Kocaeli Ün. Hukuk Fakültesi
Mehmet Hamdi Genç (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Mehmet Haşim Güner (2001-2002) Akdeniz Ün. Tıp Fakültesi
Mehmet Hendekçi (2007-2008) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği 
Mehmet Kara (1993-1994) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Mehmet Kara (2004-2005) Muğla Ün. Ula Ali Koçman İklimlendirme-Soğutma
Mehmet Karagöz (1995-1996) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Mehmet Kasap (2010-2011) Niğde Üniversitesi Tarih
Mehmet Keskin (2000-2001) İnönü Ün. İşletmecilik
Mehmet Korkut (2001-2002) Doğu Akdeniz Ün. Hukuk Fakültesi 
Mehmet Kostakoğlu (1997-1998) Selçuk Ün. Bilgisayar Sistemleri Öğrt.
Mehmet Küçük (2003-2004) Kocaeli Ün. Gebze Mekatronik
Mehmet Külekçi (1993-1994) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Mehmet Külekçi (2008-2009) Bilecik Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Mehmet Mağdala (1997-1998) Kırıkkale Ün. Keskin Elektrik
Mehmet Mert (2007-2008) Giresun Ün. Turizm ve Seyahat İşletmeciliği
Mehmet Mustafa Kılıçarslan (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Otomotiv Teknolojisi
Mehmet Ok (1996-1997) Çanakkale Ün. İlahiyat
Mehmet Okay (2004-2005) Anadolu Ün. Maliye
Mehmet Öksüz (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Mehmet Özdemir (1997-1998) Gazi Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Mehmet Öztürk (1993-1994) Marmara Ün. Tarih Öğretmenliği
Mehmet Öztürk (1995-1996) Çanakkale 18 Mart Ün. Sınıf Öğretmenliği
Mehmet S.Güner (1995-1996) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Mehmet Sakallıoğlu (2004-2005) Dumlupınar Ün. Simav Muhasebe
Mehmet Salih Duman (2000-2001) Bahçeşehir Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Mehmet Sarıdoğan (2008-2009) Gaziosmanpaşa Ün. Elektrik
Mehmet Sıbıç (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Pazarlama
Mehmet Şahin (1992-1993) Balıkesir Ün. Turizm İşletme
Mehmet Tekinalp (2007-2008) Çankaya Ün. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Burslu)
Mehmet Temel (2003-2004) Zonguldak Karaelmas Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Mehmet Tığlı (2002-2003) K.T.Ü. Tirebolu Pazarlama
Mehmet Tozlu (2003-2004) Yıldız Teknik Ün. Elektrik Müh.
Mehmet Ünlükaya (2005-2006) Afyon Kocatepe Ün. Emirdağ İşletme
Mehmet Yavuz (1996-1997) Muğla Ün. İktisat
Mehmet Yetgin (2001-2002) Gazi Ün. Teknik Eğitim Fak. Makine-Resim-Konstrüksiyon
Mehmet Yüksel (1993-1994) Trakya Ün. Ziraat Mühendisliği
Mehmet Yasin İzgi (2004-2005) Gazi Ün. Bilgisayar Sistemleri ÖĞR.
Mehpare Coşar (1992-1993) İstanbul Ün. Peyzaj Mimarlığı
Mehri Kılıç (2006-2007) Beykent Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Mehtap Abdiimam (1995-1996) K.T.Ü. Muhasebe
Mehtap Ada (1996-1997) Dumlupınar Ün. Hazır Giyim
Mehtap Bahadır (1995-1996) Yüzüncü Yıl Ün. Turizm ve Otelcilik
Mehtap Çengel (2003-2004) K.T.Ü. Biyoloji
Mehtap Özgürel (2008-2009) Sakarya Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Mehtap Tanrıverdi (2008-2009) Giresun Ün. Pazarlama
Mehtap Tuncay (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Mehtap Tuncay (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Yalvaç Pazarlama
Melahat Çakır (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
Melahat Karadeniz (2005-2006) Kahramanmaraş Sütçü İmam Ün. İktisat
Melahat Şahin (1994-1995) Dokuz Eylül Ün. Hukuk Fak.
Melda Yılmaz (1999-2000) Atatürk Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Melek Aydın (1999-2000) Gazi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Melek Çulfaz (2005-2006) Erzincan Ün. Tercan Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Melek Hakyemez (2000-2001) Atatürk Ün. Fizik Öğretmenliği
Melek Kaya (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Felsefe
Melek Özdemir (1992-1993) K.T.Ü. Coğrafya Öğretmenliği
Melek Özkul (1998-1999) Niğde Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Melek Şardağ (1999-2000) Selçuk Ün. Bilgisayar Programcılığı
Melek Topatan (2001-2002) Uludağ Ün. Sağlık Hiz. Anestezi Teknikerliği
Melek Töngelci (2006-2007) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Melek Yayla (2002-2003) Atatürk Ün. Matematik
Melek Yılmaz (2008-2009) Zonguldak Karaelmas Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Melekgül Yoğunali (2007-2008) Atatürk Ün. Biyoloji
Melih Apaydın (2000-2001) Uludağ Ün. Makine Mühendisliği
Melih Dalmanoğlu (1997-1998) Gazi Ün. Mimarlık
Meliha Durukan (1998-1999) Akdeniz Ün. Tıp Fakültesi
Meliha Yeriş (2007-2008) Erciyes Ün. Cerrahi Teknikerliği
Melike Abanoz (2006-2007) K.T.Ü. İşletme
Melike Aktepe (2010-2011) Ordu  Üniversitesi İşletme Yönetimi
Melike Anapa (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bİyoloji
Melike Aydemiral (1998-1999) İstanbul Ün. Alman Dili ve Edebiyatı
Melike Gündemir (2004-2005) Marmara Ün. Türkçe Öğretmenliği
Melike Karahüseyin (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Ordu Türk Dili ve Edebiyatı
Melike Karamustafa (2006-2007) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Melike Kayhan (2009-2010) Giresun Üniversitesi Çocuk Gelişimi
Melike Kırış (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Melike Öztepe (2009-2010) Hitit Üniversitesi Gıda Mühendisliği
Melike Şimşek (2010-2011)   Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Melike Tuncel (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi İşletme
Melike Tuncel (2010-2011)   Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme
Melike Vural (2007-2008) Kocaeli Ün. Biyoloji 
Melike Yılmaz (2009-2010) Giresun Üniversitesi Pazarlama
Melin Kara (2010-2011) Giresun Üniversitesi Çocuk Gelişimi
Melis Kıroğlu (1994-1995) Doğu Akdeniz Ün. Uluslararası İlişkiler
Meltem Aksu (1998-1999) İstanbul Ün. Çapa Tıp Fakültesi
Meltem Aydın (2007-2008) Eskişehir OsmangaziÜn. Mimarlık
Meltem Bayram (2000-2001) Akdeniz Ün. Hemşirelik
Meltem Durmuş (1994-1995) Ankara Ün. Hukuk Fak.
Meltem Dündar (2007-2008) Ordu Ün. İşletme
Meltem Ertürk (2009-2010) Ordu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Meltem Koç (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Meltem Koç (2009-2010) Ege Üniversitesi Sanat Tarihi
Meltem Şenel (1992-1993) Gazi Ün. Teknoloji Öğretmenliği
Meltem Yanık (2009-2010) Rize Üniversitesi İşletme
Meral Akın (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Havza İşletmecilik
Meral Apaydın (2001-2002) Gazi Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Meral Aydoğan (2002-2003) Atatürk Ün. Diş Hekimliği
Meral Güney (2001-2002) Anadolu Ün. Turizm ve Otelcilik
Meral Karakaya (2008-2009) Hitit Ün. İşletme
Meral Kaya (1999-2000) K.T.Ü. Fatih Sınıf Öğretmenliği
Meral Kılıç (1999-2000) Gaziosmanpaşa Ün. Kimya
Meral Ocak (2005-2006) Boğaziçi Ün. Matematik
Meral Parlakoğlu (1995-1996) İstanbul Ün. Felsefe
Meral Yavanoğlu (1993-1994) Yüzüncü Yıl Ün. Anaokulu Öğretmenliği
Meriç Kaan Kuğu (2007-2008) Ankara Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Merih Şehitoğlu (1996-1997) K.T.Ü. İnşaat
Mersa Özdemir (2000-2001) Uludağ Ün. İktisat
Mert Çolak (2009-2010) Ege Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği
Mert Dalmanoğlu (2007-2008) Doğu Akdeniz Ün. Makine Mühendisliği
Mert Işık (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Mert Karadeniz (2007-2008) Adnan Menderes Ün. Kimya
Mert Köse (2010-2011) Hitit Üniversitesi İktisat
Mert Küçük (2008-2009) Uludağ Ün. Fizik
Mert Pala (1999-2000) Süleyman Demirel Ün. İklimlendirme ve Soğutma
Mert Yamak (1993-1994) İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliği
Mertcan Demirel (2010-2011) Selçuk  Üniversitesi  Harita ve Kadastro
Merve Aksoy (2010-2011) Amasya Üniversitesi  Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Merve Aktepe (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi Maliye
Merve Aldıç (2010-2011) Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
Merve Altundağ (2009-2010) Anadolu Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Merve Aydın (2009-2010) Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Merve Başoğlu (2004-2005) Abant İzzet Baysal Ün. Akçakoca İşletme
Merve Beşikçi (2007-2008) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler 
Merve Bıçakçı (2008-2009) Nevşehir Ün. Kimya
Merve Bilgin (1998-1999) K.T.Ü. Tarih
Merve Burcu Güner (2006-2007) Doğuş Ün. Endüstri Mühendisliği (Türkçe)
Merve Burcu Karaman (2004-2005) Bahçeşehir Ün. Hukuk Fakültesi
Merve Büyükada (2005-2006) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Merve Çilesiz (2007-2008) Başkent Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Merve Demirağ (2004-2005) Boğaziçi Ün. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Merve Deniz (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Merve Deniz (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Merve Durak (2004-2005) Boğaziçi Ün. Endüstri Mühendisliği
Merve Erol (2010-2011) Balıkesir Üniversitesi  İşletme Yönetimi
Merve İskenderoğlu (2009-2010) Giresun Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Merve Kırcaoğlu (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kimya
Merve Kurt (2007-2008) Dumlupınar Ün. Kamu Yönetimi
Merve Memişoğlu (1992-1993) Hacettepe Ün. Eczacılık
Merve Nesil (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği.
Merve Okay (2007-2008) Dokuz Eylül Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Merve Önder (2008-2009) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Merve Öner (1993-1994) Ankara Ün. Biyoloji
Merve Sarı (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Maliye
Merve Taşkın (2008-2009) Namık Kemal Ün. Gıda Teknolojisi
Merve Teke (2007-2008) K.T.Ü. Maliye
Merve Tiryaki (2004-2005) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Merve Uçar (2007-2008) K.T.Ü. İktisat 
Merve Usta (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Merve Yıldız (2010-2011) Giresun Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 
Merve Yücel (2006-2007) Giresun Ün. İşletme
Mervegül Kaya (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Mervegül Küçük (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Meryem Aktaş (1997-1998) Gaziosmanpaşa Ün. Matematik
Meryem Karakayalı (2006-2007) Sakarya Ün. Peyzaj
Meryem Öztürk (2004-2005) Anadolu Ün. İlahiyat (Önlisans)
Meryem Öztürk (1998-1999) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Mesude Yılmaz (1998-1999) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Mesut Al (2006-2007) Kocaeli Ün. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
Mesut Aydın (2007-2008) Kocaeli Ün. Elektrik Mühendisliği
Mesut Aydın (2009-2010) Giresun Üniversitesi Radyo Ve Televizyon Teknolojisi
Mesut Baba (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Mesut Bay (2006-2007) Doğu Akdeniz Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Mesut Bayram (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Mesut Düzgün (1993-1994) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Mesut Güvendi (1998-1999) D.Akdeniz Ün. Radyo Televizyon Sinema
Mesut Işık (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Mesut Kaya (2008-2009) Uludağ Ün. Bilgisayar Programcılığı
Mesut Kukul (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Mesut Küçükaydın (1999-2000) Afyon Kocatepe Ün. İnşaat
Mesut Mercan (1993-1994) K.T.Ü. Coğrafya Öğretmenliği
Mesut Mercan (2010-2011) Gireun Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Mesut Mürteza (2003-2004) Dumlupınar Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Mesut Naldemirci (2005-2006) Kocaeli Ün. Kimya
Mesut Ocak (2002-2003) O.D.T.Ü. Uluslararası İlişkiler
Mesut Ok (2009-2010) Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
Mesut Öztürk (2003-2004) Hacettepe Ün. Eczacılık Fakültesi
Mesut Şen (2004-2005) Muğla Ün. Ula Ali Koçman İklimlendirme-Soğutma
Mesut Tekin (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Mesut Tutkun (1998-1999) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Mesut Yılmaz (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Meşale Aktürk (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Metanet Henden (1997-1998) Atatürk Ün. Hemşirelik
Mete Çabukusta (1993-1994) Balıkesir Ün. Makine Mühendisliği
Mete Çakır (1997-1998) İ.T.Ü. Elektrik Mühendisliği
Mete Dalmanoğlu (1995-1996) Ankara Ün. Elektronik Mühendisliği
Mete Gülpınarlı (2007-2008) Ordu Ün. Makine 
Mete Karaman (1993-1994) Kocaeli Ün. Jeofizik Mühendisliği
Metin Akçay (2000-2001) Yüzüncü Yıl Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Metin Ay (1992-1993) Anadolu Ün. İş İdaresi
Metin Aydın (1996-1997) Selçuk Ün. Makine
Metin Aydın (2004-2005) Anadolu Ün. İlahiyat(Önlisans)
Metin Aydın (2005-2006) Anadolu Ün. İlahiyat (Önlisans)
Metin Bekdemir (1992-1993) Bolu M.Y.O. Elektrik
Metin Boz (2008-2009) Giresun Ün. Elektrik
Metin Demir (1997-1998) İ.T.Ü. İşletme Mühendisliği
Metin Demiryürek (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Metin Güven (2000-2001) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Metin Kahveci (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Metin Kaya (2009-2010) Ankara Üniversitesi Elektronik Mühendisliği
Metin Mumcu (2007-2008) Selçuk Ün. Makine Mühendisliği 
Metin Yılmaz (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Mevlüde Durmuşoğlu (2005-2006) Kafkas Ün. Ardahan Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Mevlüde Yirmibeş (2009-2010) Giresun Üniversitesi İşletme
Mevlüt Köstek (2005-2006) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Sınıf Öğretmenliği
Meyise Gizem Gürkök (2010-2011) Giresun Üniversitesi İşletme Yönetimi
Mihriban Demir (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Mihrican Öz (1994-1995) 19 Mayıs Ün. Rehberlikve Psikolojik Danışmanlık
Mikail Aslan (2001-2002) Anadolu Ün. Mahalli İdareler
Mikdat Bekdemir (1997-1998) Cumhuriyet Ün. Çalışma Eko. End. İlişk.
Mina Ekmekçi (2007-2008) Bartın Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği 
Mine Abanoz (2003-2004) Muğla Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Mine Bulut (2009-2010) Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Mine Dağlı (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mine Dinç (2001-2002) Kafkas Ün. Kimya
Mine Tiridinoğlu (1995-1996) Dumlupınar Ün. İşletmecilik
Miraç Demir (2003-2004) Anadolu Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Miraç Hacışabanoğlu (2007-2008) Lefke Avrupa Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Miray Annakkaya (2005-2006) Dokuz Eylül Ün. Hukuk Fakültesi
Miray Demirel (1999-2000) Osmangazi Ün. İnşaat Mühendisliği
Mişire Temizel (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Ünye İşletme
Mithat Gür (1996-1997) Anadolu Ün. Sanat Tarihi
Mithat Yaramış (1993-1994) İstanbul Ün. Hukuk Fak.
Muammer Karadeniz (2008-2009) Sakarya Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Muammer Öksüz (1993-1994) K.T.Ü. İşletme
Muammer Turan (1999-2000) 100. Yıl Ün. Bilgisayar Programcılığı
Muammer Yılmaz (2002-2003) Fırat Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Muhammed Ali Kartal (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Muhammed Angın (2009-2010) Karabük Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Muhammed Çulfaz (2009-2010) Sakarya Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Muhammet Dikgöz (2010-2011) Giresun Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Muhammed Duman (2004-2005) Ankara Ün. Matematik
Muhammed Emen (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
Muhammed Fatih Karayel (2007-2008) Yeditepe Ün. Biyomedikal Mühendisliği (Destek Burslu)
Muhammed Sarıyıldız (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Muhammet Aksu (1995-1996) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Muhammet Ali Aykan (2005-2006) Atatürk Ün. Erzurum Otomotiv
Muhammet Ali Ünlü (2010-2011) Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliği
Muhammet Aydın (2008-2009) Afyon Kocatepe Ün. İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
Muhammet Baydere (2010-2011) Giresun Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Muhammet Bulut (2007-2008) Karabük Ün. Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği
Muhammet Cebeci (1995-1996) Marmara Ün. İlahiyat Fakültesi
Muhammet Celal Kırbaş (2010-2011) Azerbaycan Devlet İktisat  Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Muhammet Çakmak (2003-2004) Sakarya Ün. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Muhammet Efe (2001-2002) Celal Bayar Ün. Sınıf Öğretmenliği 
Muhammet Emen (2005-2006) Selçuk Ün. Kadınhanı İnşaat
Muhammet Er (2002-2003) K.T.Ü. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Muhammet Esen (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Muhammet Fahri Topatan (2000-2001) Yüzüncü Yıl Ün. Jeoloji Mühendisliği
Muhammet Kahveci (2008-2009) Kocaeli Ün. Elektronik Öğretmenliği
Muhammet Karakaş (1995-1996) Erciyes Ün. İlahiyat Fakültesi
Muhammet Katırcı (2010-2011) Rize Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Muhammet Koç (2009-2010) Giresun Üniversitesi Mobilya Ve Dekorasyon
Muhammet Korkmaz (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama 
Muhammet Macara (2007-2008) Kafkas Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Muhammet Maya (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Muhammet S. Uzun (1993-1994) İstanbul Ün. Maliye
Muhammet Şahin (2000-2001) İstanbul Ün. Diş Protez
Muhammet Tan (2009-2010) Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Muhammet Ulutaş (2008-2009) Muğla Ün. Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları
Muhammet Yakan (2010-2011) Çukurova Üniversitesi Pazarlama
Muhammet Yavuz (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama 
Muhammet Yazar (1996-1997) İstanbul Ün. Arkeoloji
Muhammet Yıldız (2009-2010) Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (M.T.O.K.)
Muhammet Yılmaz (1996-1997) Marmara Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Muhide Karaman (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı (Uzaktan Eğitim)
Muhlis Müftüoğlu (2006-2007) K.T.Ü. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Muhsin Şenel (1998-1999) Kocaeli Ün. Otomotiv
Mukaddes Coş (2004-2005) Mersin Ün. Mersin Uygulamalı Takı Teknolojisi
Mukaddes Geçgel (1994-1995) Ankara Ün. Hukuk Fak.
Muradiye Poslu (1999-2000) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Murat Altuntaş (1996-1997) Atatürk Ün. Fizik Öğretmenliği
Murat Anapa (2005-2006) K.T.Ü. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Murat Armağan Ceylan K.T.Ü. Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği
Murat Arslan (2005-2006) Bozok Ün. İşletme
Murat Atanıan (2005-2006) Atatürk Ün. İktisat
Murat Aydın (2003-2004) İstanbul Kültür Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Murat Aydın (2003-2004) K.T.Ü. Fatih Kimya Öğretmenliği
Murat Aydın (2006-2007) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Kimya
Murat Bayar (1995-1996) İ.T.Ü. Deniz Teknolojisi
Murat Bekçi (2002-2003) Anadolu Ün. İktisat
Murat Can Ateş (2010-2011) Başkent Üniversitesi  Bilgisayar Mühendisliği
Murat Can Demir (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Murat Can Demir (2007-2008) Doğu Akdeniz Ün. Uluslararası İlişkiler
Murat Ceylan (1997-1998) Adnan Menderes Ün. Söke Tekstil
Murat Ceylan (2008-2009) Dokuz Eylül Ün. İşletme
Murat Çakır (1995-1996) Gaziosmanpaşa Ün. Turizm ve Otelcilik
Murat Çakır (2009-2010) Anadolu Üniversitesi İlahiyat
Murat Çakmak (1994-1995) K.T.Ü. Coğrafya Öğretmenliği
Murat çiçek (1996-1997) Selçuk Ün. Jeodezi ve Fotogrametri
Murat Çoban (1997-1998) İstanbul Ün. Tıp Fakültesi
Murat Dellal (1998-1999) Niğde Ün. Turizm ve Otelcilik
Murat Demir (1995-1996) Sakarya Ün. Elektronik Mühendisliği
Murat Demiral (1999-2000) K.T.Ü. Ordu İnşaat
Murat Demirci (1999-2000) O.D.T.Ü. Gıda Mühendisliği
Murat Demirkılıç (1993-1994) Kocaeli Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Murat Deniz (2003-2004) Gazi Ün. İktisat
Murat Deniz Alaaddinoğlu (2002-2003) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Murat Deniz Alaaddinoğlu (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Murat Dorak (2006-2007) Karabük Ün. İklimlendirme-Soğutma
Murat Dübüş (1996-1997) İnönü Ün. İktisat
Murat Efe (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Kimya Öğretmenliği
Murat Emre Şahin (2005-2006) Akdeniz Ün. Çevre Mühendisliği
Murat Erkan (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Tekstil Mühendisliği
Murat Evmez (1995-1996) Ankara Ün. Kütüphanecilik
Murat F.Güngör (1999-2000) Ege Ün. Seyahat İşletmeciliği
Murat Fatih Pul (2004-2005) Marmara Ün. Tıp Fakültesi (İng.)
Murat Gedikoğlu (2005-2006) Mehmet Akif Ersoy Ün. Gölhisar İşletme
Murat Güçtaş (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Murat Hakyemez (2000-2001) D.Akdeniz Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Murat Hamzaoğlu (2006-2007) Ankara Ün. Radyo, Sinema ve Televizyon
Murat Kacar (2008-2009) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Murat Kafa (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Makine
Murat Kanber (1998-1999) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Murat Kara (2000-2001) İstanbul Ün. Elektrik
Murat Kara (2002-2003) Kocaeli Ün. Elektrik Öğretmenliği
Murat Kara (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Murat Karaahmet (1997-1998) Pamukkale Ün. Gıda Mühendisliği
Murat Karadere (1996-1997) Çanakkale Ün. Süt Ürünleri
Murat Karadere (1996-1997) Çanakkale Ün. Süt Ürünleri
Murat Katırcıoğlu (2008-2009) Giresun Ün. Fizik
Murat Kavuk (1992-1993) O.D.T.Ü. Makine Mühendisliği
Murat Kaya (1996-1997) Doğu Akdeniz Ün. (Burslu) Türk Dili ve Edebiyatı
Murat Kılıçarslan (2007-2008) Gümüşhane Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Murat Kılıçaslan (1995-1996) K.T.Ü. Muhasebe
Murat Kırca (1998-1999) Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetimi
Murat Kısa (1995-1996) K.T.Ü. İşletme
Murat Kızıltaş (2004-2005) İstanbul Teknik Ün. Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği
Murat koca (1997-1998) Ankara Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Murat Koç (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Ekonometri
Murat Koç (2010-2011) Gazi  Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği
Murat Koçver (1996-1997) K.T.Ü. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Murat Korkmaz (2004-2005) Adnan Menderes Ün. Ziraat Mühendisliği
Murat Kurnaz (2004-2005) Muğla Ün. Kamu Yönetimi
Murat Küçük (2003-2004) Kocaeli Ün. Yeniköy Otomotiv
Murat Kürtün (1994-1995) İ.T.Ü. Petrol Mühendisliği
Murat Nacakcı (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Murat Obuz (2006-2007) Muğla Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Murat Oğraş (1999-2000) Hacettepe Ün. Sınıf Öğretmenliği
Murat Oruç (2006-2007) Uludağ Ün. Uluslararası İlişkiler
Murat Özbek (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Matematik
Murat Özbek (1998-1999) Uludağ Ün. Makine Mühendisliği
Murat Özdemir (2000-2001) Anadolu Ün. İktisat
Murat Özdemir (2001-2002) K.T.Ü. Jeoloji Mühendisliği
Murat Peker (1998-1999) Balıkesir Ün. Pazarlama
Murat Sarıca (1993-1994) İstanbul Ün. Su Ürünleri
Murat Sarıtaş (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Boyabat Harita Kadastro
Murat Sipahi (2005-2006) Kocaeli Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Murat Sucu (2002-2003) Balıkesir Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Murat Tahmaz (1992-1993) Marmara Ün. İktisat
Murat Tekin (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Murat Tekiroğlu (1998-1999) 9 Eylül Ün. Buca Sosyal Bil. Öğretmenliği
Murat Toka (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Matematik
Murat Tomak (2003-2004) Ankara Ün. DTCF Tarih
Murat Tökez (2006-2007) Cumhuriyet Ün. Kimya
Murat Turan (1997-1998) Atatürk Ün. Endüstriyel Elektronik
Murat Turt (2001-2002) Mustafa Kemal Ün. Ziraat Fakültesi Bitkisel Üretim 
Murat Turt (1998-1999) G.Osmanpaşa Ün. Harita ve Kadastro
Murat Tutgun (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Murat Türk (2006-2007) Marmara Ün. Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği (İng.)
Murat Usta (2007-2008) Mersin Ün. Tekstil 
Murat Yaşar (1995-1996) O.D.T.Ü. Tarih
Murat Yavanoğlu (1998-1999) İ.T.Ü.Jeodezive Fotogrametri Mühendisliği
Murat Yavru (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Murat Yıldız (1998-1999) Pamukkale Ün. Fizik
Murat Yılmaz (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik
Murat Yılmaz (2010-2011) Dokuz Eylül Üniversitesi Maden Mühendisliği
Murat Yurt (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Musa Aydın (2006-2007) Giresun Ün. Makine
Musa Çaykara (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Musa Çeteci (1992-1993) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Musa Demir (2009-2010) Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Musa K. Tekir (1996-1997) K.T.Ü. Muhasebe
Musa Pamuk (2005-2006) Ordu Ün. El Sanatları
Mustafa Abidinoğlu (2000-2001) İstanbul Ün. İşletme
Mustafa Adıgüzel (2006-2007) Giresun Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Mustafa Akkaya (1997-1998) 9 Eylül Ün. Bilg. Ve Öğre. Tek. Öğr.
Mustafa Akşen (2008-2009) Ordu Ün. Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi
Mustafa Al (2003-2004) K.T.Ü. İşletme
Mustafa Aldı (2006-2007) TOBB Ekonomi ve Teknoloji Ün. Uluslararası İlişkiler (Burslu)
Mustafa Aslan (2003-2004) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Mustafa Aslan (2007-2008) Namık Kemal Ün. İklimlendirme-Soğutma
Mustafa Aydeniz (2010-2011) Gazi Üniversitesi Maliye
Mustafa Aydın (2000-2001) Kafkas Ün. Muhasebe
Mustafa Aydın (2006-2007) Kırıkkale Ün. Makine Mühendisliği
Mustafa Aydın (1999-2000) 100. Yıl Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Mustafa B. Atacan (1998-1999) Kocaeli Ün. Elektrik Mühendisliği
Mustafa Balık (2001-2002) K.T.Ü. Maden Mühendisliği 
Mustafa Başkan (1995-1996) K.T.Ü. Maliye
Mustafa Bayrak (1997-1998) Anadolu Ün. Muhasebe
Mustafa Beşirli (2005-2006) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Mustafa Biçen (1996-1997) Ege Ün. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Mustafa Bilgili (1999-2000) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Mustafa Can Kara (2006-2007) Afyon Kocatepe Ün. DIŞ Ticaret
Mustafa Can Köse (2005-2006) Kırıkkale Ün. Hukuk Fakültesi
Mustafa Caner Bayraktar (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri
Mustafa Cebeci (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Mustafa Çalış (2009-2010) Hitit Üniversitesi Makine Mühendisliği
Mustafa Çanakçı (2004-2005) Sakarya Ün. İktisat
Mustafa Çelik (2006-2007) Atatürk Ün. SANAT Tarihi
Mustafa Çetinkara (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Mustafa Çimşit (1995-1996) O.D.T.Ü. Fizik Mühendisliği
Mustafa Çoban (2002-2003) Marmara Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Mustafa Çoban (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Mustafa Çöpoğlu (2010-2011) Erciyes Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği
Mustafa Çulfaz (2003-2004) Selçuk Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Müh..
Mustafa D. Aşçı (1996-1997) Sakarya Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Mustafa Demir (1996-1997) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Mustafa Demir (2000-2001) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Mustafa Demirel (1997-1998) Niğde Ün. Matematik
Mustafa Deniz (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fak. Tarımsal Biyoteknoloji
Mustafa Deniz Aşçı (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Türkçe Öğretmenliği
Mustafa Dinç (1997-1998) Uludağ Ün. İşletmecilik
Mustafa Duman (2010-2011)   Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Mustafa Durkaya (2001-2002) Atatürk Ün. Erzincan Türkçe Öğretmenliği
Mustafa Erden (2009-2010) Erzincan Üniversitesi Kamu Yönetimi
Mustafa Erencan Bütkül (2009-2010) Muğla Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği
Mustafa Ertürk (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği
Mustafa Göksu (2008-2009) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Mustafa Gündoğar (1994-1995) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Mustafa Güner (1995-1996) 9 Eylül Ün. İşletme
Mustafa Güner (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Harita ve Kadastro
Mustafa Güngör (2001-2002) Kocaeli Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Mustafa Gürel (1999-2000) Uludağ Ün. Makine Mühendisliği
Mustafa Gürsoy (2002-2003) Kırıkkale Ün. Hukuk Fakültesi
Mustafa Gürsoy (2007-2008) Anadolu Ün. İktisat 
Mustafa Hekim (1995-1996) K.T.Ü. Elektrik
Mustafa Hun (1999-2000) Anadolu Ün. İşletme
Mustafa Işık (2010-2011) Fırat Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği
Mustafa Işık (1992-1993) Yıldız Teknik Ün. Çevre Mühendisliği
Mustafa İşcan (1992-1993) K.T.Ü. Maliye
Mustafa Kara (2000-2001) Gazi Ün. Çorum Makine
Mustafa Karabürk (1993-1994) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Mustafa Karakaya (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Mustafa Kavraz (1992-1993) K.T.Ü. Mimarlık
Mustafa Kaya (2001-2002) Komersiya Enstitüsü Uluslararası İlişkiler 
Mustafa Korkmaz (1998-1999) Yıldız Teknik Ün. Elektrik Mühendisliği
Mustafa Koyutürk (2007-2008) Karabük Ün. Tesisat Öğretmenliği
Mustafa Koyutürk (2007-2008) Selçuk Ün. Makine Mühendisliği
Mustafa Köseoğlu (1992-1993) Yıldız Teknik Ün. Fizik
Mustafa Kudret Aydemir (2010-2011) Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojisi Öğretmenliği
Mustafa Kuzu (2006-2007) Mersin Ün. Mobilya ve Dekorasyon
Mustafa Külekçi (2000-2001) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Mustafa Naldemir (1993-1994) Dicle Ün. Sınıf Öğretmenliği
Mustafa Okan Güven (2008-2009) Anadolu Ün. Sosyoloji
Mustafa Ömeroğlu (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Mustafa Önal (1995-1996) K.T.Ü. İnşaat
Mustafa Öz (2000-2001) Sakarya Ün. Makine
Mustafa Özbayraktar (2004-2005) Uluslararası Kıbrıs Ün. Endüstri Mühendisliği (%50 Burslu)
Mustafa Özgür Koser (1997-1998) Çankaya Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Mustafa Öztürk (2004-2005) Hacettepe Ün. Bilgisayar ve Öğretim TeknolojileriÖğretmenliği
Mustafa Öztürk (2008-2009) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Mustafa Öztürk (1998-1999) Kocaeli Ün. İnşaat Mühendisliği
Mustafa Özyavuz (1997-1998) K.T.Ü. İnşaat
Mustafa S. Keşmer (1993-1994) K.T.Ü. Muhasebe
Mustafa Sarı (2008-2009) Anadolu Ün. İşletme
Mustafa Sarıyıldız (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Mustafa Serkan Şeleci (1998-1999) K.T.Ü. Mimarlık
Mustafa Sırça (2008-2009) Kocaeli Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Mustafa Sırgancı (2003-2004) K.T.Ü. Fatih Türkçe Öğretmenliği 
Mustafa Süral (2010-2011) Kocaeli Üniversitesi Metalurji
Mustafa Şeker (1995-1996) 9 Eylül Ün. Hukuk
Mustafa Şengün (2009-2010) Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Mustafa Tekbaş (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Mustafa Topal (2001-2002) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik 
Mustafa Türkmen (2010-2011) Giresun Üniversitesi Elektrik
Mustafa Uğur Yüksel (2000-2001) Anadolu Ün. Çalışma Ek. ve Endüstri İlişkileri
Mustafa Uslubaş (2001-2002) Anadolu Ün. Turizm ve Otelcilik
Mustafa Usta (1995-1996) Erzincan Hukuk Fakültesi
Mustafa Uzun (1996-1997) K.T.Ü. Muhasebe
Mustafa Uzun (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. İktisat
Mustafa Uzun (2006-2007) Giresun Ün. Elektrik
Mustafa Veyisoğlu (2002-2003) Abant İzzet Baysal Ün. Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O.
Mustafa Yakan (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Jeoloji Mühendisliği
Mustafa Yılmaz (2005-2006) Atatürk Ün. Bayburt Fen Bilgisi Öğretmenliği
Mustafa Yılmaz (2005-2006) Ege Ün. Tekstil Mühendisliği
Mustafa Yılmaz (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Mustafa Yılmaz (2009-2010) Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Mustafa Yılmaz (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Yönetimi
Mustafa Yücel (2009-2010) Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Mustafa Algül (2009-2010) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Mustafacan Çetiner  (2010-2011) Anadolu Üniversitesi İşletme
Muteber Cantürk (1996-1997) Ankara Ün. İstatistik
Mutlu Başoğlu (2009-2010) Giresun Üniversitesi Harita ve Kadastro
Mutlu Bulut (2007-2008) Giresun Ün. İşletme 
Mutlu Kılıç (2001-2002) Marmara Ün. Eczacılık Fakültesi 
Mutlu Küçük (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği
Mutlu Topar (2003-2004) Cumhuriyet Ün. Divriği Sigortacılık
Mutlu Zıvalı (1994-1995) Uludağ Ün. Tekstil Mühendisliği
Mutullah Sarıgül (1999-2000) Marmara Ün. Turizm ve Otelcilik
Muzaffer Aydın (2006-2007) Bilkent Ün. Bankacılık ve Finans
Muzaffer Ayduvan (1993-1994) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Muzaffer Aygün (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Elektrik
Muzaffer Bıyık (2008-2009) Ordu Ün. Bilgisayar Programcılığı
Muzaffer Duman (2005-2006) Muğla Ün. Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği
Muzaffer Kalafat (2006-2007) K.T.Ü. İklimlendirme-Soğutma
Muzaffer Kalafat (2007-2008) Marmara Ün. Enerji Öğretmenliği
Mücahit Ergüner (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Otomotiv
Mücahit Şimşek (2008-2009) Ordu Ün. Gemi Makineleri İşletme
Mücahit Takır (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Mücahit Yılmaz (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
Mücahit Yüksel (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Müfit Cankut Nefesoğlu (2005-2006) O.D.T.Ü. Fizik
Müge Keçeli (2006-2007) Mersin Ün. Gıda Mühendisliği
Müge Salih (2005-2006) Atatürk Ün. Fizik
Mügem Aslı Gürel (2001-2002) Gazi Ün. Diş Hekimliği Fakültesi 
Müjdat Engin (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Müjdat Tös (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Müjde Günay (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Müjde Zehir (2001-2002) İstanbul Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği 
Mümin Aydoğdu (2000-2001) Bahçeşehir Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Mümin Demir (2006-2007) Cumhuriyet Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Münevver Yaman (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Münire Akoğlu (1992-1993) Ankara Ün. İlahiyat
Münire Canan Çiçek (2008-2009) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Münise Kuvvet (2000-2001) Atatürk Ün. Hemşirelik
Mürsel Akdeniz (2000-2001) 19 Mayıs Ün. İşletmecilik
Mürsel Çalışır (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Müslim Özdemir (1998-1999) Bilkent Ün. Bilim Tekn. Prog.
Müslim Özdemir (1999-2000) Cumhuriyet Ün. Maden Mühendisliği
Müslüm Düdükçü (2007-2008) Anadolu Ün. Maliye 
Müslüm Düdükçü (2008-2009) Muğla Ün. İktisat
Müslüm İlhan (2007-2008) Marmara Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Müşerref Akyar (1992-1993) Gazi Ün. Kuaförlük Öğretmenliği
Müşerref Uçarkuş (1999-2000) Gaziosmanpaşa Ün. Bilgisayar Programcılığı
Müzeyyen Aydın (1997-1998) Uludağ Ün. Sınıf Öğretmenliği
N. Turgay Küçükfidan (2003-2004) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler
Naciye Dereli (2007-2008) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği 
Nadide Hüsnüoğlu (1994-1995) K.T.Ü. İktisat
Nadir Çakır (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Nadir Sonkaya (1998-1999) K.T.Ü. Ordu Makine-Resim-Konstrüksiyon
Nadiye Himtaş (1998-1999) Marmara Ün. İlk.Din Kültürü Ahlak Bil. Öğrt.
Nafız Baydere (2003-2004) Selçuk Ün. Karaman İşletme
Nafız Karabıçak (2007-2008) K.T.Ü. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Nagehan Çayanoğlu (1997-1998) Atatürk Ün. Bilgisayarlı Muhasebe
Nagehan Çerkezoğlu (2000-2001) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Nagehan Kumaş (2000-2001) Anadolu Ün. İktisat
Nagihan Balcıoğlu (2010-2011) Yeditepe Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği (%50 Burslu)
Nagihan İncekara (2008-2009) Erzincan Ün. Kamu Yönetimi
Nahit Bakan (2000-2001) Anadolu Ün. Turizm Otelcilik
Nahit Bakan (1999-2000) Bilkent Ün. Turizm ve Otelcilik
Nahit Mehti Bekdemir (2006-2007) Erzincan Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Nail Gülmez (1997-1998) İst. Kültür Ün. İnşaat Mühendisliği (İng)
Naim Güler (2008-2009) Anadolu Ün. İşletme
Naim Köse (2010-2011) Anadolu Üniversitesi İşletme
Nalan Henden (2001-2002) Zonguldak Karaelmas Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Nalan Karakoç (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Nalan Örtücü (1999-2000) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Nalan Öztürk (1995-1996) 9 Eylül Ün. Tıp Fakültesi
Namık Bilen (2006-2007) Gazi Ün. Makine Mühendisliği
Namık Kemal Turan (2001-2002) Sakarya Ün. Çevre Mühendisliği 
Namık Sıbıç (2000-2001) Kocaeli Ün. Otomotiv Tasarım ve İmalat
Nazan Bekdemir (2000-2001) K.T.Ü. Fatih Sınıf ğretmenliği
Nazan Bekdemir (2007-2008) SİNOP Ün. Muhasebe
Nazan Cebeci (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Nazan Çeküç (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Matematik Öğretmenliği
Nazan Duran (1993-1994) K.T.Ü. Tarih Öğretmenliği
Nazan Eşitmez (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Nazan Melikoğlu (1997-1998) K.T.Ü. Dış Ticaret
Nazan Özcan (1998-1999) K.T.Ü. Tarih
Nazan Turan (2005-2006) Giresun Ün. Tarih
Nazan Küçük (2008-2009) Gaziosmanpaşa Ün. Sınıf Öğretmenliği
Nazibe Konal (1996-1997) Anadolu Ün. İşletme
Nazife Demiray (2005-2006) Anadolu Ün. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Nazife Durmuş (1997-1998) Hacettepe Ün. Diş Hekimliği
Nazife Yurt (2007-2008) Giresun Ün. Tarih 
Nazile Çakır (1998-1999) Hacettepe Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Nazile Şardağ (2000-2001) Hacettepe Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Nazire Arslanoğlu (1998-1999) Yıldız Teknik Ün. Mimarlık
Nazlı Aydın (2008-2009) Gazi Ün. Kimya
Nazlı Aydın (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık
Nazlı Aydın (2010-2011) Çankırı Üniversitesi Turizm İşletmeciliği
Nazlı Ayvalı (2004-2005) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Nazlı Ceren Oter (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Büro Yönetimi
Nazlı Çabukusta (2000-2001) Niğde Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Nazlı Derbeder (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
Nazlı Dervişoğlu (2000-2001) Erciyes Ün. Jeoloji Mühendisliği
Nazlı Ertürk (2008-2009) Marmara Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Nazlı Gülsu (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Nazlı İşsever (1992-1993) Anadolu Ün. Çalışma Ekonomisi End. İlişk.
Nazlı Kırca (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği 
Nazlı Öksüz (1998-1999) İnönü Ün. Makine
Nazlı Sarı (1994-1995) Yakındoğu Ün. Uluslararası İlişkiler
Nazlı Sevinç (2004-2005) Cumhuriyet Ün. Gürün Bankacılık
Nazlı Tekir (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Nazlı Uzunoğlu (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Nazlı Yavuzyılmaz (2008-2009) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Nazlı Yeşiltepe (2001-2002) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Nazlı Yıldız (2005-2006) Giresun Ün. Tirebolu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği
Nazlı Yılmaz (2004-2005) K.T.Ü. İşletme
Nazlı Yüksekdağ (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Terme Muhasebe
Nazlı Ece Tokatlı (2004-2005) Kırıkkale Ün. İktisat
Nazmi Cimci (1997-1998) C. Bayar Ün. Turgutlu İnşaat
Nazmi Mert Ekiz (2007-2008) Giresun Ün. Harita Kadastro 
Nazmi Usta (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Nazmiye Çayanoğlu (2001-2002) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Nazmiye Özdemir (1996-1997) 100.Yıl Ün. Bilgisayar Programcılığı
Nebahat Gülsu (2008-2009) Marmara Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Nebahat Maminoğlu (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Teknolojisi ve Prog.
Nebahat Yavuz (1998-1999) Marmara Ün. Hemşirelik
Nebahat Yengin (2004-2005) Yeditepe Ün. Fizik(Burslu)
Nebiha Kahraman (1993-1994) Uludağ Ün. İşletme
Necati Üstündağ (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Pazarlama
Necati Yıldız (1993-1994) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Necip Çakır (2005-2006) Giresun Ün. Şebinkarahisar Endüstriyel Elektronik
Necla Güçtaş (2008-2009) Rize Ün. İşletme Yönetimi
Necmi Karahan (2007-2008) Giresun Ün. Tarih 
Necmi Nesil (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Uluslararası İlişkiler
Necmiye Öz (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Necmiye Yahşi (2009-2010) Çanakkale Onsekiz Mart Ün Ziraat Fak Tarımsal Yapılar ve Sulama
Nedai Minak (2002-2003) Atatürk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Nedim Çetinkaya (1992-1993) Anadolu Ün. İş İdaresi
Nedim Kara (2006-2007) Girne Amerikan Ün. Halkla İlişkiler
Nedim Yıldırım (2000-2001) Kocaeli Ün. Elektrik Mühendisliği
Nefize Bodur (1998-1999) G.Osmanpaşa Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Nejat Işık (2000-2001) İstanbul Ün. Elektrik
Nejat Ünlü (1992-1993) K.T.Ü. Endüstriyel Elektronik
Nergis Yavuz (2009-2010) Hitit Üniversitesi İktisat
Nergis Zehir (2004-2005) Kırıkkale Ün. Keskin Pazarlama
Nergiz Dübüş (1996-1997) Selçuk Ün. Halkla İlişkiler
Neriman Artar (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Neriman Aydın (1995-1996) 100. Yıl Ün. Hemşirelik
Neriman Demirci (1997-1998) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Neriman Kayış (1992-1993) Selçuk Ün. İlahiyat
Neriman Tiryaki (1996-1997) K.T.Ü. Hemşirelik
Nermin Çömez (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Sosyal Bil. Öğretmenliği
Nesibe Akyol (1998-1999) Marmara Ün. Hemşirelik
Neslihan Acuner (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Hukuk Fakültesi
Neslihan Alkan (1995-1996) Hacettepe Ün. Tarih
Neslihan Aydın (1998-1999) Uludağ Ün. Sınıf Öğretmenliği
Neslihan Başak (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Neslihan Bekçi (2001-2002) Anadolu Ün. Mahalli İdareler
Neslihan Can (2005-2006) Adnan Menderes Ün. Koçarlı Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri
Neslihan Çolak (1995-1996) Hacettepe Ün. İstatistik
Neslihan Çolak (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Neslihan Hacıalioğlu (1993-1994) Balıkesir Ün. Pazarlama
Neslihan Hacıvelioğlu (1997-1998) Selçuk Ün. Çiçek, Örgü, Dokuma Öğretmenliği
Neslihan Güçtaş (2010-2011) Amasya Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Neslihan Kasap (2001-2002) İstanbul Ün. Şişli Sağlık Y.O. Ebelik 
Neslihan Katırcıoğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Neslihan Mertek (2002-2003) Atatürk Ün. Fizik
Neslihan Urbay (2002-2003) Kocaeli Ün. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Neslihan Ünal (2007-2008) Zonguldak Karaelmas Ün. Maliye 
Neslihan Yolasığmaz (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Neslin Karakılıç (2000-2001) Hacettepe Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Nesrin Bektaş (1998-1999) G.Osmanpaşa Ün. Ebelik
Nesrin Beyaz (2001-2002) Dumlupınar Ün. Tarih
Nesrin Durkaya (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Nesrin Gül Yılmaz (1999-2000) Atatürk Ün. Matematik
Nesrin Kelleci (2000-2001) Dokuz Eylül Ün. Hukuk Fak.
Nesrin Ok (2007-2008) Giresun Ün. Tarih
Neşe Akar (1998-1999) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Neşe Aydemir (1999-2000) K.T.Ü. Hemşirelik
Neşe Aydın (2002-2003) Atatürk Ün. İktisat
Neşe Aydın (1999-2000) Niğde Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Neşe Aydoğdu (1996-1997) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Neşe Bahadır (1995-1996) K.T.Ü. Muhasebe
Neşe Çolak (2004-2005) Gazi Ün. İşletme
Neşe Demir (2005-2006) Atatürk Ün. Tarih
Neşe Erkut (2004-2005) K.T.Ü. Maliye
Neşe Kaya (2009-2010) Düzce Üniversitesi Tekstil Teknolojisi
Neşe Mutlu (2004-2005) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar İşletme
Neşe Öztaş (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Neşe Tekbaş (2005-2006) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Neşe Terzi (1998-1999) İstanbul Ün. Hemşirelik
Neşe Tiryaki (2003-2004) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Biga Kamu Yönetimi
Neşe Uzun (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Neşe Yaman (1999-2000) Gaziantep Ün. Gıda Mühendisliği (İng)
Neva KaraMehmetoğlu (2010-2011) İstanbul  Üniversitesi  İşletme
Nevcihan Çelebioğlu (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
Nevin Alkan (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Nevin Hakyemez (2000-2001) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Nevin Yağmurkaya (2000-2001) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Nevin Yaprak (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Nevin Zere (1996-1997) Marmara Ün. Radyoloji
Nevra Bayram (2001-2002) Hacettepe Ün. Kamu Yönetimi 
Nevzat Arslan (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Sinop Su Ürünleri Fakültesi
Nevzat Demir (2005-2006) Gaziosmanpaşa Ün. Kamu Yönetimi
Neyyire Elevli (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Kimya Mühendisliği
Nezahat Özdemir (2007-2008) K.T.Ü. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Nezaket Çakır (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Kimya
Nida Karakaya (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Nida Öztop (2002-2003) İstanbul Ün. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Nigar Altın (2008-2009) Eskişehir Osmangazi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Nigar Yılmaz (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Sağlık Hiz. Ameliyathane Teknikerliği 
Nihal Akkaya (1999-2000) K.T.Ü. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Nihal Bıçakçı (2003-2004) Marmara Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Nihal Derelioğlu (2008-2009) Ordu Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Nihal Gök (1993-1994) Cumhuriyet Ün. Çevre Mühendisliği
Nihal Uzun (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi
Nihal Yeşil (2001-2002) OsmanGazi Ün. Tarih 
Nihan Kırış (2004-2005) Anadolu Ün. Endüstri Mühendisliği
Nihan Öngen (2006-2007) Eskişehir Osmangazi Ün. Biyoloji
Nihan Ustaoğlu (2010-2011) İstanbul Aydın ÜniversitesiEndüstri Mühendisliği (İngilizce)(%50 Burslu)
Nihan Yazıcıoğlu (2002-2003) Gazi Ün. Fizik Öğretmenliği
Nihan Yener (1994-1995) K.T.Ü. İktisat
Nihan Yolasığmaz (2002-2003) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Nihan Yonkuç (2005-2006) Cumhuriyet Ün. Çevre Mühendisliği
Nihat Deniz Yayla (2008-2009) Sabancı Ün. Mühendislik ve Doğa Bilimleri Prog. (Onur Bursu)
Nihat Domaç (2006-2007) Muğla Ün. İnşaat Mühendisliği (İng.)
Nihat Eryavuz (2000-2001) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Nihat Vurgun (2002-2003) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Nil Yaşar (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Nilay Akkaya (2008-2009) Gazi Ün. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Nilay Gülen (1998-1999) Uludağ Ün. Maliye
Nildet Özfiliz (1991-1992) Yıldız Ün. Kimya Mühendisliği
Nilgün Açıcı (2008-2009) Giresun Ün. Sınıf Öğretmenliği
Nilgün Bıçakçı (2007-2008) Sakarya Ün. Turizm İşletmeciliği
Nilgün Çakır (1997-1998) İ.T.Ü. Mimarlık
Nilgün Dizdar (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Nilgün İşçan (1999-2000) K.T.Ü. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Nilgün Karataş (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Nilgün Zehir (1995-1996) Abant İzzet Baysal Ün. İşletme
Nilgün Zere (2004-2005) Gazi Ün. Hemşirelik
Nilhan Arslan (1999-2000) Gazi Ün. Eczacılık
Nilüfer Akdoğan (2009-2010) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Nilüfer Akkaya (1998-1999) !9 Mayıs Ün. Türkçe Öğretmenliği
Nilüfer Aksu (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Nilüfer Aydın (1994-1995) Anadolu Ün. İşletme
Nilüfer Ertuğrul (2007-2008) Maltepe Ün. Hemşirelik Yüksekokulu
Nilüfer Işık (1995-1996) İstanbul Ün. Florence Night. Hemşirelik
Nilüfer Obuz (2006-2007) Cumhuriyet Ün. İşletme
Nilüfer Seyhan (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Nimet Elikara (2006-2007) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Nimet Emür (2001-2002) K.T.Ü. Kimya
Nisa Sarıca (2001-2002) Ankara Ün. Eczacılık Fakültesi 
Niyazi Alp Güneş (1997-1998) 19 Mayıs Ün. İstatistik
Niyazi Koç (2001-2002) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik
Niyazi Yavuz (2010-2011) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği
Nur Sarıyıldız (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Nural Kılıç (1997-1998) Gazi Ün. İşletme Öğretmenliği
Nuran Fatoğlu (2008-2009) Yeditepe Ün. Kimya Mühendisliği (Başarı Burslu)
Nuran Kabagöz (2002-2003) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Nuran Özyavuz (1993-1994) Dumlupınar Ün. İktisat
Nuray Alaçam (2008-2009) Atatürk Ün. İktisat
Nuray Aydın (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya
Nuray Koç (1999-2000) Sakarya Ün. İşletmecilik
Nuray Kuş (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Nuray Özkaya (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Nuray Öztürk (2007-2008) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık 
Nuray Öztürk (2010-2011) Marmara Üniversitesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
Nuray Şahin (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Nuray Şardağ (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Sınıf Öğretmenliği
Nuray Teke (2006-2007) Giresun Ün. Turizm ve Seyahat İşletmeciliği 
Nuray Topatan (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Nuray Yetgin (2010-2011) Trakya Üniversitesi Maliye
Nuray Yılmaz (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Nurbahar Bayram (2003-2004) Anadolu Ün. Maliye 
Nurcan Baydere (2005-2006) Selçuk Ün. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği
Nurcan Bektaş (1997-1998) Anadolu Ün. Eczacılık
Nurcan Bıçakçı (1995-1996) O.D.T.Ü. Ekonomi
Nurcan Bulduk (2002-2003) Afyon Kocatepe Ün. İşletme
Nurcan Cüce (1997-1998) Ankara Ün. Çankırı İnşaat
Nurcan Deniz (2004-2005) Anadolu Ün. İktisat
Nurcan Guguk (2008-2009) Namık Kemal Ün. Kooperatifçilik
Nurcan Güner (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Sınıf Öğretmenliği
Nurcan Güner (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Nurcan Kara (2002-2003) Anadolu Ün. Dış Ticaret
Nurcan Kılıç (1996-1997) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe
Nurcan Özdemir (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Nurcan Tekin (1992-1993) Gazi Ün. Kamu Yönetimi
Nurçe Çilesizoğlu (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Nurdal Aydın (2000-2001) Anadolu Ün. Büro Yönetimi
Nurdan Akdeniz (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Sinop İstatistik 
Nurdan Akdeniz (1999-2000) K.T.Ü. Jeoloji Mühendisliği
Nurdan Bodur (1999-2000) Gaziosmanpaşa Ün. Ziraat Fak. Hayvansal Üretim
Nurdan Özlem Bektaş (1996-1997) Anadolu Ün. Turizm Otelcilik
Nurdan Şahin (2010-2011) Ordu Üniversitesi Bahçe Bitkileri 
Nurdan Şen (1997-1998) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Nurdile Dikmen (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Nurettin Baykal (1993-1994) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Nurgül Aktaş (1992-1993) Trakya Ün. Mimarlık
Nurgül Aslım (1999-2000) Ankara Ün. İşletmecilik
Nurgül Aydın (1993-1994) Ankara Ün. SBF İktisat
Nurgül Bekteş (2008-2009) Giresun Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Nurgül Deniz (2002-2003) K.T.Ü. Fatih Sınıf Öğretmenliği
Nurgül Gündoğdu (2000-2001) Dumlupınar Ün. Tekstil
Nurgül Güney (2002-2003) Mustafa Kemal Ün. Ziraat Mühendisliği
Nurgül Kaya (2008-2009) Rize Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Nurgül Uzun (1998-1999) Hacettepe Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Nurgül Yılmaz (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
Nurhan Çödek (2005-2006) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Nurhan Yıldırır (2007-2008) Selçuk Ün. Gıda Teknolojisi 
Nurhat Duman (2008-2009) Dokuz Eylül Ün. Maliye
Nuri Çakır (1992-1993) İstanbul Ün. Hukuk Fak.
Nuriye Ertunç (2007-2008) Harran Ün. Halkla İlişkiler
Nuriye Tosunoğlu (1997-1998) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Nursaç Aygün (2008-2009) Artvin Çoruh Ün. Sınıf Öğretmenliği
Nursel Aydın (1991-1992) K.T.Ü.Fatih Eğitim Fak. Matematik Öğretmenliği
Nursen Bodur (1999-2000) Doğu Akdeniz Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Nursen Vural (2002-2003) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Nursen Yılmaz (1998-1999) K.T.Ü. Trabzon Hemşirelik
Nurşen Akbulut (1995-1996) Atatürk Ün. İnşaat Mühendisliği
Nurşen Palaz (1996-1997) K.T.Ü. Hemşirelik
Nurşen Tirsi (1995-1996) K.T.Ü. Muhasebe
Nurtekin Terzi (1998-1999) Fatih Ün. Bilgisayar Destekli Muhasebe
Nurten Çakır (1997-1998) K.T.Ü. Ordu Elektrik
Nurten Domaç (1995-1996) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe
Nurten Işıkdemir (2000-2001) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Nurten Koç (2005-2006) Bilkent Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Nurullah Telli (1993-1994) 100. Yıl Ün. İlahiyat
Nükhet Murat (2002-2003) Yıldız Teknik Ün. Matematik Mühendisliği
Oben Yıldız (2001-2002) Atatürk Ün. Erzincan Sınıf Öğretmenliği
Ogün Aydın (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Harita Mühendisliği
Ogün Uzunoğlu (2009-2010) Dumlupınar Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği
Oğuz Akdemir (1992-1993) Marmara Ün. Hukuk Fak.
Oğuz Ayhan (2010-2011) Karabük Üniversitesi İşletme
Oğuz Çakır (2007-2008) Adnan Menderes Ün. İktisat 
Oğuz Günaydın (1995-1996) İstanbul Ün. Bankacılık
Oğuz Kaan Koç (2007-2008) Gazi Ün. İnşaat Mühendisliği
Oğuz Selim Hıdıroğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği 
Oğuz TürkER (2007-2008) Girne Amerikan Ün. Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)
Oğuz Yılmaz (2004-2005) Çağ Ün. İşletme
Oğuz Yılmaz (2006-2007) Celal Bayar Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Oğuz Yiğit (1995-1996) Ankara Ün. Veterinerlik
Oğuzcan Ekiz (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
Oğuzcan Kaçmaz (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği
Oğuzhan Büyükkaya (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Oğuzhan Demir (2007-2008) K.T.Ü. İşletme
Oğuzhan Güney (2010-2011) Balıkesir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Oğuzhan Gürsoy (2008-2009) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Oğuzhan Kaya (2010-2011) Yalova Üniversitesi Yat İşletme ve Yönetimi
Oğuzhan Memiş (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Oğuzhan Şahin (1997-1998) Gazi Ün. Fizik
Oğuzhan Zıvalı (1997-1998) K.T.Ü. Elektrik
Okan Aşık (2003-2004) Boğaziçi Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrt.
Okan Aydın (2004-2005) Gazi Ün. Metal Öğretmenliği
Okan Bekdemir (1998-1999) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Okan Çapan (2002-2003) Marmara Ün. Metal Öğretmenliği
Okan Demir (2010-2011) Giresun Üniversitesi Matematik
Okan Dursun (2010-2011) Atatürk Üniversitesi   Makine
Okan Ordu (2009-2010) Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği (İngilizce)
Okan Sarı (1993-1994) S. Demirel Ün. Kamu Yönetimi
Okan Tiryaki (2008-2009) Zonguldak Karaelmas Ün. İşletme Yönetimi
Okan Uzgören (1995-1996) İ.T.Ü. Tekstil Mühendisliği
Okan Yakar (2010-2011) Lefke Avrupa Ün. Radyo, Televizyon ve Sinema
Okan Yıldız (2007-2008) Sinop Ün. Sınıf Öğretmenliği
Okan Yonkuç (1998-1999) Yıldız Teknik Ün. Jeodezive Fotogrametri Mühendisliği
Okşan Özgen (1996-1997) Marmara Ün. Hukuk
Okşan Yazıcıoğlu (1992-1993) Atatürk Ün. İngilizce Öğretmenliği
Oktay Aygün (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Makine
Oktay Karaman (2005-2006) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Oktay Şenlikoğlu (2010-2011) Giresun Üniversitesi Elektrik
Oktay Türkeş (2003-2004) İstanbul Kültür Ün. Endüstriyel Elektronik
Olcay Ercan (1993-1994) S. Demirel Ün. Sosyoloji
Olcay Esen (2003-2004) Atatürk Ün. Matematik
Olcay Güler (1994-1995) İstanbul Ün. Tıp Fakültesi
Olcay Mert (2006-2007) K.T.Ü. Kimya
Olgu Cihan (1998-1999) Niğde Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Olgun Çavuşoğlu (1995-1996) Marmara Ün. İngilizce Öğretmenliği
Olgun Karslı (2002-2003) Dumlupınar Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Olgun Saygılı (2007-2008) Ordu Ün. Makine
Olgun Sayın (1998-1999) Osmangazi Ün. Makine Mühendisliği
Olgun Yücel (1995-1996) Gazi Ün. Tarih Öğretmeni
Olkan Bektaş (1995-1996) K.T.Ü. Makine
Onur Akçay (2007-2008) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler 
Onur And Kapanoğlu (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Onur Ateş (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Onur Aydın (2005-2006) Zonguldak Karaelmas Ün. Bartın İşletme
Onur Aydın (2010-2011) Cumhuriyet Üniversitesi Gaz ve Tesisatı Teknolojisi
Onur Başoğlu (2007-2008) Gaziosmanpaşa Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Onur Bayramoğlu (2008-2009) Niğde Ün. İşletme
Onur Bektaş (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi
Onur Bingöl (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Çarşamba Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Onur Cantürk (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Jeoloji Mühendisliği 
Onur Cihan (2002-2003) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Türkçe Öğretmenliği
Onur Civelek (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Fizik
Onur Çelebi (1997-1998) Gazi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Onur Demiral (1993-1994) Atatürk Ün. İktisat
Onur Demirali (2002-2003) K.T.Ü. Ordu Makine
Onur Doğan (2008-2009) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Onur Emre Cömert (2004-2005) Gazi Ün. Felsefe
Onur Emür (2000-2001) Dokuz Eylül Ün. Hukuk Fak.
Onur Kahrıman (2008-2009) Selçuk Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Onur Kendir (2000-2001) Afyon Kocatepe Ün. İşletmecilik
Onur Kesik (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Onur Kesik (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Onur Okur (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Onur Tamer (2004-2005) Doğu Akdeniz Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Onur Tarı (1999-2000) Anadolu Ün. İşletme
Onur Uzun (2005-2006) Pamukkale Ün. İnşaat Mühendisliği
Onur Yıldıran (1999-2000) O.D.T.Ü. Gıda Mühendisliği
Onur Yıldırım (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Bİyomedikal Cihaz Teknolojisi
Onur Yüksekdağ (2010-2011) Gazi Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Orçun Apaydın (1998-1999) Hacettepe Ün. Gıda Mühendisliği
Orhan Arık (2009-2010) Çukurova Üniversitesi Ekonometri
Orhan Kılıç (1998-1999) Harran Ün. Pazarlama
Orhan Küçükaydin (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Orhan Memiş (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Fizik
Orhan Şişman (2006-2007) O.D.T.Ü. Fizik Öğretmenliği
Orhan Tamcı (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Orhan Toğanç (2001-2002) Kocaeli Ün. Kocaeli Sağlık Hiz. Tıbbi Laboratuvar 
Orhan Yılmaz (1999-2000) Hacettepe Ün. Turizm ve Otelcilik
Orhan Yılmaz (1999-2000) Niğde Ün. Elektrik
Orkun Bodur (2010-2011) Yeditepe Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Orkun Yeşilkaya (1992-1993) Çukurova Ün. Tıp Fakültesi
Osman Akdoğan (2009-2010) Cumhuriyet Üniversitesi Sosyoloji
Osman Aydın (2005-2006) Cumhuriyet Ün. Suşehri Süt ve Ürünleri
Osman Batur Atacan (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. Jeoloji Mühendisliği
Osman Bekçi (2003-2004) Gazi Ün. Kalıpçılık Öğretmenliği
Osman Bodur (2005-2006) Anadolu Ün. Porsuk Mobilya ve Dekorasyon
Osman Çınarlık (1995-1996) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Osman Demir (2000-2001) K.T.Ü. İktisat
Osman Ercan (1992-1993) K.T.Ü. Makine Mühendisliği
Osman Fazıl Bektaş (2009-2010) Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğrt.
Osman Güdük (1996-1997) K.T.Ü. İşletme
Osman Kır (1996-1997) Anadolu Ün. Mimarlık
Osman Kırca (1999-2000) Muğla Ün. Optisyenlik
Osman Özdemir (1996-1997) S.Demirel Ün. Jeoloji Mühendisliği
Osman Özkan Keskin (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Osman Öztaş (2000-2001) Atatürk Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Osman Öztürk (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Osman Sarıgül (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Kimya Öğretmenliği
Osman Sezer (2007-2008) Erciyes Ün. Tekstil Mühendisliği
Osman Tanrıverdi (1997-1998) S.Demirel Ün. Bilgisayar Programcılığı
Osman Taşkın (1999-2000) Sakarya Ün. İnşaat
Osman Tekir (2008-2009) Ordu Ün. Su Ürünleri
Osman Tosun (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği
Osman Uzun (2000-2001) Ege Ün. Anestezi
Osman Yasin Ayar (2002-2003) Kocaeli Ün. Uluslararası İlişkiler
Osman Yetişti Kesik (2010-2011) Giresun Üniversitesi Pazarlama
Osman Zeki Özgen (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Bucak H. Tolunay Bilg. Tekn.ve Prog.
Oya Aktaş (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Felsefe
Oya Demiral (1992-1993) K.T.Ü. İşletme
Oya Yakarışık (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Kimya
Ozan Akbulut (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Ozan Akın Kaya (2001-2002) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Ozan Aydın (1993-1994) Ankara Ün. Matematik
Ozan Bekdemir (2010-2011) Yıldız Teknik  Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
Ozan Cinel (1999-2000) K.T.Ü. Ekonometri
Ozan Çetin (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Şarkikaraağaç Muhasebe
Ozan Eyüp Bingöl (1992-1993) Hacettepe Ün. Harita Kadastro
Ozan Kumaş (1998-1999) Hacettepe Ün. Diş Protez
Ozan Külekçi (1993-1994) İ.T.Ü. Şehirve Bölge Planlama
Ozan Öztürk (1994-1995) Anadolu Ün. İktisat
Ozan Turhan (2010-2011) İstanbul  Üniversitesi Makine Mühendisliği
Ozan Yazar (2010-2011) Çanakkale Onsekiz Mart  Üniversitesi İşletme Yönetimi
Ozan Yeşilkaya (2006-2007) Uludağ Ün. Elektronik Mühendisliği
Ö. Faruk Dizdar (2003-2004) Atatürk Ün. Diş Hekimliği
Ö. Gökalp Ünal (1993-1994) K.T.Ü. Rize Su Ürünleri
Ömer Altundağ (2001-2002) K.T.Ü. Tirebolu Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Ömer Apaydın (1995-1996) Anadolu Ün. Maliye
Ömer Aydemir (2002-2003) Uludağ Ün. Elektronik Mühendisliği
Ömer Azmi Alp (2008-2009) Bartın Ün. Makine Mühendisliği
Ömer Baydere (1999-2000) K.T.Ü. Fatih Sınıf Öğretmenliği
Ömer Baykan (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme 
Ömer Cebeci (2005-2006) Amasya Ün. İnşaat
Ömer Çakmanus (1997-1998) Marmara Ün. Sağlık Eğitimi
Ömer Demir (1999-2000) K.T.Ü. Gümüşhane İşletmecilik
Ömer Elevli (2004-2005) Dokuz Eylül Ün. Maden Mühendisliği
Ömer Faruk Aydın (2000-2001) Gazi Ün. Fizik
Ömer Faruk Karakaya (2006-2007) Atatürk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Ömer Faruk Usta (2010-2011) Bahçeşehir  Üniversitesi Mimarlık (İngilizce)
Ömer Gündoğdu (2004-2005) Sakarya Ün. Elektronik Öğretmenliği
Ömer Gürsoy (1993-1994) Abant İzzet Baysal Ün. Turizm ve Otelcilik
Ömer Hakyemez (2001-2002) İstanbul Kültür Ün. Hukuk Fakültesi 
Ömer Kaya (1999-2000) Çukurova Ün. Elektrik
Ömer Koç (2009-2010) Karabük Üniversitesi İmalat Mühendisliği
Ömer Kurt (2007-2008) Bilecik Ün. Elektronik Haberleşme
Ömer Samsunlu (1993-1994) Balıkesir Ün. Turizm ve Otelcilik
Ömer Samsunlu (1992-1993) K.T.Ü. İşletme
Ömer Selim Unat (2010-2011) Ondokuz Mayıs  Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)
Ömer Sinir (2009-2010) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Ömer Şafak Uğur (2004-2005) Osmangazi Ün. Tıp Fakültesi
Ömer Takır (2009-2010) Hacettepe Üniversitesi Maden Mühendisliği (İngilizce)
Ömer Teker (2002-2003) Cumhuriyet Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Ömer Telli (1998-1999) Çağ Ün. Hukuk Fak.
Ömer Topçuoğlu (1997-1998) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ömer Uğur Sevinç (1999-2000) Marmara Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Ömer Yavuz (2004-2005) Anadolu Ün. İnşaat Mühendisliği
Ömer Yılmaz (1993-1994) K.T.Ü. Elektrik
Ömer Yılmaz (2004-2005) K.T.Ü. İşletme
Ömeray Koçalioğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Ömral Keküllüoğlu (2007-2008) Gaziosmanpaşa Ün. İşletme
Ömür Aydoğdu (2008-2009) Erzincan Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Ömür Bekçi (1998-1999) Cumhuriyet Ün. Elektrik
Ömür Göktekin (1999-2000) Bilkent Ün. Büro Yönetimi
Ömür Güney (2010-2011) Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema
Ömür Henden (2001-2002) Selçuk Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Ömür katırcıoğlu (1995-1996) Zonguldak Karaelmas Ün. İşletmecilik
Ömür Kılıç (1992-1993) Hacettepe Ün. Kütüphanecilik
Ömür Konar (1998-1999) Marmara Ün. Diş Hekimliği Fak. (İng)
Ömür Köse (2005-2006) Kocaeli Ün. Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi
Ömür Seval Özkan (1991-1992) İstanbul Ün. Flo.Night. Hemşirelik
Ömür Şahin (2000-2001) Abant İzzet Baysal Ün. Düzce Elektrik
Ömür Ümit (2005-2006) Mustafa Kemal Ün. Kırıkhan Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Öncü Özgen (2007-2008) Kafkas Ün. Biyoloji 
Önder Ağdere (1993-1994) Atatürk Ün. Diş Hekimliği Fak.
Önder Aydın (2007-2008) Giresun Ün. Endüstriyel Elektronik 
Önder Büyükaydın (1996-1997) Pamukkale Ün. Sınıf Öğretmenliği
Önder Çalcalı (1995-1996) Sakarya Ün. İşletme
Önder Demir (1995-1996) Afyon Kocatepe Ün. İnşaat
Önder Demir (1997-1998) Mersin Ün. Muhasebe
Önder Demir (1998-1999) Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetimi
Önder Deniz (2008-2009) Giresun Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Önder Durak (1993-1994) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Önder Germiç (2006-2007) Gazi Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Önder Kaya (2008-2009) Sakarya Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Önder Kızıltaş (2003-2004) Trakya Ün. Sağ.Hiz. Protez ve Ortez
Önder Köse (2003-2004) Fırat Ün. Elektronik Öğretmenliği
Önder Oral (2006-2007) İnönü Ün. Su Ürünleri
Öner Akkaya (2004-2005) Dokuz Eylül Ün. Torbalı Jeoteknik Teknikerliği
Öner Apaydın (1993-1994) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
Öner Pirgayipoğlu (2009-2010) Cumhuriyet Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
Öner Tavuz (2004-2005) Anadolu Ün. İnşaat Mühendisliği
Öykü Şensoy (2006-2007) Marmara Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Özay Banioğlu (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Büro Yönetimi
Özay Çetinkaya (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Özay Deniz Keskin (2001-2002) Hacettepe Ün. Uluslararası İlişkiler (İngilizce) 
Özcan Akbayrak (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Özcan Büyükaydın (2006-2007) Uludağ Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Özcan Durusu (2006-2007) Atatürk Ün. İktisat
Özcan Gülenç (1996-1997) Selçuk Ün. Makine Mühendisliği
Özcan Hakyemez (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Özcan Okka (2007-2008) Gaziosmanpaşa Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği 
Özcan Okka (2007-2008) Gaziosmanpaşa Ün. Turizm ve Otelcilik
Özcan Ödemiş (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama 
Özcan Sıbıç (1993-1994) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Özcan Tiryaki (1992-1993) Anadolu Ün. İktisat
Özcan Tunç (2005-2006) Mersin Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Özcan Ünal (1996-1997) 100.Yıl Ün. Matematik
Özdal Kesik (1994-1995) K.T.Ü. Muhasebe
Özdemir Gülpınarlı (1998-1999) Sütçü İmam Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Özden Angın (1999-2000) K.T.Ü. İşletme
Özden Bayram (1995-1996) Trakya Ün. Ziraat Mühendisliği
Özden Bölük (2000-2001) K.T.Ü. Maliye
Özden Can Kurdoğlu (2005-2006) Anadolu Ün. Reklamcılık ve Halkla İlişkiler
Özden Öztepe (2000-2001) Anadolu Ün. İşletme
Özden Yılmaz (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Öze Karaman (2004-2005) Gazi Ün. Kastamonu Sınıf Öğretmenliği
Özen Akkaya (1993-1994) İstanbul Ün. İktisat (İng)
Özen Akkaya (2005-2006) Atatürk Ün. Coğrafya
Özen Genç (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Matematik
Özen Gül Tökez (1997-1998) Ankara Ün. Eczacılık
Özen Kor (1992-1993) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Özer Başuslu (2000-2001) S.Demirel Ün. Isparta İnşaat
Özer Gül (1992-1993) 18 Mart Ün. Sınıf Öğretmenliği
Özer Poyraz (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Özge Akdeniz (2009-2010) Giresun Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Özge Akın (1999-2000) Osmangazi Ün. Maliye
Özge Aksoy (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Özge Anapa (2009-2010) Giresun Üniversitesi İktisat
Özge Arık (2008-2009) Maltepe Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Özge Aydın (1998-1999) Selçuk Ün. Turizm ve Otelcilik
Özge Başoğlu (1994-1995) Boğaziçi Ün. İşletme
Özge Bayram (2005-2006) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Özge Beyazıtoğlu (2009-2010) Selçuk Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği
Özge Beyazıtoğlu (1994-1995) Anadolu Ün. İktisat
Özge Cinel (1998-1999) Anadolu Ün. İşletme
Özge Çullu (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Sinop Okul Öncesi Öğretmenliği
Özge Deniz Çalış (2007-2008) Kocaeli Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Özge Dikmen (2009-2010) Ordu Üniversitesi İktisat
Özge Kamiloğlu (2000-2001) Osmangazi Ün. Endüstri Mühendisliği
Özge Karadeniz (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Özge Memiş (2004-2005) Selçuk Ün. Ilgın Bilgisayar Teknolojisi ve Prog.
Özge Memiş (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe 
Özge Mumcuoğlu (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Biyoloji
Özge Ömür (2006-2007) Ondokuz Mayıs Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Özge Öz (2002-2003) Marmara Ün. Aktüerya
Özge Özdemir (2007-2008) Yeditepe Ün. Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri (Başarı Burslu)
Özge Özkaya (1997-1998) Gazi Ün. Matematik
Özge Özkaya (2000-2001) 19 Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Özge Öztürk (2008-2009) Giresun Ün. Sınıf Öğretmenliği
Özge Pelin Akbay (2010-2011) Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi
Özge Salih (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Kimya Mühendisliği
Özge Sarıgül (2000-2001) Trakya Ün. Gıda Mühendisliği
Özge Takır (2003-2004) İstanbul Ün. İşletme
Özge Tekbaş (2001-2002) Anadolu Ün. Fen Fakültesi Fizik 
Özge Tokcan (1998-1999) Marmara Ün. Hukuk Fak.
Özge Üstün (2007-2008) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi 
Özge Yaşar (2000-2001) Uludağ Ün. Sosyoloji
Özge Yıldırım (2007-2008) Anadolu Ün. İktisat 
Özge Yıldırım (2008-2009) Gaziosmanpaşa Ün. Maliye
Özge Yücel (2006-2007) Ege Ün. Biyoloji
Özge Zor (2005-2006) Ankara Ün. Jeoloji Mühendisliği
Özgenur Gökçe (2002-2003) Hacettepe Ün. Biyoloji
Özgül Aydın (2008-2009) Ankara Ün. Kimya Mühendisliği
Özgül Çakır (1998-1999) Sakarya Ün. Mahalli İdareler
Özgül Duman (2003-2004) Dumlupınar Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Özgül Hatun Şahin (2008-2009) Sakarya Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Özgül Keskin (1997-1998) K.T.Ü. Orman Endüstri Mühendisliği
Özgül Şenlikoğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Sağlık Y.O. Hemşirelik 
Özgül Tekoğlu (1993-1994) Selçuk Ün. Sanat Tarihi
Özgül Uzun (1999-2000) Zonguldak Karaelmas Ün. Muhasebe
Özgün Sever (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu
Özgün Şengün (1996-1997) Harran Ün. Muhasebe
Özgün Topal (2000-2001) K.T.Ü. Ordu Elektrik
Özgür A. Baydemir (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme 
Özgür Ağdere (1997-1998) Gazi Ün. Diş Hekimliği
Özgür Akdağ (1997-1998) S.Demirel Ün. Matematik
Özgür Alim Sezer (2000-2001) Osmangazi Ün. Kimya Mühendisliği
Özgür Ay (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Özgür Aydın (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Özgür Aydın (1999-2000) İstanbul Ün. Elektrik
Özgür Büyükaydın (1999-2000) Atatürk Ün. Kimya Öğretmenliği
Özgür Çerçi (1994-1995) Gazi Ün. Elektronikve Bilgisayar Mühendisliği
Özgür Dizdar (2005-2006) Atatürk Ün. Narman Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Özgür Ekiz (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Özgür Elmalı (2000-2001) K.T.Ü. Trabzon Elektrik
Özgür Emre Cörüt (1992-1993) İ.T.Ü. Matematik Mühendisliği
Özgür Ertürk (2005-2006) Marmara Ün. Tıp Fakültesi (İng.)
Özgür Kabagöz (1992-1993) İstanbul Ün. Tıp Fakültesi
Özgür Karakaya (1993-1994) İstanbul Ün. Maliye
Özgür Kelleci (1992-1993) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Özgür Kelleci (1993-1994) Ankara Ün. Eczacılık
Özgür Kesik (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Özgür Kesik (2005-2006) Erciyes Ün. Gazetecilik
Özgür Keskin (2000-2001) Osmangazi Ün. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Özgür Konya (1998-1999) Dumlupınar Ün. Muhasebe
Özgür Kumaş (1992-1993) K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Özgür Kuzulu (1994-1995) İstanbul Ün. Hukuk Fak.
Özgür Özen (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Ama. Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Özgür Öztürk (2007-2008) K.T.Ü. İşletme 
Özgür Şenel (1997-1998) 18 Mart Ün. Hemşirelik
Özgür Tökez (1993-1994) Ankara Ün. Biyoloji
Özgür Yavuz (2003-2004) Kocaeli Ün. Mekatronik Mühendisliği
Özgür Yılmaz (1993-1994) Pamukkale Ün.. Anaokulu Öğretmenliği
Özgür Türk (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Fizik
Özhan Elikara (2010-2011) Giresun Üniversitesi Elektrik
Özkan Aktaş (1997-1998) Mersi n Ün. Elektrik
Özkan Cantürk (1993-1994) Trakya Ün. Süt Ürünleri
Özkan Çakır (2002-2003) Atatürk Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Özkan Deniz (1996-1997) Fırat Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Özkan Dutal (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık
Özkan Özçelik (2009-2010) Erciyes Üniversitesi İktisat
Özkan Şenel (1998-1999) Atatürk Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Özkan Turan (1997-1998) Dumlupınar Ün. Biyoloji
Özkan Usta (1999-2000) Ankara Ün. Endüstriyel Elektronik
Özkay Özen (1999-2000) Muğla Ün. İşletme
Özlem Aksu (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Özlem Aksu (1991-1992) Gazi İstatistik
Özlem Arık (2002-2003) Marmara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Özlem Aydın (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Özlem Bayram (2003-2004) Selçuk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Özlem Bayramoğlu (1995-1996) İnönü Ün. Muhasebe
Özlem Çakır (2001-2002) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Özlem Demir (1997-1998) Gazi Ün. Muhasebeli Finan. Öğr.
Özlem Demir (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Özlem Demirkılıç (1997-1998) Anadolu Ün. Bankacılık – Sigortacılık
Özlem Eker (2000-2001) Atatürk Ün. Kimya
Özlem Ekiz (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Sınıf Öğretmenliği
Özlem Elifoğlu (2000-2001) Gazi Ün. Kastamonu Hemşirelik
Özlem Erdem (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Özlem Ergün (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe 
Özlem Eryıldız (1994-1995) Kırıkkale Ün. Kamu Yönetimi
Özlem Gökalp (1992-1993) İstanbul Ün. Orman Mühendisliği
Özlem Günaydın (2007-2008) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Bankacılık ve Sigortacılık 
Özlem Kandemir (2005-2006) K.T.Ü. İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri
Özlem Karataş (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Özlem Kaya (1996-1997) K.T.Ü. İktisat
Özlem Kaya (2005-2006) Kahramanmaraş Sütçü İmamÜn. Tarih
Özlem Kaya (2008-2009) Nevşehir Ün. İşletme
Özlem Keleş (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Hukuk Fakültesi
Özlem Kesik (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Özlem Keskin (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Matematik Öğretmenliği
Özlem Nuhoğlu (1992-1993) İstanbul Ün. Uluslararası İlişkiler
Özlem Oğuzhan (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Endüstriyel Elektronik
Özlem Onay (2006-2007) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Özlem Ödemiş (2000-2001) S.Demirel Ün. Harita Kadastro
Özlem Özdemir (2000-2001) Anadolu Ün. İşletme
Özlem Sabah (2002-2003) Zonguldak Karaelmas Ün. Maliye
Özlem Şahin (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
Özlem Şener (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Fizik Öğretmenliği
Özlem Şimşek (1993-1994) K.T.Ü. Giresun Ebelik
Özlem Şimşek (2007-2008) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Özlem Tekin (1992-1993) Gazi Ün. Teknoloji Öğretmenliği
Özlem Tiryaki (1996-1997) K.T.Ü. İşletme
Özlem Tombul (2010-2011) Süleyman Demirel Üniversitesi Mimari Restorasyon
Özlem Tozlu (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Özlem Uğurlu (1999-2000) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Özlem Yavuz (2010-2011) Sakarya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık
Özlem Yılmaz (2000-2001) Atatürk Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Özlem Yılmaz (2004-2005) Dumlupınar Ün. Kütahya Çini İşlemeciliği
Özlem Zaim (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat
Özlem Demirci (1997-1998) Uludağ Ün. İngilizce Öğretmenliği
Öznur Çakır (2005-2006) Ordu Ün. Hemşirelik
Öznur Demiralp (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi Çevre Mühendisliği
Öznur Hun (2009-2010) Rize Üniversitesi Tıp Fakültesi
Öznur Kavuk (1992-1993) Gazi Ün. Çalışma Ekonomisi End. İlişk.
Öznur Kol (2006-2007) Niğde Ün. Tekstil
Öznur Oğuzhan (2008-2009) Kocaeli Ün. İşletme
Öznur Şahin (2000-2001) K.T.Ü. Fındık Eksperliği
Özüm Yılmaz (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Pakize Öztürk (1993-1994) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Pamuk Sıbıç (2008-2009) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Pelin Alev (1997-1998) K.T.Ü. Tıbbi Laboratuvar
Pelin Altay (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. İktisat
Pelin Bahar (2007-2008) Afyon Kocatepe Ün. İşletme
Pelin Çakır (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Pelin Durmuş (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. İktisat
Pelin Gökçüoğlu (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Pelin Gür (2007-2008) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Pelin Karadenizli (2007-2008) K.T.Ü. Turizm ve Otel İşletmeciliği 
Pelin Katırcı (2008-2009) Cumhuriyet Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Pelin Kaya (2007-2008) Giresun Ün. Fizik
Pelin Kesik (2006-2007) Uludağ Ün. İktisat
Pelin S. Yalçın (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme 
Pelin Telli (2002-2003) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Pelin Torun (2007-2008) Bahçeşehir Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Pelin Türker (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Pelin Vayni (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Pelin Yavuz (2002-2003) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Pembe Aydın (2002-2003) Selçuk Ün. Hukuk Fakültesi
Penbe Keçeci (2010-2011) İstanbul Arel Üniversitesi Hemşirelik
Penpe Gül Hekim (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Peri Gündemir (1996-1997) K.T.Ü. Kimya
Perihan Karakaya (2000-2001) Anadolu Ün. İktisat
Perihan Yayla (2004-2005) K.T.Ü. Ordu Mobilya ve Dekorasyon
Pervin Kızıltaş (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Pervin Öztürk (1994-1995) Ege Ün. Tekstil Mühendisliği
Pınar Alkan (1997-1998) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Pınar Alkan (2007-2008) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık 
Pınar Altunköse (1999-2000) Uludağ Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Pınar Anaforoğlu (2006-2007) Yeditepe Ün. İşletme
Pınar Arslan (2005-2006) Atatürk Ün. Coğrafya
Pınar Aydemir (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Pınar Aydın (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Pınar Azgın (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Pınar Başoğlu (2004-2005) Afyon Kocatepe Ün. Sandıklı Turizm ve Otel İşletmeciliği
Pınar Bayram (2003-2004) Lefke Avrupa Ün. Bankacılık ve Finans
Pınar Can (2006-2007) Süleyman Demirel Ün. İşletme
Pınar Çakmak (2009-2010) Giresun Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı
Pınar Çeçeli (2003-2004) Selçuk Ün. Akören Muhasebe
Pınar Çınar (1998-1999) Gazi Ün. İstatistik
Pınar Çınar (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Pınar Dikmen (2005-2006) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Pınar Dizdar (2002-2003) Gazi Ün. Maliye
Pınar Erturan (1995-1996) Gazi Ün. Giyim Öğretmenliği
Pınar Gökal (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Pınar Güç (2009-2010) Celâl Bayar Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Pınar Karaibrahim (1998-1999) Anadolu Ün. İşletme
Pınar Karaman (2006-2007) Hitit Ün. Kamu Yönetimi
Pınar Kol (2010-2011) Ege Üniversitesi Psikoloji
Pınar Kömürcü (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Sinop Sınıf Öğretmenliği 
Pınar Külekçi (1995-1996) O.D.T.Ü. İngilizce Öğretmenliği
Pınar Mehdi (1996-1997) K.T.Ü. Maliye
Pınar Nesil (2005-2006) Giresun Ün. İktisat
Pınar Özdemir (2004-2005) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Pınar Özkaya (2000-2001) Ankara Ün. Bilgisayar Destekli Muhasebe
Pınar Palaz (2001-2002) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Pınar Pekdemir (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Pınar Tığlı (2005-2006) Adnan Menderes Ün. Sultanhisar Seracılık ve Süs Bitkileri Yet.
Pınar Topkara (2003-2004) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Okul Öncesi Öğretmenliği
Pınar Uygun (2002-2003) Osmangazi Ün. Tıp Fakültesi
Pınar Yakan (1997-1998) K.T.Ü. İktisat
Pınar Yaman (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Pınar Yaprak (2000-2001) Atatürk Ün. Sanat Tarihi
Pınar Yeşil (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Türk Dili ve Edebiyatı (İ.Ö.) 
Polat Demiral (2000-2001) Çukurova Ün. Tarım Teknolojisi
Polat Demiral (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Polat Karadeniz (2000-2001) Afyon Kocatepe Ün. Metal İşleri
Polat Karadeniz (1998-1999) D. Akdeniz Ün. Arkeoloji ve Sanat Tarihi
Polat Uslu (2003-2004) Zonguldak Karaelmas Ün. Metal Öğretmenliği
Rabia Algan (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Rabia Atabey (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat
Rabia Gürgenci (1998-1999) Hacettepe Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Rabia Nesil (2005-2006) Harran Ün. İnşaat Mühendisliği
Rafet Başyurt (2000-2001) K.Maraş Sütçü İmam Ün. İşletmecilik
Rafet Durmuş (1999-2000) Niğde Ün. Mahalli İdareler
Rafet Ertürk (2003-2004) K.T.Ü. Tirebolu Pazarlama
Rahime Akhüseyin (2009-2010) Tunceli Üniversitesi Kimya Mühendisliği
Rahime Çakır (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Amasya Türkçe Öğretmenliği
Rahime Kartal (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Rahime Şahin (1996-1997) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Rahmi Koloğlu (1993-1994) Marmara Ün. Sınıf Öğretmenliği
Rahşan Altıntaş (1995-1996) K.T.Ü. Elektrik
Rahşan Avcı (1992-1993) K.T.Ü. Muhasebe
Rahşan Eyüp (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Ramazan Burak Öztürk (2010-2011) Karabük Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Ramazan Çetin (1994-1995) S. Demirel Ün. Kamu Yönetimi
Ramazan Gülmez (2008-2009) Giresun Ün. İktisat
Ramazan Gürsoy (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Ramazan Kartalkanat (2010-2011) Giresun Üniversitesi Mekatronik
Ramazan Yeniay (2004-2005) Kocaeli Ün. Kandıra Yerel Yönetimler
Rana Aral (2003-2004) Yeditepe Ün. Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
Rana Halilbeyoğlu (1993-1994) Anadolu Ün. İşletme
Rana Nur Özdeşlik (2005-2006) Boğaziçi Ün. Moleküler Biyoloji ve Genetik
Rana Yavuz (2003-2004) Yıldız Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Rasim Durdu (2004-2005) Ankara Ün. Kastamonu Elektrik
Raşit Can Yüksel (2002-2003) Bahçeşehir Ün. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Raşit Topkara (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. Kamu Yönetimi
Recai Hançer (2003-2004) Selçuk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Recep Bakar (1999-2000) 9 Eylül Ün. Turizm ve Otelcilik
Recep Cici (2009-2010) Giresun Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Recep Çakır (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Recep Demiral (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Recep Koç (2000-2001) Fırat Ün. Metal Öğretmenliği
Recep Özdemir (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Recep Şardağ (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Anestezi
Recep Şardağ (1999-2000) Marmara Ün. Turizm ve Otelcilik
Recep Şişman (2008-2009) Marmara Ün. Ekonometri
Recep Torunoğlu (2006-2007) Selçuk Ün. Fizik Öğretmenliği
Recep Usta (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Recep Yetkin (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Refigül Sarıca (1997-1998) Anadolu Ün. Maliye
Refik Genç (1992-1993) Selçuk Ün. Ziraat Mühendisliği
Refik Öztepe (1999-2000) K.T.Ü. Ordu Elektrik
Remiha Şensoy (1998-1999) Ankara Ün. Eczacılık
Remziye Demirel (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Samsun Ebelik
Rengin Kavcı (2000-2001) Anadolu Ün. Maliye
Resul Önal (2001-2002) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik
Reyhan Falcı (1993-1994) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Reyhan Turan (1997-1998) Marmara Ün. Uyg. Takı Teknolojisi
Rıdvan Cindemir (1999-2000) Ankara Ün. Çankırı Bilgisayar Programcılığı
Rıdvan PekdemirR (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Rıdvan Yetim (2007-2008) Zonguldak Karaelmas Ün. Gıda Teknolojisi
Rıdvan Zehir (2010-2011) Anadolu Üniversitesi İktisat
Rıfat Cömert (1997-1998) İstanbul Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Ruhan Öner (2001-2002) Yeditepe Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Rukiye Demir (1998-1999) Atatürk Ün. Matematik Öğretmenliği
Rukiye Henden (2005-2006) Ordu Ün. Makine-Resim-Konstrüksiyon
Rukiye Karadeniz (2004-2005) Pamukkale Ün. Arkeoloji
Rukiye Kaya (2006-2007) Ankara Ün. DTCF Sanat Tarihi
Rukiye Mucuk (2000-2001) Erciyes Ün. Elektronik Mühendisliği
Rukiye Pekdemir (1997-1998) Cumhuriyet Ün. Arıcılık
Rukiye Saydam (2000-2001) Selçuk Ün. Biyoloji
Rukiye Vural (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Rukiye Yıldız (1996-1997) K.T.Ü. İlahiyat
Ruşen Ali Çıtlak (1993-1994) 19 Mayıs Ün. İstatistik
Ruşen Yanık (2006-2007) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Rümeysa Can (2005-2006) Bilkent Ün. İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Rüstem Öveç (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Orman Mühendisliği
Rüveyda Günaydın (1993-1994) Gazi Ün. Giyim Öğretmenliği
Rüya Çağla Balcıoğlu (2006-2007) Kocaeli Ün. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
Saadet Ağdere (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Saadet Büyükaydın (1996-1997) Afyon Kocatepe Ün. Biyoloji
Saadet Kılınç (2008-2009) Atatürk Ün. İktisat
Saadet Pul (1998-1999) Trakya Ün. Hemşirelik
Saadet Sarıaydın (2000-2001) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Saadet Uğurlu (1997-1998) 18 Mart Ün. Coğrafya
Sabih Sermet Akyol (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Sabiha Kaya (2002-2003) K.T.Ü. Tirebolu İşletme
Sabiha Şimşek (2004-2005) Kocaeli Ün. Hukuk Fakültesi
Sabire Şahin (2002-2003) Yüzüncü Yıl Ün. Ziraat Mühendisliği
Sabit Elikara (1997-1998) Sakarya Ün. Mahalli İdareler
Sabri Yılmaz (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Sabriye Aktaş (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği
Sacide Civil (1997-1998) Selçuk Ün. İngilizce Öğretmenliği
Sacide Daban (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sadettin Kılınç (1993-1994) Ankara Ün. İlahiyat Fak.
Sadık Çetin (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Safa Ertürk (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. İktisat
Safa Ertürk (2007-2008) Giresun Ün. Grafik Tasarımı
Safa Kılıç (2009-2010) Giresun Üniversitesi Makine
Safiye Eker (1999-2000) Yıldız Teknik Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Safiye Karahasan (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Büro Yönetimi
Safiye Uzun (1999-2000) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Sahra Yayla (1995-1996) Hacettepe Ün. Kimya Öğretmenliği
Sahra Yıldız (2001-2002) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Saibe Karadeniz (1997-1998) İstanbul Ün. İktisat (İng)
Saime Kaya (2008-2009) Giresun Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Saime Kılıç (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sait Üstün (1997-1998) 18 Mart Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Sakine Gümüş (1995-1996) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Sakine İnce (1999-2000) İnönü Ün. İlahiyat Fakültesi
Sakine Koç (2007-2008) Giresun Ün. Tekstil
Salih Akça (2010-2011) Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Salih Aksoy (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Salih Atmaca (1993-1994) İstanbul Ün. Orman Mühendisliği
Salih Aydın (2007-2008) Marmara Ün. Elektrik Öğretmenliği
Salih Demirel (1997-1998) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Salih Dursun (1998-1999) Uludağ Ün. Çalışma Ek. End. İlişkileri
Salih Eren Aydın (2000-2001) Trakya Ün. Makine Mühendisliği
Salih Göksan (1997-1998) Atatürk Ün. Matematik Öğretmenliği
Salih Hekim (1995-1996) Hacettepe Ün. Sağlık İdaresi
Salih Köksaldı (2009-2010) Giresun Üniversitesi Makine
Salih Özen (2006-2007) Erciyes Ün. Makine Mühendisliği
Salih Öztürk (1998-1999) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uyg.
Salih Sinan İşcan (2009-2010) Uludağ Üniversitesi Tarih
Salih Yavuz (1993-1994) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Salih Yıldırım (1997-1998) K.T.Ü. Tir. Bilgisayarlı Muhasebe
Saliha Ayar (2002-2003) K.T.Ü. Fatih Okul Öncesi Öğretmenliği
Saliha Bük (1998-1999) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Saliha Cansu Gürsoy (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Saliha Cürgül (2000-2001) Dumlupınar Ün. Tarih
Saliha Gürsoy (2009-2010) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye
Saliha Işık (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Saliha Salbacak (2007-2008) Ege Ün. Biyoloji
Saliha Sarıyıldız (2010-2011) Ordu Üniversitesi Bahçe Bitkileri
Saliha Tekin (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Merzifon Pazarlama
Salim Kara (2004-2005) IŞIK Ün. Bilgisayar Mühendisliği (Üstün Başarı Burslu)
Salim Karahan (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Salim Tikman (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Bilgisayar Programcılığı
Salim Yurt (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Salman Ertunç (1999-2000) 100. Yıl Ün. Bahçe Ziraatı
Samet Ada (2005-2006) Selçuk Ün. Tarih Öğretmenliği
Samet Anapa (2007-2008) K.T.Ü. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Samet Apaydın (2010-2011) Beykent Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Samet Bal (2008-2009) Ordu Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Samet Beşikçi (2009-2010) Pamukkale Üniversitesi Sanat Tarihi
Samet Çalık (2004-2005) K.T.Ü. GiresunSınıf Öğretmenliği
Samet Ersan (2002-2003) O.D.T.Ü. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Samet Gayık (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Samet Kısacık (2003-2004) Gazi Ün. Maliye
Samet Küçük (2002-2003) Balıkesir Ün. İnşaat Mühendisliği
Samet Mutlu (2006-2007) İstanbul Ün. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Samet Taner (2010-2011) Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
Samet Tekbaş (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Çevre Mühendisliği
Samet Ünlükaya (2009-2010) Sinop Üniversitesi Mekatronik
Samet Yakan (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Samet Yıldız (2010-2011) Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (%50 Burslu)
Samime Öztepe (2006-2007) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Saniye Deniz (2006-2007) Dokuz Eylül Ün. Matematik Öğretmenliği
Saniye Karataş (2000-2001) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Saniye Yavuz (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Sarper Özdemir (2004-2005) Gazi Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstriİlişkileri
Savaş Deniz (2007-2008) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Savaş Karadeniz (1998-1999) K.T.Ü. Tarih
Savaş Koç (2010-2011) Fırat Üniversitesi iletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema
Savaş Ödemiş (1996-1997) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Savaş Öksüz (2010-2011) Celal Bayar Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Savaş Özdemir (1997-1998) K.T.Ü. Matematik
Savaş Özdemir (2002-2003) Atatürk Ün. Türkçe Öğretmenliği
Savaş Şahin (1993-1994) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Savaş Tekoğlu (1998-1999) Uludağ Ün. İktisat
Savaş Temel (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Savaş Yılmaz (2004-2005) Cumhuriyet Ün. İnşaat Mühendisliği
Saynur Bayraktar (1992-1993) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Saynur Yıldız (2005-2006) Afyon Kocatepe Ün. Emirdağ İşletme
Sebahat Yangıncı (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Sebil Kızılca (2005-2006) Hacettepe Ün. Hemşirelik Yüksekokulu
Sebile Çakır (2009-2010) Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İşletme Yönetimi
Sebile Günaydın (2006-2007) Atatürk Ün. İktisat
Seçil Aktaş (1995-1996) Hacettepe Ün. Eczacılık
Seçil Ekmekçi (1997-1998) Bilkent Ün. İktisat
Seçil Güneş (2000-2001) K.T.Ü. Tıp Fakültesi
Seçil Güngör (2008-2009) Aksaray Ün. Jeoloji Mühendisliği
Seçil Habiboğlu (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Seçil Konuralp (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Amasya Sınıf Öğretmenliği
Seçil Özdemir (2009-2010) Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
Seçil Şenel (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi Hemşirelik
Seçil Turhan (1999-2000) Anadolu Ün. İşletme
Seçil Usta (2000-2001) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Seçil Yılmaz (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Türkçe Öğretmenliği
Seçkin Dikmen (1994-1995) Atatürk Ün. Turizm Otelcilik
Seçkin Necip Saka (2000-2001) Balıkesir Ün. Kontrol Sistemleri Teknolojisi
Seçkin Orhan (1995-1996) Ege Ün. Eczacılık
Seçkin Şahin (1993-1994) Gaziosmanpaşa Ün. Turizm ve Otelcilik
Seçkin Şahin (1992-1993) Gaziosmanpaşa Ün. Turizm ve Otelcilik
Seda Altun (2009-2010) Giresun Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Seda Aydın (1998-1999) Gazi Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Seda Böyük (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi
Seda Budak (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Seda Çeküç (2001-2002) Hacettepe Ün. Sağlık Hiz. Radyoloji
Seda Çetinkaya (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Seda Çıtlak (2000-2001) K.T.Ü. Makine Mühendisliği
Seda Çıtlak (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Seda Demirel (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Seda Ekizoğlu (2002-2003) Anadolu Ün. İşletme
Seda Güngör (1997-1998) 19 Mayıs Ün. İngilizce Öğretmenliği
Seda Habiboğlu (2009-2010) Girne Amerikan Ün. Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık
Seda Has (2007-2008) Muğla Ün. Hemşirelik
Seda Kalıntaş (2000-2001) Atatürk Ün. Gıda Teknolojisi
Seda Keleşoğlu (2005-2006) Giresun Ün. İşletme
Seda Malkoç (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Seda Memiş (2006-2007) Uludağ Ün. Maliye
Seda Oruç (2008-2009) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Seda Özgürel (2000-2001) Ege Ün. Tıbbi Laboratuvar
Seda Şenel (1999-2000) Kafkas Ün. İşletmecilik
Seda Şener (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Seda Uğur (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Optisyenlik
Sedanur Özoğul (2009-2010) İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği (İngilizce)
Sedanur Türüdü (2007-2008) Sakarya Ün. Süt ve Ürünleri
Sedat Akdoğan (1992-1993) K.T.Ü. Tıp Fakültesi
Sedat Aydın (2000-2001) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sedat Baydere (2001-2002) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Matematik Öğretmenliği
Sedat Bulut (2004-2005) Anadolu Ün. İlahiyat(Önlisans)
Sedat Çakır (2000-2001) Atatürk Ün. Matematik Öğretmenliği
Sedat Gör (2003-2004) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi
Sedat Menteş (1997-1998) İstanbul Ün. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Sedat Sabitoğlu (2001-2002) Zonguldak Karaelmas Ün. Çaycuma İktisat
Sedat Salih (2001-2002) Anadolu Ün. İlahiyat
Sedat Sarıgül (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Sedat Taner Yılmaz (2006-2007) Uludağ Ün. İktisat
Sedef Bozkurt (2002-2003) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Sedef Oksal (1999-2000) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Sedef Ödemiş (2007-2008) Bayburt Ün. Pazarlama
Sedef Tulum (2007-2008) Pamukkale Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Seden Gürsoy (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Sefa Arslan (2008-2009) Giresun Ün. Ebelik
Sefa Çetin (2005-2006) Afyon Kocatepe Ün. Sandıklı Turizm ve Otel İşletmeciliği
Sefa Demir (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Sefa Gündoğar (1997-1998) K.T.Ü. Trabzon Elektrik
Sefa Salman (2005-2006) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Sefer Elikara (2009-2010) Süleyman Demirel Üniversitesi Tekstil Mühendisliği
Seha Mesut Gürel (2004-2005) Uludağ Ün. İktisat
Seher Dizdaroğlu (2009-2010) Uludağ Üniversitesi İktisat
Seher Kılıç (1999-2000) Atatürk Ün. Erzincan Hemşirelik
Seher Özlem Kaya (2003-2004) Ankara Ün. Çankırı Endüstriyel Elektronik
Seher Uğurlu (2000-2001) K.T.Ü. İşletmecilik
Seher Yoğunali (2001-2002) Uludağ Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Selahattin Aydın (2010-2011) Giresun Üniversitesi İşletme Yönetimi
Selahattin Cem Güven (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Selahattin Küpeli (1992-1993) Yıldız Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Selahattin Vural (2001-2002) Gazi Ün. Tıp Fakültesi
Selami Aydın (1999-2000) Ankara Ün. Radyoloji
Selami Kara (1995-1996) K.T.Ü. Elektrik
Selcan Çulfaz (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Ordu Biyoloji
Selcen Durak (1993-1994) Akdeniz Ün. Ziraat Mühendisliği
Selçuk Akbulut (2002-2003) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Selçuk Aydemir (1997-1998) Maltepe Ün. Mimarlık
Selçuk Aydemir (1998-1999) Selçuk Ün. Jeoloji Mühendisliği
Selçuk Coşkun (2000-2001) Ankara Ün. Çankırı Elektrik
Selçuk Çelebi (2001-2002) Anadolu Ün. Mahalli İdareler
Selçuk DEMİR (2003-2004) Cumhuriyet Ün. Makine Mühendisliği
Selçuk Dinçer (2002-2003) K.T.Ü. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Selçuk Emir (2000-2001) K.T.Ü. Ordu İnşaat
Selçuk Kalpakçıoğlu (1999-2000) K.T.Ü. Ünye İşletme
Selçuk Karabulut (2006-2007) Azerbaycan Teknik Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Selçuk Karaman (1995-1996) Selçuk Ün. Çevre Mühendisliği
Selçuk Kelleci (1999-2000) 9 Eylül Ün. Buca Matematik Öğretmenliği
Selçuk Kurt (2002-2003) Atatürk Ün. İktisat
Selçuk Patan (2003-2004) Atatürk Ün. Bayburt Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Selçuk Peker (2000-2001) Muğla Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Selçuk Şenel (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Selçuk Yıldıran (2000-2001) Dokuz Eylül Ün. Maden Mühendisliği
Selçuk Yıldız (2007-2008) Sakarya Ün. İşletme
Selçuk Yılmaz (2008-2009) Dumlupınar Ün. İşletme Yönetimi
Selda Abidinoğlu (2001-2002) K.T.Ü. Trabzon Bilgisayar Programcılığı
Selda Aykan (1999-2000) Hacettepe Ün. Hemşirelik
Selda Emür (1993-1994) Florence Nightingale Hemşirelik
Selda Günaydın (2008-2009) Akdeniz Ün. Sınıf Öğretmenliği
Selda Güngör (2001-2002) Gazi Ün. Mimarlık
Selda Kahya (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. İşletme
Selda Öksüz (1998-1999) K.T.Ü. Okul Öncesi Öğretmenliği
Selda Salman (2001-2002) Anadolu Ün. İktisat
Selda Şener (2000-2001) Selçuk Ün. Radyoloji
Selda Taşkın (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. İktisat
Selda Türedi (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Kimya Öğretmenliği
Selda Yavuz (2009-2010) İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği (İngilizce)
Selda Yılmaz (1997-1998) Hacettepe Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Selda Yılmaz (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Felsefe
Selen Ejderoğlu (2005-2006) İstanbul Kültür Ün. Mimarlık
Selen Görgülüoğlu (2001-2002) Bahçeşehir Ün. Hukuk Fakültesi
Selim Aydın (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Selim Aydın (1998-1999) Ankara Ün. D.T.C.F. Tarih
Selim Baş (2006-2007) Doğu Akdeniz Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Selim Çece (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık
Selim Keçeli (2007-2008) Marmara Ün. Elektrik
Selim Kurt (1996-1997) İstanbul Ün. Uluslararası İlişkiler
Selim Ödemiş (2004-2005) Ankara Ün. Hukuk Fakültesi
Selin Apaydın (2000-2001) 19 Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Selin Baydere (2006-2007) Balıkesir Ün. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Selin Bektaşoğlu (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Biyoloji
Selin Derbeder (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Selin Dizdar (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Selin Gençosmanoğlu (2007-2008) Ordu Ün. İşletme
Selin Kabacaoğlu (2006-2007) Dokuz Eylül Ün. İşletme (İng.)
Selin Kasap (1998-1999) İnönü Ün. Tekstil
Selin Oral (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Kimya Öğretmenliği
Selin Özkaya (2005-2006) Selçuk Ün. Çiçek, Örgü, Dokuma Öğretmenliği
Selin Pul (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Maliye
Selin San (2007-2008) Atılım Ün. Endüstri Mühendisliği
Selin Sarıgöl (1997-1998) Ankara Ün. Şehir Bölge Planlama
Selin Yakarışık (2000-2001) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi (İng)
Selin Yaman (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Matematik
Selin Yıldız (1997-1998) Anadolu Ün. Gıda Teknolojisi
Selin Yılmaz (2000-2001) Zong. Karaelmas Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Selin Zere (2006-2007) İstanbul Ticaret Ün. Dış Ticaret
Selma Ada (2005-2006) Haliç Ün. Hemşirelik Yüksekokulu
Selma Akkaya (1998-1999) K.T.Ü. Maçka Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Selma Çıtlak (1995-1996) Çanakkale 18 Mart Ün. Seramik
Selma Çolakoğlu (1998-1999) Selçuk Ün. Mahalli İdareler
Selma Göksu Günbay (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik (İngilizce)
Selma Gündoğdu (1996-1997) Gazi Ün. Eğitim Prog.
Selma Karabulut (1996-1997) Marmara Ün. Muhasebe
Selma Karadeniz (1992-1993) İnönü Ün. Matematik
Selma Kılıç (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
Selma Kırım (2010-2011) Kırşehir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Selma Kuru (1999-2000) Selçuk Ün. Harita Kadastro
Selma Sarmış (2005-2006) Giresun Ün. Şebinkarahisar Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Selma Şardağ (1997-1998) Selçuk Ün. Coğrafya Öğretmenliği
Selma Topal (1996-1997) Bilkent Ün. Arkeoloji
Selma Ünal (2002-2003) Ankara Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Selma Yılmaz (2007-2008) Mustafa Kemal Ün. Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi
Selman Perçin (2003-2004) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Selvinaz Altunbaş (2006-2007) Cumhuriyet Ün. Radyo ve Televizyon Yayıncılığı
Sema Hamut (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sema Kılıç (2003-2004) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Felsefe Grubu Öğrt.
Sema Parlak (1997-1998) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sema Saka (2003-2004) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Semahat Nakışoğlu (2002-2003) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi
Semanur Çatal (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Semih Aydın (2007-2008) K.T.Ü. Biyoloji
Semih Aydın (2007-2008) Lefke Avrupa Ün. Kamu Yönetimi (Burslu)
Semih Baş (2003-2004) Marmara Ün. Coğrafya Öğretmenliği
Semih Gültekin (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Semih Gürkan (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Fizik
Semih Öztürk (1999-2000) Bilkent Ün. Bilgisayar Destekli Program
Semih Sağlam (2005-2006) Akdeniz Ün. Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü
Semih Sancar (2001-2002) K.T.Ü. Maliye
Semih Şenel (2002-2003) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Semih Tepekıran (2007-2008) Bartın Ün. Orman Endüstrisi Mühendisliği
Semih Yılmaz (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Fındık Eksperliği
Semih Yurtseven (2010-2011) Gaziantep Üniversitesi Fizik Mühendisliği
Semih Zere (2002-2003) Yıldız Teknik Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Semiha Bekçi (2000-2001) K.Maraş Sütçü İmam Ün. Bilgisayar Programcılığı
Semiha Güler (1997-1998) S.Demirel Ün. Yapı Öğretmenliği
Semiha Kurt (1997-1998) Atatürk Ün. Gıda Teknolojisi
Semra Akkaya (2008-2009) Atatürk Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Semra Altıyaprak (2006-2007) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Semra Altunbaş (1993-1994) Marmara Ün. Halk Eğitimi
Semra Keskin (2007-2008) K.T.Ü. Sınıf Öğretmenliği
Semra Kılınç (2002-2003) Marmara Ün. Aktüerya
Semra Özer (2003-2004) Kahramanmaraş Sütçü İmamÜn. Elbistan İşletme
Semra Özgü Karavelioğlu (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Kimya
Semra Öztürk (2005-2006) Cumhuriyet Ün. İktisat
Semra Tuncay (2005-2006) Hacettepe Ün. Hemşirelik Yüksekokulu
Semra Uzun (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Semra Yiğit (1995-1996) 9 Eylül Ün. Adalet Yüksekokulu
Semra Zor (2004-2005) Anadolu Ün. İktisat
Semral Demir (2010-2011) Bartın Üniversitesi Çevre Mühendisliği
Semray Aydın (1997-1998) Gazi Ün. Hukuk Fakültesi
Semray Yıldız (2009-2010) Giresun Üniversitesi Çocuk Gelişimi
Sena Kırbaş (2009-2010) Adnan Menderes Üniversitesi Yiyecek-İçecek İşletmeciliği
Senem Bahadır (2003-2004) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Senem Hasret Bekdemir (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Senih Bayramoğlu (2003-2004) Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Ün. Mimarlık
Seniye Yüksel (2006-2007) Giresun Ün. Fizik
Serap Algün (2001-2002) Ankara Ün. Hukuk Fakültesi
Serap Altürk (2003-2004) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Kimya Öğretmenliği
Serap Aydemir (2007-2008) Selçuk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Serap Aydın (2007-2008) Doğu Akdeniz Ün. Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
Serap Beyazyüz (2000-2001) Osmangazi Ün. Tıp Fakültesi
Serap Çiftçioğlu (2008-2009) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Serap Demiray (1998-1999) S.Demirel Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Serap Dereli (2000-2001) Atatürk Ün. Gıda Teknolojisi
Serap Güner (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Muhasebe
Serap Güney (1996-1997) Kocatepe Ün. Türkçe Öğretmenliği
Serap Hakyemez (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Serap Hun (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Serap Kaplanoğlu (1995-1996) Ankara Ün. Sağlık İdaresi
Serap Keçeci (1993-1994) Fırat Ün. İnşaat Mühendisliği
Serap M Karakayalı (1996-1997) K.T.Ü. İşletme
Serap Pak (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Serap S. Güngör (1995-1996) Marmara Ün. İngilizce Öğretmenliği
Serap Serin (1996-1997) Ankara Ün. Astronomi Uzay Bilimleri
Serap Yiğit (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Seray Aydeniz (2008-2009) Gazi Ün. İktisat
Seray Bilgili (1997-1998) Uludağ Ün. İşletme
Seray Demiralp (2006-2007) K.T.Ü. Orman Endüstrisi Mühendisliği
Serbay Aldağ (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Elektrik
Sercan Bayram (1998-1999) D.Akdeniz Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Sercan Gündüzay (2008-2009) Akdeniz Ün. Ağırlama Hizmetleri
Sercan Mucuk (2004-2005) Uludağ Ün. İşletme
Sercan Öner (2004-2005) Sabancı Ün. Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları
Sercan Özkaya (2008-2009) Selçuk Ün. Tarih Öğretmenliği
Sercan Sıpcıkoğlu (2004-2005) Selçuk Ün. Bozkır Bilgisayar Teknolojisi ve Prog.
Sercan Turhan (2002-2003) Kocaeli Ün. Matematik
Sercan Utku (2010-2011) Sinop Üniversitesi Mekatronik
Sercan Uzunçam (2006-2007) Ondokuz Mayıs Ün. Fizik
Sercan Yıldız (2006-2007) Muğla Ün. Seyahat İşletmeciliği
Sercan Yılmaz (2004-2005) K.T.Ü. Tirebolu Pazarlama
Sercan Yolasığmazoğlu (2001-2002) K.T.Ü. İktisat
Serdal Durgan (2008-2009) İzmir Ün. İşletme (İngilizce)
Serdar Akbay (2006-2007) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
Serdar Aksu (2009-2010) Ege Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği
Serdar Aydın (1996-1997) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Serdar Aydın (2010-2011) Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Serdar Bayram (1999-2000) Hacettepe Ün. Kütüphanecilik
Serdar Bozat (1997-1998) Selçuk Ün. Tekstil
Serdar Demir (2003-2004) Marmara Ün. Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği
Serdar Domaç (1998-1999) Hacettepe Ün. Kimya Öğretmenliği
Serdar Durmuş (2008-2009) İstanbul Ün. Bilgisayar Programcılığı
Serdar Durukan (1995-1996) K.T.Ü. Elektronik Mühendisliği
Serdar Dündar (2002-2003) Gaziosmanpaşa Ün. Matematik
Serdar Has (2003-2004) Gaziosmanpaşa Ün. Reşadiye Turizm ve Otel İşletmeciliği
Serdar Işık (2000-2001) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Serdar Karakuşlu(2006-2007) Giresun Ün. Biyoloji
Serdar Kelleci (1997-1998) İ.T.Ü. Güverte
Serdar Kılnç (2004-2005) Gazi Ün. Kimya Mühendisliği
Serdar Köse (1998-1999) Anadolu Ün. İktisat
Serdar Ödemiş (2004-2005) K.T.Ü. Ordu Halkla İlişkiler
Serdar Ödemiş (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
Serdar Özcan (2000-2001) Ankara Ün. Çankırı Elektrik
Serdar Sarıkaya (1997-1998) İstanbul Ün. Endüstriyel Elektronik Elektronik
Serdar Sefa Yılmaz (2000-2001) Uludağ Ün. Elektrik
Serdar Şahin (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Serdar Şahintürk (2004-2005) İstanbul Ün. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Serdar Şanlı (1999-2000) Niğde Ün. İşletme
Serdar Şenpınar (2000-2001) Akdeniz Ün. Pazarlama
Serdar Teke (2000-2001) Marmara Ün. Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği
Serdar Tığlı (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Serdar Turan (1995-1996) İ.T.Ü. Mimarlık
Serdar Ukuş (2000-2001) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Serdar Uzun (2003-2004) Ankara Ün. Veteriner Fakültesi
Serdar Yılmaz (2000-2001) Ege Ün. Hayvansal Üretim
Serdar Yılmaz (2006-2007) Karabük Ün. İklimlendirme-Soğutma
Serdar Yılmaz (1999-2000) Celal Bayar Ün. Bağcılık
Seren Faikoğlu (1991-1992) Hacettepe Ün. İşletme
Seren Güney (2007-2008) K.T.Ü. İşletme
Serhan Köse (2003-2004) O.D.T.Ü. Bilgisayar ve Öğretim TeknolojileriÖğretmenliği
Serhan Pul (2000-2001) S.Demirel Ün. Maliye
Serhan Suphi Durukan (2008-2009) Ankara Ün. Jeofizik Mühendisliği
Serhat Cömert (1999-2000) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Serhat Erdal Karahüseyin (2010-2011) Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği
Serhat Teker (1999-2000) K.T.Ü. Matematik
Serhat Yıldız (2010-2011) Adnan Menderes Üniversitesi Arkeoloji
Serkan Akçin (1997-1998) Mersin Ün. Harita Kadastro
Serkan Akkaya (2007-2008) Giresun Ün. Turizm ve Seyahat İşletmeciliği
Serkan Aygün (2000-2001) Atatürk Ün. Otomotiv
Serkan Aykan (1997-1998) Muğla Ün. İşletme
Serkan Bıyık (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Endüstriyel Elektronik
Serkan Can (1999-2000) Osmangazi Ün. Kimya Mühendisliği
Serkan Çakır (1992-1993) Ankara Ün. Su Ürünleri
Serkan Demiral (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Serkan Demiral (2004-2005) K.T.Ü. Tarih
Serkan Demirkılıç (1998-1999) Kocaeli Ün. Elektrik Mühendisliği
Serkan Doğan (2000-2001) S.Demirel Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Serkan Gülen (1998-1999) S.Demirel Ün. Kamu Yönetimi
Serkan Gürsoy (2002-2003) İstanbul Kültür Ün. İşletme
Serkan Henden (2003-2004) Gazi Ün. Çorum İktisat
Serkan İpek (1993-1994) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Serkan Kahraman (1993-1994) İstanbul Ün. İşletme
Serkan Kahyaoğlu (1994-1995) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi
Serkan Kılıç (2004-2005) Adnan Menderes Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Serkan Kırca (2000-2001) K.T.Ü. Maliye
Serkan Koser (1999-2000) Osmangazi Ün. İşletme
Serkan Naldemir (2000-2001) K.T.Ü. Trabzon Elektrik
Serkan Örtücü (2002-2003) Atatürk Ün. Biyoloji Öğretmenliği
Serkan Özdemir (2000-2001) Çanakkale 18 Mart Ün. Sınıf Öğretmenliği
Serkan Sarıkaya (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Serkan Sayın (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Bilgisayar Programcılığı
Serkan Tiryaki (2000-2001) Çanakkale 18 Mart Ün. Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik
Serkan Tiryaki (2000-2001) Yıldız Teknik Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Serkan Tuna (1996-1997) Çanakkale Ün. Turizm Otelcilik
Serkan Turan (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Serkan Yakan (2000-2001) Lefke Avrupa Ün. Radyo-TV-Sinema
Serkan Yaylamış (2007-2008) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Serkan Yetgin (2001-2002) Dumlupınat Ün. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Y.O.
Serkan Ada (2004-2005) K.T.Ü. Giresun Tarih
Serkut Demirel (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Serkut Güngör (2008-2009) Ege Ün. İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
Serkut Güngör (2009-2010) Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fak. Zootekni
Serpil Alpan (2007-2008) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Serpil Altürk (2000-2001) Gazi Ün. Hemşirelik
Serpil Altürk (1998-1999) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Serpil Ayhan (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Serpil Cebeci (2005-2006) K.T.Ü. Trabzon Hemşirelik
Serpil Çakır (2001-2002) Atatürk Ün. Kazım Karabekir İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Serpil Dizdar (2007-2008) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Serpil Durmuş (2010-2011) Uludağ Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği
Serpil Er (1995-1996) İstanbul Ün. Florence Night. Hemşirelik
Serpil Erbaş (1992-1993) Uludağ Ün. Ziraat Mühendisliği
Serpil Henden (2001-2002) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Serpil Kelleci (1998-1999) Selçuk Ün. Mahalli İdareler
Serpil Konya (1995-1996) İstanbul Ün. Endüstri Mühendisliği
Serpil Kostak (2001-2002) Ankara Ün. Hukuk Fakültesi
Serpil Öztürk (2005-2006) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Serpil Pekdemir (2000-2001) 19 Mayıs Ün. İnşaat
Serpil Şeker (1993-1994) Gazi Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Serpil Tepekıran (2003-2004) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Serpil Yılmaz (1993-1994) 9 Eylül Ün. Tıp Fakültesi
Sertaç Çakır (1993-1994) Akdeniz Ün.İnşaat
Sertaç Çakır (1996-1997) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
Sertaç Parlak (2003-2004) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler
Servet Demir (1996-1997) Gazi Ün. Nakış Öğretmenliği
Servet Hacıibrahimoğlu (1993-1994) Selçuk Ün. Jeoloji Mühendisliği
Servet Uğur Kızılca (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Endüstriyel Elektronik
Seval Aydemir (2005-2006) Kocaeli Ün. Sınıf Öğretmenliği
Seval Henden (2008-2009) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Seval Özkan (1992-1993) İstanbul Ün. Hemşirelik
Seval Saraydemir (2003-2004) Kocaeli Ün. Hemşirelik
Sevcan Dada (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Merzifon Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Sevcan Özcan (2005-2006) Anadolu Ün. İktisat
Sevcan Zeren (2000-2001) Gazi Ün. Matematik Öğretmenliği
Sevda Aktepe (1999-2000) Atatürk Ün. Fizik
Sevda Ay (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Sevda Bülbül (1997-1998) Uludağ Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Sevda Civelekoğlu (2010-2011) Ordu Üniversitesi İşletme Yönetimi
Sevda Çalış (2004-2005) Sakarya Ün. Adapazarı İşletme
Sevda Garipoğlu (1997-1998) İnönü Ün. Muhasebe
Sevda Hendekçi (1997-1998) Cumhuriyet Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Sevda Işık (2003-2004) Zonguldak Karaelmas Ün. Alaplı Muhasebe
Sevda Karadağ (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sevda Kılınç (2005-2006) Anadolu Ün. Maliye
Sevda Kurt (2008-2009) Kocaeli Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Sevda Özdemir (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Sevda Özkaya (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi
Sevda Tuna (1995-1996) Hacettepe Ün. İngiliz Dil Bilimi
Sevda Türedi (1992-1993) İstanbul Ün. Kamu Yönetimi
Sevda Türkmen (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Çevre Mühendisliği
Sevda Yılmaz (2007-2008) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
Seven Erdoğan (2001-2002) Boğaziçi Ün. Siyaset Biliİmi ve Uluslararası İlişkiler
Sevgi Can (1996-1997) Akdeniz Ün. Hemşirelik
Sevgi Ceylan (2004-2005) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Sevgi Çeçeli (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Sevgi Çerçil (1999-2000) Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi
Sevgi Demirkılıç (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Sevgi Dursun (1993-1994) Selçuk Ün. Coğrafya Öğretmenliği
Sevgi Pehlivan (1993-1994) Ankara Ün. Hukuk Fak.
Sevgi Yılmaz (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Sevil Bodur (2009-2010) Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Çevre Mühendisliği
Sevil Çelebi (1997-1998) Cumhuriyet Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Sevil Dereli (2006-2007) Kocaeli Ün. Halkla İlişkiler
Sevil Dikmen (2000-2001) İstanbul Ün. İşletme
Sevil Dizdar (1996-1997) Hacettepe Ün. İngilizce Dil. Bil.
Sevil Karahasan (1997-1998) Gazi Ün. Fizik
Sevil Kılınç (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. İstatistik
Sevil Konuralp (1998-1999) Anadolu Ün. Maliye
Sevil Mucuk (1996-1997) K.T.Ü. Muhasebe
Sevil Nihan Usta (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Sevil Öztürk (1999-2000) K.T.Ü. Türkçe Öğretmenliği
Sevil Teker (1998-1999) K.T.Ü. Hemşirelik
Sevil Terzioğlu (1995-1996) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Sevil Yılmaz (1995-1996) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Sevilay Akgün (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Ebelik
Sevilay Bıçakçı (1994-1995) İstanbul Ün. Tıp Fakültesi
Sevilay Çetinkaya (1995-1996) Ege Ün İşletme
Sevilay Ertürk (2008-2009) Uşak Ün. İşletme Yönetimi
Sevilcan Akın (2005-2006) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Sevim Bayraktar (2010-2011) Girne Amerikan Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Sevim Eker (2000-2001) Marmara Ün. Radyoloji
Sevinç Aktaş (2002-2003) Zonguldak Karaelmas Ün. Sınıf Öğretmenliği
Sevinç Alpan (2002-2003) Anadolu Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Sevinç Aslan (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Sevinç İsmailoğlu (1993-1994) K.T.Ü. İşletmecilik
Sevinç Öztürk (2009-2010) Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Sevtap Angun (2006-2007) Kocaeli Ün. Hukuk Fakültesi
Seyfettin Kara (1995-1996) Uludağ Ün. Tarih
Seyfettin Kaya (2003-2004) O.D.T.Ü. Makine Mühendisliği
Seyfi Yüksel (2009-2010) Yeditepe Üniversitesi İşletme
Seyfullah Çakır (2010-2011) Ordu Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme
Seyfullah Güvendi (2002-2003) İstanbul Ün. Orman Endüstrisi Mühendisliği
Seyfullah Turan (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Pazarlama
Seyhan Aydemir (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Bilgisayar Destekli Muhasebe
Seyhan Işık (2000-2001) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik
Seyhan Özkeskin (2007-2008) Atatürk Ün. Coğrafya
Seyhan Uysal (1992-1993) Trakya Ün. Sanat Tarihi
Seyhun Emrah Sarı (1998-1999) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Seyhun Emrah Sarı (1999-2000) Doğu Akdeniz Ün. Uluslararası İlişkiler
Seyit Özgürel (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Seylan Demir (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Sağlık Hiz. Anestezi
Seyyid Yılmaz (2007-2008) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Sezai Sezer (1993-1994) Gazi Ün. Eczacılık
Sezen Güç (1998-1999) Atatürk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Sezer Cindemir (1992-1993) Uludağ Ün. Fizik
Sezgin Çakmanus (1995-1996) Marmara Ün. Sağlık İdaresi
Sezgin Kabakçı (2000-2001) Kocaeli Ün. İşletmecilik
Sezgin Karadeniz (1999-2000) Dumlupınar Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Sezgin Kaya (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Sezgin Kırdemir (2000-2001) Balıkesir Ün. Gıda Teknolojisi
Sezgin Kırdemir (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sezgin Koç (2000-2001) Selçuk Ün. Adalet
Sezgin Öksüz (1995-1996) Yakın Doğu Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Sezgin Öztürk (2000-2001) Atatürk Ün. Çevre Mühendisliği
Sezgin Yavanoğlu (1998-1999) Mustafa Kemal Ün. Seracılık
Sezin Gülsu (1995-1996) İstanbul Ün. Kamu Yönetimi
Sıtkı Kubilay Demiralp (2006-2007) K.T.Ü. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Sibel Akbulut (1994-1995) Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetimi
Sibel Akçay (1992-1993) Dokuz Eylül Ün. İşletme
Sibel Akgün (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Sibel Akkuş (1993-1994) Atatürk Ün. İlahiyat Fak.
Sibel Aydın (1993-1994) Uludağ Ün. Kamu Yönetimi
Sibel Aydın (2001-2002) Ondokuz Mayıs Ün. Ordu Sağlık Y.O. Hemşirelik
Sibel Ayhan (1998-1999) Sakarya Ün. Sosyal Bil. Öğretmenliği
Sibel Batar (1996-1997) K.T.Ü. Biyoloji Öğretmenliği
Sibel Burcu Serdaroğlu (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Sinop Matematik
Sibel Çakır (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Sibel Çakır (2006-2007) Anadolu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Sibel Çakır (1999-2000) Gaziosmanpaşa Ün. Muhasebe
Sibel Çakmak (2006-2007) İstanbul Ün. SBF Kamu Yönetimi
Sibel Çeviren (1993-1994) Marmara Ün. Hukuk Fak.
Sibel Çolak (2007-2008) Kahramanmaraş Sütçü İmam Ün. Kimya
Sibel Dereli (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sibel Erdem (1996-1997) Uludağ Ün. Kimya Mühendisliği
Sibel Erdemir (1994-1995) İstanbul Ün. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Sibel Gündemir (1999-2000) Anadolu Ün. Sınıf Öğretmenliği
Sibel Kahyaoğlu (2008-2009) Pamukkale Ün. Kimya
Sibel Kara (2006-2007) İstanbul Ticaret Ün. Uluslararası İlişkiler
Sibel Karataş (2006-2007) Giresun Ün. İşletme
Sibel Kılıçarslan (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Sibel Kılıçarslan (2005-2006) Giresun Ün. İşletme
Sibel Kurt (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Sibel Özçep (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Kamu Yönetimi
Sibel Özdemir (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Sibel Öztürk (2000-2001) Marmara Ün. Muhasebe
Sibel Sezer (1992-1993) Gazi Ün. Maliye
Sibel Soytürk (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Sibel Taşhan (1998-1999) Çukurova Ün. Gıda Mühendisliği
Sibel Tezcan (2008-2009) Giresun Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Sibel Tuncay (2007-2008) Cumhuriyet Ün. İktisat
Sibel Uzun (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Sibel Yakasız (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Matematik
Sibel Yalçın (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Sinan Akar (2005-2006) İnönü Ün. Hekimhan Sondajcılık
Sinan Akar (2007-2008) Ankara Ün. Adalet Meslek Yüksekokulu
Sinan Akay (2000-2001) Cumhuriyet Ün. Besicilik
Sinan Baş (2008-2009) Ordu Ün. İnşaat Teknolojisi
Sinan Başak (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Sinan Başoğlu (2000-2001) Uludağ Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Sinan Civek (1999-2000) Zonguldak Karaelmas Ün. Sınıf Öğretmenliği
Sinan Çetin (2006-2007) K.T.Ü. Tıp Fakültesi
Sinan Çiçek (2000-2001) Selçuk Ün. Adalet
Sinan Damcı (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. İktisat
Sinan Durmuş (1998-1999) Abant İzzet Baysal Ün. Elektrik
Sinan Erdoğan (1998-1999) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Sinan Gürsoy (2008-2009) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Sinan İlyasoğlu (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Sinan KılıçAslan (2001-2002) K.T.Ü. İşletme
Sinan Külekçi (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Sinan Özdemir (2001-2002) K.T.Ü. Rize Makine
Sinan Özkaya (2010-2011) Afyon Kocatepe Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
Sinan Salih İşcan (2008-2009) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Sinan Şenel (2004-2005) K.T.Ü. Giresun İşletme
Sinan Ünal (1996-1997) Selçuk Ün. Turizm Otelcilik
Sinan Yapıcı (2005-2006) Zonguldak KaraelmasÜn. Çaycuma Turizm ve Otel İşletmeciliği
Sinan Yeniay (2005-2006) Anadolu Ün. Maliye
Sinan Yılmaz (2001-2002) Zonguldak Karaelmas Ün. Metal Öğretmenliği
Sinem Annakkaya (2010-2011) Uludağ Üniversitesi Gıda Mühendisliği
Sinem Bayrak (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Sinem Cürgül (2004-2005) Ondokuz Mayıs Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Sinem Çetin (1998-1999) Ankara Ün. S.B.F. Maliye
Sinem Demir(2001-2002) Gazi Ün. Kastamonu Orman Mühendisliği
Sinem Durgut (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sinem Kasap (2010-2011) Namık Kemal Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Sinem Kaya (2008-2009) Haliç Ün. Endüstri Mühendisliği
Sinem Şahin (1996-1997) Başkent Ün. Endüst. Elektronik
Sinem Yakarışık (2007-2008) K.T.Ü. Biyoloji Öğretmenliği
Sinem Yılmaz (2009-2010) Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Sinem Zere (2008-2009) Uludağ Ün. Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri
Solmaz Karaoğlan (2000-2001) K.T.Ü. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Sonay Kılıç (1997-1998) K.T.Ü. İşletmecilik
Soncay Kanbur (2010-2011) Ordu Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Soner Akar (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Soner Akkaya (1995-1996) Rciyes Ün. Pazarlama
Soner Çakır (1991-1992) Atatürk Ün. Diş Hekimliği Fak.
Soner Çelebi (2000-2001) Sakarya Ün. Endüstri Mühendisliği
Soner Çoban (2006-2007) Marmara Ün. Matematik Öğretmenliği
Soner Dede (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Soner H. Sarıca (2004-2005) Gazi Ün. Metal Öğretmenliği
Soner Kılıç (2000-2001) Dokuz Eylül Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Soner Küçük (2010-2011) Rize Üniversitesi İşletme Yönetimi
Soner Tolga Sancar (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Maliye
Soner Tolga Sancar (2007-2008) Pamukkale Ün. İşletme
Soner Turan (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Soner Türk (2003-2004) Muğla Ün. Konaklama İşletmeciliği
Soner Yılmaz (2000-2001) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Songül Arslan (2004-2005) Atatürk Ün. Erzincan Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Songül Bay (2006-2007) Anadolu Ün. İkt.İd.Bil.Fak. İşletme
Songül Çoban (2005-2006) Dumlupınar Ün. İktisat
Songül Doğan (2007-2008) K.T.Ü. Trabzon Hemşirelik
Songül Harşıt (1993-1994) Gazi Ün. Kimya
Songül Karaman (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Songül Konal (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Songül Turan (2007-2008) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Songül Turhan (2009-2010) Dokuz Eylül Üniversitesi Kimya
Songül Uzun (1995-1996) Afyon Kocatepe Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Songül Yücel (2000-2001) 19 Mayıs Ün. İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğrt.
Suat Baydere (2003-2004) Dumlupınar Ün. Bilecik Kamu Yönetimi
Suat Cantürk (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme
Subutay Altıntaş (1995-1996) Marmara Ün. Diş Hekimliği
Sudiye Aanapa (2005-2006) Uludağ Ün. Ziraat Mühendisliği
Sultan Aktay (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Sağlık Y.O. Ebelik
Sultan Aktepe (1998-1999) 9 Eylül Ün. Bilgisayar Mühendisliği (İng)
Sultan Ayaz (1993-1994) Hacettepe Ün. Hemşirelik Yüksekokulu
Sultan Bektaş (1991-1992) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Sultan Buse Güç (2010-2011) Giresun Üniversitesi Pazarlama
Sultan İşcan (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Kimya
Sultan Turgut (2000-2001) K.T.Ü. Kimya Öğretmenliği
Sultan Yıldız (2000-2001) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Sultan Yılmaz (2006-2007) Giresun Ün. Ebelik
Suna Selin Kara (1993-1994) Marmara Ün. Eczacılık
Suna Yavanoğlu (1998-1999) Abant İzzet Baysal Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uyg.
Suna Yüksel (1999-2000) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
Sunay Bekdemir (2001-2002) K.T.Ü. Rize Sınıf Öğretmenliği
Sunay Kanber (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Sunay Kanber (2006-2007) Ondokuz Mayıs Ün. Tarih
Suphi Tüysüzoğlu (1998-1999) İstanbul Ün. Coğrafya
Sururi Metinyurt (2008-2009) Bayburt Ün. Dış Ticaret
Suzan Akdemir (1995-1996) Hacettepe Ün. Tarih
Suzan Aşkın (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Suzan Çalcalı (2009-2010) Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
Suzan Kuyrukluoğlu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Hazır Giyim
Süha Can Özyılmaz (2007-2008) Balıkesir Ün. Elektronik Haberleşme
Süheyla Arapsun (1992-1993) Ankara Ün. Kimya Mühendisliği
Süheyla Usta (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. İşletme
Sükrü Budak (2001-2002) Dumlupınar Ün. İnşaat Mühendisliği
Süleyman Aktaş (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Süleyman Arslan (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Süleyman Demir (2008-2009) Giresun Ün. Bilgisayar Programcılığı
Süleyman Günay (2004-2005) Sakarya Ün. Pamukova Süt ve Ürünleri
Süleyman Karakaya (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Süleyman Kılıçoğlu(2007-2008) Atatürk Ün. Çevre Mühendisliği
Süleyman Öztürk (2009-2010) İstanbul Aydın Üniversitesi Gazetecİlİk
Süleyman Yıldız (2001-2002) Fatih Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Süleymen Ünlü (2002-2003) Mersin Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Sümeyra Topaloğlu (2006-2007) Atatürk Ün. Erzurum Hemşirelik
Sümeyye Akyol (2006-2007) Anadolu Ün. İlahiyat
Sümeyye Enise Çelik (2002-2003) Gazi Ün. Dekoratif Sanatlar Öğretmenliği
Sümeyye Seda Daşkın (2008-2009) Anadolu Ün. Sosyoloji
Sümeyye Şahin (2000-2001) Selçuk Ün. Gıda Mühendisliği
Sümeyye Yavuz (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Biyoloji
Sündüs Öztürk (2010-2011) Sinop Üniversitesi Hemşirelik
Süreyya Akgül (1998-1999) Atatürk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Süreyya Pamukoğlu (1999-2000) O.D.T.Ü. Çevre Mühendisliği
Ş.Özden Bahadır (1997-1998) Marmara Ün. İktisat
Şaban Demir (2001-2002) Ankara Ün. S.B.F. İşletme
Şaban Demirbağ (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Şadiye Güner (1995-1996) K.T.Ü. Maliye
Şafak Başoğlu (1996-1997) Gazi Ün. Felsefe Öğretmenliği
Şafak Henden (2005-2006) K.T.Ü. Kimya
Şafak Özyılmaz (1999-2000) Selçuk Ün. Turizm Rehberliği
Şafak Şahin (1995-1996) Pamukkale Ün. Turizm ve Otelcilik
Şahin Çolak (2007-2008) Ankara Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Şahin Kaya (2003-2004) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Sınıf Öğretmenliği
Şahin Tali (2006-2007) Gazi Ün. Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği
Şahin Turgut (2009-2010) Giresun Üniversitesi Pazarlama
Şahinde Terzioğlu (1998-1999) K.T.Ü. Okul Öncesi Öğretmenliği
Şakir Akkaya (1995-1996) 9 Eylül Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Şakire Dündar (2004-2005) K.T.Ü. Peyzaj Mimarlığı
Şakire Yılmaz (2005-2006) Dokuz Eylül Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Şans Yeşil (1992-1993) İ.T.Ü. Kimya Mühendisliği
Şanver Koç (2003-2004) Ege Ün. Tıp Fakültesi
Şebnem Patar (1999-2000) Atatürk Ün. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Şefaat Kara (2009-2010) Ankara Üniversitesi Ziraat Fak Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
Şefik Yoğunali (2008-2009) Giresun Ün. Bilgisayar Programcılığı
Şefikagül Kasapoğlu (2002-2003) Abant İzzet Baysal Ün. Türkçe Öğretmenliği
Şehnaz Anaforoğlu (2001-2002) Selçuk Ün. Hukuk Fakültesi
Şehnaz Unat (2010-2011) Ankara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Şehval Sakal (1997-1998) O.D.T.Ü. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Şemsi Topatan (1992-1993) Mersin Ün. Alman Dili ve Edebiyatı
Şenay Bilen (2007-2008) Dumlupınar Ün. El Sanatları
Şenay Şahin (2000-2001) Akdeniz Ün. Gıda Mühendisliği
Şenay Türüdü (2000-2001) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Şenay Yılmaz (1998-1999) K.T.Ü. Tıbbi Laboratuvar
Şenel Ergül (1993-1994) Hacettepe Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Şenel Samsunlu (2009-2010) Giresun Üniversitesi Harita ve Kadastro
Şengül Bayram (1997-1998) K.T.Ü. Muhasebe
Şengül Bodur (1995-1996) K.T.Ü. Muhasebe
Şengül Demir (2006-2007) Süleyman Demirel Ün. Peyzaj
Şengül Demirel (1993-1994) Erciyes Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Şengül Zehir (2009-2010) İnönü Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı
Şenol Ak (2000-2001) K.Maraş Sütçü İmam Ün. Bilgisayar Programcılığı
Şenol Ateş (2007-2008) Kocaeli Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Şenol Başdemir (1997-1998) Anadolu Ün. İktisat
Şenol Çayan (2000-2001) Çağ Ün. Genel İşletme
Şenol Gültekin (1996-1997) Selçuk Ün. Tekstil
Şenol Işık (2006-2007) Gaziosmanpaşa Ün. Endüstriyel Elektronik
Şenol Öztaş (2000-2001) Zong. Karaelmas Ün. Turizm ve Otelcilik
Şenol Öztürk (2000-2001) Uludağ Ün. Sınıf Öğretmenliği
Şenol Torunoğlu (1999-2000) 100. Yıl Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Şensu Kacar (2008-2009) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Şeref Anapa (2001-2002) Gazi Ün. Çorum Elektrik
Şeref Demirkaya (1992-1993) Niğde Ün. Sınıf Öğretmenliği
Şeref Yüksel (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Bilgisayar Programcılığı
Şerife Baş (1997-1998) Başkent Ün. Haberleşme
Şermin Gök (1999-2000) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Şermin Patan (2009-2010) Doğuş Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)
Şermin Yılmaz (2005-2006) Anadolu Ün. İktisat
Şevket Bekdemir (1993-1994) Çukurova Ün. İlahiyat Fakültesi
Şevket Çağlar Arslan (2006-2007) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Şevket Yiğit (2009-2010) Erciyes Üniversitesi Sanat Tarihi
Şevki Gezici (2006-2007) Anadolu Ün. İktisat Fak. Kamu Yönetimi
Şevki Özdemir (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Şevki Şengül (1993-1994) K.T.Ü. Elektrik
Şevki Tan (2004-2005) Fırat Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Şeyda Akkaya (1992-1993) Kocaeli Ün. Muhasebe
Şeyda Çetin (2000-2001) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Şeyda Kara (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Kimya Öğretmenliği
Şeyda Turan (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Şeydanur Çakı (2010-2011) İstanbul Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği
Şeyma Ada (2004-2005) Sakarya Ün. Adapazarı Bilgisayar Teknolojisi ve Prog.
Şeyma Bölük (2005-2006) Gazi Ün. İstatistik
Şeyma Doğramacı (2005-2006) İstanbul Bilim Ün. Tıp Fakültesi (Burslu)
Şeyma Sucu (2001-2002) Marmara Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Şeyma Şahin (1998-1999) Atatürk Ün. Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Şeyma Yılmaz (2009-2010) Muğla Üniversitesi Sosyoloji
Şeymanur Öztürk (2006-2007) Atatürk Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Şifa Akdoğan (1997-1998) Gazi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Şimal Can (2003-2004) Anadolu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Şinasi Gümüş (2009-2010) Uludağ Üniversitesi Makine
Şöhret Kesik (1996-1997) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe
Şuayip Kaya (2008-2009) Ordu Ün. İnşaat Teknolojisi
Şule Aslan (2007-2008) Atatürk Ün. Sosyoloji
Şule Haliloğlu (2009-2010) Dumlupınar Üniversitesi İşletme
Şule Hıdır (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Harita Kadastro
Şule Karakoç (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Şule Kirca (2009-2010) Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Şule Ömerbeyoğlu (1996-1997) 19 Mayıs Ün. Kimya Mühendisliği
Şule Sezginer (1993-1994) K.T.Ü. İşletmecilik
Şule Şahin (2002-2003) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi
Şule Ustaoğlu (2000-2001) Anadolu Ün. Çalışma Ek. Endüstri İlişkileri
Şule Uzundere (2008-2009) Giresun Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Şükran Aydın (1998-1999) K.T.Ü. Gümüşhane Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Şükran Hamurcu (1992-1993) A.İzzet Baysal Ün. Sınıf Öğretmenliği
Şükriye Akın (2002-2003) Anadolu Ün. Maliye
Şükriye Akın (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Harita Kadastro
Şükriye Çelik (2007-2008) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Şükriye Nur Karataş (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Pazarlama
Şükriye Ustaoğlu (1997-1998) O.D.T.Ü. İktisat
Şükrü Aldıç (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. Gönen Muhasebe
Şükrü Bilgili (2007-2008) Celal Bayar Ün. Pazarlama
Şükrü Can ÇÇerkezoğlu (2004-2005) İstanbul Teknik Ün. Makine Mühendisliği
Şükrü Gürel (1992-1993) A.Kocatepe Ün. Tekstil Mühendisliği
Şükrü Karaman (2009-2010) Giresun Üniversitesi Elektrik
Şükrü Tekiroğlu (1998-1999) Anadolu Ün. İlahiyat
Taha Kızıltaş (2010-2011) Atılım Üniversitesi İmalat Mühendisliği (İngilizce)(Tam Burslu)
Tahir Karamustafa (2005-2006) Süleyman Demirel Ün. İktisat
Tahsin Aydemir (1997-1998) Anadolu Ün. Turizm ve Otelcilik
Tahsin Dinç (2006-2007) Anadolu Ün. İşletme Fak. İşletme
Tahsin Özcan (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Tahsin Ünal (1993-1994) Hacettepe Ün. Diş Hekimliği Fak.
Tahsin Üner Bilgin (1994-1995) Ege Ün. Tıp Fakültesi
Talip Damcı (2000-2001) K.T.Ü. Maliye
Talip Durmuş (2010-2011) Giresun Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Talip Yazar (2004-2005) Anadolu Ün. İlahiyat(Önlisans)
Talip Yıldız (1998-1999) Sütçü İmam Ün. Makine
Talipcan Kısa (2005-2006) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Tamer Ay (2000-2001) Selçuk Ün. Turizm Rehberliği
Tamer Ay (1998-1999) Gaziantep Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Tamer Tamdoğan (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Tamer Usta (2005-2006) Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetimi
Tancan Akbay (1999-2000) K.T.Ü. Maliye
Taner Altunbaş (2005-2006) Anadolu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Taner Aslım (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. İktisat
Taner Bayram (1999-2000) Balıkesir Ün. İşletmecilik
Taner Biber (2002-2003) Atatürk Ün. Diş Hekimliği
Taner Civelek (1992-1993) K.T.Ü. Makine Mühendisliği
Taner Demir (2010-2011) Giresun Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Taner Dikmen (2001-2002) Yüzüncü Yıl Ün. Gıda Mühendisliği
Taner Duman (2008-2009) Hitit Ün. İnşaat Teknolojisi
Taner Guguk (2008-2009) Selçuk Ün. Yerel Yönetimler
Taner Güngör (2001-2002) Bilkent Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri
Taner Hamzaoğlu (1993-1994) 9 Eylül Ün. İlahiyat Fakültesi
Taner Karademir (2002-2003) Celal Bayar Ün. İnşaat Mühendisliği
Taner Küçük (1996-1997) Sakarya Ün. Bilgisayarlı Muhasebe
Taner Tiryaki (1994-1995) Balıkesir Ün. İnşaat Mühendisliği
Taner Türk (2000-2001) Cumhuriyet Ün. İşletmecilik
Tanju Cimci (2007-2008) Karabük Ün. Tesisat Öğretmenliği
Tanju Karagül (2006-2007) Erzincan Ün. Muhasebe
Tansel Ejder (2001-2002) İstanbul Ün. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Tarık Aslan (2005-2006) Ankara Ün. SBF İşletme
Tarık Çakır (1994-1995) Fırat Ün. Endüstriyel Elektronik
Tarık Demiral (1992-1993) Mersin Ün. Alman Dili ve Edebiyatı
Tarık Duman (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Tarık Kır (1992-1993) Erciyes Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Tarık Naldemir (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
Tarık Özcan (1997-1998) Ege Ün. Bilgisayar ve Öğretim Tek. Öğrt.
Tarık Özkal (1992-1993) K.T.Ü. Fizik
Tarık Yoğunali (2009-2010) Süleyman Demirel Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Tarkan Uzundere (1996-1997) K.T.Ü. İşletmecilik
Tarkan Uzundere (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Taşkın Altıntaş (1999-2000) Kocaeli Ün. Seyahat İşletmeciliği
Taşkın Domaç (1999-2000) Fırat Ün. Kimya
Taşkın Kadıoğlu (1995-1996) K.T.Ü. Muhasebe
Taşkın Özkan (2006-2007) Cumhuriyet Ün. Matematik Öğretmenliği
Tayfun Arslan (2001-2002) Atatürk Ün. Kimya
Tayfun Can Küçük (2002-2003) O.D.T.Ü. Endüstri Mühendisliği
Tayfun Gündoğdu (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Endüstriyel Elektronik
Tayfun Karadeniz (2007-2008) Giresun Ün. Makine
Tayfun Keleşoğlu (1997-1998) Kocaeli Ün. Otomotiv
Tayfun Özgürel (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tarih
Tayfun Usta (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Tıbbi ve Aromatik Bitkiler
Tayfun Uzunoğlu (2001-2002) Gazi Ün. Makine Mühendisliği
Tayfun Vayni (1996-1997) Balıkesir Ün. Bilgisayarlı Muhasebe
Tayfun Yeşiltepe (2008-2009) Cumhuriyet Ün. Makine Mühendisliği
Tayip Başak (1993-1994) K.T.Ü. Ekonometri
Taylan Gürkan (2009-2010) Ordu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Taylan Kırış (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Makine Mühendisliği
Taylan Yılmaz (1994-1995) Ankara Ün. Diş Hekimliği Fak.
Tayyip Salcanoğlu (1995-1996) Trakya Ün. Turizm Otelcilik
Tecer Geçici (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Tekin Demirel (2000-2001) Trakya Ün. Gıda Teknolojisi
Tekin Gedik (2010-2011) Anadolu Üniversitesi Sosyoloji
Tekin Kuloğlu (2002-2003) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Tekin Toplu (2004-2005) Hacettepe Ün. Matematik Öğretmenliği (Alm.)
Telat Kurtoğlu (1994-1995) Balıkesir Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Temel Bayraktar (1996-1997) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe
Temel Karadeniz (2005-2006) Ahi Evran Ün. İşletme
Temel Maraş (1997-1998) Hacettepe Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Teoman Sarıhan (2005-2006) Giresun Ün. Tirebolu Bankacılık ve Sigortacılık
Tercan Tirsi (2004-2005) Uludağ Ün. Teknik Bil. Elektrik
Tevfik Can Biber (2002-2003) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Tevfik Uzun (1998-1999) Muğla Ün. Turizm ve Otelcilik
Tijen Tüvür (1996-1997) Osmangazi Ün. Kimya Mühendisliği
Tolga Akkaya (1994-1995) Anadolu Ün. Hukuk Fak.
Tolga Altun (2010-2011) Giresun Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Tolga Demir (1993-1994) Dumlupınar Ün. İktisat
Tolga Doma (1993-1994) İ.T.Ü. Elektronik Mühendisliği
Tolga Gürel (1997-1998) Atatürk Ün. Erzincan Haberleşme
Tolga Kasap (2009-2010) Giresun Üniversitesi İşletme
Tolga Keküllüoğlu (1993-1994) İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği
Tolga Kol (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Tolga Mısırcı (1993-1994) Ankara Ün. Hukuk Fakültesi
Tolga Tekin (1992-1993) İ.T.Ü. Makine Mühendisliği
Tolga Tekiroğlu (1996-1997) O.D.T.Ü. Jeoloji Mühendisliği
Tolga Usta (2002-2003) Gazi Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Tolgahan Aydın (2006-2007) Selçuk Ün. Muhasebe
Tolgahan Bahtiyar (2005-2006) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Toygar Ay (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Tuba Aslan (2010-2011) Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Tuba Aydın (2001-2002) Anadolu Ün. İşletme
Tuba Aydın (2002-2003) Kafkas Ün. Kimya
Tuba Aydın (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Tuba Bayram (2006-2007) Doğuş Ün. Endüstri Mühendisliği (Burslu)
Tuba Sarıgül (1999-2000) Gazi Ün. Kimya
Tuba Şardağ (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Tuba Yavuz (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Tubanur Öztürk (2010-2011) Yıldız Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği
Tuçe Yılmaz (2010-2011) Giresun Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi
Tufan Tozlu (2006-2007) Doğuş Ün. Endüstri Mühendisliği (Türkçe) (% 50 Burslu)
Tugay Çıtlak (2008-2009) Yıldız Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Tugay Günaydın (2009-2010) Giresun Üniversitesi Fındık Eksperliği
Tugay Gürsan (1993-1994) Marmara Ün. Makine Öğretmenliği
Tuğba Aksoy (2003-2004) Muğla Ün. Sosyoloji
Tuğba Arslan (2002-2003) Uludağ Ün. Tıp Fakültesi
Tuğba Atacan (2008-2009) Balıkesir Ün. İşletme
Tuğba Aykutoğlu (1993-1994) Marmara Ün. İşletme (İng)
Tuğba Basık (2002-2003) Uludağ Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Tuğba Baş (2008-2009) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Tuğba Bulut (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Tuğba Cantürk (2007-2008) Yaşar Ün. Matematik
Tuğba Cici (2009-2010) İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Tuğba Cömert (2004-2005) Hacettepe Ün. Biyoloji
Tuğba Çakır (2005-2006) K.T.Ü. Kimya
Tuğba Çakır (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Matematik Öğretmenliği
Tuğba Çiftçi (2008-2009) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Tuğba Demirtaş (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi Deniz Ulaştırma ve İşletme
Tuğba Durmuş (2008-2009) Anadolu Ün. Sosyoloji
Tuğba Erdoğan (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Tuğba Fat (2010-2011) Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Tuğba Genç (2001-2002) Atatürk Ün. Kazım Karabekir Biyoloji Öğretmenliği
Tuğba Gökçe (2007-2008) Dokuz Eylül Ün. İşletme (İng.)
Tuğba Gürel (1994-1995) Hacettepe Ün. İngiliz Dil Bilimi
Tuğba Işık (2009-2010) Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Tuğba Kara (2006-2007) Anadolu Ün. İkt.İd.Bil.Fak. İşletme (İng.)
Tuğba Korkmaz (2006-2007) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Tuğba Köse (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Coğrafya
Tuğba Kurt (2006-2007) Sakarya Ün. İşletme
Tuğba Nazlı Konar (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Çevre Mühendisliği
Tuğba Öksüz (2009-2010) Süleyman Demirel Üniversitesi Tarih
Tuğba Özboduç (2003-2004) Dokuz Eylül Tıp Fakültesi
Tuğba Özdemir (1992-1993) Selçuk Ün. Çiçek,Örgü,Dokuma
Tuğba Saka (2008-2009) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Jeoloji Mühendisliği
Tuğba Sel (1999-2000) O.D.T.Ü. İktisat
Tuğba Şardağ (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Tuğba Şenel (1996-1997) Marmara Ün. Hukuk Fakültesi
Tuğba Tekmen (2007-2008) Dumlupınar Ün. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Tuğba Tekmen (2009-2010) Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fak. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Tuğba Uzunalioğlu (2003-2004) Kırıkkale Ün. Biyoloji
Tuğba Yılmaz (2007-2008) Bahçeşehir Ün. Matematik-Bilgisayar (%50 Burslu)
Tuğba Yücel (2009-2010) Balıkesir Üniversitesi Fizik
Tuğba Yüksel (2010-2011) Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Tuğçe Algan (2010-2011) Marmara Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Tuğçe Altun (2007-2008) Giresun Ün. İşletme
Tuğçe Eksen (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bankacılık ve Finans
Tuğçe Gök (2007-2008) Eskişehir OsmangaziÜn. Turizm ve Otel İşletmeciliği
Tuğçe Kırbaş (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Biyoloji
Tuğçe Kokal (2007-2008) Girne Amerikan Ün. Psikoloji
Tuğçe Kulözü (2002-2003) Bilkent Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Tuğçe Savaş (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fizyoterapi
Tuğçe Serdaroğlu (2007-2008) Trakya Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Tuğçe Takır (2007-2008) Trakya Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Tuğçe Tek (2008-2009) İstanbul Ün. Fizik
Tuğçe Topuz (1999-2000) Abant İzzet Baysal Ün. İlk.Matematik Öğretmenliği
Tuğçe Tunavelioğlu (1998-1999) Yıldız Teknik Ün. Mimarlık
Tuğçe Yanıkoğlu(2005-2006) Bahçeşehir Ün. Endüstri Mühendisliği
Tuğçe Yılmazok (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık
Tuğrul Bakkal (2005-2006) Selçuk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Tuğrul Çağrı Durmuş (2010-2011) Çukurova Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği
Tuğrul Dikgöz (2008-2009) Ordu Ün. Makine
Tuğrul Kara (1996-1997) Atatürk Ün. İktisat
Tuğrul Küçük (2003-2004) K.T.Ü. Gümüşhane İnşaat
Tuna Algün (1999-2000) 19 Mayıs Ün. İnşaat
Tuna Öncü (2000-2001) Abant İzzet Baysal Ün. Kimya (İng)
Tuna Yılmaz (1994-1995) Atatürk Ün. Kimya Öğretmenliği
Tunay Şahin (1993-1994) Uludağ Ün. Kamu Yönetimi
Tuncat Esen (2003-2004) Gazi Ün. Felsefe Grubu Öğretmenliği
Tuncay Altuntaş (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Tuncay Ayhan (2007-2008) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Tuncay Çolak (1998-1999) Selçuk Ün. Harita Kadastro
Tuncay Kırca (1998-1999) K.T.Ü. Elektrik
Tuncay Közleme (2007-2008) Artvin Çoruh Ün. Orman Mühendisliği
Tuncay Turan (2006-2007) Süleyman Demirel Ün. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Tuncer Aydemir (1997-1998) Anadolu Ün. İktisat
Tunç Gençalioğlu (2004-2005) Selçuk Ün. Akşehir Turizm ve Otel İşletmeciliği
Tunçberk Bıçakçı (2008-2009) Okan Ün. Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Sayısal Programlar
Turan Göksu (1999-2000) Uludağ Ün. Bilgisayar Destekli Tasarım
Turan Takır (2002-2003) Uludağ Ün. Maliye
Turgay Büyüm (2007-2008) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Turgay Gürsoy (1996-1997) Marmara Ün. Hukuk
Turgay Kılıçarslan (2004-2005) Süleyman Demirel Ün. İlahiyat Fakültesi
Turgay Özdemir (1997-1998) Selçuk Ün. İşletmecilik
Turgay Yıldız (1996-1997) Çanakkale Ün. Tarih
Turgay Yürümez (1998-1999) Mersin Ün. Bilgisayar Programcılığı
Turgay Zehir (1997-1998) A. İzzet Baysal Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Turgut Tekin (2009-2010) Giresun Üniversitesi Makine
Turgut Yavuz (1995-1996) Yakın Doğu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Turhan Bayram (2008-2009) İstanbul Ün. Kamu Yönetimi
Tutku Kalpakçıoğlu (2005-2006) Muğla Ün. İktisat
Tülay Akkaya (1999-2000) Marmara Ün. Hemşirelik
Tülay Aydın (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Türkçe Öğretmenliği
Tülay Aydın (2007-2008) Marmara Ün. Ekonometri
Tülay Demir (1994-1995) K.T.Ü.Jeodezi ve Fotogrametri
Tülay Deniz (2002-2003) Atatürk Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Tülay Gürel (2005-2006) Anadolu Kültür ve Eğt. Vakfı Girişimcilik ve Proje Yön. Asistanlığı
Tülay Kaya (2001-2002) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Tülay Oruç (1997-1998) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Tülin Akçay (2008-2009) Nevşehir Ün. İktisat
Tülin Çiçek (2007-2008) Gaziosmanpaşa Ün. Ziraat Mühendisliği
Tülin Himtaş (1998-1999) İstanbul Ün. Florence Night. Hemşirelik
Tülin Karakılıç (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Tülin Öztürk (2010-2011) Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Tülin Şahin (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Tülin Yılmaz (1993-1994) 9 Eylül Ün. Maliye
Türkan Özkaya (1994-1995) K.T.Ü. Hemşirelik
Türkan Tiryaki (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. İnşaat Mühendisliği
Türker Aydın (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Türker Vurgun (1998-1999) Ankara Ün. Çankırı Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Türker Yanıkoğlu (1999-2000) Atatürk Ün. Sınıf Öğretmenliği
Türker Yavuz (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme
U.Arda Sarıgöl (1997-1998) Atılım Ün. Uluslararası ilişkiler
U.Tandoğan Çakır (1998-1999) K.T.Ü. Elektrik
Uçar Köse (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Ebelik
Ufak Karabıçak (1991-1992) İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliği
Ufuk  Öz (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Ufuk Bahadır (1998-1999) Akdeniz Ün. Kamu Yönetimi
Ufuk Bektaş (1993-1994) Marmara Ün. Elektrik Öğretmenliği
Ufuk Çeceli (1998-1999) Marmara Ün. İlk. Matematik Öğretmenliği
Ufuk Çolak (2002-2003) İstanbul Ün. Teknik Bilimler Elektrik
Ufuk Deniz (1992-1993) Mimar Sinan Ün. Sosyoloji
Ufuk Özdemir (2002-2003) Gazi Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Ufuk Öztürk (1996-1997) K.T.Ü. İşletme
Ufuk Öztürk (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ufuk Yılmaz (2001-2002) Zonguldak Karaelmas Ün. Elektrik - Elektronik Mühendisliği 
Ufuk Yolcu (2002-2003) Ondokuz Mayıs Ün. Sinop Sınıf Öğretmenliği
Ufuk Zehir (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Uğur Akbaba (2009-2010) Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği
Uğur Akın (1995-1996) Uludağ Ün. İşletme
Uğur Alparslan (2007-2008) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Uğur Aydın (2004-2005) Ege Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Uğur Aytekin Yakan (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Uğur Bayraktar (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Sosyoloji
Uğur Beşikçi (2004-2005) Selçuk Ün. Huğlu Makine
Uğur Can (2007-2008) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. İşletme 
Uğur Çakır (2000-2001) Kocaeli Ün. Lastik Teknolojisi
Uğur Çelik (2009-2010) Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe
Uğur Çilesiz (1994-1995) Ankara Ün. Fizik Mühendisliği
Uğur Çinik (2000-2001) Fırat Ün. Turizm ve Otelcilik
Uğur Çulfaz (2007-2008) Balıkesir Ün. Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi
Uğur Çulfaz (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
Uğur Demir (2008-2009) Fırat Ün. Kimya Mühendisliği
Uğur Duman (2010-2011) Sakarya Üniversitesi Gaz ve Tesisatı Teknolojisi
Uğur Dündar (2010-2011) Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Uğur Elecik (1996-1997) K.T.Ü. İşletme
Uğur Elmalı (2007-2008) Giresun Ün. Muhasebe
Uğur Genç (1999-2000) Kırıkkale Ün. Endüstriyel Elektronik
Uğur Geyikgölü (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tarih
Uğur Gırlak (2007-2008) Giresun Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 
Uğur Gülen (2006-2007) Doğuş Ün. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
Uğur Gündoğar (1999-2000) Zong.Karaelmas Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Uğur Güney (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Endüstriyel Elektronik
Uğur Karakaya (2008-2009) Fırat Ün. Elektrik Öğretmenliği
Uğur Karaman (2008-2009) Karabük Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Uğur Kasap (1997-1998) K.T.Ü. Fatih Eğt. Fak. İşitme Engelliler Öğretmenliği
Uğur Kol (1992-1993) Selçuk Ün. İngiliz Dili ve Edebiyatı
Uğur Korkmaz (1992-1993) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Uğur Köse (2007-2008) Anadolu Ün. İşletme 
Uğur Özdemir (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Bilgisayar Programcılığı
Uğur Özkaya (2000-2001) Anadolu Ün. İktisat
Uğur Öztürk (2000-2001) Kafkas Ün. İşletmecilik
Uğur Pekdemir (1997-1998) Anadolu Ün. Yönetim ve Organizasyon
Uğur Samsunlu (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Tıbbi Laboratuvar
Uğur Sezgin (1993-1994) Çanakkale 18 Mart Ün. Pazarlama
Uğur Şeleci (2007-2008) Bahçeşehir Ün. Çevre Mühendisliği
Uğur Şen (2005-2006) K.T.Ü. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Uğur Temel (2008-2009) Giresun Ün. Mobilya ve Dekorasyon
Uğur Topuz (1999-2000) Ankara Ün. DTCF Çağdaş Türk Lehçeleri
Uğur Turan (1997-1998) Selçuk Ün. İşletmecilik
Uğur Turhan (1994-1995) İstanbul Ün. Orman Mühendisliği
Uğur Türk (1996-1997) K.T.Ü. Muhasebe
Uğur Türk (2003-2004) Lefke Avrupa Ün. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği
Uğur Türk (2005-2006) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Uğur Zehir (2004-2005) Erciyes Ün. Yozgat Mobilya ve Dekorasyon
Ulaş Aktürk (2000-2001) Abant İzzet Baysal Ün. Dericilik
Ulaş Çalcalı (2005-2006) Akdeniz Ün. Harita Kadastro
Ulaş Çobanoğlu (1993-1994) Uludağ Ün. İşletme
Ulaş Erzincan (1993-1994) Cumhuriyet Ün. Tıp Fakültesi
Ulaş Özkan (1998-1999) İ.T.Ü. Güverte
Ulaş Şevket Topaloğlu (2000-2001) Anadolu Ün. İşletme
Ulaş Şevket Topaloğlu (2002-2003) İ.T.Ü. Denizcilik fak. Güverte
Ulaş Yılmaz (1996-1997) Dumlupınar Ün. Elektronik Mühendisliği
Ulaş Zeki Apaydın (2007-2008) Kocaeli Ün. Çevre Mühendisliği 
UlaşKoç (1993-1994) O.D.T.Ü. İşletme
Umut Akdemir (2010-2011) Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri
Umut Apaydın (1996-1997) Çukurova Ün. Fizik Öğretmenliği
Umut Arslan (1998-1999) K.T.Ü. Matematik
Umut Atalay (2009-2010) Giresun Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Umut Aydın (2010-2011) Gümüşhane Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Umut Bektaş (2003-2004) Balıkesir Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Umut Demiralp (2000-2001) Çukurova Ün. Bilgisayar Programcılığı
Umut Durmuş (1994-1995) Dicle Ün. Veterinerlik
Umut Keküllüoğlu (2002-2003) Ankara Ün. SBF Uluslararası İlişkiler
Umut Özdemir (2000-2001) Gaziosmanpaşa Ün. Otomotiv
Umut Özkaya (1996-1997) Muğla Ün. Turizm Otelcilik
Umut Pekdemir (2009-2010) Sakarya Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Umut Tığlı (2007-2008) Marmara Ün. Matematik Öğretmenliği
Umut Y. Öztürk (2003-2004) İstanbul Ün. SBF Kamu Yönetimi
Umutcan Alaşalvar (2009-2010) Girne Amerikan Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Umutcan Ersin (2010-2011) Muğla Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği (İngilizce)
Utku Nail Üstündağ (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
Utku Yılmaz (1998-1999) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Uygar Göksu Tığlı (2002-2003) Ankara Ün. Ziraat Mühendisliği
Uygar Özdemir (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. Matematik Öğretmenliği
Ülge Tiftik (1997-1998) K.T.Ü. Maçka Bilgisayarlı Muhasebe
Ülker Korkmaz (2005-2006) Gazi Ün. Giyim Endüstrisi Öğretmenliği
Ülkü Kara (1991-1992) 19 Mayıs Ün. Türk Dili Edebiyatı
Ülkü Özaydın (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Ülkü Şenel (1992-1993) Gazi Ün. Giyim Öğretmenliği
Ülkü Ünal (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Eğt. Fak. Türkçe Öğretmenliği
Ümit Bulut (2010-2011) Sakarya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Ümit Demiray (2010-2011) Balıkesir Üniversitesi  İşletme
Ümit Demirer (2000-2001) M.Kemal Ün. Sınıf Öğretmenliği
Ümit Güçtaş (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
Ümit Güler (2004-2005) Anadolu Ün. İlahiyat(Önlisans)
Ümit Hıdımoğlu (1992-1993) İstanbul Ün. İktisat
Ümit Işık (2003-2004) Atatürk Ün. Fizik
Ümit Kılıç (2000-2001) Dokuz Eylül Ün. Makine Mühendisliği
Ümit Öner (2007-2008) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama 
Ümit Özgür (1997-1998) K.T.Ü. Mimarlık
Ümit Yakut (2000-2001) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Ümit Yaman (2007-2008) Ahi Evran Ün. İnşaat 
Ümit Yolcu (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Ümit Yöndem (1992-1993) Akdeniz Ün. İktisat
Ümmü Öztürk (2000-2001) Adnan Menderes Ün. Ebelik
Ümmügülsüm Sever (2010-2011) Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi
Ümran Bayrak (2003-2004) Süleyman Demirel Ün. Eğridir Turizm ve Otel İşletmeciliği
Ümran Şahin (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Ümran Uzun (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Ünal Aydeniz (2010-2011) Giresun Üniversitesi Coğrafya
Ünal Demirel (2010-2011) Cumhuriyet Üniversitesi Maden Mühendisliği
Ünal Köksaldı (2006-2007) Uludağ Ün. Endüstriyel Kalıpçılık
Ünal Macun (2008-2009) Giresun Ün. Bilgisayar Programcılığı
Ünal Ordu (2004-2005) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Ünal Şakı (1992-1993) K.T.Ü. İşletme
Ünsal Bayrak (2009-2010) Akdeniz Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
Ünsal Kesik (1992-1993) K.T.Ü. Uluslararası İlişkiler
Ünsal Şen (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Diş Hekimliği Fak.
Ünver Türkmen (1994-1995) Anadolu Ün. İktisat
Vahdet Türk (2004-2005) Osmangazi Ün. Kimya
Vahit Kahraman (2007-2008) Adnan Menderes Ün. Takı Tasarımı ve Süs Taşları İşlemeciliği
Varol Aykan (1999-2000) İstanbul Ün. Elektrik
Varol Terzi (1998-1999) Gazi Ün. Matematik Öğretmenliği
Veciha Gürçağlar (1993-1994) Mustafa Kemal Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Vedat Baş (2000-2001) Atatürk Ün. Radyo, Televizyon ve Sinema
Vedat Durdu (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Elektrik
Vedat Karataş (1998-1999) Karaelmas Ün. Turizm ve Otelcilik
Vedat Kılıç (1998-1999) D.Akdeniz Ün. İşletme
Vedat Özkaya (2008-2009) Bilecik Ün. İnşaat Teknolojisi
Vedia Türüdü (2004-2005) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
Veli Karaman (2010-2011) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Veli Uzun (2001-2002) K.T.Ü. Giresun Mobilya ve Dekorasyon
Veli Uzun (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Mobilya ve Dekorasyon
Veliye Yılmaz (2009-2010) Erzincan Üniversitesi Matematik
Vesile Çilesiz (2003-2004) Hacettepe Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Veysel Fatih Yaman (2006-2007) Atatürk Ün. Ziraat Mühendisliği
Veysel Sıbıç (2002-2003) Osmangazi Ün. Maliye
Vildan Demir (1993-1994) Hacettepe Ün. Tarih
Vildan Demir (1998-1999) K.T.Ü. Uluslararası İlşkiler
Vildan Sarıtaş (2007-2008) Ordu Ün. Makine 
Vildan Tepebaş (2006-2007) Ondokuz Mayıs Ün. Sınıf Öğretmenliği
Volkan Akkaya (2007-2008) Afyon Kocatepe Ün. Tıp Fakültesi
Volkan Aktaş (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye
Volkan Bektaş (2007-2008) K.T.Ü. Orman Mühendisliği
Volkan Cürgül (1994-1995) İ.T.Ü. Mimarlık
Volkan Dalman (2006-2007) Selçuk Ün. Muhasebe
Volkan Er (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Volkan Güven (2002-2003) Uludağ Ün. İktisat
Volkan Has (2009-2010) İstanbul Üniversitesi Fizik
Volkan İncüvez (2001-2002) Anadolu Ün. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Volkan Kahyaoğlu (1998-1999) Yıldız Teknik Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Volkan Kaya (2006-2007) K.T.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi
Volkan Külekçi (2004-2005) K.T.Ü. Maliye
Volkan Küre (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Volkan Öztürk (1993-1994) İstanbul Ün. Kütüphanecilik
Volkan Tamcı (2007-2008) Giresun Ün. Makine
Volkan Tek (2007-2008) K.T.Ü. İşletme 
Volkan Yılancı (1998-1999) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Volkan Yıldız (2009-2010) Bayburt Üniversitesi Gıda Mühendisliği
Volkan Yılmaz (2005-2006) Anadolu Ün. İktisat
Volkan Zıvalı (2003-2004) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Vural Çelebi (1998-1999) Karaelmas Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Yadigar Çelebi (2009-2010) Anadolu Üniversitesi Maliye
Yağız Darama (2008-2009) Gaziosmanpaşa Ün. İşletme Yönetimi
Yağmur Tuna (2010-2011) Girne Amerikan Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 Burslu)
Yahya Bekteş (2005-2006) Dicle Ün. Elektrik Öğretmenliği
Yahya Coşkun (1997-1998) Sakarya Ün. Otomotiv
Yahya Herekoğlu (2007-2008) Yakın Doğu Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)
Yakup Abanoz (2009-2010) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği
Yakup Akbaş (1996-1997) İstanbul Ün. Kamu Yönetimi
Yakup Akyazıcı (1992-1993) Cumhuriyet Ün. Maden Mühendisliği
Yakup Başaran (2005-2006) Giresun Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Yakup Bekçi (1997-1998) U. Amerikan Ün. Kamu Yönetimi
Yakup Elmas (2002-2003) Uludağ Ün. Sağlık Memurluğu
Yakup Güner (2003-2004) Selçuk Ün. Teknik Bilimler Mobilya ve Dekorasyon
Yakup Karahacıoğlu (2001-2002) İstanbul Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Yakup Karakaya (2008-2009) Adnan Menderes Ün. Biyoloji
Yakup Kuş (2005-2006) Giresun Ün. Tirebolu Pazarlama
Yakup Mumcu (1995-1996) Dumlupınar Ün. Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Yakup Özen (1999-2000) Sakarya Ün. Turizm ve Otelcilik
Yakupcan Karadeniz (2010-2011) Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri
Yalçın Aydın (1998-1999) İstanbul Ün. Türkçe Öğretmenliği
Yalçın Aygüneş (1997-1998) 9 Eylül Ün. Buca Eğt. Fak. Sınıf Öğretmenliği
Yalçın Gülmez (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Yalçın Kahya (2007-2008) K.T.Ü. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği 
Yalın Özgün Torun (2006-2007) İstanbul Ticaret Ün. Hukuk Fakültesi (Burslu)
Yaprak Ceylan (2009-2010) Kocaeli Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
Yasemen Aygün (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Yasemen Kadıoğlu (2000-2001) Ankara Ün. Gıda Mühendisliği
Yasemin Albayrak (2008-2009) Rize Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Yasemin Altı (2001-2002) Pamukkale Ün. Sınıf Öğretmenliği 
Yasemin Barhan (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Yasemin Cantürk (1993-1994) Florence Nightingale Hemşirelik
Yasemin Elikara (2003-2004) Kocaeli Ün. Kandıra Halkla İlişkiler
Yasemin Emral (1999-2000) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Yasemin Emür (2004-2005) Erciyes Ün. Tıp Fakültesi
Yasemin Erzurum (2006-2007) Giresun Ün. Hemşirelik
Yasemin Gök (1997-1998) Sakarya Ün. Türkçe Öğretmenliği
Yasemin Kahveci (1999-2000) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Yasemin Kahya (2007-2008) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yasemin Karaman (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Ordu Hemşirelik
Yasemin Kırtorun (2005-2006) Muğla Ün. Hemşirelik
Yasemin Konak (2009-2010) Giresun Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Yasemin Köse (2004-2005) Erciyes Ün. Endüstri Mühendisliği
Yasemin Kurnaz (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Yasemin Kurt (2009-2010) Giresun Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Yasemin Külekçi (2008-2009) Giresun Ün. Matematik
Yasemin Öksüz (1998-1999) Uludağ Ün. İşletme
Yasemin Özdemir (2001-2002) Niğde Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Yasemin Şalcı (2000-2001) Marmara Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Yasemin Tali (2010-2011) Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Yasemin Yayla (1993-1994) K.T.Ü. Trabzon Sınıf Öğretmenliği
Yasemin Yöndem (2002-2003) Atatürk Ün. Matematik Öğretmenliği
Yasin Bayraktar (2009-2010) Bartın Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Yasin Can (1997-1998) İ.T.Ü. Makine Mühendisliği
Yasin Genç (2002-2003) Anadolu Ün. Eczacılık Fakültesi
Yasin Henden (1997-1998) Pamukkale Ün. Bilgisayarlı Muhasebe
Yasin Henden (2009-2010) Gazi Üniversitesi Rekreasyon Yönetimi
Yasin İbil (2005-2006) Anadolu Ün. İlahiyat 
Yasin Güney (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme
Yasin Kahveci (1997-1998) Hacettepe Ün. Muhasebe
Yasin Kılıçarslan (2002-2003) Cumhuriyet Ün. Kimya Mühendisliği
Yasin Salman (1993-1994) K.T.Ü. Turizm ve Otelcilik
Yasin Şenel (1997-1998) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Yaşar Gök (2002-2003) K.T.Ü. Ordu Ziraat Mühendisliği
Yaşar Koyutürk (2005-2006) Kocaeli Ün. Uçak Elektrik-Elektronik
Yaşar Melikoğlu (1996-1997) Uludağ Ün. Kamu Yönetimi
Yaşar Seyitoğlu (1993-1994) Selçuk Ün. Harita Kadastro
Yaşar Şahin (1996-1997) K.T.Ü. İşletme
Yavuz Angun (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Yavuz Aydın (1998-1999) Anadolu Ün. Turizm ve Otelcilik
Yavuz Cebeci (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Yavuz Demirci (1993-1994) Atatürk Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Yavuz Er (1995-1996) Atatürk Ün. İnşaat Mühendisliği
Yavuz Er (1996-1997) Zonguldak Karaelmas Ün. İnşaat Mühendisliği
Yavuz İsa Aygün (2004-2005) Gazi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği 
Yavuz Karahasan (2004-2005) K.T.Ü. Ordu Endüstriyel Elektronik
Yavuz Karakılıç (1992-1993) Uludağ Ün. Uluslararası İlişkiler
Yavuz Türk (1996-1997) K.T.Ü. Fındık Eksperliği
Yavuz Yılmaz (1997-1998) Gazi Ün. Türkçe Öğretmenliği
Yavuz Yurt (2000-2001) Zong.Karaelmas Ün. Turizm ve Otelcilik
Yazgı Patar (2006-2007) Ege Ün. Gıda Mühendisliği
Yelda Bahtiyar (2001-2002) İstanbul Kültür Ün. Türk Dili ve Edebiyatı (Burslu) 
Yelda Bayram (2001-2002) Anadolu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Yelda Bayram (2002-2003) K.T.Ü. Ordu Ziraat Mühendisliği
Yelda Çoruk (2002-2003) Selçuk Ün. Hukuk Fakültesi
Yelda Domaç (1995-1996) İ.T.Ü. Maden Mühendisliği
Yelda Yeşiltepe (1997-1998) Ankara Ün. Eczacılık
Yeliz Aydın (2001-2002) Hacettepe Ün. Sağlık Hiz. Radyoloji 
Yeliz Aygün (1998-1999) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Yeliz Bayram (1996-1997) K.T.Ü. Muhasebe
Yeliz Bekdemir (2002-2003) K.T.Ü. Rize Sınıf Öğretmenliği
Yeliz Bodur (1998-1999) Gazi Ün. Nakış Öğretmenliği
Yeliz Bölükoğlu (2009-2010) Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Yeliz Elikara (2010-2011) Amasya Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği 
Yeliz Eroğlu (2000-2001) Balıkesir Ün. Türkçe Öğretmenliği
Yeliz Güney (2009-2010) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Yeliz Gürnal (2003-2004) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Yeliz Kabakçı (2003-2004) Atatürk Ün. Bayburt Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Yeliz Kalakmaz (2004-2005) Trakya Ün. Tekirdağ Turizm ve Otel İşletmeciliği
Yeliz Kaya (2003-2004) Atatürk Ün. Hınıs Gıda Teknolojisi
Yeliz Kesik (1997-1998) Sakarya Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Yeliz Oruçgüney (1997-1998) K.T.Ü. Fatih Eğt. Fak. Türkçe Öğretmenliği
Yeliz Özdemir (2006-2007) Akdeniz Ün. Antalya Hemşirelik
Yeliz Uzunoğlu (1996-1997) Gazi Ün. İstatistik
Yeliz Yılandil (2001-2002) İstanbul Kültür Ün. İşletmecilik
Yeliz Yirmibeş (2005-2006) Cumhuriyet Ün. Radyo ve Televizyon Yayımcılığı
Yeliz Yoğunali (1999-2000) Gazi Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Yener Kılıçkaya (1997-1998) 19 Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğrt.
Yener Yıldırım (1996-1997) Uludağ Ün. İlahiyat
Yeşim Aşıkoğlu (2000-2001) Anadolu Ün. İktisat (İng)
Yeşim Bekdemir (2004-2005) Celal Bayar Ün. Ahmetli Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Yeşim Demir (1997-1998) İstanbul Ün. Maliye
Yeşim Demir (2009-2010) Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
Yeşim Gün (1996-1997) Atatürk Ün. İnşaat
Yeşim Gündoğdu (2010-2011) Ordu Üniversitesi İktisat
Yeşim Güner (2005-2006) İstanbul Tıp Fakültesi İstanbul Tıp
Yeşim Kabagöz (1998-1999) Anadolu Ün. Muhasebe-Finansman
Yeşim Kılıç (1999-2000) Ankara Ün. Matematik
Yeşim Kısacık (1999-2000) Bahçeşehir Ün. Bilgisayar ve Öğrt.Tekn. Öğretmenliği
Yeşim Korkmaz (2005-2006) Ondokuz Mayıs Ün. Hemşirelik
Yeşim Nizam (1999-2000) Bilkent Ün. Bilgisayar Destekli Muhasebe
Yeşim Öztürk (1997-1998) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Yeşim Usta (2002-2003) K.T.Ü. Giresun Muhasebe
Yeşim Vurguncu (2001-2002) Cumhuriyet Ün. Şebinkarahisar Bilgisayar Programcılığı 
Yeşim Yavuz (2005-2006) Selçuk Ün. Kadınhanı Harita Kadastro
Yeşim Yurt (2008-2009) Süleyman Demirel Ün. İktisat
Yeşim Zehir (2006-2007) Giresun Ün. Tarih
Yeşim Zor (2004-2005) Anadolu Ün. İşletme
Yeter Karpuz (2009-2010) Ege Üniversitesi Tekstil Teknolojisi
Yeter Kelleci (1995-1996) K.T.Ü. Matematik
Yetiş Atar (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Yetiş Gevşek (2007-2008) Celal Bayar Ün. Sınıf Öğretmenliği 
Yetiş Perçin (2000-2001) K.T.Ü. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yetiş Perçin (2003-2004) Ondokuz Mayıs Ün. İnşaat Mühendisliği
Yetkin Bayram (2000-2001) K.T.Ü. Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği
Yetkin Mercan (2005-2006) Uludağ Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Yıldıray Bıçak (1993-1994) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Yıldırım Aygün (1998-1999) Ankara Ün. Jeofizik Mühendisliği
Yıldız Demirel (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Yıldız Kara (2001-2002) İstanbul Ün. Sağlık Hiz. Radyoloji 
Yıldız Turan (1997-1998) Sakarya Ün. İnşaat
Yıldız Yılmaz (1998-1999) Hacettepe Ün. Hemşirelik
Yılmaz Altürk (2000-2001) Fırat Ün Makine
Yılmaz Büyükaydın (1996-1997) S. Demirel Ün. Muhasebe
Yılmaz Karahasan (1999-2000) Atatürk Ün. Erzincan Hukuk Fak.
Yılmaz Topkara (2001-2002) K.T.Ü. İktisat 
Yiğit Sertaç Subaşı (1999-2000) Yıldız Teknik Ün. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği
Yiğit Sünnetçioğlu (2008-2009) Gümüşhane Ün. Jeoloji Mühendisliği
Yiğit Şahin (2005-2006) Kocaeli Ün. Tıp Fakültesi
Yiğitberk Bıçakçı (2007-2008) Okan Ün. Eşit Ağırlıklı Programlar (%50 Burslu)
Yonca Aydın (2009-2010) Akdeniz Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği
Yonca Daban (2010-2011) Mardin Artuklu Üniversitesi Hemşirelik
Yunus Baladın (2000-2001) Atatürk Ün. Makine Mühendisliği
Yunus Emre Aydoğdu (1998-1999) Ankara Ün. Veterinerlik
Yunus Emre Öztürk (2008-2009) Boğaziçi Ün. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Yunus G. Durmuşoğlu (2003-2004) İstanbul Ün. SBF Kamu Yönetimi
Yunus Kerem Aydın (2002-2003) Kocaeli Ün. Tıp Fakültesi
Yunus Şahin (2005-2006) Atatürk Ün. Makine Mühendisliği
Yurdagül Boz (2006-2007) Hitit Ün. İşletme
Yurdagül Türkmen (2007-2008) Kırıkkale Ün. Sosyoloji
Yusuf  Furkan Şahin (2010-2011) Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye
Yusuf Akdemir (1999-2000) K. Maraş Sütçü İmam Ün. Bilgisayar Programcılığı
Yusuf Aksu (1998-1999) Niğde Ün. Kimya
Yusuf Ali Kaya (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Yusuf Aslan (1995-1996) Trakya Ün. Makine
Yusuf Baloğlu (2001-2002) K.T.Ü. İktisat 
Yusuf Bekteş (2003-2004) K.T.Ü. Fatih Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Yusuf Can Aydın (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. İşletme
Yusuf Çağırıcı (2007-2008) Sakarya Ün. Türkçe Öğretmenliği (İÖ
Yusuf Çamur (2003-2004) K.T.Ü. Ekonometri
Yusuf Duran (1997-1998) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Yusuf Duran (1998-1999) Yüzüncü Yıl Ün. Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Yusuf Dündar (2009-2010) Marmara Üniversitesi Elektrik
Yusuf Elikara (1998-1999) K.T.Ü. Giresun Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uyg.
Yusuf Eren (2000-2001) Abant İzzet Baysal Ün. Tekstil
Yusuf Genç (2003-2004) Kocaeli Ün. İhsaniye Su Ürünleri
Yusuf Getmez (2005-2006) Sakarya Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Yusuf Hacımemişoğlu (1994-1995) İstanbul Ün. İşletme
Yusuf Hürüz (1996-1997) Niğde Ün. İşletme
Yusuf Karabulut (2001-2002) Zonguldak Karaelmas Ün. Metal Öğretmenliği 
Yusuf Nesil (2003-2004) Sakarya Ün. Makine Müh.
Yusuf Özcan (2009-2010) Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektronik Teknolojisi
Yusuf Şahin (1989-1990) Ankara Ün. SBF Kamu Yönetimi
Yusuf Tiryaki (2007-2008) Süleyman Demirel Ün. İnşaat Mühendisliği 
Yusuf Ulu (1998-1999) Anadolu Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Yusuf Vural (2007-2008) Karabük Ün. Otomotiv Öğretmenliği
Yusuf Ziya Anapa (2001-2002) Anadolu Ün. Sosyal Bilimler
Yusufcan Yaldız (2009-2010) İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Müh. (İngilizce) (%50 Burslu)
Yücel Kısa (2007-2008) Pamukkale Ün. Felsefe 
Yücel Özbek (2003-2004) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Yücel Türk (1999-2000) K.T.Ü. Su Ürünleri
Yücel Yıldırım (2002-2003) İnönü Ün. Kimya
Yücel Yıldız (1997-1998) K.T.Ü. Fatih Eğt. Fak. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Yüksel Güvendi (2009-2010) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Elektrik
Yüksel Koç (1997-1998) Afyon Kocatepe Ün. Taş İşletmeciliği
Yüksel Saka (2000-2001) Sakarya Ün. Elektrik
Zafer Alaca (2008-2009) Sakarya Ün. Endüstri Mühendisliği
Zafer Aliustaoğlu (2001-2002) Ankara Ün. S.B.F. Uluslararası İlişkiler
Zafer Aydın (1996-1997) K.T.Ü. Kimya
Zafer Aydın (2000-2001) K.T.Ü. Rize İnşaat
Zafer Cürgül (1992-1993) İstanbul Ün. İşletme
Zafer Çakır (2009-2010) Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tarih
Zafer Çeceli (1997-1998) Gaziosmanpaşa Ün. Muhasebe
Zafer Emeksizoğlu (1992-1993) K.T.Ü. Muhasebe
Zafer Erdem (2000-2001) Ankara Ün. SBF Uluslar arası İlişkiler
Zafer Karaahmet (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Biyoloji
Zafer Karademir (2000-2001) 19 Mayıs Ün. Pazarlama
Zafer Kaya (2008-2009) Ondokuz Mayıs Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Zafer Kılıç (2008-2009) Anadolu Ün. Felsefe
Zafer Kır (1997-1998) Osmangazi Ün. Fizik
Zafer Külekçi (1999-2000) Selçuk Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Zafer Melikoğlu (1993-1994) Anadolu Ün. İstatistik
Zafer Oksal (1992-1993) 19 Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Zafer Orbey (2003-2004) Anadolu Ün. Halkla İlişkiler
Zafer Özbayram (1999-2000) Sakarya Ün. Metal Öğretmenliği
Zafer Sayın (1998-1999) K.T.Ü. Ordu Turizm ve Otelcilik
Zafer Şengönül (1993-1994) Gazi Ün. Makine Mühendisliği
Zafer Şengül (2007-2008) Ordu Ün. Elektrik
Zarife Dündar (2001-2002) K.T.Ü. Ordu Makine-Resim-Konstrüksiyon
Zarife Yıldız (1993-1994) 19 Mayıs Ün. Pazarlama
Zehra Akgün (2009-2010) Hacettepe Üniversitesi Fizik Öğretmenliği (almanca)
Zehra Aydın (2008-2009) Kocaeli Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Zehra Gözde Kurt (2001-2002) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Zehra Karaman (2003-2004) Dumlupınar Ün. Fizik
Zehra Konya (1996-1997) İ.T.Ü. Uçak Mühendisliği
Zehra Küçükaydın (2004-2005) K.T.Ü. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Zehra Şeleci (2005-2006) İstanbul Ün. Psikoloji
Zehra Yeşiltepe (1993-1994) İstanbul Ün. Hemşirelik
Zehra Yücel (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama 
Zehra Zere (1996-1997) Atatürk Ün. Hemşirelik
Zehranur Civelek (2008-2009) Atatürk Ün. Coğrafya
Zekeriya Tuncay (2007-2008) K.T.Ü. Tıbbi Laboratuvar
Zekeriye Beşirli (1993-1994) Trakya Ün. Ziraat Mühendisliği
Zekerriya Karaman (1999-2000) Sakarya Ün. Bilgisayar programcılığı
Zeki Duman (2001-2002) Atatürk Ün. Refahiye Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Zeki Erol (1996-1997) Selçuk Ün. İktisat
Zeki Turan (2007-2008) Mehmet Akif Ersoy Ün. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Zekiye Akkaya (2005-2006) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Zekiye Bilgen Cantürk (1999-2000) Marmara Ün. Hukuk Fak.
Zekiye Derelioğlu (2005-2006) Anadolu Ün. İşletme
Zekiye Kelleci (1996-1997) Uludağ Ün. İlahiyat
Zekiye Yılmaz (2002-2003) Atatürk Ün. Hemşirelik
Zelbiye Türk (2003-2004) Mustafa Kemal Ün. Reyhanlı Dış Ticaret
Zeliha Beşikçi (1998-1999) Ankara Ün. Eczacılık
Zeliha Çakır (1992-1993) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
Zeliha Çoban (2000-2001) Çukurova Ün. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Zeliha Duman (2010-2011) Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme
Zeliha Özdemir (1999-2000) Ankara Ün. Hemşirelik
Zeliha Şişman (1994-1995) Ankara Ün. Gıda Mühendisliği
Zeliha Telli (2007-2008) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi 
Zeliha Yıldırım (2001-2002) Anadolu Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Zerbap Kırlak (2010-2011) Anadolu ÜniversitesiUluslararası İlişkiler
Zeren Gürsoy (1992-1993) K.T.Ü. İşletme
Zerrin Altunışık (2006-2007) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Zerrin Boran (2000-2001) Afyon Kocatepe Ün. İşletmecilik
Zerrin Çolak (1998-1999) Muğla Ün. Tarih
Zerrin Dündar (2009-2010) Düzce Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği
Zeyit Aslan (2009-2010) Düzce Üniversitesi Makine
Zeynep Akçay (1999-2000) Atatürk Ün. İlköğretim Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğrt.
Zeynep Akdemir (2002-2003) K.T.Ü. Rize Çay Eksperliği
Zeynep Arıkoğlu (2003-2004) Dokuz Eylül Ün. Adalet Meslek Yüksekokulu
Zeynep Ayhan (1999-2000) K.T.Ü. Türkçe Öğretmenliği
Zeynep Bayrak (1997-1998) K.T.Ü. Fatih Eğitim Fak. Sınıf Öğretmenliği
Zeynep Bayram (1992-1993) Ankara Ün. Sosyal Bilimler
Zeynep C. Elifoğlu (2003-2004) Ankara Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Zeynep Çakmak (2010-2011) Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı
Zeynep Demiray (2010-2011) Giresun Üniversitesi Çocuk Gelişimi
Zeynep Dikmen (2007-2008) Bahçeşehir Ün. Hukuk Fakültesi
Zeynep Döngez (2002-2003) Gazi Ün. Sınıf Öğretmenliği
Zeynep Durgut (2008-2009) Kocaeli Ün. İşletme
Zeynep Elevli (1999-2000) K.T.Ü. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama
Zeynep Elif Eyibil (2008-2009) Karadeniz Teknik Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Zeynep Gördü (2008-2009) Giresun Ün. İktisat
Zeynep Hacıalioğlu (1995-1996) Niğde Ün. Hemşirelik
Zeynep Kandaz (1998-1999) K.T.Ü. Giresun Hemşirelik
Zeynep Kandemir (2008-2009) Atatürk Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Zeynep Karahan (2000-2001) Yüzüncü Yıl Ün. Bilgisayar Programcılığı
Zeynep Karakılıç (2009-2010) Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği
Zeynep Karataş (1997-1998) K.T.Ü. Ordu İnşaat
Zeynep Kılıç (1998-1999) Uludağ Ün. İşletmecilik
Zeynep Kırgeç (2005-2006) Trakya Ün. Bankacılık
Zeynep Köse (1995-1996) K.T.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı
Zeynep Külekçi (2003-2004) K.T.Ü. Giresun Fındık Eksperliği
Zeynep Nesil (2005-2006) Cumhuriyet Ün. Antropoloji
Zeynep Nilay Yazar (2000-2001) Atatürk Ün. İşletme
Zeynep Öncü (2000-2001) Uludağ Ün. Uluslararası İlişkiler
Zeynep Özdem (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Hemşirelik
Zeynep Özyünlü (1998-1999) Kocaeli Ün. İktisat
Zeynep Sakal (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Zeynep Sevgili (2001-2002) Yüzüncü Yıl Ün. Van Sağlık Y.O. Sağlık Memurluğu
Zeynep Tamcı (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği
Zeynep Temiz (1999-2000) K.T.Ü. Giresun Sınıf Öğretmenliği
Zeynep Tuncay (2006-2007) K.T.Ü. Trabzon Ebelik
Zeynep Ustaoğlu (2002-2003) Yeditepe Ün. Kimya Mühendisliği (Burslu)
Zeynep Yapıcı (1998-1999) İstanbul Ün. İngilizce Öğretmenliği
Zeynep Yavuz (2004-2005) K.T.Ü. Zihin Engelliler Öğretmenliği
Zeynep Yayla (1992-1993) Gazi Ün. Büro Yönetimi
Zeynep Yılmaz (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Zeynep Yılmaz (2005-2006) Kastamonu Ün. Sınıf Öğretmenliği
Zeynep Yüksel (2003-2004) Anadolu Ün. İşletme
Zeynep Zehir (2006-2007) Bozok Ün. Tarih
Zikrullah Yücel (2006-2007) K.T.Ü. Tarih
Ziya Emeksiz (1999-2000) K.T.Ü. Giresun İşletmecilik
Ziya Özkan (2009-2010) Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi
Ziya Pamukoğlu (2004-2005) Başkent Ün. Endüstri Mühendisliği
Ziya Serkan Sağlam (2000-2001) Gazi Ün. İstatistik
Ziya Yapıcı (1992-1993) İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliği
Zuhal Akın (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
Zuhal Apaydın (1997-1998) 19 Mayıs Ün. Kimya
Zuhal Aybek (1997-1998) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Zuhal Baydere (2008-2009) Eskişehir Osmangazi Ün. Maliye
Zuhal Bilgili (1992-1993) Hacettepe Ün. Alman Dili ve Edebiyatı
Zuhal Çakır (2009-2010) Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
Zuhal Çalış (2009-2010) Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Zuhal Gündoğdu (2007-2008) Hacettepe Ün. Kimya Öğretmenliği (Almanca)
Zuhal Kaya (2000-2001) K.T.Ü. Tirebolu İşletmecilik
Zuhal Memiş (1999-2000) K.T.Ü. İlk. Matematik Öğretmenliği
Zuhal Mutlu (2009-2010) Giresun Üniversitesi Çocuk Gelişimi
Zuhal Topatan (2000-2001) İstanbul Bilgi Ün. Halkla İlişkiler
Zübeyde Küpçüoğlu (2006-2007) İstanbul Ün. Florence Nightingale Hemşirelik Y.O.
Zübeyde Nesil (2009-2010) Atatürk Üniversitesi Tarım Ekonomisi
Zübeyde Yılmaz (1995-1996) 19 Mayıs Ün. Ziraat Mühendisliği
Zühtücan Turhan (2010-2011) Selçuk Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği
Zülal Elifoğlu (2007-2008) Ondokuz Mayıs Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Zülal Erdoğan (2007-2008) Giresun Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik 
Zülal Yılmaz (2007-2008) Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetimi
Zülali Şahin (2005-2006) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Züleyha Akçay (2002-2003) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Züleyha Eker (2009-2010) Gazi Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Züleyha Işık (2001-2002) Marmara Ün. Sağlık Hizmetleri Anestezi
Züleyha Karadeniz (2003-2004) Dumlupınar Ün. Kütahya El Sanatları
Züleyha Kılınç (1994-1995) Selçuk Ün. Kamu Yönetimi
Züleyha Özcan (2002-2003) Atatürk Ün. Türkçe Öğretmenliği
Zülfiye Gökal (2000-2001) K.T.Ü. Giresun Büro Yönetimi
Zülfiye Küçük (1998-1999) 19 Mayıs Ün. Ebelik
Zümran Güner (1997-1998) Atılım Ün. Endüstri Mühendisliği
Zümrüt Anapa (1998-1999) Abant İzzet Baysal Ün. Turizm ve Otelcilik
Zümrüt Polat (2003-2004) K.T.Ü. Maliye
Abdulkadir Arslan (2012-2013) Artvin Çoruh Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Abdullah Akyol (2012-2013) Sakarya Ün. Mekatronik Mühendisliği
Abdullah Can Kurt (2012-2013) Çankırı Karatekin Ün. Uluslararası İlişkiler
Abdullah Çetin (2012-2013) Ahi Evran Ün. İşletme Yönetimi
Abdullah Karaman (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Gazetecilik
Adnan Zaimoğlu (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Ahmet Koç (2012-2013) Balıkesir Ün. İşletme
Ahmet Ozan Bulduk (2012-2013) Recep Tayyip Erdoğan Ün. İlahiyat
Ahmet Topaloğlu (2012-2013) Erciyes Ün. İlahiyat
Ahmet Uğur Köse (2012-2013) Afyon Kocatepe Ün. İşletme
Akın Murat Şen (2012-2013) Kocaeli Ün. İnşaat Mühendisliği
Ali Erturan (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Ali Karadağ (2012-2013) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Ali Tekbaş (2012-2013) Ordu Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Ali Topçu (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Ekonometri
Alper Kesik (2012-2013) İstanbul Ticaret Ün. Uluslararası İlişkiler
Anıl Kesik (2012-2013) Uludağ Ün. Matematik
Arzu Zere (2012-2013) Eskişehir Osmangazi Ün. Ebelik
Aslı Kılıç (2012-2013) Beykent Ün. Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)
Aslıhan Yılmaz (2012-2013) Ankara Ün. Eczacılık Fakültesi
Atahan Korkmaz (2012-2013) Gazi Ün. Makine Mühendisliği
Ayçagül Nizam (2012-2013) Hitit Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Ayfer Çınar (2012-2013) Giresun Ün. Tarih
Aygül Özdemir (2012-2013) İstanbul Ün. Florence Nigtingale Hemşirelik Fakültesi
Aykut Ünlü (2012-2013) Avrasya Ün. Bankacılık ve Finans (%50 Burslu)
Aynur Öztürk (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. İlahiyat Fakültesi
Aysun Karabulut (2012-2013) (2012-2013) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Ayşe Dereli (2012-2013) Kırıkkale Ün. İnşaat Mühendisliği
Ayşe Gün (2012-2013) (2012-2013) Atatürk Ün. Veteriner Fakültesi
Ayşe Kbataş (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. İnşaat Mühendisliği
Ayşe Sena Uluçay (2012-2013) Doğu Akdeniz Ün. Tıp Fakültesi (İngilizce)
Ayşenur Goloğlu (2012-2013) Kocaeli Ün. Makine Mühendisliği
Bahar Karakılıç (2012-2013) Giresun Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Banu Bay (2012-2013) Anadolu Ün. İşletme
Barbaros Çolak (2012-2013) Nevşehir Ün. Turizm İşletmeciliği
Barış Dübüş (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Harita Mühendisliği
Barış Ekiz (2012-2013) Ağrı İbrahim Çeçen Ün. İktisat
Batuhan Hartamacı (2012-2013) Yalova Ün. Deniz Ulaştırma ve İşletme
Batuhan Kısa (2012-2013) Celal Bayar Ün. Makine Mühendisliği
Bayram Kankal (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Türkçe Öğretmenliği
Begüm Aksu (2012-2013) TOBB Ekonomi ve Teknoloji Ün. Mimarlık 
Berat Esen (2012-2013) Celal Bayar Ün. Bankacılık Sigortacılık
Berhudar Bayram (2012-2013) İzmir Ün. Hemşirelik (%50 Burslu)
Berk Çalışkan (2012-2013) Orta Doğu Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
Berkay Atalay (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Betül Usta (2012-2013) Giresun Ün. Coğrafya
Bilge Gencer (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi
Bilgehan Muhammed Kıran (2012-2013) Namık Kemal Ün. Makine Mühendisliği
Buğra Maraş (2012-2013) Giresun Ün. İşletme
Burak Aydın (2012-2013) Karabük Ün. Endüstri Mühendisliği
Burak Toptepe (2012-2013) Tiflis Devlet Tıp Ün. Fizik Tıp ve Rehabilitasyon 
Burak Turabi Boz (2012-2013) Atatürk Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Burcu Karabıçak (2012-2013) Gaziosmanpaşa Ün. Kamu Yönetimi
Burcu Kılıç (2012-2013) İstanbul Teknik Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Burcu Yıldıran (2012-2013) Cumhuriyet Ün. Hemşirelik
Burhan Baş (2012-2013) Ankara Ün. İlahiyat Fakültesi
Buse Çakır (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. İktisat
Büşra Aksu (2012-2013) Hacettepe Ün. Gıda Mühendisliği
Büşra Çakır (2012-2013) İstanbul Ticaret Ün. Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
Büşra Erdem (2012-2013) Uludağ Ün. Endüstri Mühendisliği
Büşra Gök (2012-2013) Marmara Ün. İşletme
Büşra Karakurt (2012-2013) Ege Ün. İktisat
Büşra Yüksel (2012-2013) Bahçeşehir Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) 
Büşra Zere (2012-2013) Bozok Ün. İktisat
Büşranur Özkaya (2012-2013) Anadolu Ün. Adalet
Canan Ceyran (2012-2013) Niğde Ün. Hemşirelik
Cansel Türüdü (2012-2013) Giresun Ün. Coğrafya
Cansel Türüdü (2012-2013) Giresun Ün. İşletme
Cansu Bayar (2012-2013) Giresun Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Cansu Demirel (2012-2013) Selçuk Ün. Reklamcılık
Cansu Dinçer (2012-2013) Ordu Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Cansu Gür (2012-2013) Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Ekonometri
Cem Çerkezoğlu (2012-2013) Necmettin Erbakan Ün. Gastronomi ve Mutfak Sanatları
Cem Küçük (2012-2013) Orta Doğu Teknik Ün. Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
Cengiz Tarı (2012-2013) Karabük Ün. Turizm İşletmeciliği
Cengizhan AKGÖZ (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Cengizhan Özdemir (2012-2013) Giresun Ün. Özel Güvenlik ve Koruma
Cesur Ayvaz (2012-2013) Balıkesir Ün. Bilgisayar Programcılığı
Ceyhun Yeriş (2012-2013) Düzce Ün. Dış Ticaret
Cihan Demiral (2012-2013) Giresun Ün. Hemşirelik
Çağla Abanoz (2012-2013) Kastamonu Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Çağlar Orak (2012-2013) Marmara Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Çiğdem Duman (2012-2013) Giresun Ün. Harita ve Kadastro
Damla Kesik (2012-2013) İstanbul Ün. Ebelik
Demet Uzun (2012-2013) Giresun Ün. Maliye
Deniz Baran (2012-2013) Atılım Ün. Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
Deniz Ecem Yılmaz (2012-2013) İstanbul Ün. İşletme
Deniz Güngör (2012-2013) Kocaeli Ün. İletişim Fakültesi Reklamcılık
Derya Pekdemir (2012-2013) Iğdır Ün. İlahiyat
Didem Akkaya (2012-2013) Ankara Ün. Beslenme ve Diyetetik
Dilanur Yavuz (2012-2013) Dumlupınar Ün. Maliye
Dilara Caner (2012-2013) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
Dilara Yıldız (2012-2013) Karabük Ün. Endüstri Mühendisliği
Doğukan Karaahmetoğlu (2012-2013) Adnan Menderes Ün. Uluslararası İlişkiler
Duygu Uzun (2012-2013) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Ebru Karakaya (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Ebru Nizam (2012-2013) Ordu Ün. İşletme
Ece Ekmekçi (2012-2013) İstanbul Ün. Makine Mühendisliği
Ecem Yılmaz (2012-2013) Giresun Ün. İşletme Yönetimi
Eda Hatice Hocaoğlu (2012-2013) Atatürk Ün. Radyo, Televizyon ve Sinema
Eda Şimşek (2012-2013) Giresun Ün. Bilgisayar Programcılığı
Eda Tanış (2012-2013) Ordu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Elçin Dereli (2012-2013) Kocaeli Ün. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Elif Betül Bayram (2012-2013) Pamukkale Ün. Sosyoloji
Elif Durmuş (2012-2013) Yakın Doğu Ün. Tıp Fakültesi 
Elif Keleşoğlu (2012-2013) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
Elif Tütüncü (2012-2013) Bülent Ecevit Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Elif Veyisoğlu (2012-2013) Zirve Ün. Hukuk Fakültesi
Elvan Kılıçarslan (2012-2013) Amasya Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Emel Kesik (2012-2013) Ordu Ün. Matematik
Emel Küçükel (2012-2013) Ankara Ün. Sınıf Öğretmenliği
Emel Yıldız (2012-2013) Artvin Çoruh Ün. İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğrt.
Emine Akçay (2012-2013) Mehmet Akif Ersoy Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Emine Çiriş (2012-2013) Giresun Ün.  Bankacılık ve Finans
Emine Dur (2012-2013) Marmara Ün. Coğrafya
Emine İrem Gündüz (2012-2013) Kastamonu Ün. İktisat
Emine Kara (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Tarih
Emre Aydın (2012-2013) Giresun Ün. Elektrik
Emre Ayduvan (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Makine Mühendisliği
Emre Behadır (2012-2013) Muğla Sıtkı Koçman Ün. İşletme
Emre Cebeci (2012-2013) Amasya Ün.  Dış Ticaret
Emre Demirbaş (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Bilgisayar Programcılığı
Emre Elmas (2012-2013) Giresun Ün. Coğrafya
Emre İpek (2012-2013) Atatürk Ün. Makine Mühendisliği
Emre Kacar (2012-2013) Ordu Ün. Bahçe Bitkileri
Emre Mürsel Yılmaz (2012-2013) Yıldız Teknik Ün. Elektrik Mühendisliği
Emre Yeniay (2012-2013) Karabük Ün. Enerji Sistemleri Mühendisliği
Emre Yılmaz (2012-2013) Süleyman Demirel Ün.  İmalat Mühendisliği
Enes Bektaş (2012-2013) Giresun Ün. Şebinkarahisar MYO Mekatronik
Enes Eser (2012-2013) Anadolu Ün. İktisat
Enise Sarı (2012-2013) Cumhuriyet Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Erdi Mert Kızıltaş (2012-2013) Trakya Ün. İşletme
Erkan Köse (2012-2013) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Erkut Oflu (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği
Ertuğrul Konal (2012-2013) Kastamonu Ün.  Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama
Ertürk Kalyoncuoğlu (2012-2013) Pamukkale Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Esengül Külekçi (2012-2013) İstanbul Ün. Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi
Esin Çağlayan (2012-2013) Sabancı Ün. Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları
Esra İpekçi (2012-2013) Ege Ün. Eczacılık Fakültesi
Esra Karaman (2012-2013) Ordu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Esra Öztürk (2012-2013) Marmara Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Esranur Velioğlu (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Eylül Konya (2012-2013) Giresun Ün. İşletme
Ezgi Kaçmaz (2012-2013) Adnan Menderes Ün.  Konaklama İşletmeciliği
Fadime Tan (2012-2013) Giresun Ün. Moda Tasarımı
Faruk Öksüz (2012-2013) Orta Doğu Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Fatih Genç (2012-2013) Yüzüncü Yıl Ün. İlahiyat Fakültesi
Fatmanur Çakır (2012-2013) Erzincan Ün. Hukuk Fakültesi
Ferda Tiryaki (2012-2013) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Fırat Ödemiş (2012-2013) Süleyman Demirel Ün. Enerji Sistemleri Mühendisliği
Filiz Gök (2012-2013) Akdeniz Ün.  İşletme
Furkan Aykıt (2012-2013) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Furkan Çakır (2012-2013) Gümüşhane Ün. İnşaat Mühendisliği
Furkan Erinç (2012-2013) Kocaeli Ün. Deniz Ulaştırma ve İşletme
Furkan Yirmibeş (2012-2013) Akdeniz Ün. Tarım Ekonomisi
Gamze Nesil (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğrt.
Gamze Yıldız (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Gamzenur Hoçur (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Gizem Çakır (2012-2013) İstanbul Ün. SBF Uluslararası İlişkiler
Gizem Tuncay (2012-2013) Süleyman Demirel Ün. Makine Mühendisliği
Gizem Yılmaz (2012-2013) Adnan Menderes Ün. İktisat
Gökalp Caniklioğlu (2012-2013) Orta Doğu Teknik Ün. Kimya Mühendisliği 
Gökcem Dübüş (2012-2013) Sakarya Ün. FinansAL Ekonometri
Gökhan Çakmak (2012-2013) Ordu Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Gökhan Toprak (2012-2013) Bahçeşehir Ün. Özel Güvenlik ve Koruma (%50 Burslu)
Göksel Civil (2012-2013) İstanbul Ün. Hukuk Fakültesi
Görkem Usta (2012-2013) Ankara Ün. Tıp Fakültesi
Gözde Apaydın (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Gülcan Dizdar (2012-2013) Kastamonu Ün. İktisat
Gülçin Şimşek (2012-2013) Karabük Ün. Adalet
Gülfem Kanbur (2012-2013) Giresun Ün. İşletme
Gülizar Pekdemir (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. İlahiyat Fakültesi
Gülmavi Kaymak (2012-2013) Marmara Ün. İlahiyat Fakültesi
Hacer Ecem Kol (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Gıda Mühendisliği
Hakan Göçmez (2012-2013) Uludağ Ün.  İlahiyat Fakültesi
Halenur Güvendi (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Tıp Fakültesi
Hanedegül Sarıaydın (2012-2013) Giresun Ün.  Çocuk Gelişimi
Hasan Ali Aydoğdu (2012-2013) Giresun Ün. Pazarlama
Hasan Ali Güngör (2012-2013) Kadir Has Ün.  Uluslararası Ticaret ve Lojistik 
Hasan Köse (2012-2013) Kocaeli Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Hasret Çıtlak (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Zootekni
Hatice Durdu (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Hatice Küçük (2012-2013) Giresun Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Havacan Kaşıkçı (2012-2013) İstanbul Ün. SBF Fakültesi Uluslararası İlişkiler
Hayriye İlk (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Hazal Hendekçi (2012-2013) Sakarya Ün. İnşaat Mühendisliği
Hilal Gökçe Nesil (2012-2013) Ordu Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulama
Hilmi Yılmaz (2012-2013) Giresun Ün.  Bilgisayar Programcılığı
Hülya Cihangir (2012-2013) Balıkesir Ün. İktisat
Hüseyin Avni Bulduk (2012-2013) Anadolu Ün. İlahiyat
Hüseyin Cem İyigün (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Hüseyin Emecen (2012-2013) Beykent Ün. Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)
Hüseyin Güner (2012-2013) Kastamonu Ün. Fen Bilgisi Öğretmenliği
Hüseyin Karaağaç (2012-2013) Mustafa Kemal Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Hüseyin Usta (2012-2013) Pamukkale Ün. Seyahat İşletmeciliği
Irmak Kesik (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Ekonometri
İbrahim Keskin (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
İbrahim Özkaya (2012-2013) Kocaeli Ün. Radyo, Televizyon ve Sinema
İhsan Annakkaya (2012-2013) Giresun Ün. Fındık Eksperliği
İlkay Gürsoy (2012-2013) Giresun Ün. Emlak ve Emlak Yönetimi
İlknur Buz (2012-2013) Giresun Ün. Çocuk Gelişimi
İlknur Ezgi Koser (2012-2013) Giresun Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
İpek Temur (2012-2013) Bezm-i Âlem Vakıf Ün. Radyoterapi (%50 Burslu)
İrem Aydemir (2012-2013) Marmara Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
İrem Canikli (2012-2013) İstanbul Teknik Ün. Tekstil Mühendisliği (İngilizce)
İrem Erdemir (2012-2013) Ordu Ün. Bilgisayar Programcılığı
İrem Nur Durusu (2012-2013) Marmara Ün. Tıp Fakültesi (İngilizce)
İsmail Tozlu (2012-2013) Dokuz Eylül Ün. İnşaat Mühendisliği
Kaan Dereli (2012-2013) Giresun Ün. İşletme Yönetimi
Kadir Şahin (2012-2013) Abant İzzet Baysal Ün. İktisat
Kağan Çıtlakoğlu (2012-2013) Giresun Ün. Bankacılık ve Finans
Kamer Yılmaz (2012-2013) Bartın Ün. Yönetim Bilişim Sistemleri
Kardelen Çağlayan (2012-2013) Muğla Sıtkı Koçman Ün. Moleküler Biyoloji ve Genetik
Kardelen Öney (2012-2013) Ordu Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Kardelen Yılmaz (2012-2013) Giresun Ün. Hemşirelik
Kemal Kutlay (2012-2013) Yakın Doğu Ün. Eczacılık Fakültesi (İngilizce) 
Kerem Karataş (2012-2013) Okan Ün. İnşaat Mühendisliği (%50 Burslu)
Kerim Durmuşoğlu (2012-2013) Anadolu Ün. Adalet
Kübra Alpay (2012-2013) Amasya Ün. Yerel Yönetimler
Kübra Altun (2012-2013) Karabük Ün. Makine Mühendisliği (İngilizce)
Kübra Aslan (2012-2013) Gaziosmanpaşa Ün. Hemşirelik
Kübra Ceren Yılmaz (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Kübra Demirci (2012-2013) Ordu Ün. İnşaat Teknolojisi
Kübra Kacar (2012-2013) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Kürşat Kesik (2012-2013) Gümüşhane Ün. Matematik Mühendisliği
Leman Gaye İyem (2012-2013) Ankara Ün. Hukuk Fakültesi
Makbule Keküllüoğlu (2012-2013) Bülent Ecevit Ün. İlahiyat Fakültesi
Mehmet Can Kızıltaş (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Tarih
Mehmet Can Tuna (2012-2013) Ordu Ün. İnşaat Teknolojisi
Mehmet Gürkan (2012-2013) Gazi Ün. Makine Mühendisliği
Mehmet Kurt (2012-2013) Osmaniye Korkut Ata Ün. Makine Mühendisliği
Mehmet Oğuzhan Demiröz (2012-2013) İstanbul Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Melek Tali (2012-2013) Giresun Ün. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Melike Şahin (2012-2013) Giresun Ün. Türkçe Öğretmenliği
Melike Yoğunali (2012-2013) Giresun Ün. İşletme
Melis Haliloğlu (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Endüstri Mühendisliği
Melisa Karataş (2012-2013) Hasan Kalyoncu Ün. Beslenme ve Diyetetik
Meltem Nur Dağlı (2012-2013) Gaziosmanpaşa Ün. Tarım Ekonomisi
Mert Kaplan (2012-2013) Okan Ün. İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
Mert Yirmibeş (2012-2013) Anadolu Ün. Kamu Yönetimi
Mertcan Akça (2012-2013) Giresun Ün. Harita ve Kadastro
Mertcan Pay (2012-2013) Kocaeli Ün. Hukuk Fakültesi
Mertcan Sarıyıldız (2012-2013) İstanbul Teknik Ün. Kontrol Mühendisliği
Merve Akkaya (2012-2013) Giresun Ün. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Merve Akpınar (2012-2013) Gaziosmanpaşa Ün. Hemşirelik
Merve Aydın (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Uluslararası İlişkiler
Merve Çelik (2012-2013) Sakarya Ün.  Sağlık Yönetimi
Merve Çukur (2012-2013) Sakarya Ün. Coğrafya
Merve Engin (2012-2013) Ege Ün. Hemşirelik
Merve Güner (2012-2013) Gazi Ün. Tıp Fakültesi
Merve Işık (2012-2013) Girne Amerikan Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 Burslu)
Merve Memiş (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Kamu Yönetimi 
Merve Öztürk (2012-2013) Mehmet Akif Ersoy Ün. İşletme
Merve Şengül (2012-2013) Atatürk Ün. Yönetim Bilişim Sistemleri 
Meryem Dillice (2012-2013) Selçuk Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Mesut Çöngül (2012-2013) Adnan Menderes Ün. Uluslararası Ticaret ve Finansman
Mesut Varol (2012-2013) Nevşehir Ün. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Metin Tatlı (2012-2013) Gümüşhane Ün. Makine Mühendisliği
Mine Dizdar (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Makine Mühendisliği
Muammer Aydın (2012-2013) Giresun Ün. Türkçe Öğretmenliği
Muhammed  Aydın (2012-2013) Muğla Sıtkı Koçman Ün. İşletme
Muhammet Mustafa Pekdemir (2012-2013) İstanbul Şişli MYO Turizm ve Otel İşletmeciliği (%50 Burslu)
Muhammet Tatar (2012-2013) Atatürk Ün. Bitki Koruma
Muhammet Yılmaz (2012-2013) Nişantaşı Ün. Radyo ve Televizyon Programcılığı (%50 Burslu)
Murat Yılmaz (2012-2013) Giresun Ün.  İşletme Yönetimi
Musa Küçük (2012-2013) Yüzüncü Yıl Ün. İlahiyat Fakültesi
Mustafa Burak Demiralp (2012-2013) Pamukkale Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Mustafa Ediz Hun (2012-2013) Gümüşhane Ün. İşletme
Mustafa Okumuş (2012-2013) Uludağ Ün. Laborant ve Veteriner Sağlık
Mustafa Öztürk (2012-2013) Bülent Ecevit Ün. İktisat
Mustafa Öztürk (2012-2013) Dumlupınar Ün.  Ekonometri 
Mustafa Sağıroğlu (2012-2013) Erzincan Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği 
Mustafa Said Sarıca (2012-2013) Giresun Ün. Gıda Mühendisliği
Mustafa Sinan Aydoğdu (2012-2013) Yıldız Teknik Ün. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Mustafa Şimşek (2012-2013) Giresun Ün. İşletme
Mutluhan Güleç (2012-2013) Kocaeli Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Mücella Yılmaz (2012-2013) Giresun Ün. Hemşirelik
Neslihan Gültekin (2012-2013) Marmara Ün. İletişim Fak. Radyo, Televizyon ve Sinema
Neşe Öztürk (2012-2013) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Nihat Yılmaztürk (2012-2013) Eskişehir Osmangazi Ün. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Nuran Yaramış (2012-2013) Atatürk Ün. İşletme
Nuri Öztürk (2012-2013) Orta Doğu Teknik Ün. Makine Mühendisliği (İngilizce)
Oben Çağrı Aydın (2012-2013) Giresun Ün. İşletme
Oğulcan Hakyemez (2012-2013) Giresun Ün. Uluslararası İlişkiler 
Oğuz Akdağ (2012-2013) Lefke Avrupa Ün. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 
Oğuz Kaan Zıvalı (2012-2013) Beykent Ün. Hukuk Fakültesi
Oğuzhan Kısa (2012-2013) Akdeniz Ün. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 
Oğuzhan Kurt (2012-2013) Giresun Ün. Turizm ve Seyahat İşletmeciliği
Oğuzhan Öztürk (2012-2013) Dokuz Eylül Ün. Denizcilik İşletmeleri Yönetimi
Onur Aslan (2012-2013) Sakarya Ün. Sosyal Hizmet
Onur Ayhan Yavuz (2012-2013) Uşak Ün. Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları
Onur Himmet (2012-2013) Gümüşhane Ün. İş Sağlığı ve Güvenliği
Onur Kartal Gülertekin (2012-2013) Eskişehir Osmangazi Ün. İnşaat Mühendisliği
Osman Can Yıldız (2012-2013) Bilkent Ün. Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) 
Ozan Gündoğdu (2012-2013) İstanbul Ün. Astronomi ve Uzay Bilimleri
Ozan Hakyemez (2012-2013) Hitit Ün. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Ozan Kılıç (2012-2013) Uşak Ün. Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları
Ömer Aydoğdu (2012-2013) Dumlupınar Ün. Kontrol ve Otomasyon
Ömer Yayla (2012-2013) İnönü Ün. Gıda Mühendisliği
Ömür Can Al (2012-2013) Sakarya Ün. Dış Ticaret
Özcan Alaşalvar (2012-2013) Eskişehir Osmangazi Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Özcan Köse (2012-2013) Fırat Ün. Makine Mühendisliği
Özen Kara (2012-2013) Giresun Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Özge Küçük (2012-2013) Dumlupınar Ün. İktisat  
Özge Türüdü (2012-2013) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Özge Yeriş (2012-2013) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Özgenur Kılıç (2012-2013) Yakın Doğu Ün. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 
Özkan Aydın (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün.  İşletme
Özkan Duran (2012-2013) Uludağ Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Özlem Şen (2012-2013) Ordu Ün. Sanat Tarihi
Özüm Çulfaz (2012-2013) Kocaeli Ün. Tıp Fakültesi
Pınar Azak (2012-2013) Marmara Ün. İletişim Fak. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Pınar Güç (2012-2013) Başkent Ün. Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri (%50 Burslu)
Pınar Tosunoğlu (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Rabia Yılmaz (2012-2013) Recep Tayyip Erdoğan Ün. Bankacılık ve Finans
Raife Dilhan Alçelik (2012-2013) İstanbul Bilim Ün. Tıp Fakültesi
Sahure Demirel (2012-2013) Marmara Ün.  Bankacılık
Salih Bıçakçı (2012-2013) Anadolu Ün. Sanat Tarihi
Salih Demir (2012-2013) Kocaeli Ün. Deniz Ulaştırma İşletme
Salim Aksu (2012-2013) Giresun Ün.  İşletme Yönetimi
Samet Ağdere (2012-2013) Erzincan Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Samet Kara (2012-2013) Ahi Evran Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Samet Öztürk (2012-2013) Atatürk Ün. Kimya Mühendisliği
Seçil Oral (2012-2013) Dokuz Eylül Ün. Turizm İşletmeciliği (İngilizce)
Seda Çimen (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Hemşirelik
Seda Gürpınar (2012-2013) Dokuz Eylül Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Sedanur Baba (2012-2013) Karabük Ün. Mimarlık
Sedanur Bayrak (2012-2013) Gümüşhane Ün. Organik Tarım
Sedanur Okumuş (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Tıp Fakültesi
Sedef Baydere (2012-2013) Recep Tayyip Erdoğan Ün. Bankacılık ve Finans
Sefa Bodur (2012-2013) Afyon Kocatepe Ün. İşletme
Seher Yıldırım (2012-2013) Ordu Ün. Yaşlı Bakımı
Selami Tanrıvermiş (2012-2013) Giresun Ün. İşletme Yönetimi
Selçuk Bıyık (2012-2013) Yalova Ün.  İktisat
Selin Aydın (2012-2013) Anadolu Ün. Sosyal Hizmetler
Selin Salbacak  (2012-2013) Adnan Menderes Ün. Uluslararası İlişkiler ve Ticaret
Semra Erden (2012-2013) Gazi Ün. Hemşirelik
Semray Bekteş (2012-2013) Giresun Ün. Coğrafya
Sena Bekdemir (2012-2013) Yüzüncü Yol Ün. Tıp Fakültesi
Senanur Telli (2012-2013) Kocaeli Ün. Mekatronik Mühendisliği
Seran Erdemir (2012-2013) Dokuz Eylül Ün. Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
Sercan Cebeci (2012-2013) Anadolu Ün. Sosyoloji 
Serdar Köse (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Sergen Taşkın (2012-2013) Cumhuriyet Ün. Geomatik Mühendisliği
Serhat Usta (2012-2013) Orta Doğu Teknik Ün. Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)
Sevgi Bekteş (2012-2013) Anadolu Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Sevilay Şenel (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün. Tarım Ekonomisi
Seyfettin Yılmaz (2012-2013) Atatürk Ün. İlahiyat Fakültesi
Seyit Alp Alkan (2012-2013) Sakarya Ün. İnşaat Mühendisliği
Seyithan Önal (2012-2013) Anadolu Ün. Hukuk Fakültesi
Sezer Mert Serdaroğlu (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Sınıf Öğretmenliği
Sibel Kurt (2012-2013) Ordu Ün. Gıda Mühendisliği
Simge Çaylak (2012-2013) Gazi Ün. İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Sinan Dursun (2012-2013) Atatürk Ün. Gaz ve Tesisatı Teknolojisi
Sinem Öztürk (2012-2013) Kafkas Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Sinem Uzun (2012-2013) Ankara Ün. Tarımsal Yapılar ve Sulama
Suzan Tekiroğlu (2012-2013) Yıldırım Beyazıt Ün. SBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce)
Sülasiye Güzelbilen (2012-2013) Giresun Ün. Turizm ve Seyahat Hizmetleri
Şevval Özdemir (2012-2013) Yıldız Teknik Ün. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Şeyma Kesik (2012-2013) Kocaeli Ün. Endüstri Mühendisliği
Şeymanur Öztürk (2012-2013) Atatürk Ün. Tıp Fakültesi
Taha Henden (2012-2013) Ahi Evran Ün. Arkeoloji
Taha Yasin Sarıaydın (2012-2013) Hasan Kalyoncu Ün. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Tahir Çağırıcı (2012-2013) Bülent Ecevit Ün. İktisat
Tansu Üstündağ (2012-2013) Ordu Ün. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Tolgahan Başaran (2012-2013) Karabük Ün. Tıp Mühendisliği
Tuba Bekdemir (2012-2013) Giresun Ün.  Bankacılık ve Sigortacılık
Tuğba Çilek (2012-2013) Kocaeli Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Tuğba Dündar (2012-2013) Atatürk Ün. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Tuğba Özüm Onur (2012-2013) Doğu Akdeniz Ün. Hukuk Fakültesi
Tuğba Turgut (2012-2013) Ağrı İbrahim Çeçen Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği
Tuğçe Çoban (2012-2013) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Tuğrul Kırbaş (2012-2013) Süleyman Demirel Ün. İnşaat Mühendisliği
Turgut Karataş (2012-2013) Giresun Ün. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Tülay Akdal (2012-2013) Atatürk Ün. Gıda Mühendisliği
Ufuk Baş (2012-2013) Giresun Ün. Türk Dili ve Edebiyatı
Uğur Aydın (2012-2013) Atatürk Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Umut Köse (2012-2013) Çankırı Karatekin Ün. Kimya Mühendisliği
Umutcan Doğan (2012-2013) Hacettepe Ün. Diş Hekimliği Fakültesi
Utku Kabacaoğlu (2012-2013) İstanbul Ün. İstanbul Tıp Fakültesi
Utku Uzun (2012-2013) Orta Doğu Teknik Ün. İnşaat Mühendisliği
Ülkü Bıçakçı (2012-2013) İstanbul Teknik Ün. Ekonomi (İngilizce)
Ünal Çakır (2012-2013) Tunceli Ün. Bilgisayar Mühendisliği
Ünal Eser (2012-2013) Dumlupınar Ün. İmalat Mühendisliği
Yağmur Saka (2012-2013) Kocaeli Ün. Çevre Koruma ve Kontrol
Yakup Kaan Bıçakçı (2012-2013) Ondokuz Mayıs Ün.  İşletme
Yasin Eker (2012-2013) Beykent Ün. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (%50 Burslu)
Yasin Kılınç (2012-2013) Afyon Kocatepe Ün. İktisat
Yavuz Selim Aktürk (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Yeliz Aydın (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Hemşirelik
Yonca Kahya (2012-2013) Ordu Ün. Elektronik Teknolojisi
Yunus Aslan (2012-2013) Mustafa Kemal Ün. Seyahat İşletmeciliği
Yusuf Toplak (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Bilgisayar Programcılığı
Zafer Baş (2012-2013) Düzce Ün. İmalat Mühendisliği
Zehranaz Oksal (2012-2013) Boğaziçi Ün. Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce)
Zeliha Yılmaz (2012-2013) Abant İzzet Baysal Ün.  Kamu Yönetimi 
Zennube Aydoğdu (2012-2013) Abant İzzet Baysal Ün. Kimya (İngilizce)
Zeynep Bayram (2012-2013) Karadeniz Teknik Ün. Şehir ve Bölge Planlama
Zeynep Kaya (2012-2013) Giresun Ün. Bankacılık ve Sigortacılık
Zeynep Naz Damcı (2012-2013) Gazi Ün. Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği
Zeynep Yiğit (2012-2013) Abant İzzet Baysal Ün. Tıp Fakültesi